Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Skandalozno / Kod Rondoa: Par vodio ljubav na haubi auta! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne vidim nista skandalozno u tome....i koje licemjerstvo kao izgubili moral...ono to je nemoralno a moralno je trudnicu odvest u dzamiju ili crkvu i vjencat ih dok svestenici pricaju o grijehu i sexu prije braka....anw...tozza i u krpicevoj ima dobrih stekova samo da znas 02.gif 35.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    08-30-2010 11:11 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Naš Jezik ima zavidnu kolekciju glagola za "one stvari" ali ipak potrebno je iæi i u korak s vremenom. Moj prijedlog: haubovanje.
    ....Naslonio sam je na poklopac motora. Osjeæao sam toplinu motora i toplinu njene getribe. Ona je bila na radnoj temperaturi a ja sam veæ prelazio 5000 okretaja. Haubovali smo se nježno i strastno. Ovaj model,90-to godište radio je kao podmazan......

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane abraxas dana 08-30-2010 u 11:22.

    08-30-2010 11:22 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      ne vidim nista skandalozno u tome....i koje licemjerstvo kao izgubili moral...ono to je nemoralno a moralno je trudnicu odvest u dzamiju ili crkvu i vjencat ih dok svestenici pricaju o grijehu i sexu prije braka....anw...tozza i u krpicevoj ima dobrih stekova samo da znas 02.gif 35.gif


    Ljubomora, kakav moral 01.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    08-30-2010 11:26 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Naš Jezik ima zavidnu kolekciju glagola za "one stvari" ali ipak potrebno je iæi i u korak s vremenom. Moj prijedlog: haubovanje.
      ....Naslonio sam je na poklopac motora. Osjeæao sam toplinu motora i toplinu njene getribe. Ona je bila na radnoj temperaturi a ja sam veæ prelazio 5000 okretaja. Haubovali smo se nježno i strastno. Ovaj model,90-to godište radio je kao podmazan......


    Mjenjaj termostat,mjenjaj termostatttt..... prokuhaceeeee 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      08-30-2010 11:30 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cuj 90-to godiste....ta nije to malo "prenovo" hahaha lol....jao necu ja vise pisati na ovoj temi...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        08-30-2010 11:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          ne vidim nista skandalozno u tome....i koje licemjerstvo kao izgubili moral...ono to je nemoralno a moralno je trudnicu odvest u dzamiju ili crkvu i vjencat ih dok svestenici pricaju o grijehu i sexu prije braka....anw...tozza i u krpicevoj ima dobrih stekova samo da znas 02.gif 35.gif


        pogrijesio je frajer Refleksija koji je napisao o gubitku obraza i morala, nisu oni izgubili moral ili obraz jer ga nisu ni imali a da jesu nebi to cinili jer to sto su cinili nisu radili za svoj "gust" jer je..ti se na "haubi" od auta u po grada nie gust ni za cuke a kamo li ljude

        Odrasla si znas da takvi sexovi nisu za gust/merak nego za Egzibicionizam meni je to isto kao da su goli obukli mantile pa narodu po parkovima pokazila koku i kitu


          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane metallica dana 08-30-2010 u 11:35.

            08-30-2010 11:33 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Haubovanje,ludom radovanje...... 13.gif

            08-30-2010 11:34 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            izivni metalni imamo razlicito misljenje po tom pitanju....meni apsolutno ne smeta taj egzibicionizam...a to sta je za cuke i ljude....pa svi bi se mi zacrvenili kad bi nam neko pocurio i vidio sta radimo u krevetu...dobro ne bi bas svi....meni sve to normala ako je na obostrano zadovoljstvo i pristanak....da li se to meni svidja ili ne je druga stvar...ima stvari koje mi se cak sta vise i gade....ali da li ja imam pravo da kazem da neko nije moralan i da nema obraza...nemam vala...sta sad recimo ja s muzem, negdje vani na otvorenom...ne mislim na centar grada i neko naidje i kaze mi da sam nemoralna ovaka ili onaka....ma nek prica sta hoce....meni dobro 04.gif 02.gif ili recimo momak i cura su znali u nas u zgradi....koliko puta sam se vratila u stan dok ne zavrse da ih ne ometam...sta ima veze...nek se ljudi vole....
            cuj na netu...jebote, onda po tome ja se nisam trebala suncat u herceg novom bez gornjeg dijela jer sam mogla zavrsiti na netu...ma jes mene briga 02.gif

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              08-30-2010 11:54 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              gandalf gandalf is a Male
              Mo-Starac




              Poruka: 4676
              Location: NEBUCHADNEZZAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kad bih sasmo jednom rijecju mogao docarati sta mislim, ili jos bolje, da ne kazem nista, tek bih onda bio zadovoljan kako sam drugim ljudima prenio ono sto ja osjecam. Na zalost, ne znam jos kako to da ostvarim.
              Nedavno sam dobio jednu konstataciju o mojoj licnosti, gdje mi covjek na vrlo interesantan nacin postavlja pitanje, a u stvari konstatuje da "Ti moras da dovodis sve u pitanje!?" Covjek mi je to rekao prilicno nanerviran, i za njega je to bila jedna veoma negativna stvar, dok je za mene bilo drago to da cujem. Zasto ne dovesti u pitanje sve. Pa i "haubovanje" 04.gif na javnom mjestu. Mislim da mi je veci uvod od onoga sto hocu da upitam...

              99% nas su sexualna bicja, volimo taj tjelesni uzitak, bombardovani smo sexom sa svih strana, a istovremeno nam je to veliki taboo, zatvor i "grijeh". Nametnut slobodnim tumacenjem religioznih textova (nikako ih zaobici 19.gif ), nametnut normama tipa, kako bi trebalo da bude. Za mene su stvari jednostavne. Kada se dvoje (ili vise) ljudi pri svjesti, zdravog razuma, dogovore gdje i kako ce ga ko kome staviti ili ne, sta se tu iko drugi ima petljati? Oni ne rade nikome nista. Oko, i mozak iza tog oka stvara osudu, koja budi neko osjecanje i zatim reakciju. To sa dvoje haubicja nema nista. Tu se cak ne radi ni o tome "Okreni glavu ako ti se ne svidja!" vec se samo radi o tome "Sta ti imas s tim?"

              Ovo pitanje o "haubovanju" je samo jedno u moru slicnih pitanja koja se mogu postaviti zarad boljeg razumijevanja svekolike ljudske iluzije (htjedoh reci gluposti).

              ps. rek`o sam da ne mogu puno, ne da mi se... 04.gif

              ___________________________________________________________________
              Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
              Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

              08-30-2010 12:24 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
              metallica metallica is a Male
              moforaja




              Poruka: 8228
              Location: CH.WILLA(uglavnom)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od refleksija:

                izivni metalni imamo razlicito misljenje po tom pitanju....meni apsolutno ne smeta taj egzibicionizam...a to sta je za cuke i ljude....pa svi bi se mi zacrvenili kad bi nam neko pocurio i vidio sta radimo u krevetu...dobro ne bi bas svi....meni sve to normala ako je na obostrano zadovoljstvo i pristanak....da li se to meni svidja ili ne je druga stvar...ima stvari koje mi se cak sta vise i gade....ali da li ja imam pravo da kazem da neko nije moralan i da nema obraza...nemam vala...sta sad recimo ja s muzem, negdje vani na otvorenom...ne mislim na centar grada i neko naidje i kaze mi da sam nemoralna ovaka ili onaka....ma nek prica sta hoce....meni dobro 04.gif 02.gif ili recimo momak i cura su znali u nas u zgradi....koliko puta sam se vratila u stan dok ne zavrse da ih ne ometam...sta ima veze...nek se ljudi vole....
                cuj na netu...jebote, onda po tome ja se nisam trebala suncat u herceg novom bez gornjeg dijela jer sam mogla zavrsiti na netu...ma jes mene briga 02.gif




              nemoj pricati o "babama i zabama" ?!

              konkretno dali bi ti to uradila kod rondoa na autu sa svojim muzem ili dali bi voljela da to tvoje dijete uradi onako dobrovoljno i dogovorno ??!

              briga je i mene neka radi ko sta voli ali da ne smeta druge ljude A OVO JESTE OMETANJE TUDA PROLAZE I DJECA I STARIJI LJUDI I CASNE SESTRE MOZDA ITD

              Pricao sam o osjecaju za umjereno ocito to razlicito vidimo 10.gif


              ja sam na pocetku rekao da "mozda ni nemoralno ali jeste degutantno" sta ti mislis ???

              ___________________________________________________________________

                08-30-2010 12:29 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                gizenga57 gizenga57 is a Male
                samo sto nisam




                Poruka: 1099
                Location: nederland

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                da se radi o nekom drugom mjestu mozda bih drugacije cjenio....posto se radi o mostaru...
                pogvaljujem , nazdravljam ,odobravam...aferim i postovanje MLADEZI

                necete dozvolit da vas umotaju ko nas pa da svrsavate na komsinicin grudnjak.....
                sve sto je u radnji da valja treba i u izlog ili sto rece moj dobri i pametni dedo
                NIJE KURVA STO DA VEC ONA STO IMA A NE DA 11.gif

                ja sam od onih sto voli severinu i kad ne pjeva

                ___________________________________________________________________
                ne boj se ziivota s tobom je raja
                ne boj se smrti idi do kraja

                08-30-2010 12:51 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
                gizenga57 gizenga57 is a Male
                samo sto nisam




                Poruka: 1099
                Location: nederland

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                metalica
                DRAZ TOGA I JEST OCE LI IH VIDJET ILI NECE....
                i koliko znam ovo ss SEXOM NA JAVNIM MJESTIMA ne spada u MUSKE PERVERZIJE...zene su sto kikaju od ovog.....kod muskih je zbog velikog stresa i adrenalina velika mogucnost...PODBACAJA 11.gif

                a to je veca sramota neg da te uhite 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                ne boj se ziivota s tobom je raja
                ne boj se smrti idi do kraja

                08-30-2010 12:56 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
                tvrancic tvrancic is a Male
                moforaja




                Poruka: 5028
                Location: Umag - Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                E ovo "haubovanje" je zanimljiva stvar. Poznato mi je "jastuèenje" "sicovanje", "parkovanje", "travnièenje" i slièna nja, ali sve po budžacima. Ali haubovanje na Rondou je novotarija. Mislim da je izmišljeno radi ispitivanja limita izdržljivosti muške strane od pogleda mase - ženska strana vjerovatno zažmiri. I još nešto - trebalo bi pokrenuti nagradu za onoga koji ima najmanje PODBAÈAJA, pa da onda vidiš kako bi cuke dobile konkurenciju po ulicama i trgovima 04.gif 04.gif

                ___________________________________________________________________

                  08-30-2010 13:08 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od metallica:

                        citat od refleksija:

                      izivni metalni imamo razlicito misljenje po tom pitanju....meni apsolutno ne smeta taj egzibicionizam...a to sta je za cuke i ljude....pa svi bi se mi zacrvenili kad bi nam neko pocurio i vidio sta radimo u krevetu...dobro ne bi bas svi....meni sve to normala ako je na obostrano zadovoljstvo i pristanak....da li se to meni svidja ili ne je druga stvar...ima stvari koje mi se cak sta vise i gade....ali da li ja imam pravo da kazem da neko nije moralan i da nema obraza...nemam vala...sta sad recimo ja s muzem, negdje vani na otvorenom...ne mislim na centar grada i neko naidje i kaze mi da sam nemoralna ovaka ili onaka....ma nek prica sta hoce....meni dobro 04.gif 02.gif ili recimo momak i cura su znali u nas u zgradi....koliko puta sam se vratila u stan dok ne zavrse da ih ne ometam...sta ima veze...nek se ljudi vole....
                      cuj na netu...jebote, onda po tome ja se nisam trebala suncat u herceg novom bez gornjeg dijela jer sam mogla zavrsiti na netu...ma jes mene briga 02.gif




                    nemoj pricati o "babama i zabama" ?!

                    konkretno dali bi ti to uradila kod rondoa na autu sa svojim muzem ili dali bi voljela da to tvoje dijete uradi onako dobrovoljno i dogovorno ??!

                    briga je i mene neka radi ko sta voli ali da ne smeta druge ljude A OVO JESTE OMETANJE TUDA PROLAZE I DJECA I STARIJI LJUDI I CASNE SESTRE MOZDA ITD

                    Pricao sam o osjecaju za umjereno ocito to razlicito vidimo 10.gif


                    ja sam na pocetku rekao da "mozda ni nemoralno ali jeste degutantno" sta ti mislis ???


                  babama i zabama...ja pricam o sexu 35.gif

                  sta ce moje dijete radit nemam pojma kad i ako budem imala djece dat cu ti odgovor na pitanje a mozda i necu jer mi dijete nece pricat gdje se prcukalo...ometanje....casne sestre...mene ometaju vehabije...bas me ometaju jer oni vrijedjaju druge ljude govore svasta, da cu goriti u dzehenemu itd...a ovi s druge strane vode ljubav, ili se sexaju...i tuda prolaze djeca, drugi ljudi koji mogu samo okrenuti glavu i nista vise....uostalom jebote, posexas se na neretvi, livadi pa naidje neko....sta sad...pobogu ne bi da je kraj svijeta
                  anw...sta samo hocu da kazem...ne kazem ja da je to primjereno, recimo neko da se posexa u treznom centru u izlogu itd, meni bi to bilo smijesno i interesantno a obet ok nije primjereno ali...samo ne vidim razlog da se toliki bauk oko toga dize....pa u ovoj drzavi se rade grozne stvari a niko prstom da makne....jok ovo je degutantno...a nije degutantno sto politicar ukrade milion maraka i uziva negdje u tunisu....o tome ja govorim...

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    08-30-2010 13:14 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    abraxas abraxas is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 6999
                    Location: Jazzbina Abraxas

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Mislim da se ovakvim pojavama širi naš horizont. I bogati jezik. Uveli smo tri nova pojma:
                    haubovanje
                    podbaèaj
                    i...
                    haubica...dakako. Kako bi bilo lijepo da haubica bude vezana samo za haubu. Više bi nas bilo i bili bi mnogo sretniji.

                    08-30-2010 13:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17887
                    Location: na prinudnom radu :)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bola pustite ljude da se jebu na miru 19.gif

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-30-2010 19:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    gizenga57 gizenga57 is a Male
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1099
                    Location: nederland

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bas nesto kontam...gdje si....a tema ko za tebe imisljena

                    a bilo bi pravo da si malo MORALIZIRO....u prilog KRAJPUTASA 11.gif (oni koji se taru kraj puta) 23.gif

                    ___________________________________________________________________
                    ne boj se ziivota s tobom je raja
                    ne boj se smrti idi do kraja

                    08-30-2010 19:38 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17887
                    Location: na prinudnom radu :)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    hahhahahahaaah

                    dobro si zdena 10.gif

                    tema ko dusa, a izraz pravo dobar 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-30-2010 19:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
                    majkin fakin




                    Poruka: 2333
                    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ne znam metallica. postoji razlika izmedju zdravog egzibicionizma i lose extrovertnosti...losa extrovertnost je paradiranje golih ljudi po ulicama grda kao sto su npr love parade ...ali i za to nemam neku osudu, jednostavno okrenes glavu.
                    egzibicionizam u smislu - uh mogao bi nas vidjeti neko, samo daje jos vecu dozu adrenalina u ionako adrenalinski sexualni odnos i uzbudjenje raste...pa i meni, da se tako izrazim vise poraste "seksualna zelja" 05.gif kad djevojka ispod stola stavi ruku na moju butinu ili se jednostavno samo preko stola ugrize za usnu, nego kad kad je gledam golu u kuci dok izlazi ispod tusha...

                    i sta ces tad kad te uhvati tako zelja negdje usred grada na veceri? narediti samom sebi ili..khm..odredjenom dijelu tijela-da se ne dize dok ne dodjete kuci?

                    a uostalom, alzni je moral reci - tuda prolaze casne sestre? sto je to casna sestra casnija od moje bake? sto bi casnoj sestri to smetalo a mojoj baki ne? samo zato sto je casna sestra? ako je vec casna sestra, znaci da se ona dobrovoljno odfrekla tih, nazovimo - tjelesnih zadovoljstava, stoga to ne bi trebalo da joj smeta..

                    a sto se djece tice, danas je redtube.com na dva klika...

                    da smo manje pucali a vise tucali, danas bi nam bolje bilo...

                    08-30-2010 20:33 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17887
                    Location: na prinudnom radu :)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od green:

                      Evo ga, sex na javnom mjestu...



                      04.gif


                    samo joj ga je zbiberio - svaka mu cast ... taj rad 13.gif

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-30-2010 20:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com