Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LOM » **Sijecanje na Ratne dane** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio kod nas jedan u ulazu, nikad nije htio uzeti onaj teèni deterdžent (fol za sude 19.gif ) što se dijelio. Upita ga jednom netko iz reda "života ti X što ne uzmeš deterdžent", kad on ko iz topa "a šta æu masno saprat s njim" 13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-16-2008 10:22 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecam se ja onih ikar konzervi i svak normalan ko je imao to jeo je meso,a onu zgucenu masnocu bacao,ne ja sam bila biser meso gurala od sebe,a ono bjelo jela,jao sad kad se sjetim muka mi.

Jednom prilikom u zatvoru,dodje rodica nosi malo evrokrema pod pazuhom sakrila i govori mi suti ne govori nikome za ovo dobit cu degenek,daje mi na prst onako ono,nema brate ja procvala i cim sam izasla iz wc-a ja opletem ovoj djeci sto ih je bilo,jela ja evrokrem,a ona iza mene u crnu zemlju propada.

___________________________________________________________________



      05-16-2008 10:34 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bilo je tesko , ali kad sad covijek pomisli , od cega i kako se prezivilo najradije bi se smijali.

      Carmi dobro taj komsija i rece ta je mogo prat sa deterdzentom , nije se masno vidilo imaaaa , ono malo ulja sto bi dali nije moglo ni podmastit teFsiju kako treba a ne da se ima sta oprat 23.gif

      Ja se cesto sjetim odjece iz humanitarne, pa nisam u zivotu bila bolje obucena 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif leviski bilo svakakvih boja , kozna jakna , koncanih maica , ma svegaaa , jednom mi komsinica nadje u djecijim pantalama u dzepu 50 maraka , jaooo feste te 02.gif

      i jos nesto , na sta me mama vazda podsjeti i zeza .

      Svira opsta , svak iz zgrada trci u skloniste nose jastuke , deke , bla bla , ja crnu vrecu od smeca punu haljina 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif , nemoj samo da nemam sta obuc i par puta se nadan presvuc.Vazda svi name bona sta to vazda nosas 13.gif , kad jedan dan okrenuse iz sjevernog pucat po nasim zgradama , samo cujes roknulo u zgradu i svak se pita boze jeli u nas stan?I presta pucat mi trka da vidimo koga je ,, strefilo,, , u nas stan 3 granate roknule , totalna demolacija , i jos hejbet stanova unisteno , kad podjose kukat ti sa dekama i jastucima , kukuuu sta cemo obuc ostasmo gologuzi 13.gif 13.gif 13.gif , a ja ti se naslonila na moju kesu haljina i kidam im se od smjeha , prvoj mojoj mami pa ostalima , mogla sam pare zgrnuti na iznajmljivanju odjece kasnije , eh samo da je bilo para 13.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      05-16-2008 11:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljeto '93. prelijepo jutro i ja rastvorim prozore, pocela cistiti k'o da je mir .... kad sam pocela usisavati cujem tutnji neko niz stepenice 21.gif rekoh "Hare majku li ti tvoju sta vazda tutnji iz tebe". Haretu je tada bilo 7 godina i imao je 59 kila 21.gif , 5 kila bio tezi od mene 02.gif .... uleti Hare u mene u stan sav zajapuren "teta D. hajmo brzo u podrum .... granatiraju". Ja stala slusam .... nista. Ma nije, rekoh, to ja usisavam ne boj se.Bi mi ga zao pravo a i smijesno mi bilo sto su mislili od mog usisivaca da su granate 13.gif evo sto je dijete ali i majka tutnjala za 10 -otro 13.gif e sta li je sada s njima .....

      05-16-2008 18:18 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hehehe 93'ca...
      Sjedimo ispred ulaza tavlamo.....a Perisic konj reko ako se ne vrate piloti opalice po gradu.... Ne sjecam se koliko ono sati bi.....al odjesnom samo TRESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS...
      Nad 6-7 popadashmo.....i neko upita Bucu Govedarija u zgradi odma do nas...,"Buco,ti si bio artiljerija u vojsci,dje je ovo puko?" Kaze Buco lav..."nedje oko Rudnika" 21.gif
      Kad podjose trcat iz zgrade...Udrila u 2 drugi sprat....tri metra od mog kuhinjskog prozora...
      Iza toga jedno 4 minute...bummmmmmmmmmmmm PLINSKA...u kuchi josh veci devat napravi....
      Tako je i krenulo....jedna od prvih granata pa umalo ne izginushmo....
      Eh....Poslje toga je sve nekako nerealno bilo....Kod Pashine zgrade se stajalo i gledalo kako roka po Planici i brdima povise Rudnika.....A Profesor"rahmet mu dusi....vazda spreman pa kaze...."vatre gore,shmrkovi rade,nema konzerve da se igrac poreze"...
      A sto je najgore....u mene otac rahmetli spavo u dnevnom.....Kad smo mu govorili bjeri dole reko je oni konj gadjat....Kaze majstor..."bjeri bola,kakav je to general koji ce najavit dje i kada ce gadjat """"
      Boga mi onaj je bio u pravu...

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane R2-D2 dana 05-16-2008 u 20:19.

      05-16-2008 20:18 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      negdje krajem '92-e pocetakom '93-ce opalise s Podvelezja (mislim) VBR-om a ja k'o budala jedna mahnita trk na prozor da vidim gdje su pale 21.gif 04.gif

      05-16-2008 20:50 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ikar ponekad kad je bilo 13.gif 13.gif 13.gif


      najcesce hava 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-16-2008 21:10 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jedno popodne, malo mirnije i ja se osmjelila, pa kucam na vrata u komsinice, a njih dvije zivjele zajedno, sestre, obje starije i bez muzeva. Ja kucam, nikako da mi otvore, pa se i prepala da im nije sta bilo. Posto nisam htjela odustati, na kraju cujem: Ko je?
      Ja im reknem ko sam i one mi otvore, a ja vec iz hodnika cujem da se ona druga sestra davi u dnevnom boravku, kaslje, ja usla, a u nje oci crvene i ne moze da prestane kasljati.
      Ja pitam: Sta ti je, Emo?
      A ova sto mi je otvorila se zacenula od smijeha, pa mi pokaza tanjir sto su sakrile u kuhinji kad su cule da neko zvoni, a nisu znale ko je.
      Donio im neko 2 kokosija krila, pa jedu, a nemaju da podijele, pa se sakrile.Kad sam ja pozvonila, Emi stalo u grlu od straha. Spisale smo se od smijeha, Ema jedva kutarisala. 13.gif

      05-16-2008 21:35 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jos jedna sa Emom:
      U podrumu mi, vani puca, niko nigdje ne izlazi. Sjedimo i pricamo, kad se Ema odjednom obrusi na mene, ja je uhvatih, a ona k'o mrtva, ne daj boze. Pitam sta joj bi, sestra joj se prepala, kaze, joj pila je nakve tablete iz humanitarne, ko zna sta je. Ode ona jadnica do stana da donese kutiju, kad tamo HIPNOTIK, pise da kad se uzima prvi put, ne smijes popit vise od cetvrtine jedne tablete.
      Pitam ja koliko ih je popila, kaze ona: dvije cijele plus kasnije jos pola jedne 30.gif .
      Spavala Ema do sutra ujutro, a to je bilo tek 4 sata popodne, nikad necu zaboravit, puca vani, pa se na momente svi usutimo, samo se cuje kako Ema hrce iz one njihove supe, pila li, pila... Sutra se niceg nije sjecala, samo kaze- a sto se ja naspava, majka ti jadna, nisam ovako spavala ni prije rata 13.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 05-16-2008 u 21:42.

      05-16-2008 21:42 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tresnjo na kojoj si ti liniji bila?
      jesi i ti na bulevaru 14.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      05-16-2008 21:51 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ikar je cudo bio 13.gif 13.gif

      93/ca...puca se na sve strane...a ja na vrhu name...zastopao lanc paket na zidu... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        05-16-2008 22:07 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Kutljaca:

          tresnjo na kojoj si ti liniji bila?
          jesi i ti na bulevaru 14.gif
        Prvi dio rata na bulevaru, vecinom spavala u podrumu ili u sklonistu, jer sam strasiva k'o zec, a jos imala i malu bebu. A drugi dio rata na desnoj, gdje smo zivjeli k'o podstanari, i tu opet u podrum, sve dok nisam izasla iz Mostara.

        05-16-2008 22:35 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        Borna Borna is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1023
        Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        capone, upravu si za ikar

        ja ga èuvala samo za "buredžike" 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          05-16-2008 22:38 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Borna:

            capone, upravu si za ikar

            ja ga èuvala samo za "buredžike" 13.gif 13.gif

          jes probala pitu od rize 13.gif 13.gif

          sreca pa sam se uvaljivao u vojnu kuhinju inace bi se sasusio... 19.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            05-16-2008 22:42 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            Borna Borna is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1023
            Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jašta radi 13.gif 13.gif

            pita od riže je bila kao "krompiraèa"

            a od makarona,sa malo napravljenog sira je bila "sirnica" 10.gif

            ___________________________________________________________________

              05-16-2008 22:44 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              a Lanc paketima se devrilo 35.gif

              nikome nije bilo to doba fino 10.gif

              zalost sto se ih ovako sjecamo kroz tugu, ali nikad zaboraviti 33.gif

              ali meni jedna od scena golemi je 10.gif

              mi pred Karitasom kad Gaba meni kad se ti prekrsti jebo mater svoju 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  05-16-2008 22:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  UZAK UZAK is a Male
                  bice nesto od mene


                  Poruka: 438
                  Location: drugi dunjaluk

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Septembar 93,sisao ja na Bunur,da se okupam,oko aksama,i zatekoh dvoje momcica tu.Kupaju se i oni,i sve nakva dragost izbija iz njih.Skocio i ja par puta,kad odjednom proradi monobacac.Prva pade u desno prema Titovom mostu,druga malo blize,i sad ona dva momcica,prepali se i hoce da bjeze.Jedan skuplja robu 13.gif 13.gif 13.gif ,drugi ga gleda i govori mu "dje ces bola".Kaze prvi"ako ko kaze starom najebali smo"
                  Kaze drugi"kad dodjemo kuci mokri provalice nas i razbit obadvojicu"
                  U to pade treca granata na Cernicku stranu,onaj sto je kupio robu,podje trcat uza stepanice ko biva da bjezi sa Bunura.Kaze mu drugi,"stani bola mokri smo"
                  Prvi odgovara"bolje mokar nego mrtav mater ti j@#%m"
                  Ja umalo umro nisam od smijeha,ma jebes granate ko da je neko mislio o njima.

                  ___________________________________________________________________
                  ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
                  I baš mu je lijepa ova košulja smeða
                  Stoji mu krasno ali nije mu jasno
                  Što su rukavi svezani s leða..."

                  05-16-2008 22:49 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
                  Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                  Licnost godine '05




                  Poruka: 9968
                  Location: Eo me tu sam !!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  13.gif 13.gif 13.gif dobar 13.gif 13.gif 13.gif

                  UZAK komsija 10.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                      13.gif

                      05-16-2008 22:50 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                      UZAK UZAK is a Male
                      bice nesto od mene


                      Poruka: 438
                      Location: drugi dunjaluk

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Onu pitu od rize i ustipke od rize ako ne pojedes odmah dok su vruci sutra ih poneses na liniju i gadjas njih tamo,tako se stvrdnu to je cudo bozje!

                      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________
                      ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
                      I baš mu je lijepa ova košulja smeða
                      Stoji mu krasno ali nije mu jasno
                      Što su rukavi svezani s leða..."

                      05-16-2008 22:52 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
                      Borna Borna is a Female
                      samo sto nisam




                      Poruka: 1023
                      Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      najveæi ciganluk je i bio na cisternama i na Neretvi kad bi se veš ispirao

                      kao i pred mjesnim zajednicama, kada bi se žene dohvatile 13.gif 13.gif

                      ___________________________________________________________________

                        05-16-2008 22:53 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
                        Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com