Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Hrana koju ne volimo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Hrana koju ne volimo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ciljelo vrijeme pricamo o hrani koju volimo da jedemo a sad da vidimo sta ne volimo

Ja ne volim shkembu . Gadi mi se.Cim je neko spomene , okrene mi se zeludac

Jednom sam probala na maminu molbu i sve povratila

Pred ocima mi uvijek ona crijeva sto se ciste i smrad .

Bljak !

04-06-2003 14:39
lejla lejla is a Female
gusterica




Poruka: 68

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif
hm....evo smijem se sama sebi,
razmisljam sta ne volim jesti i ne mogu se sjetiti nicega 01.gif
Mogu samo napisati da ne volim jesti nezdravu hranu tipa McDonalds ili
suvise masnu hranu.

04-06-2003 14:49 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
celmica celmica is a Female
MOtordzija




Poruka: 122
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hm, stvarno tesko pitanje. (:

Znam jedino da ne volim jela od zzare, ni pitu, ni supu... nista. Sve ostalo havljam.

___________________________________________________________________
Ovdje ni lokum nije rahat!

04-06-2003 14:53 celmica is offline Posalji Email za celmica Pregledaj poruke od celmica Dodaj celmica u listu prijatelja
daors daors is a Male
brato




Poruka: 817
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne volim zablje batake i puzeve

___________________________________________________________________
Budi na kojoj si

04-06-2003 15:05 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
mala A mala A is a Female
trudim se




Poruka: 190
Location: peroni sudbine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ni mene Lelo ta skenba ne privlaci nimalo.

Hranu koju ne volim - pura! 21.gif
Jos kad sam ko dijete isla u vrtic mi se zgadila. Imali smo za rucak puru, al' je preko nje bilo nekakvo jaje i jogurt uz to. Kad sam dosla kuci pocela sam povracati, temperatura i ostalo sto ide uz to. Dobila sam jace trovanje stomaka. Vjerovatno je to jaje bilo pokvareno. ~18~

Ni dan danas, a proslo je vise od 20 godina puru ne mogu smisliti. Ako je neko jede okrenem glavu da je i ne gledam, a i od njenog mirisa jos uvijek dobijam podrazaj na povaracanje. 16.gif

___________________________________________________________________

    04-06-2003 16:14 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
    celmica celmica is a Female
    MOtordzija




    Poruka: 122
    Location: Sarajevo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja se preznojim dok skontam o cemu vi pricate. (((:

    STA SU SKEMBEEEEEEEE?!? :)

    ___________________________________________________________________
    Ovdje ni lokum nije rahat!

    04-06-2003 18:17 celmica is offline Posalji Email za celmica Pregledaj poruke od celmica Dodaj celmica u listu prijatelja
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hmmm... cini mi se celmice da vi to zovete tripice ili tako nesto. Cini mi se. Ako nisam skroz naskroz fulila. :-/

    A ja poguzija kakva jesam, tarem sve na sta naidjem samo sto naravno nesto volim vise, nesto manje.

    ___________________________________________________________________

      04-06-2003 18:29 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:


        a bogami moras se uciti mostarski....... 11.gif


      Ako ne odemo mi uciti bosanski. A ne bi nam nista falilo da
        . 07.gif

        ___________________________________________________________________

          04-06-2003 18:45 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ima jos nesto sto ne volim

          jezik na kiselo 02.gif

          04-06-2003 19:52
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A i sto ce ti
          Mislim na kiselo02.gif 35.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 04-06-2003 u 22:55.

              04-06-2003 22:54 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pa ne treba , zato sam i napisala

              Bolje da se zna 35.gif 04.gif

              04-06-2003 23:36
              gandalf gandalf is a Male
              Mo-Starac




              Poruka: 4676
              Location: NEBUCHADNEZZAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kalja

              ___________________________________________________________________
              Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
              Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

              04-06-2003 23:38 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
              niko_i_nista niko_i_nista is a Male
              guster


              Poruka: 75

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dolma, gulas, patlidzani i kalja.

              04-07-2003 00:06 niko_i_nista is offline Posalji email za niko_i_nista Pregledaj poruke od niko_i_nista Dodaj niko_i_nista u listu prijatelja
              Lucky Lucky is a Male
              .iznogud




              Poruka: 65

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jedino sto ne jedem je paprika (ni u kom obliku), a pravo ne volim rizzu. sve ostalo derem, ko hijena.

              04-07-2003 07:56 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
              First Lady First Lady is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1404
              Location: NY

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              cveklu ...
              supu u kojoj plivaju kolutici masnoce...
              masnu pitu (burek),
              jagnjetinu
              tripice

              indijsku hranu, kinesku hranu,

              ___________________________________________________________________
              Live, and let LIVE!!!

              04-07-2003 07:58 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
              Zadavalica Zadavalica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 1632
              Location: s dna kace

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ne volim skembu i bamje

              ___________________________________________________________________
              ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

              04-07-2003 09:06 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
              Joki
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ribu (Sve vrste)
              Kuhani paradajz, mrkvu, ili bilo koje povrce ako je kuhano. Ako je na pari kuhano da nije meko, onda mogu.
              Supu, samo volim onu brzu kupovnu.
              Karfiol
              te Tripice organski nemogu podnjeti

              A ostalo sve drugo jedem, i to dobro jedem, pravo. ~180~

              04-11-2003 11:40
              sarah sarah is a Female
              bice nesto od mene


              Poruka: 309
              Location: stvaram novi svijet ...

              ne volim, ne volim ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              uuuuh, kod mene bi to bio poduzi spisak ... pravo sam 'zlohrana' 04.gif

              04-11-2003 11:58 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pravi li ti to poteskoce kad smisljas sta ces kuhati ? 21.gif

              04-11-2003 11:59
              sarah sarah is a Female
              bice nesto od mene


              Poruka: 309
              Location: stvaram novi svijet ...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Lela:

                Pravi li ti to poteskoce kad smisljas sta ces kuhati ? 21.gif


              e moja lelo, nekako se snalazim; obogatim jelo nekim novim zacinom, umakom i sl. tako da na kraju sve bude OK.

              04-11-2003 12:07 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
              Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com