Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E,vidi ovo, i kad su navijaci 80-tih pjevali "Duuuunavom lesevi plove daaa li se bar jedan zove Maaance Dragaaaan Maaance" pjevao sam i ja!!!!






I bio sam u Tuzli....





Blasfemija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Ajmo sad malo filozofije....

08-26-2010 19:25 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vvb:

    E,vidi ovo, i kad su navijaci 80-tih pjevali "Duuuunavom lesevi plove daaa li se bar jedan zove Maaance Dragaaaan Maaance" pjevao sam i ja!!!!


Blago ti pameti i tebi i ostatku orkestra.

      citat od vvb:

    I bio sam u Tuzli....


I za to me zaboli..... Gdje si ono sad?

      citat od vvb:

    Blasfemija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ispo ti jedan uskliènik.

      citat od vvb:

    Ajmo sad malo filozofije....


E, vvb; haj malo; lagano u skokovima: otpepaj.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-26-2010 u 21:27.

08-26-2010 19:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.

08-26-2010 20:09 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio ili bila?

___________________________________________________________________

    08-26-2010 20:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kažu da je èojek puko,kad poène sam sa sobom diskutovati,jal usebi jal naglas.... 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      08-26-2010 20:40 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

        Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.


      Zar je još živ 02.gif

      ___________________________________________________________________

        08-26-2010 20:47 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          08-26-2010 20:52 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          capljinac capljinac is a Male
          raja




          Poruka: 1676
          Location: na Neretvi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od klaudija:

            Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.
          Bio/la 14.gif 30.gif
          pa ti danas musko, jucer bila zensko, sta li ces bit sutra????? 07.gif 04.gif 18.gif 23.gif

          ___________________________________________________________________
          Kamen,krs i maslina
          vinograd i Neretva
          najljepsa je zemlja ta
          moja Hercegovina.

          08-26-2010 20:53 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
          Blagajac Blagajac is a Male
          raja




          Poruka: 1972
          Location: Nederland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Magistar:

            Tako je stari. Plivati uzvodno.
            Postavljanje Škore za direktora Veleža od strane SDA proglasiti nekakvom sluèajnom ''devijacijom'', i onda opet opaliti u jednom smjeru, po onim drugim? Ne ide to tako.

            Pa što jedan SDP-ovac nikada ne zasjedne na direktorsku stolicu kluba koji se nosi zvijezdu?
            Nego ''zna se''.
            (Mada nemam ništa protiv Škore, veæ naprotiv. Poznajem ga od kako sebe poznajem)

          Zato sto jos uvijek navijaju za onu beogradsku zvijezdu 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________


            [
              B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

            08-26-2010 21:00 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
            Blagajac Blagajac is a Male
            raja




            Poruka: 1972
            Location: Nederland

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od capljinac:

                  citat od klaudija:

                Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.
              Bio/la 14.gif 30.gif
              pa ti danas musko, jucer bila zensko, sta li ces bit sutra????? 07.gif 04.gif 18.gif 23.gif

            lapo.lapo 13.gif 13.gif 13.gif moda

            ___________________________________________________________________


              [
                B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

              08-26-2010 21:01 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
              klaudija
              SexNepoznat



              Poruka: 589

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ja konto mostarski forum,kad tamo Èapljinac,Blagajac,Bjelopoljac......šta je ovo?

              08-26-2010 21:06 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
              Magistar Magistar is a Male
              moforaja




              Poruka: 2667

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ima i Perutac 13.gif

              ___________________________________________________________________

                08-26-2010 21:07 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
                taxi taxi is a Male
                Liska mjeseca avgusta




                Poruka: 18170
                Location: M&R

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Jebo dudelanž,oba mi boda, babo šta je Pl,dunavom,morao skoèiti dole ...... meni je klaudija sa svojim halter egom ...BOK 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________

                  08-26-2010 21:08 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                  capljinac capljinac is a Male
                  raja




                  Poruka: 1676
                  Location: na Neretvi

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od klaudija:

                    ja konto mostarski forum,kad tamo Èapljinac,Blagajac,Bjelopoljac......šta je ovo?
                  ti konto, pa na kraju nisi skonto jesi li doso ili si poso 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Kamen,krs i maslina
                  vinograd i Neretva
                  najljepsa je zemlja ta
                  moja Hercegovina.

                  08-26-2010 21:15 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
                  klaudija
                  SexNepoznat



                  Poruka: 589

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Dobro je mani stari govorio:sa budalama se ne isplati prepirati.
                  Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku iskustvom. ~
                  Odoh gledati Dinamo i naravno našeg Vahida

                  08-26-2010 21:22 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
                  green green is a Male
                  Super Moderator


                  Poruka: 7086
                  Location: BiH

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo gubi Dinamo 0-1

                  ___________________________________________________________________

                    08-26-2010 21:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                    taxi taxi is a Male
                    Liska mjeseca avgusta




                    Poruka: 18170
                    Location: M&R

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od klaudija:

                      Dobro je mani stari govorio:sa budalama se ne isplati prepirati.
                      Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku iskustvom. ~
                      Odoh gledati Dinamo i naravno našeg Vahida


                    Hajde,sretno.... i ne zaboravi èuènuti kad pišaš,ipak si ti pi... curica.... 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      08-26-2010 21:38 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                      taxi taxi is a Male
                      Liska mjeseca avgusta




                      Poruka: 18170
                      Location: M&R

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        http://www.moforaja.com/wiw.php?sid=&sortby=username&order=DESC


                      æitaš,æitaš.... 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________

                        08-26-2010 21:41 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
                        majkin fakin




                        Poruka: 2333
                        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
                        pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        uh od babae i zrinjskog dodjosmo do postmoderne i pajtonovaca :) ali dobro, sve u rok sluzbe

                        iskreno rowana atkinsona niposto ne stavljati u istu recenicu sa pajtonovcima!!!! dobar je rowan ali neumjesno ga je svrstati u intelektualni humor gdje pajtonovci objektivno pripadaju.

                        i skidam kapu i klizu i idlu i dzonsu i ostalima, ali nabravurozniji mozak medju njima je teri gilijem. vecina ga zna po 12 monkeys, pajtonovim filmovima ili brazilu u najboljem slucaju, eventualno ovom novom o osgtrvu dr. parnasusa...ali tideland me odusevio!!! preporucujem toplo svima.

                        a sto se tiche "dunavom leshevi plove.." bila je ta pjesma... i ova - velez nije ispo samo je morao skociti dole, je u rangu toga..jeste zlobna ali brate mili dobra je zajebancija kad pogledaqs iz neutralne perspektive. drugo je to sto nas kao Rodjene ta fora izjeda, ali daleko je od loshe..

                        a u tushnju kad su svu raju potjerali na jedan izlaz i kad je cini mi s eluster kera zadavio...a ako se iko sjeca, to je bio neki dogovor izmedju splita i tuzle...u splitu nas je ostetio bekir kravic te godine, pamtim ko da je juce bilo....i izlazi ekipa nasa u tusnju i guza i goca cini mi se okrecu se raji i govore - ne nervirajte se dzaba prodato je, visha sila...to mi je pricao stariji momak, sad ultras ali velika raja, ko da je bitno za koga navija...

                        nego cini mi se da se konstantno antagonizam obe strane zasniva na tome da mi (generalno) dokazujemo da su gori od nas, a oni - da mi nismo nista bolji od njih (u ljudskom, politickom itd aspektu)...stvarno zanimljivo sa psiholoske strane...

                        08-26-2010 22:30 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
                        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
                        majkin fakin




                        Poruka: 2333
                        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
                        pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od capljinac:

                              citat od klaudija:

                            Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.
                          Bio/la 14.gif 30.gif
                          pa ti danas musko, jucer bila zensko, sta li ces bit sutra????? 07.gif 04.gif 18.gif 23.gif


                        ovako je i bjanka poceO pa su onda meni moderi ovog foruma govorili da sam opterecen i da mi se svasta prividja :)

                        al nema veze, draze mi sto sam u pravu nego bilo sta. jos samo da sacekam i modere u mostaru da ih castim peksimetima mezom i picem za ove greske prema meni :))

                        ne znam..jednostavno, ja volim kad sma u pravu da priznam svoju "krivicu sto sam u pravu " , pa da se oduzim ljudima prema kojima sam to "skrivio"
                        al jos dvaesku ne dobih 28.gif

                        08-26-2010 22:34 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
                        Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com