Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » je li moguce varati i voliti istovremeno » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ccc

___________________________________________________________________
simply the best

09-18-2006 12:04 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

što ovaj avatar neèe da se promjeni??????

___________________________________________________________________
simply the best

09-18-2006 12:06 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Leki:

    ja mislim kad je prava ljubav i povjerenje s obe strane jako
    da tu nema varanja.
    sve zavisi od zene kako se postavi prema muskarcu ili obratno.
    U SVAKOJ VEZI SE PRVO GRADI POVJERENJE PA ZATIM LJUBAV!!!

Kakvo povjerenje...dadni joj novcanik i vidicesh kolko te voli... 23.gif 21.gif 35.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

09-18-2006 12:51 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

09-18-2006 12:52 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

RE: je li moguce varati i voliti istovremeno Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanka kafanka:

    -



jeste ali u onim Brazilskim serijama 19.gif 24.gif








dje to ima 14.gif 28.gif

___________________________________________________________________

    09-18-2006 15:31 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od beli:

          citat od Leki:

        ja mislim kad je prava ljubav i povjerenje s obe strane jako
        da tu nema varanja.
        sve zavisi od zene kako se postavi prema muskarcu ili obratno.
        U SVAKOJ VEZI SE PRVO GRADI POVJERENJE PA ZATIM LJUBAV!!!

      Kakvo povjerenje...dadni joj novcanik i vidicesh kolko te voli... 23.gif 21.gif 35.gif 04.gif 04.gif


    znace ti guzica kad ovo prenesem 13.gif 35.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        09-18-2006 17:37 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Aleksandra:

          emocionalni investitori svih zemalja ujedinite se 02.gif

        Trazim investora ...da udjemo u poso...90:10 %...
        Isplatice se na duze vrijeme ...garantujem 13.gif

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        09-18-2006 18:01 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        hercegovka84 hercegovka84 is a Female
        raja




        Poruka: 1874
        Location: planet earth

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sto se mene tice to nikad nebih mogla, ako volis voli iskreno sa svom dusom i srcem. a za one koji "vole" i varaju, prvo lazu samo sebe pa onda sve oko sebe, a ako se tjese sa tim nece niko saznati...uuuufffffffffffffffffffff...sve se sazna na kraju price.. 11.gif 11.gif 11.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________

          girl.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hercegovka84 dana 10-19-2006 u 19:39.

          10-19-2006 19:38 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jeli varanje ako voliš više njih 14.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          10-19-2006 19:39 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          laverna laverna is a Female
          seka




          Poruka: 898
          Location: i ja se pitam

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma jok ako ih sve voliš ono pravoooooo

          10-19-2006 19:43 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
          beli beli is a Male
          moforaja




          Poruka: 4109
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od trambulin:

            jeli varanje ako voliš više njih 14.gif

          Mislish ako si onako, shiroke dushe.... 23.gif 29.gif 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
          autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
          Princ cuvaj mjesto na seciji....

          10-19-2006 19:43 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ama pun brate ljubavi, nemre se ostat od žege 18.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          10-19-2006 19:44 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          Zivcho
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Naravno da je moguce...ali prevariti sam sebe.

          Ako varas "voljenu" osobu to prvenstveno znaci da varas sam sebe i svoje osjecaje, da si emotivno nestabilan i ne znas sta zelis od sebe ili zivota. Mozda samo mislis da ju/ga volis, medjutim ako sve savrseno funkcionise (a kad se dvoje stvarno vole onda sve i treba da savrseno funkcionise) odakle onda mjesto za "trecu" osobu u svemu? 29.gif
          Druga stvar je sto se igras sa osjecajima osobe koja je uz tebe sto u svakom slucaju nije fer.

          Jednom kada prevaris - uvijek ces...da li sebe ili partnera, stvar je nijansi koje uglavnom nepravedno zapostavljamo a one tako puno znace...

          jer kako kaze ona pjesma

          "Ko jednom prevari da bude vjeran - kasno je" 18.gif

          10-19-2006 19:52
          diva diva is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 530
          Location: tamo gdje je sve po mom

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A sto mi je Zivcho pametan 33.gif
          Kao da sam ja pisala ovo. 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

          10-19-2006 23:01 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sve je moguce , i nikad ne reci nikad 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          10-19-2006 23:05 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Zivcho
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od diva:

            A sto mi je Zivcho pametan 33.gif
            Kao da sam ja pisala ovo. 10.gif


          Eh moja ti...pa neces ni ti svasta 27.gif 13.gif 04.gif

          10-19-2006 23:12
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nemam pojma. samo kazem nikad ne reci nikad.
          bila sam u situaciji da sam prevarena i da sam varala i gledala prevaru u svojoj porodici, dakle iz svih mogucih uglova i opet na kraju nemam pojma a vidim svi nesto znaju te ovo bi te ovako bi, te osjecas se ovako te onako...ja znam sam oda je sve to posljedica psihickog stanja u kojem se osoba nalazi u odredjenom periodu. kad covjek nije zadovoljan sobom, kad izgubi sebe onda podljeze ovakvim i slicnim sranjima tako treba uvijek poci od sebe i raditi na sebi i svojoj sustini (idi na temu sustina), ja svoju jos ne nadjoh ali je trazim 02.gif

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            10-20-2006 01:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Zivcho
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mislim da sama sebi kontriras na pocetku i na kraju posta...

            Prvo kazes - nikad ne reci nikad. Ok, slazem se...ali nekada se mora reci nikad. Nekada svemu dodje kraj 10.gif

            ...a to se veze za zadnji dio tvog komentara u kojem kazes:

            "treba uvijek poci od sebe i raditi na sebi i svojoj sustini "

            Kad poradis na svojoj sustini i spoznas istinu u sebi i ono sto zelis - tada je vrijeme da se kaze NIKAD...


            ...u protivnom, bices sve ono sto ne zelis biti 10.gif

            10-20-2006 01:29
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Zivcho:

              Mislim da sama sebi kontriras na pocetku i na kraju posta...

              Prvo kazes - nikad ne reci nikad. Ok, slazem se...ali nekada se mora reci nikad. Nekada svemu dodje kraj 10.gif

              ...a to se veze za zadnji dio tvog komentara u kojem kazes:

              "treba uvijek poci od sebe i raditi na sebi i svojoj sustini "

              Kad poradis na svojoj sustini i spoznas istinu u sebi i ono sto zelis - tada je vrijeme da se kaze NIKAD...


              ...u protivnom, bices sve ono sto ne zelis biti 10.gif

            prvo moras naci pocetak da bi rekao e dosao je kraj.
            po cemu kontriram? ja svoju sustinu nisam nasla i ne znam hocu li je naci, svi se mi trazimo citav zivot.
            ti mene meni se cini nisi skontao. svak je ono sto sam od sebe napravi i svak svoj zivot usmjerava u odredjenom pravcu (dakle ti si taj koji diriguje). ne vjerujem u te price nisam ovako zelio ali je ispalo, ok ispalo kako ispalo, skontao da si nesto sto ne zelis pa kad si skontao fino to promjenis, ne okreces se nazad.
            ne reagujes isto kad si emocionalno sjeban i kad si emocionalno super na iste stvari (o tome sam ja govorila)

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              10-20-2006 02:09 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              Zivcho
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              aha 10.gif

              eo je 33.gif ...jes' plasticna al' moze posluzit' 02.gif

              10-20-2006 02:18
              Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com