Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » ***Ratna Slika*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P
pokretac teme Thread Started by Kutljaca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moja hani..kakav sam cirkuz znala napraviti u ratu..plakali od smijeha..ma prezahvalna sam tom covjeku koji je slikao, a jos zahvalnija ovom sto mi je dao sliku..najradije bi ga izljubila od dragosti..al gdje cu to...

___________________________________________________________________
simply the best

02-26-2008 22:18 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od maja_mostar:

    cok...ne zelim, ali evo, jedni smo od rijetkih koji dana u podrumu proveli nisu..i ne kuka niko..


svi ste vi do jednoga heroji 10.gif kad te gledam na biciklu , samu u sokaku , a vreba smrt na svakom koraku , dala bih slici naziv "igra sa smrcu" , ali nije tako
ova tvoja slika je "igra za zivot" 10.gif 10.gif
Maja ,vesela Maja ,koja osvjezava forum 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

02-26-2008 22:20 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od maja_mostar:

    moja hani..kakav sam cirkuz znala napraviti u ratu..plakali od smijeha..ma prezahvalna sam tom covjeku koji je slikao, a jos zahvalnija ovom sto mi je dao sliku..najradije bi ga izljubila od dragosti..al gdje cu to...


kupi mu okvir-ram za sliku kao poklon 35.gif 01.gif
ipak bi time iskazala pažnju
33.gif
svako bi bio zahvalan za tako nešto 01.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

02-26-2008 22:21 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh Majo , bas me rasplaka ! Sta da ti kazem sto drugi nisu vec rekli , slika divna 10.gif 10.gif Sve one rusevine i ti onako zamisljena na biciklu . Izgleda mi ko da razmisljas o tome kako pedalu okrenuti i kamenice izbjec , pravo djecije nevino i naivno u onom ludilu 10.gif 10.gif Stvarno nisam bolje slike odavno vidila 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    28.gif

    02-26-2008 22:27 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od amra p.:

      Uh Majo , bas me rasplaka ! Sta da ti kazem sto drugi nisu vec rekli , slika divna 10.gif 10.gif Sve one rusevine i ti onako zamisljena na biciklu . Izgleda mi ko da razmisljas o tome kako pedalu okrenuti i kamenice izbjec , pravo djecije nevino i naivno u onom ludilu 10.gif 10.gif Stvarno nisam bolje slike odavno vidila 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
    ¨

    e bas tako amra...hvala ti!

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-26-2008 22:38 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cok a i svi koji nemate nista pametno dodati na ovako lijepoj temi imate raspali
    svi offovi su obrisani i biti ce u buduce
    cok molim te da obratis paznju na to gdje ces da ofiras ovo prelazi u "konstantno ofiranje"

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    02-26-2008 22:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    majo 10.gif
    kako gledam ovu sliku lijepo me nesto stegnu grlu

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    02-26-2008 22:48 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pasa hvala ti! sad vidjeh skoro 800 pregleda na ovoj temi...golemo

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-26-2008 22:49 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    HoneyMNE HoneyMNE is a Female
    moforaja




    Poruka: 2645
    Location: Montenegro

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    neka cokèino,nije tema da se kaže ijedna rijeè ovdje za sprdnju..pa i ti si bio
    tamo tih groznih godina kao dijete... 21.gif

    ja mislila da je u pitanju tema vezana za nekog zloèinca,pa nisma ni otvarala,
    do sada..kad ono mala maja na vozi BMX
    slika je predivna i nekako dirne svakoga ko išta osjeæa
    jer je to bio takav period,a ti tako mala...
    15.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    HoneyMNE
    *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
    puca.gif

    02-26-2008 22:49 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bas mi je nekako zao ako sam vas vratila ponovo na te lose dane...al i drago mi je sto sam ovo podijelila sa vama...

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-26-2008 22:51 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    G.Owen Jackson, mamina i tatina prijateljica, je zavrsila sa knjigom o ratu u BiH...mislim da je izdala, bas cu joj poslati mail, jer tu ima i nasih djecijih izjava...

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-26-2008 22:57 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    bosonoga bosonoga is a Female
    lela




    Poruka: 2804
    Location: daleka polja

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nemoj da ti je zao . budi razlicita osjecanja. ma citava bura emocija. ali to je dio nas. to je nasa stvarnost.
    hvala ti sto si postavila sliku 10.gif 10.gif
    malo ,malo pa ja ovamo. 01.gif

    ___________________________________________________________________
    ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

    02-26-2008 22:59 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P
    pokretac teme Thread Started by Kutljaca

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bosonoga 33.gif i ja se ne odljepljujem, a svi me pitaju da im dam sliku....

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-26-2008 23:00 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i ja boga mi, malo malo pa na sliku, ali sam je odmah usparala 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-26-2008 23:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Kamelito Kamelito is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 359
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Humska:

          citat od Kamelito:

        Draga Majo ima vec jedno duze vrijeme da nisam pisao na ovom forumu, ima milion nekih razloga mada osnovni jeste sto nije bilo vrijedne teme (nek je rahmet ili pokoj dusi raji) al osim toga nista vise da sad!

        Imam toliko finih slika tako preljepih cak i u samom ratu i tokom rata, probudila si sve ono "lijepo" sto je rat mogao da jednom djetetu da, meni, sjeti se sada i nikako da budem musko i da zadrzim suzu za momentom kad smo mi (djeca) mogli imati ovakve trenutke djecije srece...

        Hvala ti sto si postavila ovu sliku i to sad bas sad u tako vaznom zivotnom trenutku nauciih da iako je sve tako bilo crno i ruzno bilo je trenutak srece kojim me cinio tako sretnim i naucilo me da cijenim ono sto imam i uzivam u svakom trenutku tog momenta srece...

        Hvala ti!

        Kamel



      Kamele, lijepo si ovo napisao 33.gif


    hvala 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

      02-26-2008 23:06 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P
      pokretac teme Thread Started by Kutljaca

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kamele ne znam da li si procitao...hvala ti na onako lijepim rijecima...momak si za 10! i kazem ti navrati na kaficu kad uhvatis vremena da se ispricamo! cmok

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-26-2008 23:07 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja sam je prikacila u svoju arhivu. pokazala sam muzu . prisjetili smo se nekih trenutaka vezano za nasu djecu , tuzna sjecanja 15.gif , ali radost da ste zivi 02.gif
      neka se vise ne ponovi .
      a isto tako da svi ratovi prestanu , da djeca palestine, afganistana , iraka ....imaju sretno djetinjstvo .
      za svu djecu svijeta 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      02-26-2008 23:10 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Kamelito Kamelito is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 359
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od maja_mostar:

        kamele ne znam da li si procitao...hvala ti na onako lijepim rijecima...momak si za 10! i kazem ti navrati na kaficu kad uhvatis vremena da se ispricamo! cmok


      evo upravo vidjeh majo, hvala i vidimo se....

      ___________________________________________________________________
      Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

        02-26-2008 23:12 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
        amra p. amra p. is a Female
        carica mjeseca maja




        Poruka: 5017
        Location: DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od bosonoga:

          nemoj da ti je zao . budi razlicita osjecanja. ma citava bura emocija. ali to je dio nas. to je nasa stvarnost.
          hvala ti sto si postavila sliku 10.gif 10.gif
          malo ,malo pa ja ovamo. 01.gif




        I ja isto , malo , malo pa ovamo da curnem sliku 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________

          28.gif

          02-26-2008 23:23 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
          funkyg funkyg is a Female
          bazencic




          Poruka: 4040
          Location: starMo-Vela havle

          RE: Ratna Slika Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od maja_mostar:

            Toliko sam ostala zeljna sokaka..igre..posljednje vrijeme mi je to sve stalno u mislima, i malo pred ocima, jer se bas ne sjecam..subota, 23.02., jos jedan vikend proveden u drustvu dragih osoba, i u polumraku vec vidjenog scenarija. Sve nekako obicno do trenutka sljedeceg. Iznenada mi prilazi muskarac u crnini, crne kose i kaze imam te nesto pitati..mislila sam da sad ide standardno pitanje na koje sam navikla, kazem pitaj...on suti i nesto trazi po podu u mraku...kad je to nesto nasao...kaze ma nije sad trenutak...rekoh pa pitaj!!!..kaze dostavio je jedan Francuz u nasu arhivu slike iz rata, curica ista ti na BMX biciklu...pa sam ti htio dati tu sliku...onda sam se pocela nekontrolisano smijati jer mi je to zvucalo suludo...cuj da me prepozna nakon 11 godina, ni slicna nisam, a nikad me nije ni poznavao..stalno sam se smijala..juce se probudih, kaze mi mama ovo ti je neko dodnjeo na posao... mama mi pokaza sliku A4 formata...ja na mom najdrazem i prvom biciklu, plavom BMX-u., biciklo za koje smo se otimale, mi djevojcice, a bilo je bratovo. Ne sjecam se kad sam se tako isplakala...pa se onda smijala, pa plakala...nesto preljepo, iako je slika iz rata...nicega se ne sjecam...samo sad mogu da posmatram..stvarno konture lica ostale iste..ne cudi me kako me prepoznao..tene malo velike, njih se jos kroz maglu sjecam...i sjecam se da sam tad tek naucila da vozim...tako da moja zamisljenost i skoncentriranost na ulicu i voznju ne moze da se sakrije..
            dragi moji posto je slika vec obisla svijet..htjedoh je i podijeliti sa vama dragim ljudima...necu vam reci gdje je slikano...jer znam da ce vecina mostaraca prepoznati...mada je slika "naopaka"...dakle sto je ljeva strana ustvari je desna...hvala "nepoznatom muskarcu" koji me toliko usrecio!!!




          Jao Majooooooooooo
          Sjecas li se skole u Hotelu Ruzi???

          ___________________________________________________________________



              02-26-2008 23:32 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
              Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com