Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Balinovac i okolina nekad » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (13): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lanaserf:

    jes jes pa ko mala raja molili starce da nas puste navece na logorsku.

10.gif 10.gif 10.gif de mi pomozite vi mladji ali koliko se ja sjecam vazda su bili dole Aprilski susreti jel de???Jao kako je to dobro bilo a pogotovu kada se zaljubis u mladu pcelicu 27.gif 11.gif

05-23-2006 11:25 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Radobolja, dugo sam te sinoæ pokušavala staviti u raju iz ulice i na kraju su mi ostala dva imena za koja niko iz ulice ne zna puno gdje su i šta rade. Baš bi voljela znati ko si. I još nešto, meni je nepoznato ime Ratko vezano baš za Staru Iliæku, koliko me sjeæanje služi mi takvog nismo imali?! 14.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-23-2006 11:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

        citat od lanaserf:

      jes jes pa ko mala raja molili starce da nas puste navece na logorsku.

    10.gif 10.gif 10.gif de mi pomozite vi mladji ali koliko se ja sjecam vazda su bili dole Aprilski susreti jel de???Jao kako je to dobro bilo a pogotovu kada se zaljubis u mladu pcelicu 27.gif 11.gif


Aha, pa sve su prve ljubavi Balinovca s logorskih 19.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-23-2006 11:30 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

        citat od TUTI:

          citat od lanaserf:

        jes jes pa ko mala raja molili starce da nas puste navece na logorsku.

      10.gif 10.gif 10.gif de mi pomozite vi mladji ali koliko se ja sjecam vazda su bili dole Aprilski susreti jel de???Jao kako je to dobro bilo a pogotovu kada se zaljubis u mladu pcelicu 27.gif 11.gif


    Aha, pa sve su prve ljubavi Balinovca s logorskih 19.gif

Carmela 01.gif 10.gif 33.gif

05-23-2006 11:32 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bola Tuti kako neæu, i sad se sjeæam svakog komada drveta u onoj vatri koja mu je obasjavala prekrasne plave oèi, a vatra izgorjela prije 22 godine...

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-23-2006 11:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jeste aprilski susreti dolazili izvidjeci iz cijele juge pa spavali u satorima

05-23-2006 13:17 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Bola Tuti kako neæu, i sad se sjeæam svakog komada drveta u onoj vatri koja mu je obasjavala prekrasne plave oèi, a vatra izgorjela prije 22 godine...

De ti meni reci da nisi i ti iz Sefica sokaka... 23.gif 29.gif 14.gif 02.gif 02.gif
Mozesh i na pp, ako te je stid... 23.gif 35.gif 02.gif 02.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

05-23-2006 13:18 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lanaserf:

    jeste aprilski susreti dolazili izvidjeci iz cijele juge pa spavali u satorima

Pa ne bi se slozio s'tobom, naime Lolici i Gojkovci su spavali u svojim kucama... 23.gif 19.gif 19.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

05-23-2006 13:19 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ne samo oni! 05.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-23-2006 13:59 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e nek vam je sramota da niste spomenuli 02.gif

''romijeve vukove''


PS:je li iko od vas brao ribizle u avliji sefke gabelice (kraj sefica sokaka)

05-23-2006 14:37 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    e nek vam je sramota da niste spomenuli 02.gif

    ''romijeve vukove''


    PS:je li iko od vas brao ribizle u avliji sefke gabelice (kraj sefica sokaka)


E nisi samo ti garant! 07.gif

Ali sam ja više voljela preko njegove bašte iæi u onu od Lujze Kuriliæ, kod njega vazda neko hodao po bašti, a i bilo ih ko Rokiæa pa te moglo zapast samo nešto zelenjave od voæa...

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 05-23-2006 u 14:43.

05-23-2006 14:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka je Sefki rahmet dusi, al Boga mi mene je zapalo samo zrelo voce 01.gif

PS: cak i girica na zaru 02.gif

05-23-2006 14:45 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    neka je Sefki rahmet dusi, al Boga mi mene je zapalo samo zrelo voce 01.gif

    PS: cak i girica na zaru 02.gif


Ima li ove gore pomenuta bašta (Lujzina) ikakve veze s tobom?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-23-2006 15:07 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

        citat od alaga:

      Haj kad smo vec na Balinovcu
      ko je bio u Hachamu 11.gif

    Ja mocnice 19.gif 13.gif pravo vrijeme i prava raja 13.gif 13.gifevo neke samo da nabrojim Jakisa,Velija,Krcko,Mitata,Ado,Fasa,Paja,Coca,Mico,Seno,Peda,Edo,Zara i ostala mnogobrojna rodbina i prijatelji 19.gif

Ja sam ti od onih sa pocetka tj od osnivanja:
Jusa Dvizac, Mustafa Soshe , Himza Kazazic,Vahid -Rojka i Sejo Huskovic,Vjeko-Hefta Lovric,Tomo Zalar ,Ahmet-Mustra Obradovic, Safa Bosnjic,Mugda Saric, Braca Mahinici, Ratko Zubac,Ismet-Avdo Drocic (cuo sam rahm.),Mate Boras , Kompletna familija Puja , babo vojno lice( sjecam se samo imena najstarije kcerke Sonje i mame Mire)
Jakisa a i Velija men se cini su se ukljucili nakon jedno po godine jal godinu
Ima hin josh al ovo u prvom cugu 19.gif 19.gif

Deda i Brice Saric su bili pocasni clanovi prvi zbog transporta, drugi siso na 0 sve starije izvidjace 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 05-23-2006 u 15:27.

05-23-2006 15:21 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Bola Tuti kako neæu, i sad se sjeæam svakog komada drveta u onoj vatri koja mu je obasjavala prekrasne plave oèi, a vatra izgorjela prije 22 godine...

Ma svaka ti cast Carmela za to kako opisa plave oci 10.gif

Lanaserf 10.gif 11.gif sjecam se dobro da bi morao neko iz naseg odreda da prati drugu ekipu 04.gif izvidjaca sa strane kod trazenje nekih mjesta u gradu.Pa ono vidis dobru klinku i molis Jakisu daj majke ti da ja budem kontrola toj ekipi 13.gif 13.gif 13.gif a o logorskoj vatri da i ne govorim 11.gif Carmela je pravo rekla 10.gif

05-23-2006 15:22 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nema draga moja carmela.
rahmetli Sefka je bio veliki jaran mog rahmetli oca...
i zahvaljujuci njemu..ja toliko znam o balinovcu i ljudima iz te mahale

05-23-2006 15:22 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

        citat od TUTI:

          citat od alaga:

        Haj kad smo vec na Balinovcu
        ko je bio u Hachamu 11.gif

      Ja mocnice 19.gif 13.gif pravo vrijeme i prava raja 13.gif 13.gifevo neke samo da nabrojim Jakisa,Velija,Krcko,Mitata,Ado,Fasa,Paja,Coca,Mico,Seno,Peda,Edo,Zara i ostala mnogobrojna rodbina i prijatelji 19.gif

    Ja sam ti od onih sa pocetka tj od osnivanja:
    Jusa Dvizac, Mustafa Soshe , Himza Kazazic,Vahid -Rojka i Sejo Huskovic,Tomo Zalar
    Ahmet-Mustra Obradovic, Safa Bosnjic, Braca Mahinici, Ratko Zubac,Ismet-Avdo Drocic,Mate Boras.
    Jakisa a i Velija men se cini su se ukljucili nakon jedno po godine
    Ima hin josh al ovo u prvom cugu 19.gif 19.gif

Ovu sliku sam postavio prije 11.gif mozda nisi vidio pa reci poznajes li ikog?Stari Hacamovci 10.gif

05-23-2006 15:26 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam Mugdu i Jusu
ostali il nisu hacamovci(prije) il je slika kad su vec bile osnovane Planinke ,(Nada -dupla i Majda Fejzicka (ud Fazlibegovic) bile vodnici), pcelice (Sonja Puja)i poletarci .
One dvi iza Mugde mi se cine poznate mozda je tijec o sestri Safe Bosnjica(Majda) desno i jednoj od Drocicka ( poslije stanovala na raskrscu) al nisam siguran 05.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 05-23-2006 u 15:48.

05-23-2006 15:33 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad bi tuti znao ko su romijevi vukovi 02.gif

05-23-2006 16:06 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od alaga:

    Znam Mugdu i Jusu
    ostali il nisu hacamovci(prije) il je slika kad su vec bile osnovane Planinke ,(Nada -dupla i Majda Fejzicka (ud Fazlibegovic) bile vodnici), pcelice (Sonja Puja)i poletarci .
    One dvi iza Mugde mi se cine poznate mozda je tijec o sestri Safe Bosnjica(Majda) desno i jednoj od Drocicka ( poslije stanovala na raskrscu) al nisam siguran 05.gif

E Mugda rahmetli mi je dajdza.


EEEEE GLUMICE U SRCE ME DIRAS.CUJ ROMIJEVI VUKOVI 11.gif 10.gif 10.gif 10.gif KAKO PAMTIS VRIJEME MAHALA MOSTARSKIH 11.gif 10.gif 10.gif

05-23-2006 16:15 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Stranica (13): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com