Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Meho Jagger » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kise
Gost


Meho Jagger Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja vam evo stavljam sliku, da vas podsjetim, a vi morete brate godinama nadovezivati prichu.
Godinama se o njemu ima sta i pricati.
Slikam vam ga ovih dana "uzivo", kada naletim na njega u Fejicevoj.

Definitivno zasluzuje mjesto u mostarskim legendama 05.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

04-13-2003 22:47
rodjak rodjak is a Male
puter




Poruka: 74
Location: Omladinska sad usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast Kise 10.gif .On je jedna od rijetkih ZIVIH Mostarskih legendi i svakako zasluzuje da bude ovdje.Jos jednom,svaka cast 10.gif Meho Jagger 23.gif ziva legenda.

___________________________________________________________________
Hajmo skakat`

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rodjak dana 04-14-2003 u 12:51.

04-14-2003 12:50 rodjak is offline Posalji Email za rodjak Pregledaj poruke od rodjak Dodaj rodjak u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Crveni Ban - by Meho Dzeger

U nekom gradu
Zivio covjek po
Imenu crven Ban
I karao je svaki dan

Bio, Bio crven ban
I nosio je crvenu odjecu i karao je
Svaki sat

Ja se zovem Crven Ban
I karacu svaki dan
Cure dobre k'o metak

Crven bane
Karaj svake dane
Crven Ban
Nosio je crven fes
Svaki dan

Crven bane
Pazi da se ne
Zarazis
Karaj samo pa da ne obolis

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

04-15-2003 14:50 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
EgoAlter
SexNepoznat



Poruka: 72
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meho dzeger je izado i knjigu sa svojim radovima, a tani sam poslao i pjesmu na mp3 za koju smatram da ja pravo dobra!!!meho nam je i propjevao!
sirite dobre vijesti!!!

05-31-2003 17:58 EgoAlter is offline Posalji Email za EgoAlter Pregledaj poruke od EgoAlter Dodaj EgoAlter u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fala ego za pjesmu 10.gif - evo je:

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-01-2003 05:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    EgoAlter
    SexNepoznat



    Poruka: 72
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vratilo mi nitkove!
    daj malo rascisti taj mail ili mi daj neki server da stavim pjesme!
    haj, mislim da ima sta da se stavi!

    06-01-2003 09:46 EgoAlter is offline Posalji Email za EgoAlter Pregledaj poruke od EgoAlter Dodaj EgoAlter u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo dobio sam jednu pjesmu: nitkovi - prodavnica.
    postavljam je na zemljotres

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-01-2003 19:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    EgoAlter
    SexNepoznat



    Poruka: 72
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ne znam kako vam se to desilo ali ne dostaje ovdje jedan veoma vazan lik, rijec je o aci biciklisti!
    samo da se zna! vec neko vrijeme dragi moji aco trci, jer su mu vec oni sto su nam presli malte vec drugi put ukrali bicikl. sramota za grad Mostar, moze se reci jos jedna u nizu sramota. akos e jos uzme da aco ima 70 godina i da se jos drzi onda mu treba dati nesto u ovom groznom gradu. I jos jedna pojedinost! Aco sve slabije vidi, ima samo jedno staklo dioptrijsko i pokusava njime da se posluzi u trenucima kada nesto ima procitati, a naocale ne moze kuputi. jad i bijeda!
    pa, mozda da se otvori o aci kao legendi tema!
    hvala!
    pokusajmo nesto tu uciniti!

    06-01-2003 23:00 EgoAlter is offline Posalji Email za EgoAlter Pregledaj poruke od EgoAlter Dodaj EgoAlter u listu prijatelja
    Kise
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    EgoAlter - slobodno i sam mozes otvoriti temu Aco za Legendu Mostara 10.gif
    Pa on i jeste jedna od nasih legendi.

    Kise cim se skuce (trenutno preseljavam) fotografisu uzivo i jednog i drugog za Forum, ako bog da 05.gif

      06-01-2003 23:35
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      egoalter, tvoja je ideja i super je ideja 10.gif - otvori temu o aci na legendama mostara.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      06-02-2003 00:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      zinga zinga is a Male
      ne more meda




      Poruka: 42
      Location: MostaR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ojhaa :)


      vidio sam ga maloprije cita nakve novine..
      i on u njima :)
      znate ono na obn-u ono superstar nakvi talenti heheh :)
      pa valjda je i on bio tu . u neumu i poklonili m u mob itel i sad ti je pravo ponosan
      a pravo je ljut na DEEN-a hehehe :) kaze .. .ON CE MENI BITI SUDIJA( ZIRI)
      KAZE ZAJEBAVO SAM GA PRAVOV.. I ONDA JE POCEO PSOVATI
      NARAVNO


      MEHO NE BI bio meho dA ne pSUje :)

      meeehoooooo goooooo mehoooooo :)

      ___________________________________________________________________
      Dabogda Ti...

      08-08-2003 15:33 zinga is offline Posalji Email za zinga Homepage of zinga Pregledaj poruke od zinga Dodaj zinga u listu prijatelja
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      haj babusha ispricaj sad raji o box mecu sa mehom kad je sudija penal dosudio 35.gif 35.gif

      08-08-2003 21:18
      zinga zinga is a Male
      ne more meda




      Poruka: 42
      Location: MostaR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      joj onaj meho stvarno nema zivaca sekunde jedne
      :)

      sinoc se napio ko guzica u alternativnom institutuutututtu :)
      i jao jao odma da se bije :)

      one standarne njegove...


      KOME CES TI OVO KOGA CES TI ONO hehehe :)
      joj i jadni HUMA od brata mu sin.. moro smirivat situaciju
      joj da ne bi njega meho bi nas pobio :)
      wow :)

      ___________________________________________________________________
      Dabogda Ti...

      08-09-2003 17:53 zinga is offline Posalji Email za zinga Homepage of zinga Pregledaj poruke od zinga Dodaj zinga u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4675
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zna se Home suknut..... 18.gif

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      08-09-2003 18:15 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vidim ja babusha nece pa moram ja


      bokserski mec je bio i sad se nabavile rukavice, ring se napravio sve se zakuhalo i pocne i mec. HAj sad kako je ko bokso nidje veze al u neka doba meho udari ovog ispod dozvoljene visisne (citaj u jaja 29.gif ) i ssudija svira penal 02.gif

      sad svi stali kakva penal u boksu

      kaze ovaj posto si ga nisko udario stani mirno i ne brani se da te ovaj namontira 35.gif

      08-11-2003 20:59
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Haris:

        vidim ja babusha nece pa moram ja


        bokserski mec je bio i sad se nabavile rukavice, ring se napravio sve se zakuhalo i pocne i mec. HAj sad kako je ko bokso nidje veze al u neka doba meho udari ovog ispod dozvoljene visisne (citaj u jaja 29.gif ) i ssudija svira penal 02.gif

        sad svi stali kakva penal u boksu

        kaze ovaj posto si ga nisko udario stani mirno i ne brani se da te ovaj namontira 35.gif


      To je bilo medju stubovima preko puta kina Zvjezde, a protivnik Mehin je bio Uka! Dok su sestre Susak i Medina nosile tablu sa brojem koji obiljezava koja je runda!

      08-11-2003 22:53 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2533
      Location: space

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo ovako, ja sam licno prisustvovao mecu, a desavalo se tacno na samom ulazu u dzamiju preko puta kina |Zvijezda, Susak prodavala karte

      08-12-2003 01:32 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      airuno airuno is a Male
      trudim se


      Poruka: 162

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Amir:

        Evo ovako, ja sam licno prisustvovao mecu, a desavalo se tacno na samom ulazu u dzamiju preko puta kina |Zvijezda, Susak prodavala karte


      Amire, u pravu si. Roznamedzijina dzamija. A poslije ga je drot gonjao, pa su mu rahmetli stara i burazer Adem zakapijali vrata od avlije da murija ne moze uci. A Meho je onda klizno na Mazoljice, kad je drot otisao po pojacanje... 04.gif

      A i Hama Uka je bio legenda na svoj nacin...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane airuno dana 08-12-2003 u 02:15.

      08-12-2003 02:14 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
      unija bass unija bass is a Male
      trudim se




      Poruka: 232
      Location: NY(za sad)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kad se sretnemo.ja njemu-dje si legendo,on meni -dje si gitaristo,legenda je home

      08-12-2003 08:11 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
      beli beli is a Male
      moforaja




      Poruka: 4109
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja sam gledao mec sa Zokom - okcem u Dzamiji, i taj momenat kad je Tripa svirao
      faul, e onda dvojica su cuvali Home za ruke u njegovom cosku, a Okac se zaletio iz
      svog kornera i izvodio tzv. slobodan udarac.Inace oprema je pozamljena(ukradena)iz stare
      cetvrte osnovne(konopci,kante,spuzve itd...itd...).Sve je bilo na visini dok Home koji
      je bolje stajao u mecu,nije poceo provocirati drota sa strane govoreci:
      Papak, seljacino, itd...sve cu vas razbiti,dok ovoga opet nisu raja nalozila i onda je pocela
      naludja trka izmedju Mehe i drotova. 04.gif 04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________
      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
      Princ cuvaj mjesto na seciji....

      08-12-2003 13:24 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
      Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com