Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » *savjet* » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Smile *savjet* Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako bi vi?

da vam se neko svidja s kim radite 01.gif

ni ime mu ne znate... svaki put kad se vidite, nasmjesite se... oboje.

po pogledu se vidi da se "drugacije" gledate... a niko nista ne govori...

10-05-2005 16:54
kapljica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

radis s njim a ime mu ne znas 14.gif
pa moja zara odes do njegovog stola u vrijeme pauze i pitas ga nesto, neku glupost. Ja vjecito pitam nesto oko muzike 02.gif
a mozda se vama svidja ta hemija u zraku pa mislite da ce nestat ako nesto pokusate.
Ja bi definitivno nesto pokusala 01.gif

10-05-2005 17:04
moPETarac moPETarac is a Male
mister foruma '05




Poruka: 206
Location: Londra

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Skreni nekako paznju na sebe,... udari ga pepeljarom u glavu 10.gif

___________________________________________________________________
Otiso' sam buredzike probo' nisam!!!

12/01/2006 Dobitnik Crvene Ruze urucene od strane Pionirke AleHandIre. 33.gif

10-05-2005 17:13 moPETarac is offline Posalji Email za moPETarac Pregledaj poruke od moPETarac Dodaj moPETarac u listu prijatelja
nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mo5tarac:

    Skreni nekako paznju na sebe,... udari ga pepeljarom u glavu 10.gif


bola gleda je on netreba joj paznja nego... sta dalje? 29.gif
nemoze se vjecno samo gledati 29.gif

moj savjet nemoj ti prva nista 12.gif

10-05-2005 17:59
kapljica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto ne bi ona prva pokusala?
Nidje veze!
To sta ce narod rec ili ako proba nesto sigurno je laka roba, gdje ce cure napravit prvi korak, ma daj.
Ako ti se neko svidja nemoj samo govorit jao kako mi se svidja nego poduzmi nesto.
Da, da, price muskarci vise vole da love nego da budu lovine, pa neki ocito ne vole (mostarci pravi primjer).
Ja kazem ako ti se svidja u napad 01.gif

10-05-2005 18:05
moPETarac moPETarac is a Male
mister foruma '05




Poruka: 206
Location: Londra

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Seka:

    bola gleda je on netreba joj paznja nego... sta dalje? 29.gif
    nemoze se vjecno samo gledati 29.gif


Pa vala kad je smotan ko' sajla i nezna pric', onda nista od njega. Ja da imam vizuelni kontakt sa curom (pogled, smjesak), nebi ceko' drugog galeba da uleti klizeci. 21.gif

A pepeljarom ga treba, da se malo probudi 35.gif

___________________________________________________________________
Otiso' sam buredzike probo' nisam!!!

12/01/2006 Dobitnik Crvene Ruze urucene od strane Pionirke AleHandIre. 33.gif

10-05-2005 18:13 moPETarac is offline Posalji Email za moPETarac Pregledaj poruke od moPETarac Dodaj moPETarac u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes vala taman tako Petica ! 23.gif Sto necu ako me gleda jastacu nego pric. Jendostvno se pouzdam u sebe u tom momentu ko i u svakom drugom. Ma da sam najruzniji blento na svjetu ako ona bulji Prinac prilazi ! 23.gif Nekad sasvim nesto malo pokaze vise paznje 10.gif

Hi Im Prinac refuggee from Bosnia 13.gif o really ? yep i odma prica tu pane 13.gif

Zensko gleda u telefon pise ko fol nesto a meni baca pogled, Odma prinac uleti i kaze 655-4528 i ona se nasmije i prica pane! 35.gif

Tako i ti Zara ulechi odma vidish ga nosi nesto ili pije kafu dodaj mu secer i odma u pricu ! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      10-05-2005 18:21 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zaro podapni mu kad podje u wc 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      10-05-2005 19:20 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad se susretnete, fino ga pozdravi, valjda ce se i on predstaviti i onda cete poceti one uobicajne, glupave (a koje zivot znace 19.gif ): "kako si 11.gif ", "tezak dan 16.gif ", "vidimo se 27.gif ", "cao 26.gif "

      i svaki dan po malo vise 10.gif

      sretno draga 33.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________

        10-05-2005 19:29 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od kapljica:

          Sto ne bi ona prva pokusala?
          Nidje veze!
          To sta ce narod rec ili ako proba nesto sigurno je laka roba, gdje ce cure napravit prvi korak, ma daj.
          Ako ti se neko svidja nemoj samo govorit jao kako mi se svidja nego poduzmi nesto.
          Da, da, price muskarci vise vole da love nego da budu lovine, pa neki ocito ne vole (mostarci pravi primjer).
          Ja kazem ako ti se svidja u napad 01.gif


        Kapljice, nije svako isti 01.gif
        I nema svak hrabrosti za taj prvi korak 16.gif
        Skoro nikada nije u pitanju sta ce neko reci, nego nesigurnost, sramezljivost ili stid, osobe koja "treba" pitati, naravno ovo stoji i za muskarce, mada su zene cesce stidnije. 10.gif

        Licno mislim da uopste nije vazno ko koga pita prvo ili se treba gledati ko bi po pravilu trebao napraviti prvi korak.

        ___________________________________________________________________

          10-05-2005 19:32 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa bar tebi to nije problem 29.gif


          kao god ionako ces ga na kraju razbit ko beba zvechku 05.gif

          ___________________________________________________________________






                  10-05-2005 19:45 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                  Licnost godine '05




                  Poruka: 9968
                  Location: Eo me tu sam !!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  To Meganini jasta ulechi odma !!! 27.gif 35.gif

                  ja se brte nemam kad mislit ulechi i zdravo uletim srcem i dushom pa kud puklo da puklo 35.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                      13.gif

                      10-05-2005 19:52 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                      obrisan
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      pitaj sefa

                      da ga pita

                      bil poso sa tobom 13.gif 13.gif 13.gif

                      10-05-2005 20:57
                      habiba75 habiba75 is a Female
                      raja




                      Poruka: 2341
                      Location: lebdim

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      13.gif 13.gif 13.gif NosteDjavo.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      JESAM LI VAM GOVORILA!?

                      10-05-2005 21:04 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
                      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                      Licnost godine '05




                      Poruka: 9968
                      Location: Eo me tu sam !!

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      13.gif 13.gif smiley24.gif 13.gif 13.gif i kad mi kazu da ne valja u Masi bit ! 35.gif 23.gif 10.gif

                      ___________________________________________________________________


                        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                          13.gif

                          10-05-2005 21:06 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                          MadMax
                          SexNepoznat



                          Poruka: 481
                          Location: Sin City

                          RE: *savjet* Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Zara:

                            kako bi vi?

                            da vam se neko svidja s kim radite 01.gif

                            ni ime mu ne znate... svaki put kad se vidite, nasmjesite se... oboje.

                            po pogledu se vidi da se "drugacije" gledate... a niko nista ne govori...


                          Ne preporuccujem veze sa radnim kolegama.Zna biti tako zamorno i dosadno i zna uzeti zzivaca "kamaru"..

                          Moj savjet je da ga zaobidjesh 01.gif

                          ___________________________________________________________________

                            10-05-2005 21:23 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
                            Mokac Mokac is a Female
                            opticka varka




                            Poruka: 526
                            Location: Velez MOSTAR

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            ako ti ne pridje u roku od 5 dana (ovo je puno 19.gif )
                            kani ga se
                            smotan je 04.gif

                            ___________________________________________________________________
                            Aquí se queda la clara,
                            La entrañable transparencia
                            De tu querida presencia,
                            Comandante Che Guevara.

                            10-05-2005 21:25 Mokac is offline Homepage of Mokac Pregledaj poruke od Mokac Dodaj Mokac u listu prijatelja
                            JEDAN_MOSTARAC JEDAN_MOSTARAC is a Male
                            mofo beba


                            Poruka: 25
                            Location: Pa zna se....

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Ne mora znaciti da je smotan, mozda mu se neko drugi svidja? A mozda ti se reda radi smjeska...ono da ne bi ispao nekulturan. Jer tako je na zapadu. Na zapadu je pozdrav vjestacki osmijeh, otvoris usta i pokazes zube 02.gif . I onda kad se ta osoba odmakne nacomrdis se 08.gif . Tako to ide na zapadu, a posto BiH ide prema zapadu tako i kod nas ide u zadnje vrijeme 10.gif 21.gif
                            Dobro evo ti sad savjet Zara...
                            Ako ti se taj svidja pitaj ga neko pitanje u vezi posla. Kad ti to odgovori ako vidis osmijeh na licu pruzi ruku i predstavi se, i onda znas dalje, bla bla bla.....a ako vidis comrdu onda produzi dalje. 10.gif
                            27.gif

                            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane JEDAN_MOSTARAC dana 10-06-2005 u 06:53.

                            10-06-2005 06:52 JEDAN_MOSTARAC is offline Pregledaj poruke od JEDAN_MOSTARAC Dodaj JEDAN_MOSTARAC u listu prijatelja
                            Krofnica Krofnica is a Female
                            miss foruma '04




                            Poruka: 749

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Reci mu kako je i shta je,

                            sha se imate maltretirati,

                            ha ja.... ako odbije , nije worth it, ako ne onda eto


                            tako sam ja zadnji put uradila, i evo nas ne razdvojni

                            tako non stop ga vidjala dodje gdje radim, i stvarno pogleda ofo ono,

                            nas tri sho skupa radimo non stop o njemu pricamo, e reko nea viseh pricanja sad action

                            jednu noc dosho ja ga pitala koliko mu godina ono beze kaze 23 i pita sho,

                            reko zato sho si gorgeous and I want you 19.gif

                            i od tada ne razdvojni...... da ne idem u detalje sha se desilo.

                            kod mene nema cekanja

                            Sve zavisi od tebe jel mozes rejection da podneses ili ne

                            Muski ili su stidni ili da zahebu.

                            Ne vrjedi ti vrjeme gubiti,

                            Reci pa sha bude bude 04.gif

                            smiley26.gif

                            ___________________________________________________________________

                              10-06-2005 08:13 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
                              Gianni Gianni is a Male
                              raja




                              Poruka: 2201
                              Location: North see

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              Pridzi mu , opipaj mu mishicu i reci u nedelju radim generalku kuci pa bi mi trebala pomoc 19.gif 35.gif

                              ___________________________________________________________________
                              There are no wrong choices; there are only different choices.

                              10-06-2005 08:26 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
                              Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com