Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 261 262 263 [264] 265 266 267 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pita sudija lopova:

- Jesi li ikad prije ukrao nešto.

- Šta misliš?

- Šta si ukrao?

- Šta misliš?

- Jesi li puno ukrao?

- Šta misliš?

-Ok. Moraš u zatvor.

- Moram li biti dugo?

- Šta misliš?

___________________________________________________________________

    12-03-2011 04:25 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 737

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mujo opljacko banku i uhvatili ga poslje nekoliko dana.
    Sudija: Mujo, ako vratis pare bit ce ti kazna ublazena.
    Mujo: Gospodine sudija da sam ja htjeo da vratim pare, ja bi uzeo KREDIT 13.gif

    12-03-2011 12:29 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    zappa zappa is a Male
    brato




    Poruka: 538
    Location: evropska unija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vic iz EU...
    Ljubljana... Lep sonèni den.... Kroz dvorište se širi ženski glas:

    - "Meeehooo!!! 'Ajde jeb'o te, daj se, ba, javi na telefon... zove te Low Battery ...veæ èetvrti put!!"

    ___________________________________________________________________
    arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

    12-03-2011 13:05 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
    HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
    Administrator




    Poruka: 6294
    Location: Boston,MA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Poslji muz i zena u kupovinu ali nakon nekog vremena ovaj se izgubio dok je zena ulazila u svaku prodavnicu.
    Zove ona na mobil sva ljuta "Gdje si ti nestao vrag te odnio"?
    Kaze on " Sjecas li one zlatare gdje si vidjela komplet zlatnu ogrlicu i narukvicu sto ti se odmah svidjela i nisi mogla odljepit oci sa nje, a nismo imali para da kupimo , ali sam ipak rekao: ljubavi kupicu ti ovo jednog dana".
    Zena , crveneci se, sva pretvorena u osmjeh ,kaze " Jasta se nego sjecam zivote moj".
    E, ja sam u kaficu pored zlatare.

    ___________________________________________________________________
    zzzzik ~ 모스타

    12-13-2011 21:01 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1932
    Location: Predaleko od Mostara

    Punica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Star ali dobar...

    Bije muskarac jednu zenu na ulici...Udara i nogama i rukama.. Zena vristi i jauce..
    Prilazi jedan muskarac i pita onoga sto mlati zenu : "Kako mozes biti zenu ovako javno na ulici i to krvnicki? Sta ti je uradila toliko?"

    Odgovara nasilnik : "Nije mi ovo zena. Ovo mi je punica"..

    Na to odgovara muskarac :"A sto je zilava ..."...


    hehehe 13.gif

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    01-06-2012 14:53 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    jagnje jagnje is a Male
    puter


    Poruka: 72
    Location: svedska

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cigo babi ...babo babo pisa mi se.....babo suti...babo babo opet mali cigo ...pisa mi se...dojadilo babi kaze hajde imas tamo wc,,stao mali cigo pre vrata i pita babu...baboo hocu li u Z ili M da udem ...gleda ga babo pa sav vazan ...pa u Z sine mi smo ZENTLMENI nismo M to je za MADAM ... 18.gif

    01-09-2012 10:32 jagnje is offline Homepage of jagnje Pregledaj poruke od jagnje Dodaj jagnje u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 737

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Muji stradala punica ,udrio je konj i ljudi mu predaju saucesce i svi mu nesto sapnu na uho.. Gleda jedan i govori sta li mu sapcu da mi je znati? Napokon on upita: Sta mu to bogati sapcete ? Da li se taj konj moze nekako iznajmiti ? 13.gif

    01-09-2012 12:39 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    duskoma duskoma is a Male
    brato


    Poruka: 554
    Location: Zemun

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Doktore,imam problem sa seksom-kaze Mujo.
    Pita njega doktor:-Kad si ...zadnji put spavao sa Fatom?
    Mujo:-Nesto se ne secam,doktore.Mogu li se posluziti vasim telefonom da je pitam?
    Doktor pristane i Mujo ce Fati:-Halo,Fato,kad smo se ono mi zadnji put seksali? Fata:-A S KIM PRICAM.......?

    ___________________________________________________________________
    Akcijas

    01-10-2012 16:22 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4421
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo jedan iz Bosanske poste.

    Dodijalo Zupniku sto mu vjernici u ispovijedaonici stalno pricaju kako su prevarili/le svoje bracnr drugove,pa odluci da za rijec prevara upotrebljavaju pao/la.
    Umre stari Zupnik a novom cudo kako mnogi vjernici padaju.Ode on kod gradonacelnika da se pozali kako su im losi putevi.Gradonacelnik svatuvsi o cemu se radi slatko se nasmija.Zupnik sav zajapuren ljutito rece gradonacelnkku."Samo se vi smijite i vasa gospodja je dvaput pala prosle sedmice.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    01-10-2012 23:23 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dosla punica u zeta i kcerke i kako je htjela da sjedne, omace joj se i prde. Kaze zet: Punice, dosla ti je poruka!!! Punica zagrne suknju i kaze: Videra od koga je, nemam naocale...

    01-15-2012 12:29 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    duskoma duskoma is a Male
    brato


    Poruka: 554
    Location: Zemun

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Srela se i razgovaraju dva Piroæanca.
    - Više ne želim da vidim onog raspikuæu Soæu! Zamisli, pre neki dan sam ga zamolio da mi pozajmi 100 dinara! – kaže jedan.
    - I šta, sad si ljut na njega? Nije ti dao? – zakljuèi drugi.
    - Ma jok, bre! Zamisli, dade mi!

    ___________________________________________________________________
    Akcijas

    01-20-2012 15:53 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
    Mister 07


    Poruka: 1176
    Location: Jamio kucu u Mahali

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Krenuo Perica u vojsku. Na rastanku otac mu reèe:
    - Sine, budi dobar vojnik i kad sretneš oficira, ti ga lepo pozdravi.
    Ode Perica u kasarnu, pa drugi dan sretne jednog starijeg èoveka i upita ga:
    - Da li ste Vi oficir?
    - Jesam - odgovori ovaj.
    - E, puno Vas je pozdravio moj tata.

    ___________________________________________________________________
    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
    19.gif 19.gif

    01-27-2012 00:30 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    upoznaju se dvije zene
    kaze ova prva, jela
    kad ce ova druga nisam ima tri dana 19.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    01-27-2012 14:45 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Kutija 84 Kutija 84 is a Male
    raja




    Poruka: 1728
    Location: Wiesbaden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    - Pita uciteljica Pericu: “Koje je ovo vrijeme:
    kupujem, kupuješ, kupuje, kupujemo…”
    - Vrijeme rasprodaje – reèe Perica.

    - Pita Perica tatu: “Tata, tata, znaš li koji voz najviše kasni?”
    - “Ne znam sine, koji?”
    - “Onaj što si mi ga obeæao za roðendan.” – reèe Perica.

    Razgovaraju Perica i Ivica: “Ja sam bio pametan. Prohodao sam sa deset meseci” – reèe Ivica.
    - Na to æe Perica: “Ja sam bio mnogo pametniji. Mene su nosili do èetvrte godine!”

    ___________________________________________________________________
    10.gif 33.gif

      33.gif 10.gif



        01-27-2012 18:13 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
        Kutija 84 Kutija 84 is a Male
        raja




        Poruka: 1728
        Location: Wiesbaden

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        - Obraæa se Mujo Fati izvaljen na trosjedu: "Fato, teško mi te gledat kako samo radiš i muèiš se, molim te zatvori vrata od kuhinje."



        - Došao Mujo Fati u porodilište i pita: "šta je?"
        - "Muško," odgovara ona. "A nakog lièi," pita on.
        - "Na jednog, al neznaš ga ti," odgovori mu Fata.


        - Mujo radi kao èuvar parka. Naidje Haso i vidi da je Mujo stavio tablu sa upozorenjem da se gaženje trave plaæa pola marke.
        - "Pobogu Mujo, zašto tako malo?" èudi se Haso.
        - "Da sam stavio više, niko je nebi gazio!"

        ___________________________________________________________________
        10.gif 33.gif

          33.gif 10.gif



            01-27-2012 18:21 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
            jagnje jagnje is a Male
            puter


            Poruka: 72
            Location: svedska

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            rodilo se muji djete ,,,kaze fata kakvo ime mujo da mu damo...kaze mujo pa neko staro muslimansko..i dadose mu ime atif...gluho bilo soslije god dana nesretno atif zavrsi...pos god opet fata rodi drugo djete i opet dadose mu musl ime i opet djete nesretno nastrada.....opet fata po treci put rodi i pita muje ...mujo kakvo ime da mu damo...kaze mujo sad ce biti dragan...fata sva u cudu,,,pobogu mujo pa to nije muslimansko ime...kaze mujo....e vala fato kad ginu nasi nek ginu i njihovi 18.gif

            02-01-2012 10:35 jagnje is offline Homepage of jagnje Pregledaj poruke od jagnje Dodaj jagnje u listu prijatelja
            djelda djelda is a Male
            raja




            Poruka: 1646
            Location: dolina grka

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Rat u Mostaru, pretrèava neki Mostarac Stari most, kad ono pogodi ga snajper u nogu. Kad na jednoj strani mosta naðe se jedna hrabra Spliæanka i dotrèa do Mostarca, uhvati ga za ruke i povuèe nazad, podiže ga i upita: "Možeš li sad piške?" Mostarac odgovori: "

            NE MOGU SAD DA TI JE ZLATNA!

            ___________________________________________________________________
            Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

            02-03-2012 15:34 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
            Nikifor Nikifor is a Male
            brato


            Poruka: 737

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kaze punica Muji odvedi me do banke da uzmem penziju.
            Mujo uradi kako je rekla,kad odjednom ulazi pljackas i uze sve pare iz banke.
            Svi sute a pljackas upita jeli neko vidio sta sam uradio a jedan se javi -ja sam vidio
            pljckas ga ubi i okrene se Muji i pita ga je si li ti ista vidio a Mujo
            nisam Bogami ali punica je vidila 100% 13.gif

            02-03-2012 17:58 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Vasa Kisa imao pokvaren sat koji je radio samo 20 minuta kad se navije... i navije ga on i haj s njim na tepu da ga proda. Naišo podveležac i pita ga pošto sat?
            Kaže Vasa hajd iskreni taj kamion drva i evo ti sat. Pristane podveležac al eto ti ga opet sutra do Vase i napade ga: Šta je bola, ovo Vasa? Ne radi mi sat, stao!
            Pita ga Vasa: gdje živiš, majke ti?
            - Podveležje.
            A bola, i kenjac bi stao do gore, a kamoli sat. 19.gif

            ___________________________________________________________________

              02-22-2012 14:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              Nikifor Nikifor is a Male
              brato


              Poruka: 737

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Udavila se Muji zena i on prijavio da mu nema zene.
              Poslje nekoliko dana zave milicija i javlja Muji da su nasli zenu u vodi?
              Mujo ,pita ga policija kazi nan nesto o tvojoj zeni da bi znali jeli to tvoja zena?
              Mujo im kaze : zena mi nije cula na lijevo uho 13.gif 13.gif

              02-22-2012 17:07 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
              Stranica (277): « prva ... « prethodna 261 262 263 [264] 265 266 267 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com