Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nego veèeras gradski derby

šta može Velež protiv Zrinjskog veèeras? Može li do boda?

___________________________________________________________________

    08-25-2010 14:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislim da æe "Velež" pobijediti.... ili igrati neriješeno,ili možda i izgubiti.....
    uvijek sam pogaðao,nadam se da æu i sada..... 01.gif

    ___________________________________________________________________

      08-25-2010 14:50 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Taxi, možda ipak promašiš, možda bude prekinuta utakmica?

      ___________________________________________________________________

        08-25-2010 14:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od el-tozzinjo:

              citat od pasha:

            red je da prihvatimo i vehabije i ultrase i partizane i svakome damo priliku da normalno zivi ima puno vaznijih stvari koje bih pod hitno trebali promijenuti

          debelo se ne slazem.
          prvo i prvo izjednacavanje simpatizera oslobodilacke borbe sa retrogradnim ekstremno desnicarskim idejama ili sa zatucanim fanatizmom vjerskih organizacija, ne moze biti ni u snu!!!! ocigledno ljudi pojmove demokratija i tolerancija shvataju pogresno. nkako je moguce tolerisati one koji ne zele da tolerisu tebe? malo paradoksalno.
          naravno da ima puno vaznijih stvari koje treba promijeniti. upravo KORIJEN tih stvari lezi u ovakvim retrogradnim idejama...ili da pojasnim na primjeru srbije i gl;asaca extremne desnice ovde.
          nemamo da jedemo. u kreditima smo do gushe. dzaba nam pasos bez viza kad nemamo para nigdje da odemo....I UZ SVE TO NEKI TAMO HOCE DA NAM UZMU NASE KOSOVO EEEJ BREEEE!
          jebes i posao sutra i platu i sve. idem bre pred americku ambasadu da im jebemo mater sto podrzavaju kosovo. oni ce nama nase kosovo hej bre?! nema veze sto sam 90to godiste i nikad na tom kosovui nisam bio. nema veze ni sto radim za jadnu platu. hm, mozda bi bolje bilo da se mi radnici udruzimo u sindikat i sutra prostestujemo protiv ovakvih uslova rada, za bolje uslove za vece plate itd..........ma jokkkk! ikakav bre sindikat, idem sutra da ruisim kontejnere i semafore i da mitingujem za kosovo, nase kosovo eeej bre



          sta hocu da kazem? dok je ovakvih zadojenih pricama o drzavi i nacionalnom ponosu....svaka balkanska drzavica ce biti u kurcu jer je najlakse tu sirotinju sa pricama "ONI NAMA hoce da uzmu nesto NASE" okrenuti od problema egzistencijalne prirode s kojima se ta omladina susrece.


              citat od pasha:

            a sto se tice veleza i zrinjskog daboda se igrali za prva dva mjesta u ligi i nadigravali za plasman u ligi shampiona


          s ovim se slazem! apsolutno nemam nista protiv sahovnice i protiv onog H u hsk zrinjski. da imam nesto protiv, to bi znacilo da imam nesto i protiv rodjene babe :)
          znaci, svako dobro zelim zrinjskom, osim naravno u tekmama sa velezom. ne smta mi to H u hsk, smeta mi ono karakteristicno U u ultrasima.


          za kraj - ne znam ko je pitao, mislim carmela..da odgovorim: ne, tema nije nastala nakon prolaza partizana, vidi se fino po vremenu posta kad je napisan.



        ja ne izjednacavam nikoga ni skim nego koliko se vidi kazem da ih prihvatimo kao nasu stvarnbost kako bih mogli normalno da zivimo
        ne moze se neko deklarisati kao patriota i odobravati samo borce protiv fasizma, a sve ostale treba po kratkom postupku, da pri tome i sam nije rasista, nacionalista, fashista
        fasizam je pokret musolinija koji smatra da je drzava temelj drustva i koja traba da nadzire sve aspekte drustvenog zivota
        nacinalizam je vladao njemackom i produkt je fasizma a ustvari je samo drugi naziv fashizma i pokret je adija h.
        komunizam je nastao kao prukt marksa i engelsa u knjizi "Manifest komunistyicke partije" a nista novo sto vec platon a i mor nisu rekli u svojim knjigama
        nista bolji od ova dva prethodna gdje drzava odlucuje u svim aspektima drustva
        sta je ostalo tebi i meni toza da se ne slazemo i komentarisemosvaki na svoj nacin drustvo u kojem zivimo
        uz to da biramo one koji ce da trose one novce koje mi placamo u na osnovu poreza i da nam je drago sto smo upravo njih izabrali
        ili da se slozimo oko klubova za koje navijamo


            citat od chaba:

          ne bih se nimalo s tobom složio. postoji jedan opæi stav u cijeloj evropi i svijetu o fašizmu i svugdje su zakonom zabranjena njegova obilježja pa i ovakav pozdrav. i ja najmanje ovom klincu zamjeram, šta on zna, krivi su mu roditelji i okolina, kriva je i uprava zrinjskog koja se nikad nije jasno ogradila od takvog navijanja. i sve dok je to tako zrinjski nije sportski kolektiv nego politièka èinjenica.



        ma nema sanse ta rodjen je u evropi ta nije u kini i sasvim normalno djeluje i organizuje skupove kao i koncerte
        a ovi bradati podasisanih pantalona su u becu napravili glavni centar za cijelu evropu i rasprostranjeni su u svim drzavama
        tako se vidi da u demokratskom drustvu se priznaje ovaj nacin organiziranja i izjasnjavanja na javnom mjestu

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        08-25-2010 15:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
        ja sam ti bola samo jedan obicni varioc

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        08-25-2010 15:03 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od pasha:

          da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
          ja sam ti bola samo jedan obicni varioc


        Samo za Pashu i društvo iz æoše 10.gif 33.gif 33.gif 04.gif 04.gif

          http://www.youtube.com/watch?v=lug83e2VyJU

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tvrancic dana 08-25-2010 u 16:07.

          08-25-2010 16:06 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tvrancic:

                citat od pasha:

              da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
              ja sam ti bola samo jedan obicni varioc


            Samo za Pashu i društvo iz æoše 10.gif 33.gif 33.gif 04.gif 04.gif

              http://www.youtube.com/watch?v=lug83e2VyJU


          a dje me nadje 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          08-25-2010 16:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          chaba chaba is a Male
          moforaja




          Poruka: 2558
          Location: EU

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od pasha:

            da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
            ja sam ti bola samo jedan obicni varioc


          nisam ni ja ništa od toga, samo ti govorim èinjenice.
          ako ne vjeruješ probaj prošetat pored policajca tu gdje živiš u tolama i s dugom bradom ili s petokrakom na majici. možda æe te krivo pogledat ali ti neæe ništa. prošetaj s kukastim križem ili mu digni onako ruku na pozdrav pa te neæemo neko vrijeme viðat na forumu. a bome ni kod kuæe 07.gif

          08-25-2010 17:09 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          varas se caba vidi se da zivis u ZG-u
          da stavis na sebe ovo sve kao i ovaj djecak i dignes ruku niko te ne bih ni pogledao ili bih ti se samo nasmijali
          kao sto sam ti rekao organiziraju skupove i demostracije te niko se na osvrce na njih to ti je samo kod nas zapazeno

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          08-25-2010 17:35 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nebi se slozila Pasa , fasizam je svugdje u svijetu zabranjen 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          08-25-2010 19:24 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Blagajac Blagajac is a Male
          raja




          Poruka: 1972
          Location: Nederland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od klaudija:

            E sad polako:Jazo Ðurasoviæ na klupi Veleža??Nešto kao Taramba Skoèajiæ na klupi Zrinjskog a sad trener mlaðih kategorija...šta hoæu da kažem-struènost im je takva da jedini klubovi gdje mogu trenutaèno raditi su Velež za Jazu a Zrinjski za Tarambu.
            Idemo dalje;spominješ tog Kneževiæa iz Beograda onda bi morao znati za Mitroviæa,Nikoliæa,Miloševiæa,Rajoviæa,Ðuriæa,Žuržinova,Žižoviæ
            a i inih koji su zadnjih godina igrali za Zrinjski.
            Što se tièe pitanja koliko igraèa i èlanova struènog štaba navija za Zrinjski evo odgovora:Baloteli nikad nije navijao za Inter ali je igrao za njega,Cleo(brazilac)-partizan,dade veèeras 2 gola .sumnjam da navija za Partizan ali ga poštuje kao poslodavca.Znaš koliko je raje iz Sokola prešlo u Aluminijski,bolja plata bila.
            Što se tièe petokrake,stvarno izlišno komentirati-koliko ja znam(a znam dostatoga)istu su zadržali predstavnici Sjeverne Koreje i èini mi se CSK iz Moskve.Toliko o tome.Dizanje desne ruke i veliko U ja još ne vidjeh od stvarno dobre navijaèke skupine "ultras" a znam da je službena dobrodošlica u Vrapèiæima ."sellam alejkum"
            Nego dragi prijatelju kad drugi put doðeš u Mostar,svrati malo i na Balinovac,Kovaènice,Aveniju,Rudnik, mani se starog grada i jedne istine.Srdaèan pozdrav.



          A Nikola Juric?

          ___________________________________________________________________


            [
              B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

            08-25-2010 19:27 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
            Blagajac Blagajac is a Male
            raja




            Poruka: 1972
            Location: Nederland

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od pasha:

              da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
              ja sam ti bola samo jedan obicni varioc

            Alaha ti? 01.gif

            ___________________________________________________________________


              [
                B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

              08-25-2010 19:31 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8042

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


                Bsn5_h_FjcE



              .... od mene dosta na ovoj temi

              ___________________________________________________________________
              33.gif 33.gif 33.gif

              08-25-2010 19:37 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
              berber berber is a Male
              moforaja


              Poruka: 4439
              Location: Na Tepi

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Gdje utece ona zaba Klaudija??

              ___________________________________________________________________
              nema vise ni tepe

              08-25-2010 20:13 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17884
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od GARAVUSA:

                nebi se slozila Pasa , fasizam je svugdje u svijetu zabranjen 10.gif


              u americi fasizam nije uopste zabranjen, nazalost.

              nacisti imaju svoje kllubove, oznake, naoruzani su, imaju terene na kojima obucavaju mlade naciste vojnim vjestinama, gadjanje pravom municijom i slicno.

              imaju svoje emisije, medije, radio stanice, klubove, televizije i sta sve nemaju. otvoreno se izjasnjavaju kao nacisti ..... i sve je to u okviru zakona, nazalost.

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              08-25-2010 20:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Blagajac:

                    citat od pasha:

                  da napomenem nisam nacionalista niti fasita niti rasista a ni partizan
                  ja sam ti bola samo jedan obicni varioc

                Alaha ti? 01.gif



              Allahami 01.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              08-25-2010 20:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od GARAVUSA:

                nebi se slozila Pasa , fasizam je svugdje u svijetu zabranjen 10.gif



              slozila se ti ili ne nigdje ti nije zabranjen stim sto ne mozes javno isticati simbole sto ne znaci da ne mozes ruku dici
              to je pozdrav cezara u starom rimu a hico ga je koristio

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              08-25-2010 20:59 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
              pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ne pasha. grijesis.

              ako gledamo tako, i kukasti krst je simbol starih juznoamerickih plemena koji je hitler preuzeo za sebe i iskrenuo ga. kokarda je takodje dobila negativnu konotaciju, rijec kokarda je od francuske rijeci za znacku, koliko mi se cini, i podrazumijevala je dvoglavog bijelog orla sa cetiri ocila tj cetiri stilizovana slova "s" cirilicom, i vijencem ispod..ali je vremenom rijec kokarda postala sinonim za cetnicki simbol, a cetnicki simbol je stilizovana kokarda, koja podrazumijeva mrtvacku glavu umjesto cetiri ocila. ja protiv prve "kokarde" nemam nista protiv...to je stilizovani grb i oznaka jedne zemlje i u toj kokardi nema nista sovinisticko....a protiv ove s mrtvackom glavom imam stosta protiv.
              isto kao i za sahovnicu. ta necu mrziti sahovnicu zato sto su je ustashe nosile ja imam nesto protiv sahovnice sa slovom U, a protiv same sahovnice nemam nista, naravno.

              a sto se tice ovoga

                ja ne izjednacavam nikoga ni skim nego koliko se vidi kazem da ih prihvatimo kao nasu stvarnbost kako bih mogli normalno da zivimo
                ne moze se neko deklarisati kao patriota i odobravati samo borce protiv fasizma, a sve ostale treba po kratkom postupku, da pri tome i sam nije rasista, nacionalista, fashista
                fasizam je pokret musolinija koji smatra da je drzava temelj drustva i koja traba da nadzire sve aspekte drustvenog zivota
                nacinalizam je vladao njemackom i produkt je fasizma a ustvari je samo drugi naziv fashizma i pokret je adija h.
                komunizam je nastao kao prukt marksa i engelsa u knjizi "Manifest komunistyicke partije" a nista novo sto vec platon a i mor nisu rekli u svojim knjigama
                nista bolji od ova dva prethodna gdje drzava odlucuje u svim aspektima drustva


              mislim da u temeljima grijesis, ali to je vec za mnooogo shiru raspravu.
              onaj koji podrzava antifasizam i misli da fasiste treba po kratkom postupku je po tebi takodje fasista?????????

              cekaj, hajde onda da napravimo ovakav primjer - imas generala mladica koji je direktno i indirektno odgovoran za genocid u srebrenici. ako ja za mladica trazim smrtnu kaznu i streljao bih ga po kratkom postpku, tj LISHIO BIH ZIVOTA ONOGA KOJI JE LISHIO ZIVOTA MNOGE DRUGE, znaci da sam ja isti kao mladic?

              hm...? ta teorija ne piej vode pasha.

              to sto je musolini smatrao da drzava treba da nadzire sve aspekte drustvenog zivota nije nikakva novost. svaki rezim to ima u sebi, zvao se demokratski, fasisticki ili komunisticki. nisi ushao u bit fasizma. nacizam nije sto ti akzes"drugo ime za fasizam", posto je nacizam kao nacional socijalizam bio mnogo vise izrazito antisemitski i rasisticki. naravno da ne branim musolinija ali ne pamtim masovne izgone jevreja iz italije za vrijeme drugog svijetskog rata. saveznistvo musolinijevih fasista i hitlerovih nacista je otprilike kao saradnja cetnika sa nacistima - nemaju bas sve iste ciljeve ali se u mnogome slazu. cetnici su bili saradnici okupatora i kao takvi sanjali su da ce uz njemacku ostvariti san o velikoj srbiji, ali u isto vrijeme nisu bili toliko ogorceno antisemiti. upozorenje, kad kazem cetnici, ne mislim na otvorene kolaboratore poput ljoticevog zbora i srpske dobrovoljacke garde pod komandom koste musickog npr. oni su uz vladiku nikolaja velimirovica bili otvoreni antisemiti i rasisti.


              komunizam takodje nije nastao kao prut marska i engelsa nego korijene istinskog komunizma a ne etatizma tj marksove verzije komunizma tzv marksizma, treba traziti u pariskoj komuni i u spisima iz prve internacionale gdje je bakunjin a ne marks, bio idejni zacetnik idealisticke struje, da bi marks, a vise od njega oportuni engels - taj komunizam potpuno izvitoperili na drugoj internacionali. meni ni dalje nije jasno zasto se taj etatizam naziva marksizmom kad sam marks u svom djelu "kapital" zastupa drugacije stavove od onoga sto je engels progurao kao "marksisticki komunizam"

              prema tome, nisi u pravu ni za fasizam ni za nacizam ni za komunizam..



              jos jedna bitna stvar je da je komunizam jaako sirok pojam i pokriva staljinove gulage i totalitarizam mao ce tunga, a takodje pokriva i ovaj nazovimo ga u nedostatku bolje rijeci - meksi komunizam tj prelaz socijaldemokratije u komunizam, kakav smo mi imali pod titom. a i u ime komunizma su se cinili zlocini protiv partijskih neprijatelja, no ono sto ga odvaja od nacizma je ipak to da KOMUNIZAM NIJE PRAVIO PODJELE PO BOJI KOZE NITI JE BIO ANTISEMITSKI.

              stoga, ipak to nije isto. ....

              08-25-2010 22:17 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
              pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              da ne zaboravim

              @tibore
              znam ja da ti dobronamjerno, ne misli da ja imam aluzije neke :)

              @hogar

              navikao sam ja na to...cak me i zabavlja :)

              08-25-2010 22:19 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              gizenga57 gizenga57 is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1099
              Location: nederland

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ovo je shupanje kad pogledas realno..............
              i ovo je fora, zato je postavljena na liskaluke. nije za sporta nije za raspali...........................
              e sad sto se pojedini uhvate na fashu, pa ispolitiziraju, nisam im ja kriv. ne moze svako imati isti iq


              nisi ni prvi ni posljednji pticar sto se ufatio na sopstvenu fasu...

              ___________________________________________________________________
              ne boj se ziivota s tobom je raja
              ne boj se smrti idi do kraja

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane gizenga57 dana 08-26-2010 u 06:46.

              08-26-2010 06:42 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
              Stranica (8): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com