Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » 11. 09. 2001. Dvije godine poslije ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A KENZO te nije vrijedjao dao je komentar na tvoje misljenje...

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

09-19-2003 11:43 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
Kat Kat is a Female
Agent Kat




Poruka: 165
Location: Punjab

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A ti si sada kao njegov glasnogovornik, sta li? Mislim moze mi i on reci sta je htio da kaze. Ja sam to shvatila kao uvredu, bas me intersuje grijesim li 14.gif

___________________________________________________________________
Does the body rule the mind
or does the mind rule the body?

09-19-2003 15:42 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-19-2005 u 08:23.

09-19-2003 18:11 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lijepo me zaboli jesi li se ti uvrijedila jer se nisi ni zapitala jesi li ti nas uvrijedila...ok.

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

09-21-2003 21:27 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
Ingrid Ingrid is a Female
liska foruma '03




Poruka: 701

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ccccccccccccccc 29.gif

___________________________________________________________________
010101010101010................1 05.gif

09-21-2003 23:15 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
Ingrid Ingrid is a Female
liska foruma '03




Poruka: 701

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

polako ljudi

stvar je u tome da ovaj napad na tornjeve u NY, nas sve podsjetio na rat u nasim krajevima i sve je to bolno
i nikad se ne ponovilo

a sto se tice samog napada u prvim momentima nisam mogla vjerovati
i onda samo blicevi i blicevi
ruzno.........

___________________________________________________________________
010101010101010................1 05.gif

09-21-2003 23:22 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma Ido nek se napusi 38.gif

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

09-22-2003 00:00 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
Kat Kat is a Female
Agent Kat




Poruka: 165
Location: Punjab

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kenzo, valja-hvala.

Supa93 koga sam ja to uvrijedila sa svojim postom? Mozda bi trebao da ga ponovo procitas. Ali sad da se ne prepucavamo, ja ostajem pri onom sto sam rekla.

Pozdrav svima ~266~

___________________________________________________________________
Does the body rule the mind
or does the mind rule the body?

09-22-2003 09:15 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ostala ti ne ostala pri svom ne mozes biti osjetljivija na smrt nekog brata od svoje prijateljice nego ja na smrt svog rodjenog brata...tu nema poredjenja a za jedan njegov nokat bi srusio milion solitera-moze li tako KAT, a druga stvar svi smo rekli da nam je zao pa dobro otvori oci kad citas postove-mi smo samo napomenuli da niko za nama nije zalio dok smo ginuli i dok se nad nama radio terorizam sto unutrasnji sto od strane medjunarodnih faktora...ali sta ces-mi smo "merhametli" dusa...pa skontaj-i nadji mi forum gdje se o nama raspravljalo dok smo ginuli ko muhe-iskopaj mi postove pa cu ti kapu skinut.

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

09-22-2003 13:43 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja danas je 3 godine , kako vrjeme leti 21.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

09-11-2004 15:41 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stalo je onima koji su izgubili svoje voljene, i stalo je onima koji se suosjecaju sa tim gubitkom i sudbinom ljudi koji su poginuli tada zbog necijih/politickih interesa. Ja, licno, nikad necu zaboraviti taj dan, i osjecaj koji sam imala.

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

09-11-2004 16:23 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
pleska pleska is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1247
Location: u podrumu nisam vise...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izgleda da cemo mi koji zivimo ovdje u NYC-u prije zaboraviti taj dogadjaj nego oni koji ne zive u NYC-u
Jeste tacno je to da su izginuli mnogi nevini ljudi,al iniko se ne cese po glavi sta se dogadja u Iraku, Afganistanu, Palestini..... .
U svakom slucaju to je vrlo ruzan i tragican momenat koji je se mogao desiti SAD poslije drugoga svijetskog rata....

___________________________________________________________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
|taxista sam majko ja | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

    i
      jerbo je plaho koristan 07.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pleska dana 09-11-2004 u 17:58.

      09-11-2004 17:57 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
      Sarajka
      SexNepoznat

      Poruka: 37
      Location: Canada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nemam sada vremena sve da citam, ali ne znam jeli iko ispravio, danas je 3 GODINE, a ne 2 od tog stravicnog dogadjaja.

      09-11-2004 18:34 Sarajka is offline Pregledaj poruke od Sarajka Dodaj Sarajka u listu prijatelja
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kako se amerika ponasa

      i kakvu politiku vodi

      sa onim mazlumom bushom

      ne bi me cudilo

      da opet nesto strefi nevin narod

      zbog take budale i politike

      09-11-2004 19:09
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1247
      Location: u podrumu nisam vise...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Ferrari:

        Ja danas je 3 godine , kako vrjeme leti 21.gif

      eto.... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          09-11-2004 19:12 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          Ferrari Ferrari is a Male
          mister foruma '03, '04




          Poruka: 1841
          Location: Maranello
          pokretac teme Thread Started by Ferrari

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Sarajka:

            Nemam sada vremena sve da citam, ali ne znam jeli iko ispravio, danas je 3 GODINE, a ne 2 od tog stravicnog dogadjaja.



          sarajko ova tema je otvorena
          tacno prije godinu dana , pa zbog toga stoji broj 2

          ___________________________________________________________________
          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

          09-11-2004 19:26 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
          Ferrari Ferrari is a Male
          mister foruma '03, '04




          Poruka: 1841
          Location: Maranello
          pokretac teme Thread Started by Ferrari

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od pleska:

            Izgleda da cemo mi koji zivimo ovdje u NYC-u prije zaboraviti taj dogadjaj nego oni koji ne zive u NYC-u
            Jeste tacno je to da su izginuli mnogi nevini ljudi,al iniko se ne cese po glavi sta se dogadja u Iraku, Afganistanu, Palestini..... .
            U svakom slucaju to je vrlo ruzan i tragican momenat koji je se mogao desiti SAD poslije drugoga svijetskog rata....




          Pleska nisam znao da zivis u NYC 02.gif
          a ovu temu sam otvorio
          da vidim gdje je ko od forumasa bio
          i kako ej dozivio taj dan

          ___________________________________________________________________
          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ferrari dana 09-11-2004 u 19:27.

          09-11-2004 19:26 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
          pleska pleska is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1247
          Location: u podrumu nisam vise...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kamo srece moj Ferrari da nisam nikada ni dosao ovamo...
          Jesam vec osma godina(od 97.)...
          Bilo je jako gutavo, pogotovu za muslimane...
          cak sam jednom dobio jaje u auto...i odmah sam skinuo nekakvu hamajliju iz Meke....
          Uglavnom nisam se uplasio...jer valjda boravak u ratu me je napravio takvim...
          Ali zato vjerujem da su se mnogi nasi ljudi podobro zabrinuli (pogotovu oni koji su dolazili iz zapadni evropskih drzava)
          Eto tako je to bilo, a da je bilo veselo.Nije, nitije moglo biti....
          Naposlu te zezaju, provociraju bukvalno samo se prica o muslimanima kako su teroristi...
          ...eto da te ne tusim vise, biloproslo i nikada se ne ponovilo....
          Svako dobro moj dobri Ferrrari!

          ___________________________________________________________________
          |^^^^^^^^^^^^^|____
          |taxista sam majko ja | '|";\,___.
          |_..._....._____===|=_|__|...,]|
          "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

            i
              jerbo je plaho koristan 07.gif

              09-11-2004 20:12 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
              stari most stari most is a Male
              guster


              Poruka: 66
              Location: Mostar , ta nisam iz Capljine

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ma sto neko rece zalosno je da su ljudi izginuli ma ko ih je pobio ( arapi sigurno nisu i u to sam 100 posto ubjedjen ) ali ocekivati da za manje od 3000 ljudi svijet place vjecno je u najmanju ruku nepravedno . Koliko se amerikanaca sjetillo japanaca u augustu na godisnjicu najstravicnijeg zlocina u povjesti covjecanstva , bacanja atomske bombe i ubijanja preko 150000 hiljada neduznih , ponajprije DJECE I STARACA , koliko se amerikanaca sjetilo poubijane djece u Afganistanu od americkih bombi ( dosada preko 9000 civila , od toga oko 1000 djece , ne racunajuci invalide , ) koliko se amerikanaca sjeti koliko su pobili irackih civila u Iraku od 1990 do danas i koliko je zbog njihovih sankcija i bombi pomrlo djece od raka i drugih bolesti . Da li se sjete amerikanci pobijenih srebrenicana i da li se zato pocesu po shupku
              NEEEEEEEEE . Ta ce oni a mi smo amerikanci

              E zato me boli pjevac za amere i njihove zrtve i nadam se da ce ih sto vise dolaziti iz iraka gdje su oni okupatori i teroristi i gdje oni ubijaju djecu i civile .
              Ko se maca laca od njega gine
              Nicija nije do zore


              Kad amerikanci budu zalili za svim ovim sto sam nabrojao , onda cu ja zaliti za ovima iz NYC
              A one iz Pentagona sto poginuse libo me r.... pravo .
              A kako je doslo do napada na pentagon ima na politici pa pogledaj

                http://black-tactics.com/penta.swf


              Pa mi drobite suplju o al kaidi

              ___________________________________________________________________
              sto je danas lijep i suncan dan

              09-11-2004 22:17 stari most is offline Pregledaj poruke od stari most Dodaj stari most u listu prijatelja
              TigricaX TigricaX is a Female
              zvrk hanuma




              Poruka: 6105
              Location: Nesvrstana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pravo puno gorcine ima...koliko vidim 23.gif Treba znati razluciti Ameriku kao drzavu i politiku, i nevine ljude koji su stradali za necije ciljeve. Niko ne govori da se cijeli svijet treba sjecati onoga sto se njima dogodilo - svako se sjeca svoga. Mnogi od nas ne zale nevine zrtve sa one ili ove strane (u nasem ratu), nego samo svoje, i to je ljudski, u neku ruku.
              Ko je god napravio - sta je napravljeno, nije poenta u ovom momentu i na ovoj temi. Poenta je da su nevini ljudi poginuli za necije ciljeve. Ako bi se iko trebao "suosjecati" - to smo mi iz BiH. Nije niciji nevin zivot manje vrijedan od naseg, realno gledajuci. Kako se sjetim Srebrenice (u kojoj nikad bila nisam), Mostara, Sarajeva, Vukovara....i kako se osjecam kad razmisljam o tome, tako razmisljam i o ljudima koji su izgubili zivot 9/11 u NY. To su sve ljudi kao vi, kao ja...Nije zar da su ubili u nama suosjecanje 14.gif 21.gif Ako jesu, onda su uspjeli u namjeri. 23.gif Uspjeli da nas pobiju, rasele, promijene.... 16.gif

              Elem, ponovicu se - ja se sjecam i meni je stalo(do nevinih u Afganistanu, Iraku, Japanu, BiH,Americi.... bilo gdje na svijetu).

              ___________________________________________________________________
              "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
              i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

              09-11-2004 22:43 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
              Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com