Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Ziza 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
luce luce is a Male
proplivo




Poruka: 23
Location: Kruæevaæka ada :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

IDE ŽIŽA AVENIJOM I NEKO GA SA BALKONA GAÐAO JOGURTOM.
ŽIŽA ÆE NJEMU: HEBO SE S'MAJKOM GAÐAJ ME SA BUREKOM, ŠTA ME GAÐAŠ JOGURTOM ~78~

02-24-2006 21:16 luce is offline Posalji Email za luce Pregledaj poruke od luce Dodaj luce u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

prodavo ziza tene na kantarevcu ide neki mali pita ga ziza, brato oš kupit tene,kaze ovaj mali koji su broj kaze ziza 43 mali ce na to necu majstore nosam 41 ,a ziza ce na to pa pusti nokte jebi mater

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

02-27-2006 16:31 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ziza je jedna od velikih legenda naseg grada. Tamo negdje osamdesetih se sjedilo u Enchija u centru 2. Ljeto, podne, Ziza mahmuran od prethodne noci raja ga malo potpalise i covjeka krenu pravo. Izbacuje sve jednu za drugom i sve bolja od bolje. Sjedio i jedan gospodin tu, ama covjek se umalo spisho sta je Ziza radio i poslje odredjenog vremena ustaje gospodin prilazi Zizi i predstavlja mu se " Vojkan Milenkovic ". Bio u tom trenutku najpoznatiji TV voditelj u Beogradu. Vodio nedeljno popodne. Inace bio ozenjen mostarkom i dolazio je skoro svako ljeto u Mostar. Odusevio se Zizom i cak mu nudio da krene sa njim za Beograd da ce on od njega napraviti novog Ljubu Moljca, medjutim Ziza ko Ziza nije htjeo. Raja ga natezala ali nista od toga nije bilo

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

02-27-2006 17:31 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
crvena trojka crvena trojka is a Male
ne more meda


Poruka: 42

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo jedne dobre sa utakmice iz splita,helem 8000 nas navijanje, torcida pjeva isus marija hajdukova armija,mi alah uegber i ziza izmedu ostalog kad prilazi drot i pita zizu sta to vi skandirate a glavonja odgovara je li alah uegber. kaze drot ja to to.a to ti je burazeru semir tuce na turskom. 18.gif

03-10-2006 09:48 crvena trojka is offline Pregledaj poruke od crvena trojka Dodaj crvena trojka u listu prijatelja
crvena trojka crvena trojka is a Male
ne more meda


Poruka: 42

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ziza ko ziza krenuo po pivi usred bjela dana i tako do navecer dolazi kuci i normala pisa mu se otvara vrata od wc a ali zakljucano.pita ziza ko je tamo a pokojni stari mu odgovara ja sam. pita ga ziza sta radis. stari odgovara,kupam se.kaze ziza dobro ali nemoj daleko od obale. 19.gif

03-10-2006 10:03 crvena trojka is offline Pregledaj poruke od crvena trojka Dodaj crvena trojka u listu prijatelja
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od giovanni:

    prodavo ziza tene na kantarevcu ide neki mali pita ga ziza, brato oš kupit tene,kaze ovaj mali koji su broj kaze ziza 43 mali ce na to necu majstore nosam 41 ,a ziza ce na to pa pusti nokte jebi mater


13.gif 13.gif 13.gif dobra ova

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

03-10-2006 11:56 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
Furia Furia is a Male
mofo beba




Poruka: 6

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prolazi Avenijom jedna od sestara Culjak,i okrenu se Ziza za njom i dobaci" I ona ce stati na svoje noge"(bila ona reklama za cipele Kostana Vranje)

___________________________________________________________________
napisao JARE BOJ, Rujan 24, 2008

GORI GORA GORI BOROVINA DOBRA OVA PRÈIN TI KALOŠE ZNAN JE IZGRADA MISLIN DAME JE ŠIŠALA JEDNON UVALENTINA LIPA DIVOJKA OVU CRNU NEZNAN MORA DAJE SONE TAMO STRANE ZNA LI ITKO OVU CRNU
MOLIN DAME NEMRZITE VIŠE

10-31-2006 15:04 Furia is offline Pregledaj poruke od Furia Dodaj Furia u listu prijatelja
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeo Ziza burek u Badzaka na carini, domalo zovnu konobaricu i upita je ono ljut: "Gdje bona drzite meso!!??!!? - kaze ona: "U frizideru" - kad ce Ziza "Sta ce ti u frizideru - stavi ga u burek jebo te on"

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

11-02-2006 16:56 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
brat brat is a Male
mofo beba


Poruka: 4

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neki dan pita žena žižu gdje je ulica Kraljice Katarine,nato æe žiža bogati kako joj je djevojaèko prezime. 24.gif

___________________________________________________________________
10.gif

08-12-2007 11:48 brat is offline Pregledaj poruke od brat Dodaj brat u listu prijatelja
crveni crveni is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 396
Location: na stajanju

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad je uciteljica pitala zizu na koliko stepeni kljuca voda? kaze ziza,na trici

___________________________________________________________________
VELEZ NAM JE OKA SJAJ

08-12-2007 16:33 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
brat brat is a Male
mofo beba


Poruka: 4

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedan crnjak predratni.Dolazi Žiža u Enæija sa dvije cure,pita ga konobar gdje si bio a on æe sa ove dvije kurave na Bulevaru. Cure podivljale srele ga ispred kafiæa. 01.gif

___________________________________________________________________
10.gif

08-12-2007 19:59 brat is offline Pregledaj poruke od brat Dodaj brat u listu prijatelja
carinskimost carinskimost is a Male
brato




Poruka: 802
Location: Timbuktu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad je ziza igrao pokera cijelu noc i ujutro doso kuci i pita majke sta ima za jest - a majka ce - dolmu , koliko ces . a ziza ce ,daj mi 3 pa jednu

___________________________________________________________________
Hej, nije važno
Koliko smo puta udahnuli dah
Hej, "važnije je
Koliko smo puta ostali bez daha" *

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane carinskimost dana 09-20-2007 u 22:35.

09-20-2007 22:34 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od brat:

    Neki dan pita žena žižu gdje je ulica Kraljice Katarine,nato æe žiža bogati kako joj je djevojaèko prezime. 24.gif



13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif







palimo svi ko jugo u decembru

09-20-2007 23:00 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam je li ovo iko piso 13.gif 13.gif Zalio mu se jedan kako mu je kuca izgorila 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif kare Ziza 13.gif 13.gif 13.gif trebo si je kopretonom namazat pa ne bi izgorila 13.gif 13.gif

09-20-2007 23:12 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja ovako znam kad je dosadno na ovu temu doc i ismijat se 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      09-20-2007 23:17 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Hogar Hogar is a Male
      moforaja


      Poruka: 2729
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sjedi Ziza pjan na Rondou na trotoaru, negdje oko podne.
      Nailazi drot i pita Zizu : "pa kako si vec pjan, jel ti radis negdje"
      "Radim" kaze Ziza.
      "Gdje radis" nastavlja drot.
      "U fabrici domina"- Ziza
      " Pa sto nisi na poslu " - drot
      " Danas se pravi duplo golo" -Ziza 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      lose,lose MSP

      10-09-2007 15:06 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Hogar:

        Sjedi Ziza pjan na Rondou na trotoaru, negdje oko podne.
        Nailazi drot i pita Zizu : "pa kako si vec pjan, jel ti radis negdje"
        "Radim" kaze Ziza.
        "Gdje radis" nastavlja drot.
        "U fabrici domina"- Ziza
        " Pa sto nisi na poslu " - drot
        " Danas se pravi duplo golo" -Ziza 13.gif 13.gif 13.gif


      dobar 13.gif 10.gif osta drot ko posran 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          10-09-2007 17:31 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          top gun top gun is a Male
          trudim se




          Poruka: 238

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ima i ona kad prilazi curi za sankom ( mala dobra ko metak, plavusa, plave oci ) da se upozna i pita je " djevojko mogu li se okupati u plavetnilu tvojih ociju ? "
          ona ga pogleda preko oka i kaze NEMOZE, a Žiža na to njoj : A mogu li barem onda noge oprat ?

          ___________________________________________________________________
          [

            I]Jooooj sto ja ne volim rezimske budale,nezavisne novinare i ovakvo"pozoriste"[/I]

          10-09-2007 18:01 top gun is offline Pregledaj poruke od top gun Dodaj top gun u listu prijatelja
          crveni crveni is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 396
          Location: na stajanju

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sjedila raja negdje u kafani,pili, kad ulazi na vrata neki poznanik i govori neko od raje,evo ture.kaze ziza,jes,ALI SLJUNKA

          ___________________________________________________________________
          VELEZ NAM JE OKA SJAJ

          10-11-2007 22:17 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
          Behma Behma is a Male
          rodjeni


          Poruka: 766
          Location: zemlja dembelija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Otiso Zisko na more sa Bracom (Dilberovicem)normalno Bracino auto.
          I tako on otvorio vrata od auta i slusa muziku ,u jednom momentu par
          metara od njega sjedila raja iz bosne i zamolise ga da malo pojaca radio.
          Veli Zisko kako da ne jarane i ugasi ga?
          Usto tip da ga bije u tom momentu Zisko se poce derati Braca dolazi
          vamo opet hoce da me biju 13.gif

          10-13-2007 02:51 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
          Stranica (6): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com