Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 258 259 260 [261] 262 263 264 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zappa zappa is a Male
brato




Poruka: 538
Location: evropska unija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tata: Sine koliko je 1+1?
Sin: 6!
Tata: Nije sine, vidi ... imaš jedno lizalo i ja ti kupim još jedno, koliko æeš imati?
Sin: 4!
Tata: Ma nije sine (iznervirano) vidi ... imaš jednu jabuku i dobiješ drugu, koliko æeš imati?
......Sin: Kilu ...
Tata: E jebiga sine! Kucnem jednom, kucnem dva puta ...
Sin: Tata, tata, netko kuca.
Tata: Ma nije sine, ja sam ...
Sin: Uði tata .

___________________________________________________________________
arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

07-08-2011 12:24 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
zappa zappa is a Male
brato




Poruka: 538
Location: evropska unija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Veæ se godinama pitam dali je Karleuša jelena ili je jelen nju ?????

___________________________________________________________________
arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

07-08-2011 12:26 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zappa:

    Veæ se godinama pitam dali je Karleuša jelena ili je jelen nju ?????


A kako ta da je Goran karan, a Dino raða?!?! 07.gif

07-08-2011 12:52 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èovjek se žali prijatelju:
- Seks u braku mi je postao dosadan.
- Jesi li probao rodeo pozu ?
- Kakva ti je to poza ?
- Prvo kažeš ženi da se spusti na sve èetiri. Zatim udeš u nju odstraga, èvrsto je uhvatiš za kosu i kažeš da je ta poza najdraža tvojoj sekretarici..!
Cilj je ostati u njoj što duže ...


13.gif

___________________________________________________________________

    07-08-2011 19:25 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Poskupio hljeb u Mostaru i novinari izasli na ulicu da urade anketu?
    nalete na onog pravog bratu mostarca i pitaju ga: sta vi mislite o poskupljenju hljeba,..kaze on:

    Neka je vala poskupio,svaka ga je fukara jela...!"

    08-21-2011 23:08 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    Olimp Olimp is a Male
    rodjeni




    Poruka: 753
    Location: Zagreb

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Doktor: Gospodine, vi imate 92 godine. Vaša djevojka 21. Vama je poznato da svaki seksualni kontakt vuce rizik smrti za sobom?
    Deda: Ma ko ju jebe, neka crkne!

    ___________________________________________________________________

      08-21-2011 23:29 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Negdje na periferiji Mostara ljube se momak i djevojka u njegovom BMW-u i kaže lik:

      *-Moram nešto da ti priznam.

      *-Šta? - uplašeno upita ona.

      *-Ja imam ženu i dvoje dece.

      *-Uh, dobro je, ja mislila da nije tvoj BMW!

      08-30-2011 13:00 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      Olimp Olimp is a Male
      rodjeni




      Poruka: 753
      Location: Zagreb

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pita uciteljica djecu; ko može staviti rupu u rupu?

      Odma Maja diže ruku; ja uciteljice.

      Sastavi kažiprste i palceve ruku, napravi trokut i stavi oko usta.

      Bravo rece uciteljica, a ko može staviti 3 rupe u jednu rupu. Opet Maja,
      - ja znam, stavim trokut oko usta i oko nosa i zatvorila sam 3 rupe.

      - Bravo rece uciteljica, a 5 rupa?

      Opet Maja, ja, samo stavim trokut i oko ociju...

      a u zadnjoj klupi Perica poludio i kaže;

      - Mogu li ja postaviti jedno pitanje.
      - Kako se može staviti 9 rupa u jednu rupu?


      Niko ne odgovara, kad on: zabijemo flautu Maji u šupak.

      ___________________________________________________________________

        08-30-2011 16:00 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
        zappa zappa is a Male
        brato




        Poruka: 538
        Location: evropska unija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        KLAUSTROFOBIJA - Strah od zatvorenog prostora. Primjer: Krenuo si u kafanu, ali te strah da je zatvorena....

        ___________________________________________________________________
        arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

        08-30-2011 16:04 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
        Olimp Olimp is a Male
        rodjeni




        Poruka: 753
        Location: Zagreb

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zauzeli teroristi avion pun zena za 8 mart.
        Vodja kaze: 'Sve skidajte sav nakit"
        A jedna baba ce: "Zar i ja sinko?"
        "Ne seri baba, rekao sam sve. I sad sve skinite gace"
        A baba ce: "Zar i ja sinko?"
        "Cuti baba rekao sam sve. E sad cemo sve da vas hebemo"
        "Zar i babu?", kaze jedna devojka
        A baba ce: " Ne seri mala, rekao je sveeee!!"

        ___________________________________________________________________

          08-30-2011 16:07 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
          berber berber is a Male
          moforaja


          Poruka: 4430
          Location: Na Tepi

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stala debela Kata pred carobno ogledalo i zapita ga?
          Ogledalce,ogledalce ko je najljepsi na svijketu?
          Skloni se bona nista ne vidim,odgovori joj ogledalo.

          ___________________________________________________________________
          nema vise ni tepe

          09-01-2011 21:16 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
          Olimp Olimp is a Male
          rodjeni




          Poruka: 753
          Location: Zagreb

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mladi inžinjer Dalmatinac, Stipe, otvorio gradevinsku tvrtku u Zagrebu.

          Iznajmio ured, stavio fikus i zaposlio sexy sekretaricu.

          Prvi radni dan on sjedi u kancelariji kada ga sekretarica obavjestava da su dosla neka tri
          gospodina sa aktovkama i zele ga vidjeti. Stipe kaze sekretarici da ih pusti
          unutra a zatim uzme telefon i pocne glasno pricati:
          - "Alooooo, je li to Božo Kalmeta??? Stipe ovdje: O di si, sta cinis, moj
          prijatelju? E, ruca san sa Jurom juce finu manistru i falija si nam za
          zapivat jenu. Jesi mi ono zavrsija, a, e? E nek si, moj Božo, svaka cast,
          'ajd cujemo se." Nakon ovog razgovora Stipe okrene drugi broj:
          - "Stipe ovdje! Kako si mi predsjednice... sta ima? Sad sam se cuja sa Božom
          i Jurom, sve je odradio. Ajd imam sad klijente cujemo se..." Nakon ovog
          razgovora Stipe se okrenu onoj trojici:
          - "Dobar dan, a kako vam mogu pomoci?"
          Kad ce jedan od njih:
          - "Mi smo iz T-Coma, dosli smo vam prikljuciti telefon!"

          ___________________________________________________________________

            09-01-2011 21:56 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ide mujo i goni kozu ispred sebe
            naleti shvabo sa mercedesom i pokupi je sto na sat
            kad se zaustavio mujo na njega "sta uradi hans"
            ovaj ce njemu, evo makre za kozu, a mujo sta ce mi marke necu nikom pisat
            i tako zavrse nasudu
            sudija ce muji opet, pa bola mujo davo ti je marke?
            jeste druze sudija ali ja nemam kome pisati
            na to ce njemu sudija, e jesi ti zaosto mujo,
            a on ce, e sudija da ja nisam zaosto i ja bih ko i koza zavrsio 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            09-03-2011 17:46 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            Olimp Olimp is a Male
            rodjeni




            Poruka: 753
            Location: Zagreb

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mujo tužan, pita ga Suljo šta mu je,
            - "Ma ništa, nezgodno mi!"
            - "Ma nema veze reci samo, pa odrasli smo!"
            - "Pravo da ti kažem sve djevojke mi kažu da mi je malen!"
            - "Pa dobro daj da vidim pa cu ti reci istinu!"
            Mujo skine gace i pokaza Sulji.
            Gleda Suljo, gleda dolje pa u Muju i tako nekoliko puta i na kraju progovori:
            - "Boli tebe kurcic šta one govore!"

            ___________________________________________________________________

              09-04-2011 19:42 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
              Morpheus
              tozzinjo



              Poruka: 1137

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od chaba:

                    citat od zappa:

                  Veæ se godinama pitam dali je Karleuša jelena ili je jelen nju ?????


                A kako ta da je Goran karan, a Dino raða?!?! 07.gif


              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________



                ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                  nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                09-04-2011 21:40 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                green green is a Male
                Super Moderator


                Poruka: 7086
                Location: BiH

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Rodila se Muji dva sina blizanaca i dao im obojici imena IBRO, pita njega Haso zašto si dao obojici ime Ibro? Kaže Mujo, kad dodem kuæi i viknem: Ibro donesi mi pivo , a ono dva piva na stolu. 29.gif

                09-05-2011 21:59 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                Olimp Olimp is a Male
                rodjeni




                Poruka: 753
                Location: Zagreb

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Otišo Haso u ZOO, zastao kod papagaja i gleda.
                Papagaj progovori:
                - "Šta buljiš, budalo?"
                Haso:- "Jebo mater ako nisam mislio da si ptica!"

                ___________________________________________________________________

                  09-05-2011 22:18 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
                  taxi taxi is a Male
                  Liska mjeseca avgusta




                  Poruka: 18170
                  Location: M&R

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Poruka Amerikancima: Ako preživite Irenu, poslat æemo vam Jadranku.

                  ___________________________________________________________________

                    09-05-2011 22:31 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                    Olimp Olimp is a Male
                    rodjeni




                    Poruka: 753
                    Location: Zagreb

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Bio Lala u Slavoniji na letnjem vašaru. Nije kupio bika a pare propio. Mislio se, gde ce da spava, kada nema novca. Bila topla letnja noc, popeo se gore na kamaru slame, tu ce prespavati. Ali, uskoro dodjoše momak i devojka. On hoce, a ona mu ne da. Boji se, kaže, ostace trudna, a ko ce onda dete da izdržava.
                    -Onaj gore ce! - kaže mladic misleci na Boga.
                    -Ocin cu ja, - odgovara Lala. - Vi da ga pravite, a ja da ga 'ranim.

                    ___________________________________________________________________

                      09-06-2011 07:52 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
                      zappa zappa is a Male
                      brato




                      Poruka: 538
                      Location: evropska unija

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Odlucio Mujo da se rijesi macke pa je strpa u auto i izbaci u drugom kvartu.
                      Macka se, naravno, odmah vrati kuci.
                      Sutradan ode Mujo na kraj grada i tamo je ostavi.
                      Macka se opet isti dan vrati.
                      Popizdi Mujo i ode s mackom u neku sumu daleko od grada
                      ... i usput se izgubi u sumi. Nakon nekog vremena zove Fatu mobitelom:
                      -Fato, jel stigla macka?
                      -Jeste.
                      -De mi je malo, da je nesto pitam.....

                      ___________________________________________________________________
                      arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

                      09-07-2011 16:26 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
                      Stranica (277): « prva ... « prethodna 258 259 260 [261] 262 263 264 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com