Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od pasha:

      koga bih branili i od koga
    To si isto govorio i 1992



Ko bi reko da ste sjedili zajedno. 02.gif




----------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-30-2014 22:57 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    On nije slus'o Alju i SDA i mirno spav'o.
    on se drzao one druga Tita ,
    "spavajmo kao da rata nikada nece biti /a budimo
    spremni kao da ce sutra poceti" 13.gif il' tako nekako
    al' je cinjenica
    da je docekao rat u vojnickim cizmama, uniforma , slem,kaciga ,kapa ,potkapa, kalasnjikov i 1000 metaka-specijalni odred za specijalne zadatke i sa zavrsenom specijalnom skolom.
Dok ste se vi po Mostaru sepurili sa dobrovoljcima iz Crne Gore mi smo se naoruzali kako tako . Istina je ta da nije Hrvata bilo koji su bili spremni za sukob ko zna sta bi bilo . Bosnjaci prodali puske Hrvatima a to zna barem svako.U sarajevu pred Novu Godinu je bilo najmanje cetri hiljade naoruzanih ljudi spremnih za borbu . Sumnjam da je toliko Bosnjaka bilo u cijeloj Hercegovini , spremnih za borbu . Oni su uglavnom bili za Tita i srboslaviju 19.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

08-31-2014 11:37 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Da su slushali Filipovica i Zulfikar Pasica rata nebi bilo nikako .pa ti sad pricaj sta hoces

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-31-2014 11:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..Da su slushali Filipovica i Zulfikar Pasica rata nebi bilo nikako .pa ti sad pricaj sta hoces
Ja pa to sam i rekao . vi ste bili za Srboslaviju . Haj nek neko prizna iz mostarske kasabe ovu tuznu i jadnu istinu

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

08-31-2014 11:53 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...sa trista hiljada mrtvi samo se mogu ponositi idioti i budale

...izetbegovic mladji nije okusio rata danas ima pola sarajeva

..prezivjeli iz srebrenice nemaju danas za kifle i pobijeno 8000 ljudi

..zbog toga su trebali poginuti ti ljudi da bi izetbegovic i vrshuska SDA i Covic mogo okrenut radobolju da napravi sebi dvorac ..danas ti odrzajesh takve idiote kakav je Covic i Izetbegovic i Dodik ..samo su oni profitirali tim ratom i ovo dijaspore zajedno sa tobom sto je uspjela spasiti glave ..cjela bosna jad bjeda ..odma iz anje Srbija i Hrvatska ..Slovenija isto tako grca u velikim dugovima ..aferim babo imash se cime ponosit

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-31-2014 15:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Gelender Gelender is a Male
ne more meda




Poruka: 37
Location: u prknu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E, *ebi ga...
ja sam novi kolac, pa da me ne bi sikterisali odavde odmah, polako cu, samo dizes mi tlak/pritisak brate...
Godina je 2014, prodje eto 20 i kusur godina kako smo se "oslobodili" jedni drugih i uveli demokratiju /-aciju i vidi kako nam je dobro... 34.gif
Meni josh relativno i jes' dobro, nemam se obraza zalit'. Ja sam eto zavrsio u toj Svedskoj, imam krov nad glavom, nafaku na stolu i pos'o na koji idem i za koji redovno dobijam platu ... Ovo moje raje sto ih ja znam, ko je god ost'o u Mostaru, ne mogu se bash pohvalit' da nemaju problema sa bar jednim od to troje... Sad ces jos rec' da sam srbocetnik jer sam tri stvari nabroj'o...
Ja sam bio jedan od mnogih Mostaraca sto su prosetali krug gradom kad su se crnogorci poceli pojavljivat' da "brane" nekoga i da pokupe moj VHS video i zvuchnike sto ih je rahmetli Kemo napravio, odvaljivali su pravo... Gradska raja je tada izasla na ulice i skandirala izmedju ostalog "pucaju seljaci...". To sto sam bio tada medju tim ljudima smatram mojim najboljim potezom u to doba + par godina poslije toga... Najgore od svega je sto idioti progurase svoje i evo dvije++ decenije poslije, taki k'o ti su jos uvijek slijepi kod ociju. Tebi je ovo dobro? U Jugoslaviji si mog'o opicit' na more pa na plazu i u vrecu za spavanje i spavat' k'o baja, niko te ne bi prstom dirn'o.. Danas ljudi u kuci nisu sigurni kad omrknu hoce li osvanut'.
Nije meni smet'o ni Mate ni Djordje iz komsiluka, niti je njima Sejo sta zla mislio i sto se mene tice, da je tako moglo ostat' najbolje bi bilo.. Nije to bilo vrijedno ovoga rata i cijene koju smo platili. Sve sr*nje sto se desilo, valjalo je jedino lopovima koji su od tada pa evo sve do sada na vlasti i valja im jos uvijek, a ti eto hakaj druge kako su oni papci za srboslaviju i sl., a ti si eto pametan.
Lijepo je Churchill rek'o: "Najbolji argument protiv demokrat(-c)ije je 5-minutni razgovor sa prosjecnim biracem..."

___________________________________________________________________

    “Fighting for peace is like screwing for virginity.”

08-31-2014 15:59 Gelender is offline Pregledaj poruke od Gelender Dodaj Gelender u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gelender:

    .....
    ......
    ......
    Lijepo je Churchill rek'o: "Najbolji argument protiv demokrat(-c)ije je 5-minutni razgovor sa prosjecnim biracem..."


13.gif 13.gif U srijedu... 13.gif 13.gif

Svaka ko iz musafa, što bi se reklo 10.gif

Sema, šta ima u Isis-Iraku ?



-----------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

08-31-2014 16:12 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dvadeset godina od rata upalishe svjetlo i nestade mraka ,ali zato dovedoshe narod do prosjackog stapa ..50 posto ljudi zivi na granici egzistencije 20 porcenata je neka srednja klasa ..ostalo su faraoni ..za te danasnje faraone polozili su narodi zvoje zivote da bi oni danas uzivali u blagodatima koje su pokrali od naroda koji je dao svoje zivote i svoje ruke noge i svoju krv ..ma mrsh govna usrana

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

08-31-2014 16:32 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od semirizsvemira:

        citat od vjetar:

      ..Da su slushali Filipovica i Zulfikar Pasica rata nebi bilo nikako .pa ti sad pricaj sta hoces
    Ja pa to sam i rekao . vi ste bili za Srboslaviju . Haj nek neko prizna iz mostarske kasabe ovu tuznu i jadnu istinu


zato sad imaš Sandžakoslaviju... 29.gif pola Sarajeva kriminalci iz Sandžaka i pokoji sa Kosova

___________________________________________________________________

    08-31-2014 16:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..dvadeset godina od rata upalishe svjetlo i nestade mraka ,ali zato dovedoshe narod do prosjackog stapa ..50 posto ljudi zivi na granici egzistencije 20 porcenata je neka srednja klasa ..ostalo su faraoni ..za te danasnje faraone polozili su narodi zvoje zivote da bi oni danas uzivali u blagodatima koje su pokrali od naroda koji je dao svoje zivote i svoje ruke noge i svoju krv ..ma mrsh govna usrana



    Koja crna srednja klasa vjetre... ne bi me iznenadilo da je u BiH nema ni tih 20 % i da je njen standard daleko ispod onog standarda i slobode koja je postojala tokom jednopartijskog sistema, ili kratko nakon njega.

    I u mnogim drugim domenima i aspektima društva nismo možda ni svjesni koliko lošu situaciju imamo...

    Imamo generacije nakon rata koje su izašle polupismene ili skoro nepismene iz škola, koje su toliko loše obrazovane da je time buduænost zemlje, njen razvoj i konkurentnost dovedena na nulu.



    -----------------------------

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-31-2014 16:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..kad kazem srednja klasa mislim za one prilike dole jeste srednja klasa

    ..daleko je to od one Titine srednje klase koja je ishla na more i punila hotele

    ..da nema dijaspore slabo bi ti Bosanca bilo u julu i avgustu na moru .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-31-2014 18:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Problem i jeste u tom što su prilike dole ekonomski tako teške, da se više teško može o toj "srednjoj klasi" kod nas dole govoriti, jer to više nije srednja klasa u klasiènom smislu rijeèi.

    Srednja klasa je uveliko (tvrdi se ponegdje) nestala tiho ili izuzetno osiromašila i u SAD, (mada to nije za porediti nikako sa BiH) tako da bi se moglo govoriti i o tom koliko je sirovi kapitalizam u suštini nepovoljna društvena opcija za veæinu stanovništva, bilo gdje.



    -----------------------

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-31-2014 19:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    semirizsvemira semirizsvemira is a Male
    raja


    Poruka: 1860

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma kakvog prosjackog stapa jadna ti nemajka . Nece niko da radi . danas gledam emsiju o prirodi na TVSA ( zaboravih kako se zove a gledam je redovno) Zena posadila kupine , jedan dilum kupina i od njih zivi cijelu zimu . Ponudila da nadje ljude koji ce joj pomoci niko se nije javio . daje dzabe rasade da ljudi sebi posade i da zarade , jok niko nece . nedavno opet covjek ima maline i jagode . zivi ko bubreg u loju , ima bazen ispred kuce i kucu ko dvorac a sve sto pobere uzimaju neki arapi iz Katara , odusevljeni su tim jagodicastim ili kako li se zove , vocem . Ne ostane covjeku ni tegla dzema , ssve pokupovase . Ima mogucnosti da se zaradi samo ljudi vole ustat u 11h i popit kafu sa rajom ( imam takvih u familiji na zalost) a poso ko ce radit za 700 maraka . Prosjecna plata u Federaciji je 830 maraka sto i nije lose . Treba otici u druge drzave pa vidjeti kako tamo ljudi zive . Pa danas ljudi bolje zive u Federaciji nego u Bugarskoj ili Rumuniji ali samo se u nas kuka na sav glas a mozes zaraditi kad god hoces . Vozis se od centra Bukuresta do najdaljeg predgradja platis 2 km 13.gif I to je EU i Evropa. Vidim ovih dana redovi za more ko da je sve dzabe a sve sirotinja . Po tri sata ljudi cekaju u Doljanima i nemaju para , sve sirotinja . Opet gledam covjek ima ovce , trazio ljude da mu pomazu Preko ljeta 1000 km . Niko se nije javio 13.gif Mozda misli raja da bi trebo platit po ovci 1000 maruna , mozda bi se neko i javio .

    ___________________________________________________________________
    "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
    (Johann Wolfgang Goethe)

    08-31-2014 19:29 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...ponesi ti tu prosjecnu platu ljetos na ferije i povedi dvoje djece
    ..plati rezije i sta ti ostane za hranu pod uslovom da ti taj mjesec netreba otici u apoteku ili da nekoga zub zaboli ..pa nam kazi jeli dobra ta prosjecna plata
    ..znash li prvo sta je prosjek .taj prosjek sacinjavaju i plate funkcionera i ministara ..znaci imas djete od 4 godine i dedu od 80 ..prosjek godina je 42 a nijedan sekasat nemoze ..recimo da je i ta plata dobra ,ali pitaj ljude koji je zaradjju primaju li je redovno

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    08-31-2014 19:51 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kakvih crnih 800 KM, napuhali su to politièari, a narod je kao povjerovao u tu statistiku

    i još jedna stvar... u Americi su popularni grafikoni koji pokazuju koliko vrijedi 100 dolara na zapadnoj strani SAD-a, a koliko na istoènoj... bitne razlike u cijenama hrane i svega.

    eh upravo tako je i kod nas, nažalost... na ovoj mrvici teritorije BiH 100 KM u Sarajevu i 100 KM u Stocu nisu isto.

    slažem se ima i toga da narod izbjegava poslove, a kukaju. ali nije baš sve tako kako opisaše ti u poljoprivrednoj emisiji. i ta gazdinstva bi da im neko rinta od zvijezde do zvijezde za dnevnicu 5 KM 21.gif kao fol ispomoæ, a ustvari traže roba.

    sarajevski Milkos otvorio pogon u Srebrenici... sad æemo piti jogurt iz Srebrenice, made in Repabljik of Serpska

    ___________________________________________________________________

      08-31-2014 20:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..sema pitaj malo zene koje rade u pekarama u buticima i prodavnicama kolike su njihove plate ..tu je prosjek oko 400 maraka od zvjezede do zvjezde ..najveci problem svih radnika u BiH je neosiguran ..znaci nema ni penzisko ni zdravstveno oigiranje i cak nesmije ni pitati gazdu da ih osigura ..jer kad postavis to pitanje gazda kaze ako ti se nesvidja ti idi kuci a drzava po tome pitanje ne cini nista jer kad inspektori krenu tad ministri javljaju eto vam inspektora ..neko se i ufati ali se i to da potplatiti

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 08-31-2014 u 20:40.

      08-31-2014 20:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Oni" jedu samo meso a mi samo kupus
      u prosjeku svi jedemo kalju.

      08-31-2014 20:43 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U mene æuko kad vidi kalju
      prvo poène kružit oko nje
      onda lagano režat
      i na kraju lajat na æasu u kojoj je kalja



      --------------

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      08-31-2014 20:47 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..babo semire ponesi jednu tu prosjecnu platu u Sarajevo pa se nauzivaj solidne prosjecne plate

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-01-2014 u 00:15.

      08-31-2014 21:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      semirizsvemira semirizsvemira is a Male
      raja


      Poruka: 1860

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dosadno mi neki dan bilo pa sta da radim upalim Tv i to onaj Hayat nadjem emisiju ono Ispuni mi zelju . Jaj neki dedo i nana ko fol siromasni . Pita ih novinar imate li strije a ono prave se Tose . Mislis sijalicu a imamo nakvu . Cuj nakvu . Onda ide dalje razgovor pa rekose da imaju djece i unucadi vani a djed i nena dobise frizider i sporet i zamrzivac pored tolike familije vani . I nakraju kazu dobro je sto smo dobili zamrzivac jer onda imamo gdje ostaviti meso . prije smo ga nakon nekoliko dana bacali . Halo bacali meso a toliko gladnih usta ( ko fol) . Ko bi dozvolio da se roditelji pojave na televiziji a imaju i vise nego sto treba i da glume sirotinju . Samo bosnjacka fukara u dusi . Cak je i novinar bio iznenadjen . Cuj bacaju meso .Ja ne znam nikoga ko je umro od gladi u Bosni . Treba otici u druge drzave pa vidjeti kako ljudi zive bez vode i hrane a struja i TV su im misaone imenice koje mogu samo sanjati . Ovaj dedo i nana se ni zahvalise Allahu . Mene bi bilo stid da sam im sin ili unuk niti bi im dozvolio da se pojave na televiziji i da glume fukaru. Doduse ta cijela familija je dusevna fukara a to mogu samo Bosnjaci. Jad i cemer od ljudi

      ___________________________________________________________________
      "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
      (Johann Wolfgang Goethe)

      09-01-2014 01:04 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
      Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com