Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Zivot je cudo . » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam prije ovu temu ni otvaro 21.gif

maloprije je otvori , kad imam sta vidjeti 27.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

08-02-2003 23:42 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
rodjak rodjak is a Male
puter




Poruka: 74
Location: Omladinska sad usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemojt boni, sad ce se ona naljutiti, nasekirati i uvrijediti, a onda ce demonstrativno napustiti Forum.Znam da ove rijeci koje cu da napisem nisu za "kulture" i izvinjavam se na njima, ali samo da iznesem svoje trenutno misljenje.Haj` mrsh, bjeri bona.Kada si vec pocela da vrijedjas ljude koje licno ne poznajes morao sam ovo da ti napisem da bi vidjela kako to izgleda.Ja naprimjer, licno poznajem Ferrarija vrlo dobro i mogu ti reci da nije shovinista.Za Hanku ne znam, ali mi izgleda kao osoba puna zivotne energije i duha, a ne kao pojedine glupe mostarske glumice (po cemu su nadaleko poznate) samo svojom umisljenoscu.

___________________________________________________________________
Hajmo skakat`

08-04-2003 10:51 rodjak is offline Posalji Email za rodjak Pregledaj poruke od rodjak Dodaj rodjak u listu prijatelja
donjamahala donjamahala is a Male
raja




Poruka: 1539
Location: A neznam ni ja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam ali toliko je lajao pametovao da ako dode u Sarajevo ispade sve po njegovom .......

Bla bla Ja mu nebi dopustio da se vrati Mogao je u toku rata bar da suti kao mnogi drugi a ne da ujeda "bosance i hercegovce" i da pluje toliko po gradu koji mu je dao sve

___________________________________________________________________

    BiH


        08-04-2003 11:01 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
        iskoro 6 iskoro 6 is a Male
        trudim se


        Poruka: 241
        Location: croatia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          i obojica su stekli slavu na "vrucim djevrecima", da bi kasnije pljuvali po istima i zaboravili odakle su i sta su.

          brega - ista govna
        Tana , ustani se kad kazes Brega! Sto se tiche filma svaka cast tvom rodjaku, ali ono bijase politicki Oscar isto kao sto su jedne godine sve pobrali Kinezi druge Americki crnci itd. I dodjela Oscara je postala politika nazalost. Film ko film rodjakov od 1 do 5 jedva 2. To je naravno samo moje misljenje.

        ___________________________________________________________________
        eto

        08-04-2003 16:35 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
        iskoro 6 iskoro 6 is a Male
        trudim se


        Poruka: 241
        Location: croatia

        RE: Zivot je cudo . Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Ferrari:

          Emir Kusturica zeli u Sarajevu odrzati premijeru svog novog filma
          Emir Kusturica, ovih dana zavrsio je snimanje novog filma koji nosi naziv -Zivot je cudo-, a njegova tema je vezana za pocetak rata u BiH. Premijeru ovog filma, Kusturica je najavio odrzati i u rodnom Sarajevu, sto bi znacilo njegov povratak u rodni grad nakon 11 godina. Mada mnogi smatraju da je to samo njegova zelja i da nema hrabrosti, nakon svih medijskih prepucavanja sa svojim bivsim sugradjanima, ponovo svratiti u Sarajevo, Kusturica kaze

          Imam hrabrosti i to mnogo vise od onih koji pricaju da nemam. Zato cu ih morati uvjeriti da je to tako.



          Sta mislite vi o ovome ?
          Jeste li vi zato da se premijera odrzi u Sarajevu ,
          jeli napokon doslo vrijeme da se "svak vrati svome domu" , ili
          Mislite da je "prerano" , i da neke Kusturicine ratne izjave jos uvjek "zvone"
          u usima stanovnika glavnog grada BiH.

          Ja mislim da se Kusturica trebao davno vratiti U Sarajevo ,
          a i da su vlasti u Sarajevu trebale same nesto uraditi , da se Kusturica
          sto prije vrati u Sarajevo.
          BiH je jedna mala drzava i za nju je steta da izgubi ijednog "najobicnijeg" gradjanina
          a ne jednog od boljih Rezisera u svijetu .

          kad bi se Kusturica vratio u Sarajevo , to bi bio dobar
          znak svim onima koji sprjecavaju izbjegle i prognane
          da se vrate svojim kucama , da je njihovo vrijeme proslo .
          I da je konacno doslo vrijeme istinitog povratka ,
          i da se BiH polako ali sigurno okrece buducnosti.
        Svaka cast na rezonu! 10.gif

        ___________________________________________________________________
        eto

        08-04-2003 16:45 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        skoro, nemam namjeru da se ustanem kad kazem brega.

        svi estradni umjetnici iz BiH koji su lajali na sarajevo i na bosnu su za mene prodane duse.
        njihova rijec je teza od rijeci nas obicnih smrtnika, i njihova rijec je vidljiva.

        ni brega ni kusta ni nele absolutno nemaju nikakvog razloga da pljuju po BiH(koja im je sve dala) a oni su to ucinili. niko im ne zamjera sto su otisli iz sarajeva, to je druga prica.

        zasto su lajali: zato sto su prodane duse i zato sto se uvlace u guzicu dje smatraju da treba. nikad nisam volio licemjere i ljude koji se okrecu kako vjetar puse.

        zar je tako tesko biti dosljedan ???

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        08-04-2003 17:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        iskoro 6 iskoro 6 is a Male
        trudim se


        Poruka: 241
        Location: croatia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ako pljuvanje po BiH znaci zgrazavanje od cinjenice da je fakat bila prepuna totalnih kretena najsireg spektra onda ja prvi pljujem. Brega je previse uspjesan i pametan da bi sebi dozvolio da ga drkaju majmuni najgore vrste(u slucaju da je osto u Sarajevu) pa je gospodin otisao u Pariz, London , Ameriku itd(imao je najjaci honorar za filmsku muziku na svijetu, je li mu i to dalo Sarajevo?) O ostaloj dvojici koje si naveo nemam nista rec jer me oduvijek boli k... za njih. Ako Bregi zamjeras na dosljednosti zasto si zapalio u Ameriku? Nemoj mi samo rech da to nije isto. Sto se mene tiche to ti je odlican potez isto ko sto sam i ja zapalio u Istru. Pozdrav

        ___________________________________________________________________
        eto

        08-04-2003 17:41 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vidim da nisi skonto, upravo sam reko da im NE ZAMJERIM sto su otisli iz sarajeva.
        zamjerim im zbog izjava koje su davali u stilu: jebo BiH, nije to moja drzava i tako to .....

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        08-04-2003 17:53 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        iskoro 6 iskoro 6 is a Male
        trudim se


        Poruka: 241
        Location: croatia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne sjecam se da je Brega davo takve izjave. Znam samo da je Zetra bila puna ko sipak kad je imao prvi koncert poslije rata.

        ___________________________________________________________________
        eto

        08-05-2003 01:55 iskoro 6 is offline Pregledaj poruke od iskoro 6 Dodaj iskoro 6 u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        .


        Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

        09-06-2003 00:32
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ovaj bulajic je velik covjek cini mi se

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-06-2003 00:35 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja sam bila malo iznenadjena

        09-06-2003 00:37
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sto lelo ?

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-06-2003 00:38 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mislim pozitivno

        golemo mi ovo

        malo je tana danas pozitivaca , mozda zato

        09-06-2003 00:40
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa jeste lelo, iako ne znam ko je velko bulajic mislim da je golemo od njega da se odrekne tako vaznog zivotnog priznanja njemu kao reziseru, a zbog svojih principa.

        da je bogdom vise ovakvih ljudi .....

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-06-2003 00:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Ingrid Ingrid is a Female
        liska foruma '03




        Poruka: 701

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kad bi se Kusturica vratio u SA
        to bi bio plus vise za SA 35.gif

        ___________________________________________________________________
        010101010101010................1 05.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ingrid dana 09-06-2003 u 00:56.

        09-06-2003 00:54 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da sam ja SA ja bi reko ne trebaju nam takvi ko kusta, pa cak i ako je plus

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-06-2003 00:55 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Ingrid Ingrid is a Female
        liska foruma '03




        Poruka: 701

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        da sam ja u SA uopste ne bi mislila o K.
        rekla bi jeko taj 19.gif

        ___________________________________________________________________
        010101010101010................1 05.gif

        09-06-2003 00:58 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        tana

        evo ti samo jedan film veljka bulajica pa ce ti biti jasno

        Bitka na Neretvi

        09-06-2003 01:29
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jasno, jasno

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-06-2003 02:54 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com