Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » MUJO KAHRIMANOVIC -Trovac » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A znas li kad je Cadra drzo katedru istorije...:
I prico Cadra dva debela sata bitku na Kosovu, raja mantala, a Mujo sutio i trpio
i na kraju ga samo kratko upita:
Je li bas tako bilo???
A Cadra spreman:Jes musafa mi....
A mujo soljom od kafe za njim.... 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane beli dana 05-17-2004 u 21:39.

05-17-2004 21:39 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E jes ters ljudi moji... 13.gif

A znas li ti Beli da u Moje ima i pive popit sada...? 12.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

05-17-2004 21:42 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za jedno dvadesetak dana cu i to testirati.... 23.gif 29.gif 10.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

05-17-2004 21:46 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

chekimo te iza kastrasha 19.gif 07.gif

05-17-2004 23:27 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

    Za jedno dvadesetak dana cu i to testirati.... 23.gif 29.gif 10.gif



ode dole????

05-18-2004 00:46 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jest sa se malo udaljav od teme ali moram spomenuti legendarnu situaciju iz iste vale. Ljeto, raja ostaje do kasno u noc, Fejiceva, pored kamene trafike, danasnje Fazline, Okupila se ekipa i zajebancija do kasno u noc,i eto ti Hame Uke, gitara, i na vrh stuba, ( jedan od ona cetri pored iste te trafike) Ciganluk samo taki, i dolazi C...p,( ne biime trbo spominjati iz sigurnosnih razloga, mada je ovo od birivaktile) i govori ekipi "derite se, derite se" i ekipa normala ga poslusa, kamen i zviz u trafiku, sta je bilo, nestalo cigara uneka doba....... 10.gif

05-18-2004 00:53 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedi cura ispred Mujine radnje i narucila kafu i zvoni joj telefon ...JAvlja se odma i prica , pita je neko pa gdje si sada sta radis , a taman u to Mujo dolazi sa kafom ...Govori ona : Evo me kod "Muje TROVACA" pijem kafu ...
KAd MUjo : E bogami je neces kod mene popit 13.gif

i vrati kafu nazad 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Gianni dana 05-19-2004 u 11:50.

05-18-2004 23:16 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MUJO=BOG 10.gif

05-19-2004 00:09 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Gianni:

    Sjedi cura ispred Mujine radnje i narucila kafu i zvoni joj telefon ...JAvlja se odma i prica , pita je neko pa gdje si sada sta radis , a taman u to Mujo dolazi sa kafom ...Govori ona : Evo me kod "Muje TROVACA" pijem kafu ...
    KAd MUjo : E bogami je neces kod mene popit 13.gif

    i vrati kafu nazad 13.gif 13.gif 13.gif


Bola Gianka, nije to bila cura nego nasa Kise!!!

Doduse kad je to bilo mozda i jeste bila cura..









































Kono izvini, nisam mogao odoliti... 33.gif

05-19-2004 12:20 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eto sad imamo i ime "Cure" 07.gif


A ona meni i sada izgleda ko cura 02.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

05-19-2004 21:15 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Gogi81 Gogi81 is a Male
brato


Poruka: 522
Location: Atlanta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Volijo je Mujo i slaufom poljevat 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
jope ti
-----------------------------------------------------------------------------
Gogi81:

The penis mightier than the sword.
---------------------------------------------------------------------------
kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

05-30-2004 19:15 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a znao je slauf i preko ledja, pitaj Cadru 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

05-31-2004 10:49 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
rozalija rozalija is a Female
trudim se




Poruka: 239
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posto sam ja malo neupucena..praaaavo me zanima gdje je tacno slasticarna Mujina? koliko skontah iz price negdje u Fejicevoj, jel tako?

___________________________________________________________________

    09-22-2004 22:43 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
    rozalija rozalija is a Female
    trudim se




    Poruka: 239
    Location: Sarajevo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hehe znaci dobro kontam...a gdje tacno? fakat bih voljela vidjeti kako izgleda taj lik, barem proviriti (ako budem smjela 02.gif )
    hvala djemily 33.gif

    ___________________________________________________________________

      09-22-2004 22:55 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad ides od Carine i prodjes Postu pa zaobidjes ono gradiliste (volja ti s gornje ili donje strane) i budes na pocetku Fejiceve - tu stani i pogledaj lijevo. Slasticarna je jedini zasebni objekat s lijeve strane, ispred onih visokih bijelih zgrada. Ili jednostavno reci dragom "vodi me u Muje Trovaca", valjda je upratio gdje je to, za ovih nekoliko godina boravka u Mostaru 02.gif

      ___________________________________________________________________

        09-23-2004 00:26 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        rozalija rozalija is a Female
        trudim se




        Poruka: 239
        Location: Sarajevo

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Zuta:

          Kad ides od Carine i prodjes Postu pa zaobidjes ono gradiliste (volja ti s gornje ili donje strane) i budes na pocetku Fejiceve - tu stani i pogledaj lijevo. Slasticarna je jedini zasebni objekat s lijeve strane, ispred onih visokih bijelih zgrada. Ili jednostavno reci dragom "vodi me u Muje Trovaca", valjda je upratio gdje je to, za ovih nekoliko godina boravka u Mostaru 02.gif


        ali htjela sam ja da vodim njega, da ga iznenadim, kao: vidi dusho kako JA znam po Mostaru... skontala sam place, iduci put mu slijedi surprise 04.gif

        ___________________________________________________________________

          09-23-2004 11:12 rozalija is offline Posalji email za rozalija Pregledaj poruke od rozalija Dodaj rozalija u listu prijatelja
          sece76 sece76 is a Female
          ne more meda


          Poruka: 37

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja cika Muju znam dugo godina,tj.od pocetka rata i mogu samo reci da je to tako dobar i plemenit covjek,kakvih je malo u gradu.Godinama su nasi roditelji dolazili svake sedmice zorom,da se cuju sa nama sto smo vani jer su sve telefonske veze naravno bile pokidane,a posto mu je radnja u centru,on je dobio tlf prije mnogih drugih,i tako smo pricali sa nasim starcima svake sedmice po pola sata,u Muje u radnji,i nikada nista nije prigovorio.Eto tako da znamo Muju i sa jedne druge strane.
          Ali da je smjesan,jeste,svaka cast.Ne moze se svak popisati u radnji.Prvo te odmjeri,pa onda ciji si pa tek onda udi ali nemoj dugo 11.gif ,tako kazu raja!

          09-23-2004 13:07 sece76 is offline Pregledaj poruke od sece76 Dodaj sece76 u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif dobra si bas tako sto kazes coek ,, legenda,,

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          09-23-2004 13:33 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Sanci Sanci is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 485

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja sam zivjela vise poste i ono raja iz grada svak svrati pred postu /glavno okupljaliste/i sjedi se dokasno ,a Mujo zatvara slasticarnu i na biciklu polako pored nas a raja ga zahaka "Mujo jebemo ti zenu " 07.gif ,a Mujo baci biciklo i za njima u haustor a oni sve jedno preko drugog i sto je crnjak u mene u stan svi se naguraju a stari otamo opet me sa Mujom zavadjate 13.gif 13.gif

          09-23-2004 15:31 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
          beli beli is a Male
          moforaja




          Poruka: 4109
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ima i od ljetos bisera....
          Sjedimo nas pet-shest na popodnevnoj, i Amra radi vani(za one koji neznaju to mu je cerka)...
          I sad popilo se, i daje jedan sto maraka da naplati..
          Kaze Amra: Stvarno mi je zao imate li ishta sitnije...
          Mi se prebiremo i skupimo neshto malo manje od sume kou trebamo platiti....
          I sad ja govorim:
          Amra eto me kasnije pa cu ja izrefat racun, kad legenda iznutra:
          Ne vjeruj mu taj je iz Amerike....zna i pobjec....
          Amra stala i gleda u me(ne vjeruje), ja se odvalio od smjeha, a on seretski zamnom....
          Sreca tvoja pa ti babu znam...nasmija se i curik na svoju stolicu.... 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
          autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
          Princ cuvaj mjesto na seciji....

          09-23-2004 15:38 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com