Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....tozimire sreæo ti si opet nešto pobrkao 01.gif ...a i znaš da ja imam .... 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

08-29-2010 00:06 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hoces reci - pobrkao kao onda kad sam mislio da sa nicka bjanka pise neko drugi?

ako sam tako pobrkao, aferim :D


ma bona shupamo se malo..malo da zavatri, sta ima veze...ovaj forum se mnogo umirio otkako je nas par hejtera bilo sklonjeno s njega. sve se svelo na ruze na in memoriam, na sta ste jeli i na one smajlije s uzdignutim palcem kad god neko kaze "raja hajmo napraviti to i to u mostaru"
mislim...ako je to cilj foruma onda bujrum. neko ovo ovde prima suvise licno. ja ne. da sam primao suvise licno, gonjao bih s cakijom za obecanu dvaesku. ali nisam. lijepo smo se svi proveli jedno vece, ispricali se, popili a bogme i zamezili...a dvaeska je ostala samo u pricama za shupanje.

nego sta je sa zrinjskim? nikako ta pretkola proci majku mu...haj bani ovamo da gledamo arsenal u septembru ili kako vec se zove taj mjesec..

08-29-2010 00:32 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U rujnu æete piti rujno vino. 29.gif

___________________________________________________________________

    08-29-2010 00:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    zeljko_p
    SexNepoznat

    Poruka: 2

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    velež bi mi bio najdraži klub da nije zrinjskog ...

    12-10-2010 00:28 zeljko_p is offline Pregledaj poruke od zeljko_p Dodaj zeljko_p u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bogami te paša nasluti.... 21.gif

    ___________________________________________________________________

      12-10-2010 00:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com