Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad se vec zevzecimo 23.gif

Pita mali babu ; " Babo, šta je to evropska liga??"
Babo; "Jebi je... to ti je nešto tamo na onoj strani " 11.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

08-26-2010 10:21 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gizenga57:

    ovo je shupanje kad pogledas realno..............
    i ovo je fora, zato je postavljena na liskaluke. nije za sporta nije za raspali...........................
    e sad sto se pojedini uhvate na fashu, pa ispolitiziraju, nisam im ja kriv. ne moze svako imati isti iq


    nisi ni prvi ni posljednji pticar sto se ufatio na sopstvenu fasu...


da....ali namjerno . imam ja kiilomettraze ovde dovoljno da sam mogao napraviti grafikon vjerovatnoce kuda ce tema otici i ko ce sta pisati...dont worry 18.gif


nego, ovaj vic ti nije potpuno tacan....nije zrinjski nikad igrao evropsku ligu...samo predpredpredkola od te lige :)

meni je bolji onaj, kako se velezovci zaklinju?

oba mi boda :)))))))

08-26-2010 11:24 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovu je temu ispolitiziraO klaudija...i istina je da velez nije dao guzice ni sda-u ni balijicama...zato nemamo helera...ali imamo ponosa...i zvjezdu na grudima...kome se ne svidja nek pati...i zasto se uvjek treba objasnjavati sa zlonamjernima...dragi klaudija , dobra ti je prica...za bljeska...

08-26-2010 13:17 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od garinca:

    ovu je temu ispolitiziraO klaudija...i istina je da velez nije dao guzice ni sda-u ni balijicama...zato nemamo helera...ali imamo ponosa...i zvjezdu na grudima...kome se ne svidja nek pati...i zasto se uvjek treba objasnjavati sa zlonamjernima...dragi klaudija , dobra ti je prica...za bljeska...


10.gif 10.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    08-26-2010 13:50 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od garinca:

      ...i istina je da velez nije dao guzice ni sda-u ..


    Samo da zbog korektnosti ispravim jednu oèiglednu neistinu, koja se veæ nezbrojeno puta ponavlja. Nema kluba u ovoj državi koji nije pod utjecajem politike, pa i Velež.
    Volio bih znati onda otkuda svojedobno na mjestu direktora Veleža Mustafe Škore, koji je je godinama u vrhu gradskog odbora SDA i nalazi se kao stalni èlan na njihovim izbornim listama.
    Samo da mi netko ne kaže da je na poziciju direktora Veleža bio postavljen kao nogometni struènjak, ili?

    ___________________________________________________________________

      08-26-2010 14:06 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pocelo od sale, kao i uvijek doslo do neceg drugog, puno kompleksijeg.

      Ispadao je Zrinjski od Dudelangea ( sramota ) ali je prolazio puno jace, bogatije i poznatije klubove, npr. Vaduz ( igra u Svicarskoj ), ili Tobol iz Kazahstana, klub ciji je budzet 8 outa veci no budzet Zrinjskog. Nedavno je guzovace izgubio od Brage ( tamo 1:0, primili gol u zadnjih 5 minuta), Braga znamo gdje je danas.

      Znaci sala ko sala i nije nesto....

      Tozza, bilo je i smjesnijih sala:

      Kako broje u Zrinjskom, 1,2,3,4, Dudelange, 6,7,8...

      Kako broje u Velezu: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,Leotar, 11,12,13..

      Toliko o temi.




      Offiranje:

      Da li je Velez pod stranackom kapom? Mislim da nije.

      Da li je koketirao sa vladajucim Bosnjackim strankama? Sigurno jeste, Muta Skoro, Ahmed Dzubur....

      Da li je Zrinjski pod stranackom kapom? Da. Ali to nikome ne smeta.

      08-26-2010 15:01 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma vvb svjestan sam i ja svega toga. daleko od toga da je velez divan sjajan i bajan. odnosno ljudi koji vjeruju u velez, zele tako da vide, ali ljudi u velezu i oko veleza nisu bas tako sjajni. svi bi da samaraju mrtvog magarca i da izvuku sto se izvuci moze. u stvari, vecina.
      da li koketira. da. nema se magi sta ni dodat ni oduzet na ovaj post. a ni tebi.

      nego da se vratimo na temu...dobra je ova ali ja sam se jos vise smijao na "oba mi boda":)

      08-26-2010 15:19 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ps. ima i nova - zasto zrinjski toliko golova prima u euro kupovima?

      zato sto su ime dobili po nikoli ŠUBIÆU 19.gif

      08-26-2010 15:20 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od gizenga57:

        sinoc gledah dokumentarac o foklandskom ratu

        za engleze su nastupali SKOTSKA GARDA, WELSKA BRIGADA, ODRED GURKA, SAS-britanci
        mogu nabrojati i slicne primjere iz drugih visenacinalnih drzava kao sto su turska ili austrougarska bile ...
        ne trebam reci da su vise bitaka i ratova dobili nego izgubili.....ko zna na sto bi to licilo da su gurali multieticnost pa da irce budev skotske gajde i da gurke umjesto jutarnjeg caja piju irsko pivo...o zastavama da ne govorim
        o cemu se radi
        O PRINCIPU RAZLICITOSTI I PRIZNAVANJU ISTIH I DAVANJE IM PROSTARA


      Svaka im èast. Mada je porediti zemlje sa potpuno razlièitim istorijama malo nezahvalan posao.
      Isto tako je èudno kako se kod nas taj princip "multietniènosti" (tj. "papak je bio ko je gledao meðu rajom ko je ko") preobrazio preko noæi u nacionalne preporode i osviještenosti.
      Isto ko da nekog zajedništva nikad nije ni bilo... Ili... ?

          citat od gizenga57:

        JA NE VIDIM RAZLOGA ZASTO ZRINJSKI NE BI BIO HRVATSKI A VELEZ BOSNJACKI KLUB

      Pa iz jednog prostog razloga, dragi zdena; Velež uopšte nije osnovan s takvim motivima i na takvim osnovama, nego kao radnièko-sportski klub ako se ne varam, bez ikakvih nacionalnih simbola. Pogledaj imena igraèa Veleža i u doba kad je paralelno postojao sa Zrinjskim do 2. svj. rata.; a valjda je i tokom 2. svj. bio proglašen ilegalnim, zbog petokrake i radnièkog predznaka; dok je Zrinjski i 1943. bez problema igrao ligaške utakmice.

          citat od gizenga57:

        ....
        .....
        ....
        kako to prebroditi...po meni lako...
        prihvatiti cinjenicno stanje i priznati pravo izbora...




      Vizavi današnjeg potenciranja jedne slike stvarnosti, tj. "nove stvarnosti", gdje sve mora biti na nacionalnim osnovama ureðeno i izdijeljeno:
      postoji (još uvijek) jedan broj ljudi (budala u vlastitim iluzijama(?) ) koji još žive u "iluzijama" i smatraju da postoji drugi, sretniji i bolji naèin posmatranja svijeta.

      Pa bi, vizavi demokracije, bilo lijepo i njihovu razlièitost i samosvojstvenost uvažavati.

      Ovo jednoumlje danas (prerušeno u plašt nekih sloboda i parlamentarnosti), po meni, veze nema ni sa istinskim slobodama ni sa ièim vezanim za zdrav razum. No, svakom po vlastitom izboru i željama.

      Takoðe, može li se sigurno tvrditi danas da Velež i pogotovu njegovi navijaèi žele, samovoljno i samozvano biti "bošnjaèki" klub, ili mu/im je to naljepljeno da bi se time i on/oni uklopio/li u današnju sliku, u kojoj je bauk i pomisliti na svijet bez barijera?


          citat od gizenga57:

        i jos slovo o o zvijezdi petokraci....crvenoj
        nije to vise ona KRVLJU ZALIVANA...simbolika se isprala vremenom a sa njom znacaj i ponos onih koji je nose....samo jedna zvijezda u moru folklora....
        davno su prosla vremena da igraci ne bi zamjenili zvijedu za neku zabu, propeta konja, krokodila, ovna ....NI ZA SVE PARE SVIJETA
        PROSLO VRIJEME DAVNO NEPOVRATNO...


      Vremena i zastave se mijenjaju i odlaze i dolaze.
      Ljudi ostaju, kudikamo više nego zastave i simboli.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-26-2010 u 16:38.

      08-26-2010 15:44 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      garinca garinca is a Male
      rodjeni


      Poruka: 989

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Magistar:

            citat od garinca:

          ...i istina je da velez nije dao guzice ni sda-u ..


        Samo da zbog korektnosti ispravim jednu oèiglednu neistinu, koja se veæ nezbrojeno puta ponavlja. Nema kluba u ovoj državi koji nije pod utjecajem politike, pa i Velež.
        Volio bih znati onda otkuda svojedobno na mjestu direktora Veleža Mustafe Škore, koji je je godinama u vrhu gradskog odbora SDA i nalazi se kao stalni èlan na njihovim izbornim listama.
        Samo da mi netko ne kaže da je na poziciju direktora Veleža bio postavljen kao nogometni struènjak, ili?


      haj boga ti ne cjepidlaci...dali malo... 02.gif ...ali vama ne izlazi nikako...vi mozete slobodno pjevati "kada bi nasa zrinja bila djevojcica...tada bi mijo , tada bi hdz , bio njen tata" (ovo ti ide na melodiju jedne poznate pjesme mostarskih kisa...ako znas o cemu pricam...

      velez je vracanjem petokrake pokazao gdje stoji...a mustafa je devijacija...zrinjski je pak sam po sebi odraz jedne kurvanjske politike koja rovari iza kuloara a pokusava sminkom i fasadom maskirati svoje pravo lice...

      08-26-2010 15:48 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
      Magistar Magistar is a Male
      moforaja




      Poruka: 2667

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Aha, Mustafa je ''devijacija'' . Pa tako reci, nisam znao da se o tome radi.
      Onda je u redu.

      ___________________________________________________________________

        08-26-2010 16:03 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nije lako plivati uzvodno...

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        08-26-2010 16:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Magistar Magistar is a Male
        moforaja




        Poruka: 2667

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tako je stari. Plivati uzvodno.
        Postavljanje Škore za direktora Veleža od strane SDA proglasiti nekakvom sluèajnom ''devijacijom'', i onda opet opaliti u jednom smjeru, po onim drugim? Ne ide to tako.

        Pa što jedan SDP-ovac nikada ne zasjedne na direktorsku stolicu kluba koji se nosi zvijezdu?
        Nego ''zna se''.
        (Mada nemam ništa protiv Škore, veæ naprotiv. Poznajem ga od kako sebe poznajem)

        ___________________________________________________________________

          08-26-2010 16:37 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
          Stari Grad Stari Grad is a Male
          moforaja




          Poruka: 10597
          Location: iza zvijezde

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Magistar:

            Tako je stari. Plivati uzvodno.


          Ko je s tobom (u datom momentu) haberio? 14.gif

              citat od Magistar:

            Postavljanje Škore za direktora Veleža od strane SDA
              proglasiti
            nekakvom sluèajnom ''devijacijom'', i onda
              opet opaliti u jednom smjeru, po onim drugim?
            Ne ide to tako.


          Vala i ti stalno po Zrinjskom opalio, sve u 16. Jes vala stvarno sramota kako je to jednostrano i neobjektivno.
          O devijacijama i da ne prièamo.
          Èudi me da se nisi na petokraku stigao osvrnuti, valjda bi ona u kontekstu Veleža trebala biti blasfemija i avetni, zloæudni simbol, a ne neko iz SDA?

              citat od Magistar:

            Pa što jedan SDP-ovac nikada ne zasjedne na direktorsku stolicu kluba koji se nosi zvijezdu?


          Jebe ih onaj Komšiæ, inaèe predmet tvoje velike i neskrivene ljubavi.

              citat od Magistar:

            Nego ''zna se''.
            (Mada nemam ništa protiv Škore, veæ naprotiv. Poznajem ga od kako sebe poznajem)


          Što bi i imo protiv, morete slobodno pod ruku što se mene tièe. Mada za njega nešto i nisam siguran (da bi htjeo pod ruku), al hajde...

          ___________________________________________________________________
          ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
          on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

            moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
          ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
          ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
          .. dosta je vise i tebe i tvoje
            tiranije
          ...

          08-26-2010 16:48 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
          garinca garinca is a Male
          rodjeni


          Poruka: 989

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          znas sta magistar , da se ne bi bezveze natezali...najjaca navijacka frakcija zrinjskoga su ultrasi koji uvjek sa ponosom isticu ono veliko U svome imenu...velezovci se zovu red army , nose ce gevaru na zastavama i vecina njih jesu po ubjedjenju antifasisti...tu zavrsava sva prica...a sad ti mozes koliko hoces o dvolicnosti , o pretvaranju...do sutra...vi stojite za nacionalno opredjeljenje , i djelom za ustastvo i fasizam... mi smo na ljevici i necemo da budemo ili da se zovemo nacionalnim timom...otprilike kao lazio i roma...i sta fali tome...samo budite iskreni...vi ste hrvatski klub...mi smo odabrali da budemo mostarski a ne bosnjacki...i sto nam sada solite pamet...koketiranja sa partijama je bilo, silom prilika, od necega se mora zivjeti i prezivjeti...ali ja licno znam da je dzubur probao da prica sa mijom brajkovicem da glinica sponzorira i velez...sta mislis sta je dobio za odgovor...

          08-26-2010 16:52 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
          Stari Grad Stari Grad is a Male
          moforaja




          Poruka: 10597
          Location: iza zvijezde

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Oèekujemo da Michael Phelps zakraula....borut.gif

          kokice.gif

          ___________________________________________________________________
          ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
          on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

            moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
          ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
          ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
          .. dosta je vise i tebe i tvoje
            tiranije
          ...

          08-26-2010 16:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od garinca:
            ..ali ja licno znam da je dzubur probao da prica sa mijom brajkovicem da glinica sponzorira i velez...sta mislis sta je dobio za odgovor...


          Krepo "Velež", ja sam sad veliki hrvat i navijam za zrinjski....??

          ___________________________________________________________________

            08-26-2010 17:06 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Magistar Magistar is a Male
            moforaja




            Poruka: 2667

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od garinca:

              znas sta magistar , da se ne bi bezveze natezali...najjaca navijacka frakcija zrinjskoga su ultrasi koji uvjek sa ponosom isticu ono veliko U svome imenu...velezovci se zovu red army , nose ce gevaru na zastavama i vecina njih jesu po ubjedjenju antifasisti...tu zavrsava sva prica...a sad ti mozes koliko hoces o dvolicnosti , o pretvaranju...do sutra...vi stojite za nacionalno opredjeljenje , i djelom za ustastvo i fasizam... mi smo na ljevici i necemo da budemo ili da se zovemo nacionalnim timom...otprilike kao lazio i roma...i sta fali tome...samo budite iskreni...vi ste hrvatski klub...mi smo odabrali da budemo mostarski a ne bosnjacki...i sto nam sada solite pamet...koketiranja sa partijama je bilo, silom prilika, od necega se mora zivjeti i prezivjeti...ali ja licno znam da je dzubur probao da prica sa mijom brajkovicem da glinica sponzorira i velez...sta mislis sta je dobio za odgovor...


            Ma dobro.
            Ne bih se sad uvjeravao što je ljevica, što desnica, o koketiranju s partijama, tko je jednocionalni klub a tko nije, što je to mostarski a što nije..Ima toga za tri dana pisati, o ''opravdanim'' koketiranjima s nacionalnim strankama u cilju preživljavanja, o kontaktima Džubura i Brajkoviæa...ima toga.
            Btw. Oba su kluba mostarska, ali ipak s jasno izdiferenciranom razlièitom nacionalnom strukturom, a ti to zovi kako hoæeš - i antifašistièki, ljevièarski, mostarski...svejedno.
            Htio sam reæi ovo: NIJEDAN klub nije izuzet od odreðenog utjecaja politièkih stranaka, jer drugaèije ne bi ni uspio opstati. Da li je to u našem primjeru HDZ, SDA, ili SKJ...svejedno. I ne može se neèiji politièki utjecaj u jednom sluèaju nazivati patronatom a neèiji ''koketiranjem''.
            I još nešto. Ne branim ja ovdje Zrinjski, evidentno je da taj klub ima financijski jaèe i privrženije politièke mentore, nego što je sluèaj s Veležom. Ali ne mogu prihvatiti taj stereotip: ''kako su odbili da se stave pod politièki utjecaj nacionalnih stranaka (èitaj SDA) iz nekih viših moralnih razloga i da su zbog toga kažnjeni i u ovakvom financijskom škripcu. Pa otkud onda funkcioneri SDA na direktorskim mjestima? Ne, radi se o politièki i hijerajhjiski nisko rangiranim politièarima, koji nisu u stanju osigurati jaèe financijske injekcije. To je sva mudrost.

            ___________________________________________________________________

              08-26-2010 17:19 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
              Stari Grad Stari Grad is a Male
              moforaja




              Poruka: 10597
              Location: iza zvijezde

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Stereotip: borut.gif

              ___________________________________________________________________
              ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
              on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

                moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
              ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
              ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
              .. dosta je vise i tebe i tvoje
                tiranije
              ...

              08-26-2010 17:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
              vvb vvb is a Male
              brato


              Poruka: 518
              Location: MO/sa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od el-tozzinjo:

                ma vvb svjestan sam i ja svega toga. daleko od toga da je velez divan sjajan i bajan. odnosno ljudi koji vjeruju u velez, zele tako da vide, ali ljudi u velezu i oko veleza nisu bas tako sjajni. svi bi da samaraju mrtvog magarca i da izvuku sto se izvuci moze. u stvari, vecina.
                da li koketira. da. nema se magi sta ni dodat ni oduzet na ovaj post. a ni tebi.

                nego da se vratimo na temu...dobra je ova ali ja sam se jos vise smijao na "oba mi boda":)




              Fora je u originalu "boda mi mog jedinog", iz vremena kad je Velez bio na dnu s jednim bodom poslije nekoliko kola...

              Ineresantan je mostarski humor, jednom sam citao neku Jergovicevu kolumnu o Mostaru pa i onom navijanju "Dunavom lesevi plove", aludirajuci na pogibju Dragana Mancea, 85. godine mislim. Mislim da se i sada moze negdje naci.

              Smijesno mi je bilo i:

              "Dzaba si krecio" ili "Slovan - Zrinjski 4:0, Suniti - Šiiti 1:0" ( mada je ovo zadnje vise tuzno jer se radi o veoma ozbiljnim stvarima). Smijao sam se i fori "Velez nije ispo samo je morao skociti dole", jebaji ga, smijesno. Ili "Ovde me cijene- ovde kupujem", na fakultetu Pedagoskom. Ili "radim na crno-trosim na bijelo"!

              Siguran sam da nisi htio da tema ode u ovom pravcu ali si mogao pretpostaviti. Evo je ja pokusavam vratiti na kolosijek...

              08-26-2010 17:34 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
              Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com