Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Skandalozno / Kod Rondoa: Par vodio ljubav na haubi auta! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uvijek me uhvate 29.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

09-01-2010 22:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif hebiga,sto sene zavuces negdje 11.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

09-02-2010 00:25 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.komaja.org/en/index.php


eto jedna interesantna sekta...ne znam kako bi ih nazvala...komaja im je smisao zivota...a komaja u biti nsita ne znaci...u razgovoru s njihovim vodjom i osnivacem, prvo pomislih da je rijec o budizmu ili tak nes...ne jedu meso i tak to...i ja se kao zainteresovah posto me tako religije i sagledavanje i shvatanje zivota zanima kako ga drugi vide....prosu se pravo...covjek meni govori ako vas zanima dodjite na peljesac....kad imam sta vidit hahahah


    Uploaded with



      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        09-02-2010 12:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ova druga zdesna najpametnija.... ljetnu frizuru udarila... 11.gif

        ___________________________________________________________________

          09-02-2010 12:27 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com