Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Post prijavljen moderatorima zbog kršenja pravila "ne diraj me, ne diram te",
saopštenog ranije od strane admina foruma, tane.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-12-2017 19:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti se meni prvi obrati gnjido. Nisam vidjeo " ne diraj me , ne diram te " od tvog nicka. Tuzi moderatore jer ja nisam upuchen. A fala bogu da bi pozdravio i taj sluchaj NDND pravila.

10-12-2017 19:53 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Post ponovo prijavljen moderatorima zbog ponovnog obraæanja i ponovnog kršenja pravila
"ne diraj me ne diram te".

Post koji sam ja napisao i koji je naveden kao razlog kršenja pravila je bio napisan prije traženja
pravila "ne diraj me ne diram te, vrijeme napisanih poruka i traženja pravila to može jasno
potvrditi, tako da je navod o tom da sam se ja nekom prvi ovdje obraæao obièna laž.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-12-2017 u 20:52.

10-12-2017 20:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Voliš kad te vjetar dira?

10-12-2017 20:25 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od forzza:

    Voliš kad te vjetar dira?



..ako osjetis nesto toplo da te dira po glavi

..to su vjetrova jaja 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-12-2017 20:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.nije lahko ovome Forzzi 13.gif 13.gif

..koliko se on jadan trudi 02.gif 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 10-12-2017 u 20:30.

10-12-2017 20:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

... pogotovu kad mu ahbab Tepsija nikad ne pomaže kad je ovdje... uvijek sam... 02.gif



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-12-2017 21:29 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

    ... pogotovu kad mu ahbab Tepsija nikad ne pomaže kad je ovdje... uvijek sam... 02.gif



    -




..Forzza je puko ko Cernobil

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-13-2017 14:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
forzza
SexNepoznat

Poruka: 105

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Obadvojica ste prijavljeni.

10-13-2017 15:23 forzza is offline Pregledaj poruke od forzza Dodaj forzza u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razdvojio se. 02.gif




-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-13-2017 15:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sg jedva doceko da prijavi moderima, samo nek se prijavljuje.

dakle da rezimiramo, prowler nije bio svjestan da si zatrazio "ne diram te" pravilo. sada je svjestan i bila stvar. prvi od vas dvojice koji prekrsi pravilo bice kaznjen.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

10-16-2017 22:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sg jedva doceko da prijavi moderima, samo nek se prijavljuje.

    dakle da rezimiramo, prowler nije bio svjestan da si zatrazio "ne diram te" pravilo. sada je svjestan i bila stvar. prvi od vas dvojice koji prekrsi pravilo bice kaznjen.



Postoje pismeni dokazi na forumu, koji su podnešeni, o tom da je taj od tebe pomenuti èlan u
trenucima svog kršenja tog pravila bio svjestan da je ono na snazi.

Postoje pismeni dokazi na forumu da je taj od tebe pomenuti èlan slagao otvoreno da sam ja njemu
ukazao na to pravilo; ja sam izašao javno na forum s postom gdje se nisam obraæao njemu nego javno
forumu, pro forme.

Ti pismeni dokazi su podneseni u mom odgovoru maksi ranije, i argumenti za to šta ja govorim
(postovi i dokazi, a ne neèije proizvoljne tvrdnje) su dati u tom postu, to su èinjenice oko kojih
nema, i kod normalnih ljudi ne bi trebalo biti nikakve diskusije.

Tvoje rezimiranje ne stoji i ti ne govoriš istinu, nego ponovo nastupaš iz tebi poznatih razloga
na vrlo ružan naèin.

Ni ona tvoja prièa o mom navlaèenju nekih ovdje na tanak led nije taèna, i za to postoje pisani
dokazi na forumu; gandalfa, npr., niko nije tjerao da piše ove redove niti ga navlaèio na ovo: - ovo
sad dole su njegove rijeèi:

      citat od gandalf:

      Sigurno da ima silovatelja medju svedjanima,

      i arapa ili afgana koji misle da su zene i muskarci jednaki i pred bogom, zakonom i ljudima...

      Ali su takvi, i jedni i drugi, manjina...

      I mene interesuje, zasto, iz kojeg razloga, sta je cilj, koja je fora...


    A sto se tice polit. kor. ja i dalje preferiram njenu suprotnost, nazvati stvari pravim imenom.



Ako ti prièaš da sam ja (ili bilo ko) njega par drugih ovdje mogao navuæi na "tanak led" da pišu
ovakve stvari, koje nisu ništa drugo nego moderni desnièarski populizam i rasizam, i sve suprotno
od one ideje BiH za koju si se ti prvi navodno borio, onda ne znam šta dodati... to niti je istina
niti je normalno tvrditi takvo nešto s tvoje strane, ili s bilo èije.

On je sam inicirao tu diskusiju, ako si pratio tu temu, postavio meni pitanja, i trudio se još da ubijedi
(i to i dalje èini) i mene i one koji to èitaju da je to što on piše sasvim u redu.

Po njemu bi, po svemu sudeæi, to trebalo biti i postati opšteprihvaæena norma i nešto što je - ne samo
u redu - nego i nešto što je grijeh i dovesti pod bilo kakav znak pitanja.

Temu o Markalama je on otvorio isto tako sam, niko ga nije na to natjerao niti navukao na taj "tanak
led", kao ni tvog prijatelja Tepsiju, koji je sam ovdje došao, po njegovim vlastitim rijeèima, na
forum, da brani gandalfa i gandalfiæe od zlog Starog G(r)ada i vjetra i sliènih.

Ti si sam tražio od mene da se ti Tepsijini navodi o tom sklone iz mog potpisa, i tvrdio u javno
objavljenom pp-u meni, da bi to "bilo fer".

Ako je to tvoja ideja o "fer", onda aferim.

Ko je to prisilio ili mogao bilo koga prisiliti, tj. "navuæi na tanak led" da piše ovakve stvari koje
gandalf piše, i da, nakon što se njihove rijeèi citiraju i prokomentarišu time da je ovo odvratno
(makar meni) i o èemu se ovdje stvarno radi,

oni poènu psovati mater, prijetiti, nazivati druge koji ih raskrinkavaju bolesnicima, dijele
nadimke tipa "šiza, noja", itd. ?

Ko, tana ? Je li to ta tvoja prièa o "navlaèenju na tanak led ", jadna i ona i ti ne bili ?

Prvo idu avganistanci i drugi, onda malo po bošnjacima (Markale i tako to, "politièka korektnost") ,
tipièni žargon moderne populistièke desnice - za koju svi znamo šta je uèinila kod nas i šta èini u
Evropi i svijetu, i šta je ranije uèinila kod nas. Ko je to po njemu slijedeæi, je li iko ostao netaknut ?

Ako ti tana mene smatraš negativcem u toj, ovakvoj prièi, a ovakve likove pozitivnima i žrtvama,
onda s tobom nije nešto debelo u redu.

Za mene nije u redu da se meni od takvih èlanova kao gandalf i Tepsija psuje mater i prijeti javno
ovdje, i meni i još nekom, jer ovakve stvari komentarišemo, i da se èlanovi kao vjetar ja i
još poneko ovdje stavljaju na zub, i to i od tebe vrlo bezobraznim i nedoliènim obraæanjima - onako
kako si se obratio STECK-u, vjetru, i posebno meni,

a da istovremeno ljudi koju ovakve gadosti pišu mogu još aminovano i nazivati nacionalistima druge
èlanove, one koji se ne slažu s ovakvim njihovim (odvratnim) stavovima.

Bilo kome ko je vidio i doživio retoriku pred poèetak rata u BiH je sigurno jasno šta takva retorika
(ona data u tom citatu i ona prièa o Markalama, i "politièkoj korektnosti") znaèi i èemu ona vodi i
za šta je to uvertira.

Takoðe, da se držimo teme ovdje,

nije od tebe ni profesionalno niti sekunde u redu da ti svojevoljno tumaèiš, sa debelim bias-om,
pravila foruma kako se tebi æefne, pravila koja su jasna i èista.

I nije normalno da se u tu svrhu služiš neistinitim navodima. Ti si to ovdje uradio, a ja sam ranije
podnio dokaze da to što ti govoriš o ovom sluèaju sa "ne diraj me ne diram te" nije taèno,

a da je nasuprot tome i tebi, ono što sam ja naveo taèno i potkrijepljeno dokazima i èinjenicama, a
ne mojim ili tvojim ili bilo èijim proizvoljnim tumaèenjima.

Ne možeš prièati da neko nije bio svjestan tog pravila, kad on nakon saopštenja tog pravila ne
provjerava gdje je ono dato, nego ga prvo (nakon što je uvoðenje tog pravila objavljeno i na to
ukazano s moje strane javno) prvo namjerno i otvoreno krši odgovorajuæi na taj moj post, a tek
nakon toga ide i tebe pita gdje je to. Nismo djeca.

Ti si polarizovan, nisi objektivan i ovo je èista sramota za tebe, ovakav odnos i prema èlanovima
i prema forumu.
Da je bio neko drugi u pitanju vrlo brzo bi ti ovo riješio, ali pošto ti oèito nemaš isti aršin za èlanove
ovdje, isto tako uzimaš sebi za pravo da na ovakav naèin tumaèiš pravilnik,
dijeliš pravdu jednim ovako ignorantskim i otvoreno bezobraznim odnosom, i primjenjuješ pravilnik
ovdje ne onako kako pravilnik nalaže, nego kako tebi tvoje raspoloženje nalaže.

To je èista samovolja koja s objektivnim i profesionalnim administriranjem nema blage veze.

Odrasli ljudi u tvojoj okolini, valjda si to dosad primjetio, slabo nešto primaju takvo gazdovanje.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 12:20.

10-17-2017 10:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako je navlacnje na tanak led meziti Bosnje u ruznom kontekstu u zadnje dvije godine na ovome forumu onda je sva prica suvisna

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 12:23 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo još jedna prièa za razmišljanje, gandalfu i ekipi :

    http://starmo.ba/zivot2/item/70972-britanska-djeca-ce-uciti-o-opsadi-sarajeva-i-srebrenici.html



"Sarajevo --
    Uèenici svih javnih škola u Velikoj Britaniji imat æe priliku izuèavati sve relevantne èinjenice iz ratnog perioda u Bosni i Hercegovini od '92. do '95.godine, s posebnim akcentom na genocid u Srebrenici.


Reèeno je to na današnjem sastanku premijera Kantona Sarajevo Elmedina Konakoviæa s predstavnicima britanskih sindikata osnovnog, srednjeg i visokog obrazovanja, te osnivaèem i predsjednikom Fondacije "Remembering Srebrenica" Waqarom Azmijem.

"Važno nam je da djeca u Britaniji budu upoznata sa srebrenièkom tragedijom, ali i sa svim onim što je vaš narod proživio tokom èetiri godine opsade Sarajeva", kazao je Azmi.

Potcrtao je kako je ova fondacija i formirana s ciljem podsticanja na toleranciju, meðureligijsko poštovanje, podizanja svijesti o univerzalnim vrijednostima kroz studentske i uèenièke posjete i druge vrste aktivnosti koje se poduzimaju radi prevladavanja mržnje, predrasuda i strahova.

"Djeca trebaju da uèe iz knjiga o historiji gdje bi im se taèno predoèile èinjenice, kao i da sve što je vezano za ovaj naš najteži period treba nazvati pravim imenom. Ne smijemo dozvoliti da živimo u zabludi da su svi isti, jer to nije tako", istakao je premijer Konakoviæ te podržao inicijativu predstavnika ovih sindikata, smatrajuæi je izuzetno znaèajnom.

Dogovoreno je da se u saradnji s Ministarstvom za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo i institutima za istraživanje ratnih zloèina i historiju osiguraju svi relevantni podaci koji æe doprinijeti izuèavanju ratnih dešavanja u svjetlu kakvi su oni zaista i bili, saopæeno je iz Press službe Kantona Sarajevo.

(StarMo)
"

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

10-17-2017 12:34 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Forum to sam JA",

izvinjavam se

tijeska grijeska

"Drzava to sam JA",

je rekao jedan -ah
da li je sada to i vazno kad sam se prosuo
prvim navodom. 35.gif

10-17-2017 12:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ako je navlacnje na tanak led meziti Bosnje u ruznom kontekstu u zadnje dvije godine na ovome forumu onda je sva prica suvisna


Ne meze se samo bošnje, tip ovdje provlaèi prièu iz desnih, populistièkih krugova u Evropi,
o strancima i izbjeglicama, o drugim kulturama i tome kako te "kulture" i ti èitavi narodi
nemaju humano viðenje svijeta, žena, i svega ostalog.

To je prièa koju on, po svojim vlastitim, slobodnim i svojevoljnim iskazima, bez da ga je o tom iko
išta ikad pitao da kaže na forumu, raspreda sa svojim kolegama na poslu.

Ta ista prièa je maltene identièna retorika onoj koja se vodila u BiH prije poèetka rata, a to je
prvo "satanizovanje" èitavih etnièkih grupa i naroda, i zna se ko je vodio tu istu propagandu u
Jugoslaviji i BiH prije poèetka rata u BiH.

Zna se iz istorije èemu takva retorika služi i za šta je ona priprema, da bi se nešto moglo i pomisliti
provesti u djelo prvo je potrebna takva priprema - indoktrinacija.


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 12:41.

10-17-2017 12:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    "Forum to sam JA",

    izvinjavam se

    tijeska grijeska

    "Drzava to sam JA",

    je rekao jedan -ah
    da li je sada to i vazno kad sam se prosuo
    prvim navodom. 35.gif





--prosuo si se ko riza 35.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 12:44 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od vjetar:

      ..ako je navlacnje na tanak led meziti Bosnje u ruznom kontekstu u zadnje dvije godine na ovome forumu onda je sva prica suvisna


    Ne meze se samo bošnje, tip ovdje provlaèi prièu iz desnih, populistièkih krugova u Evropi,
    o strancima i izbjeglicama, o drugim kulturama i tome kako te "kulture" i ti èitavi narodi
    nemaju humano viðenje svijeta, žena, i svega ostalog.

    To je prièa koju on, po svojim vlastitim, slobodnim i svojevoljnim iskazima, bez da ga je o tom iko
    išta ikad pitao da kaže na forumu, raspreda sa svojim kolegama na poslu.

    Ta ista prièa je maltene identièna retorika onoj koja se vodila u BiH prije poèetka rata, a to je
    prvo "satanizovanje" èitavih etnièkih grupa i naroda, i zna se ko je vodio tu istu propagandu u
    Jugoslaviji i BiH prije poèetka rata u BiH.

    Zna se iz istorije èemu takva retorika služi i za šta je ona priprema, da bi se nešto moglo i pomisliti
    provesti u djelo prvo je potrebna takva priprema - indoktrinacija.


    -







..stari ,ti ovo sve dzaba diplis i fakticki sviras kurcu

..zar ne vidis da nemas kome ukazivati ni na Genocid u Srebrenici a ni na Mrakale

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 12:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

        citat od Stari Grad:

          citat od vjetar:

        ..ako je navlacnje na tanak led meziti Bosnje u ruznom kontekstu u zadnje dvije godine na ovome forumu onda je sva prica suvisna


      Ne meze se samo bošnje, tip ovdje provlaèi prièu iz desnih, populistièkih krugova u Evropi,
      o strancima i izbjeglicama, o drugim kulturama i tome kako te "kulture" i ti èitavi narodi
      nemaju humano viðenje svijeta, žena, i svega ostalog.

      To je prièa koju on, po svojim vlastitim, slobodnim i svojevoljnim iskazima, bez da ga je o tom iko
      išta ikad pitao da kaže na forumu, raspreda sa svojim kolegama na poslu.

      Ta ista prièa je maltene identièna retorika onoj koja se vodila u BiH prije poèetka rata, a to je
      prvo "satanizovanje" èitavih etnièkih grupa i naroda, i zna se ko je vodio tu istu propagandu u
      Jugoslaviji i BiH prije poèetka rata u BiH.

      Zna se iz istorije èemu takva retorika služi i za šta je ona priprema, da bi se nešto moglo i pomisliti
      provesti u djelo prvo je potrebna takva priprema - indoktrinacija.


      -







    ..stari ,ti ovo sve dzaba diplis i fakticki sviras kurcu

    ..zar ne vidis da nemas kome ukazivati ni na Genocid u Srebrenici a ni na Mrakale



Nemam kome ovdje, ali imam zašto, i neka vide šta se piše o te obje stvari.

Nek stoji samo za sebe, a ja, naravno, nemam nikakvih
iluzija o tom da æe ti postovi nekoga i neèiju pamet i obraz promijeniti.

Nije to razlog što sam ja postavio te postove, nego nešto sasvim drugo, pogledaj prièu na druge dvije
teme na dnu foruma.

Postoji i nešto što se zove stvar principa. I upravo zbog toga ne mislim da bi tani prvom trebao
šutiti na te njegove liène napade i to što on i karikira i banalizuje problematiku iz liènih motiva,
i služi se otvorenim lažima, a ni gandalfu na njegove serotine uvijene u celofan,
nego im treba ovako i napisati i navesti ovakve èlanke.

Dabogda ih nikad ni jedno ni drugo ne promijenilo, kad sami ne znaju bolje, ali neka vide.



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 10-17-2017 u 13:02.

10-17-2017 12:59 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jeli mislis da ces mnogima Srbima u BiH dokazati da Muslimani nisu sami sebe granatirali na Markalama ,ne mislim da ces u tome puno toga uspjeti .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

10-17-2017 13:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (32): « prva ... « prethodna 28 29 30 [31] 32 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com