Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » Pun Mjesec » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovde u nas na sjeveru vukodlaci se bude u punom mjesecu 05.gif 04.gif 02.gif

___________________________________________________________________

    03-18-2009 20:14 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od R2-D2:

      s'tobom....neeeeeeeee nakrivo ti je post otisao...sto kazu u krivi pajp !!!
      Mene nista ne interesuje.....nista te nemam pitati...Ti si ta koja govori da mene ne razumije nista i to na latimskom hehehe...
      A to sto ti je dan naopako poceJo...jebaji ga...Ima i sutra dana..
      A pljuvati nechu....a sto neko pljuje po drugim ljudima...kroz tudje postove...to je druga prica...
      Ja samo napomeno....da se moje ne izvlaci iz kontexta u neciju tamo korist...
      Nista vise...
      zelim ti divan ostatak ovog dana....


    Nisam znala da postoje razliciti pajpovi ovdje gdje post moze otici. Tehnika i mehanika je daleko dogurala. Dobro je sto sada znam i bas ti hvala na informaciji. U vezi toga samo me interesuje da li neko ocjenjuje i odredjuje koja je prava i kriva strana posta ili to ti onako od oka? To mi je jako vazno jer ja strasno slabo podnosim directive(posebno kad me neko usmjerava sta treba da mislim ,koga treba da pratim, sta treba da napisem itd. -
    tu se totalno zijanim). Druga je stvar recimo -ono ko na primjer- ja otvorim post da li ti mozes tamo napisati samo ono sto ti ja kazem i odobrim ili mozes slobodno reci sto hoces bez moje cenzure. Isto tako moram li ja svaki put kada mi se nesvidi neciji komentar iznapadati to nepoznatu, doticnu osobu zato sto je to moj post. To mi je vazno jer u tome slucaju ja nebi zapocinjala nikakvu temu - taman posla da pratim ko kome sta govori i da budem advokat i to jos besplatno.
    Sto se tice kakav mi je dan - samo cu ti kratko reci cak ga ni ti nisi mogao napraviti gorim.

    03-18-2009 21:50 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sabura, sabura.....nisi svi dani od srebra skovani....svakom dodje...sabur i bice bolje 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-18-2009 22:20 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      Sabura, sabura.....nisi svi dani od srebra skovani....svakom dodje...sabur i bice bolje 10.gif
    cmok.gif hvala djemka

    03-18-2009 22:42 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eto vidis , sad je bolje 07.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-21-2009 23:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    sara sara is a Female
    moforaja




    Poruka: 5288
    Location: bogu za ledjima

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nek je samo pola mjeseca ne 10.gif znam sto ali takvog ga volim

    ___________________________________________________________________
    Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

    04-13-2009 05:48 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od M.J.V:

          citat od R2-D2:

        s'tobom....neeeeeeeee nakrivo ti je post otisao...sto kazu u krivi pajp !!!
        Mene nista ne interesuje.....nista te nemam pitati...Ti si ta koja govori da mene ne razumije nista i to na latimskom hehehe...
        A to sto ti je dan naopako poceJo...jebaji ga...Ima i sutra dana..
        A pljuvati nechu....a sto neko pljuje po drugim ljudima...kroz tudje postove...to je druga prica...
        Ja samo napomeno....da se moje ne izvlaci iz kontexta u neciju tamo korist...
        Nista vise...
        zelim ti divan ostatak ovog dana....


      Nisam znala da postoje razliciti pajpovi ovdje gdje post moze otici. Tehnika i mehanika je daleko dogurala. Dobro je sto sada znam i bas ti hvala na informaciji. U vezi toga samo me interesuje da li neko ocjenjuje i odredjuje koja je prava i kriva strana posta ili to ti onako od oka? To mi je jako vazno jer ja strasno slabo podnosim directive(posebno kad me neko usmjerava sta treba da mislim ,koga treba da pratim, sta treba da napisem itd. -
      tu se totalno zijanim). Druga je stvar recimo -ono ko na primjer- ja otvorim post da li ti mozes tamo napisati samo ono sto ti ja kazem i odobrim ili mozes slobodno reci sto hoces bez moje cenzure. Isto tako moram li ja svaki put kada mi se nesvidi neciji komentar iznapadati to nepoznatu, doticnu osobu zato sto je to moj post. To mi je vazno jer u tome slucaju ja nebi zapocinjala nikakvu temu - taman posla da pratim ko kome sta govori i da budem advokat i to jos besplatno.
      Sto se tice kakav mi je dan - samo cu ti kratko reci cak ga ni ti nisi mogao napraviti gorim.



    Nisam odavno vidjela ovaj post.....auu prosto ne mogu da vjerujem da ovo ja i Robi komuniciramo...... 21.gif a tako se dobro sada slazemo 11.gif

    04-13-2009 05:59 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Opet pun mjesec...nece san na oci nikako 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-07-2011 11:46 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nije sad 01.gif 33.gif 18/02 u 09:35 pocnje

    ___________________________________________________________________

      02-07-2011 12:02 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com