Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Smail-aga Cengic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kobac Kobac is a Male
puter


Poruka: 90
Location: CG

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ono što piše, stvarno neznam kako se promijeni.

Ti da bi to razumio šta piše, moraš znati malo engleski i malo bosanski.

Ali znam da æe Zorokrik na kraju ostati bez jaja (ako ih ima), skakajuæi ovako po vazdan.

03-22-2008 23:08 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1340
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti maloprije napisa da to nisu bili crnogorci 13.gif 13.gif koliko poznam zemljopis Niksic je bio i jos uvijek je CrnaGora!!Nemoras znati mnogo da to rijesis ako sam ja uspio Ne znam ni Engleski a pogotovo ne znam bosanski.Za moja jaja ti ne brini sigurno ih imam a ovakve vjezbe dobro dodju.Kako davno netko rece u zdravom tijelu-zdrav duh 10.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    03-22-2008 23:22 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    Kobac Kobac is a Male
    puter


    Poruka: 90
    Location: CG

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Koliko poznam zemljopis i Knin je bio i još uvijek je Hrvatska.

    03-22-2008 23:57 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
    zorokrik zorokrik is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1340
    Location: St.Marino

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Kobac:

      Koliko poznam zemljopis i Knin je bio i još uvijek je Hrvatska.


    Sta je pisac htio reci????????? 14.gif

    ___________________________________________________________________

      bar_dan.gif

      03-23-2008 00:02 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
      Kobac Kobac is a Male
      puter


      Poruka: 90
      Location: CG

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Htio sam reæi da Crnogorci nikad ne idu preko svoje meðe.
      A u CG nisu svi Crnogorci. Nažalost.

      03-23-2008 00:08 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
      zorokrik zorokrik is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1340
      Location: St.Marino

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      EJ pricaj to pilicima radio sam u JNA 14.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        bar_dan.gif

        03-23-2008 00:09 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
        Kobac Kobac is a Male
        puter


        Poruka: 90
        Location: CG

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dobro to, no kad æeš nam jednu zapjevati onako u ranu zoru.

        03-23-2008 00:14 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
        zorokrik zorokrik is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1340
        Location: St.Marino

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za to tu i postojim da budim u ranu zoru 13.gif 13.gif 13.gif
        10.gif 25.gif

        ___________________________________________________________________

          bar_dan.gif

          03-23-2008 00:16 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
          Kobac Kobac is a Male
          puter


          Poruka: 90
          Location: CG

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Idi sad na spavanje, kasno je. Inaèe neæe ništa biti od Zorokrika. Prozvaæe te cvrèak.

          03-23-2008 00:23 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11491
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od zorokrik:

            Za to tu i postojim da budim u ranu zoru 13.gif 13.gif 13.gif
            10.gif 25.gif


          jeli uz pleh muziku 07.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          03-23-2008 01:03 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          zorokrik zorokrik is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1340
          Location: St.Marino

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zornica ce biti odmah poslije zornjaka 13.gif 13.gif
          a muzika kakva god da bude 13.gif

          ___________________________________________________________________

            bar_dan.gif

            03-23-2008 10:21 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
            Kobac Kobac is a Male
            puter


            Poruka: 90
            Location: CG

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zbog Zorokrika i zornjaka, svi zaboraviše na temu i Smail-agu, kao da ga nikad nije ni bilo. 13.gif 13.gif 13.gif

            03-23-2008 11:27 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
            bosonoga bosonoga is a Female
            lela




            Poruka: 2804
            Location: daleka polja

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Kobac:

              Zbog Zorokrika i zornjaka, svi zaboraviše na temu i Smail-agu, kao da ga nikad nije ni bilo. 13.gif 13.gif 13.gif


            kobac , kobac 11.gif cuj zbog pijevca 14.gif
            to se kaze , zbog kobca, bosonoge , pijevca i ostalih , osta aga u pozadini 02.gif

            ___________________________________________________________________
            ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

            03-23-2008 11:42 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
            Kobac Kobac is a Male
            puter


            Poruka: 90
            Location: CG

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Tako je bosonoga ito u èizmicama. 10.gif
            Pa kad te ovako malo bolje pogledam, sa èizmicama, mnogi bi zbog tebe zaboravili na sve age i begove i na sve njihove bitke i ratove.

            Krenuli bi u novu "OFANZIVU" prema Bosonogoj.

            ps. Samo skloni onu maèku sa ramena da koga ne ogrebe. 13.gif
            A i pijevac (zorokrik) bi dobro došao da neke probudi i da se ne preskoèi zornjak. 13.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kobac dana 03-23-2008 u 12:03.

            03-23-2008 11:58 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
            bosonoga bosonoga is a Female
            lela




            Poruka: 2804
            Location: daleka polja

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Kobac:

              Tako je bosonoga ito u èizmicama. 10.gif
              Pa kad te ovako malo bolje pogledam, sa èizmicama, mnogi bi zbog tebe zaboravili na sve age i begove i na sve njihove bitke i ratove.

              Krenuli bi u novu "OFANZIVU" prema Bosonogoj.

              ps. Samo skloni onu maèku sa ramena da koga ne ogrebe. 13.gif
              A i pijevac (zorokrik) bi dobro došao da neke probudi i da se ne preskoèi zornjak. 13.gif


            nemoj samo da mi spominjes ofanzive , osip dobijem 13.gif 13.gif

            maca je vrlo umiljata , sve do odredjene tacke ..malo frkce na kobce 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif nije ona kriva , majka priroda joj je odredila tako 04.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________
            ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

            03-23-2008 12:16 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
            zorokrik zorokrik is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1340
            Location: St.Marino

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jel se on to Udvara 13.gif ?
            Al dobro zaboravi na Age i Begove uff 14.gif
            13.gif 13.gif 13.gif
            10.gif 25.gif

            ___________________________________________________________________

              bar_dan.gif

              03-23-2008 12:23 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
              Poneka s'proljeca
              SexNepoznat

              Poruka: 392

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ja to posmatram ovako!

              U ono doba Otomansko carstvo ti je bila jedna vrsta EU ili NATO, svi se utrkivali da budu dio te unije i da joj budu podanici!

              Cak je i Mocart napisao turski mars, a u to doba je na beckom dvoru bila moda da se nosi odjeca u turskom stilu!

              Recimo stanje Srbije i ostalih zemalaj za vrijemem turske vladavine najbolje je opisao Dusko Baranjin u svojim knjigama, bez imalo pristrasnosti i po meni sa velikom hrabroscu!!!!

              Zatim bi spomenuo Jaksa Kusana (Krvavi dani Bosne ponosne) od kojeg je i sam Andric podjonio svoj stil pisanja!!!!

              ___________________________________________________________________
              Ponekad s' proljeca

              03-23-2008 14:10 Poneka s'proljeca is offline Pregledaj poruke od Poneka s'proljeca Dodaj Poneka s'proljeca u listu prijatelja
              Kobac Kobac is a Male
              puter


              Poruka: 90
              Location: CG

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sve je potrebno posmatrati i ocjenjivati iz pozicije vremena u kome se to dešavalo.
              Možda ima malo sliènosti sa EU ako gledaš ekonomsku i vojnu zavisnost i ustavni poredak.

              Ali ipak su mnogo velike razlike.
              U EU se ulazi dobrovoljno sa referendumom a ono je bilo klasièno vojnièko osvajanje i pokoravanje.
              U EU se ulazi zbog ekonomskog i sigurnosnog interesa i iz toga saveza možeš izaæi kad to želiš svojom voljom a iz Otomanskog nisi mogao.
              Istina je, da u EU naša omladina odlazi trbuhom za kruhom a tada su Turci nasilno oduzimali našu djecu i vodili je u Tursku, od njih pravili profesionalne vojnike - janièare koje su kasnije slali u osvajanja zemlje svojih predaka.
              Ta civilizacija je ostavila mnoge tragove na ovim našim prostori, koje su i danas vidljivi i vjerovatno æe trajno ostati.
              Ipak se to nikako nemože izjednaèavati i stavljati u isti koš.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kobac dana 03-23-2008 u 18:53.

              03-23-2008 18:51 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
              Kobac Kobac is a Male
              puter


              Poruka: 90
              Location: CG

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              [quote]

                citat od zorokrik:

              Navijezbo sam sve nek cojek kaze sta cu prvo 13.gif 13.gif
              a pratnja uz gusle 10.gif
              Mogu kako hoce

              Pusti sada gusle.
              Daj prvo onu, udri Mujo u tepsiju.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kobac dana 02-05-2011 u 01:17.

              02-05-2011 01:17 Kobac is offline Pregledaj poruke od Kobac Dodaj Kobac u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com