Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Prijatelji 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (84): « prva ... « prethodna 76 77 78 [79] 80 81 82 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
ozana
SexNepoznat

Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a capello u sitne sate (Sisi Sunje i Maid).nema pjesme bez Maida ( Emina traje 19 min)


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

11-17-2010 17:36 ozana is offline Pregledaj poruke od ozana Dodaj ozana u listu prijatelja
ozana
SexNepoznat

Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a tu je i dobri gazda Vila


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

11-17-2010 17:38 ozana is offline Pregledaj poruke od ozana Dodaj ozana u listu prijatelja
ozana
SexNepoznat

Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

veselo,veselo...


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

11-17-2010 17:40 ozana is offline Pregledaj poruke od ozana Dodaj ozana u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako sam dobro vidio tu je i lija ?

___________________________________________________________________
u planine...

11-17-2010 22:57 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od planinar:

    Ako sam dobro vidio tu je i lija ?

jasta je,ima ga svugdje 13.gif 13.gif 13.gif
evo na ovoj zadnjoj slici je iza mene 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

11-17-2010 23:07 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
neretva60
SexNepoznat

Poruka: 228
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema sta, prava festa a povod je bio super. Organizatori i svi koji su pomogli da ova festa dobije tradiciju zasluzuju iskrene cestitke. Ozani, Rahi, Semi, Sisiju, Maidu, Puri i svim ostalim koje ne mogu nabrojati veliki pozdrav.

11-18-2010 00:37 neretva60 is offline Pregledaj poruke od neretva60 Dodaj neretva60 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ozana:

    davor u prvom planu



ovo ti je bilo.."iz dubine dushe" ko Pusa 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-19-2010 12:35 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Predivno druzenje, sto Neretva rece, povod odlican...samo nastaviti tako i raja svaka vam cast!

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-19-2010 12:36 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ozana:

    a capello u sitne sate (Sisi Sunje i Maid).nema pjesme bez Maida ( Emina traje 19 min)


E jesmo se smijali, dodje Maid na binu, pita me, "sta cemo pjevat", kazem ja, "sta pitas kad znas, Eminu, nego sta". Pitam ga, "treba li ti tekst", kaze on "ne treba, znam ja na pamet". Otpjeva prvu kiticu, pardon strofu, treba pocet drugu, nikako da otcepi, gleda u mene, a u pogledu mu citam, "Mara kako ide druga strofa", u to ulete i raja i svi zajedno krenemo dalje, do zavrsne 37 kitice. Maide, raja si prava, i radujem se da vidim tebe i svu ostalu divnu raju opet na festi u Londonu i uvijek mi je zaista pravo zadovoljstvo svirati i pjevati s vama i za vas. Pozdrav svima.
Da ne idem u detalje, festa ne da je bila za 10, nego za 310.
Jos jedan pozdrav Kulasima.

_____________________________________________________________________

11-20-2010 13:08 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Klub Our Kids u Egipatskom selu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otvorili smo klub u Egipatskom selu i zaposlili jednu osobu da radi sa djecom u dane vikenda i u vecernjim satima.
Citave tri sedmice se klub uredjivao od strane djece i volontera. Sada je poceo sa radom i evo vam mali video kako to izgleda.

    http://www.youtube.com/watch?v=bX4eMEXpq1g&feature=BF&list=ULul8NPj-oyu4&index=6

02-18-2011 13:07 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za svaku pohvalu ovo sto radite i nikad se ne predajete 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-18-2011 17:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako si oèelavio prijatelju, jeli ono i Raha sa vama, nisam ga vidjeo 20 godina, èuo sam samo da je negdje u Engleskoj.

02-18-2011 19:18 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    kako si oèelavio prijatelju, jeli ono i Raha sa vama, nisam ga vidjeo 20 godina, èuo sam samo da je negdje u Engleskoj.


nisam ocelavio bolan,sisam se na 1 13.gif 13.gif 13.gif jeste Raha,a Ozana mu je zena i ona je stavila pola slika 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

02-18-2011 21:00 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lijepo vas je vidjeti prijatelju.

02-18-2011 22:44 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Davore cuo sam sljedeca festa u Mostaru.

02-19-2011 00:53 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    lijepo vas je vidjeti prijatelju.

hvala prijatelju 10.gif
a tek kako je uzivo 27.gif a meni netreba puno 13.gif

Behma 11.gif u Mostaru u julu,sve je sredjeno sa Lolom u Cernici 10.gif rekli su da ce da me objese,hahaaa
a sljedeca je ovde u londri krajem aprila pocetak maja,nisam onu Cernicku jos ufatio oko datuma...postala je vec tradicija dva puta godisnje 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

02-19-2011 18:25 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Festa u Londonu je zakazana za 14 maj.
O kakvoj se festi radi u Lole u Mostaru i koji je datum.

02-19-2011 19:54 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znaci 14 maj da rezervisem.. a mislim da je Mara vec rezervisao avionsku kartu ! 10.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    02-19-2011 22:26 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Cernicka:

      Festa u Londonu je zakazana za 14 maj.
      O kakvoj se festi radi u Lole u Mostaru i koji je datum.


    sta te briga 35.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    02-19-2011 23:29 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma Mara ti uradi cum ja izaberem datum, a ne ko ti. Nikad ti neznam hoces li doci.
    Ovaj put i gospoja da dodje, jesi li cuo.
    Suda se jos misli pa dokle ce neznam.
    Bice super kao i uvijek

    02-20-2011 17:38 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    Stranica (84): « prva ... « prethodna 76 77 78 [79] 80 81 82 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com