Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » ko » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja necu ni ici ove godine 26.gif 26.gif

___________________________________________________________________

    05-31-2008 09:11 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    Krule Krule is a Male
    Notorious




    Poruka: 2013
    Location: eeeee da ti je znat

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sta je nemozes se odmotati 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Krule dana 05-31-2008 u 09:23.

    05-31-2008 09:23 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja cu ga zakotrljati niza stranu 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    05-31-2008 10:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    preko Svitave
    13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    05-31-2008 10:06 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2118
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Krule:

      sta je nemozes se odmotati 19.gif

    odmoto bi se ali ne daju dusmani 14.gif

    ___________________________________________________________________

      05-31-2008 21:20 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neka je i vrijeme je bilo a i u BiH treba poostriti isti nivo ako ne i vise
      2600 kruna norveskih za prekoracenje brzine 15 na sahat u zoni 70
      zena je ovdje prije nekoliko godina za alkohol platila 120 000 kruna
      to je ovdje regulisano prema licnom dohotku 1kr=1kn
      neka neka samo naprijed

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-31-2008 21:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Radobolja Radobolja is a Male
      trudim se


      Poruka: 222
      Location: Den

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam u cemu je problem,Hrvatska prati evropska pravila
      Svugdje u Evropi su takva pravila osim kaubojskih zemalja Turska,Grcka,Albanija ,nase bivse zemlje i istocne zemlje
      Sve je Ok ,ako vozite po pravilu
      Svaka cast Hrvatska,mi bi ih trebali pratiti,ali mi imamo drugih problema kao na primjer korumpiranost policije i sudstva

      05-31-2008 21:42 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        neka je i vrijeme je bilo a i u BiH treba poostriti isti nivo ako ne i vise
        2600 kruna norveskih za prekoracenje brzine 15 na sahat u zoni 70
        zena je ovdje prije nekoliko godina za alkohol platila 120 000 kruna
        to je ovdje regulisano prema licnom dohotku 1kr=1kn
        neka neka samo naprijed

      pasha
      nisu problem kazne po meni, nego policija
      on mene lani zastavio i da mi ne pise kaznu
      ja njemu 20KM
      i pusti me
      a to poteze pitanje njihove placenosti i kontrole korupcije
      nemoze jedan policajac koji sam ne postuje zakon i ima placu nedovljnu za zivot
      da sprovodi zakon

      ___________________________________________________________________

        05-31-2008 21:53 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        Krule Krule is a Male
        Notorious




        Poruka: 2013
        Location: eeeee da ti je znat

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa moj Japrak sto vozis dje ima policije 04.gif ....fino cemo mi mudne cekere na biciklo i laganini pedalamo....i dodjemo tamo.................na ljeto 2010 19.gif

        ___________________________________________________________________
        Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

        06-02-2008 12:09 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU
        pokretac teme Thread Started by chaba

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Radobolja:

          ne znam u cemu je problem,Hrvatska prati evropska pravila
          Svugdje u Evropi su takva pravila osim kaubojskih zemalja Turska,Grcka,Albanija ,nase bivse zemlje i istocne zemlje
          Sve je Ok ,ako vozite po pravilu
          Svaka cast Hrvatska,mi bi ih trebali pratiti,ali mi imamo drugih problema kao na primjer korumpiranost policije i sudstva


        problem je u tome jer ne prate avropske plaæe. i problem je što su zakoni takvi da èim sjedneš u auto si u prekršaju s ovim bolesnim ogranièenjima brzine. i ja sam za zatvorske kazne onima koje se drugi ili treæi put uhvati da je pijan ili divlja po gradu, al kad je svrha policije naplatit kaznu i doviðenja,e to nema smisla. niti æe smanjit broj nesreæa i poginulih, niti æe pametno uložit te pare što sakupe, za neku edukaciju, ili popravak cesta

        06-02-2008 13:24 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Biciklo pod sebe i kultura do Neuma brate,ne mere te zahebati!

        ___________________________________________________________________



            06-02-2008 18:49 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            zorokrik zorokrik is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1340
            Location: St.Marino

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sta ce biti sa prknom 14.gif

            ___________________________________________________________________

              bar_dan.gif

              06-02-2008 18:50 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
              funkyg funkyg is a Female
              bazencic




              Poruka: 4040
              Location: starMo-Vela havle

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ma bit ce ko kamen jarane,taman!

              ___________________________________________________________________



                  06-02-2008 18:58 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
                  zorokrik zorokrik is a Male
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1340
                  Location: St.Marino

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ako ti tako kazes 01.gif

                  al ipak razmisli 15.gif 15.gif

                  ___________________________________________________________________

                    bar_dan.gif

                    06-02-2008 19:02 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                    funkyg funkyg is a Female
                    bazencic




                    Poruka: 4040
                    Location: starMo-Vela havle

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Najbolje majke mi,primis boje malo usput,a jos ako vozis u gornjem djelu kupace,nece te ni zaustavljati na grnicnom! 27.gif 11.gif

                    ___________________________________________________________________



                        06-02-2008 19:06 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
                        zorokrik zorokrik is a Male
                        samo sto nisam




                        Poruka: 1340
                        Location: St.Marino

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Onda zbog ravnomjernosti boje.........

                        nemoj ni gornji dio kupaceg....... 01.gif

                        ___________________________________________________________________

                          bar_dan.gif

                          06-02-2008 19:09 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                          House House is a Male
                          avenija kruzno




                          Poruka: 296
                          Location: Nigdje

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Ministarstvo unutarnjih poslova HNŽ-a sukladno postignutim sporazumima izmeðu Federalne uprave policije i županijskih ministarstava unutarnjih poslova pokrenulo je aktivnosti predviðene akcijskim planom za provedbu mjera iz dokumenta "Polazne osnove strategije sigurnosti cestovnog prometa Federacije 2008. - 2013.".

                          Implementacija ovih aktivnosti zapoèela je 1. lipnja ove godine, a sukladno planskim mjerama policija æe na podruèju HNŽ-a od 1. do 5. lipnja 2008. u sklopu poduzimanja preventivnih aktivnosti upozoravati zbog poèinjenja lakših prekršaja kao što su nevezivanje sigurnosnim pojasom, nekorištenje kacige za motocikliste, izbjegavanje uporabe upaljenih svjetala tijekom vožnje, korištenje mobilnog telefona i slièno, a nakon 6. lipnja policija æe djelovati represivno i izricati kazne, odnosno uruèivati prekršajne naloge prekršiteljima u skladu s odredbama Zakona o prekršajima i odredbama Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

                          Za teže prekršaje kao što su prekoraèenje brzine, vožnja pod utjecajem alkohola, vožnja bez položenog vozaèkog ispita, upravljanje neregistriranim vozilom i poduzimanje nepropisnih radnji vozilom u prometu, policija æe poduzimati mjere prekršajnog gonjenja, odnosno uruèivanje prekršajnih naloga prema svim sudionicima u prometu.

                          Sreæko Bošnjak, glasnogovornik Uprave policije MUP-a HNŽ-a i jedan od èlanova radne skupine za implementaciju ovog programa, rekao je za Dnevni list da je prvenstveni cilj smanjiti broj poginulih u prometu za 5 posto na godinu, odnosno 30 posto za razdoblje od šest godina.

                          "Ciljevi su takoðer poveæanje prometne kulture, poštivanje pravila i poveæanje stupnja sigurnosti najugroženijih sudionika (djeca, starije osobe, invalidi i biciklisti), kao i poveæanje broja oznaèenosti opasnih mjesta", izjavio je Bošnjak.

                          Policija æe kroz ovu akciju pokušati stvoriti naviku kod vozaèa da koriste sigurnosni pojas i kacigu te onemoguæiti vožnju neregistriranih i tehnièki neispravnih vozila. Usporedo s programom na razini Federacije, MUP HNŽ-a pokrenuo je i županijski program koji se ne razlikuje bitno od federalnog.

                          "Programi se meðusobno dopunjuju te i jedan i drugi imaju iste ciljeve", rekao je Bošnjak.

                          Dodao je da je federalna Vlada izdvojila odreðena novèana sredstva za pomoæ županijskim MUP-ovima u realizaciji programa sigurnosti cestovnog prometa. Predviðena je nabavka nužne opreme za izvršenje ciljeva.

                          Što se tièe MUP-a HNŽ-a, potreban je još jedan stacionirani sustav nadzora brzine kretanja vozila, prenosivi (mobilni) videosustav nadzora brzine kretanja vozila, alkometri s ispisom i memorijskim zapisom te nabavka jednog motornog vozila s ugraðenim sustavom videonadzora.

                          Inaèe, stanje sigurnosti prometa u HNŽ-u trenutaèno nije nimalo zadovoljavajuæe. Od poèetka godine na cestama je smrtno stradalo 13 osoba. Važno je napomenuti kako ih je u samo prva tri mjeseca jedanaestero izgubilo živote na prometnicama.
                          Stanje nije nimalo dobro ni kad se pogleda kompletna Federacija u kojoj su u prva dva mjeseca ove godine poginule 43 osobe.

                          U sijeènju je evidentirano sedam nesreæa s poginulim, 345 s ozlijeðenim osobama, kao i 1998 s materijalnom štetom. U ovim nesreæama poginulo je 20 osoba (više za dvije ili 11,1 posto nego u sijeènju prošle godine), 98 je teže ozlijeðeno (manje za 10) i 264 lakše (manje za 185).

                          U veljaèi ove godine evidentirane su 23 nesreæe s poginulim, 347 s ozlijeðenim osobama, kao i 1615 s materijalnom štetom. U tim nesreæama poginule su 23 osobe (više za 13 osoba ili 130 posto), 71 je teže ozlijeðena (manje za 15) i 276 lakše (manje za 87 osoba).

                          ___________________________________________________________________
                          "The hegemonistic pretensions of the American empire are placing at risk the very existence of the human species"
                          - Hugo Chavez

                          06-04-2008 14:58 House is offline Posalji Email za House Pregledaj poruke od House Dodaj House u listu prijatelja
                          Carmela Carmela is a Female
                          vjeciti optimist




                          Poruka: 7603
                          Location: ja nisam odavle

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            "Ciljevi su takoðer poveæanje prometne kulture, poštivanje pravila i poveæanje stupnja sigurnosti najugroženijih sudionika (djeca, starije osobe, invalidi i biciklisti), kao i poveæanje broja oznaèenosti opasnih mjesta", izjavio je Bošnjak.


                          Bravo Sreæko ....samo kako ovo izvesti? Mislim, prometna kultura i to?

                          ___________________________________________________________________

                            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                          06-04-2008 15:07 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                          House House is a Male
                          avenija kruzno




                          Poruka: 296
                          Location: Nigdje

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Carmela:

                            Bravo Sreæko ....samo kako ovo izvesti? Mislim, prometna kultura i to?


                          Pozatvarat 70% vozaca u HNŽ

                          ___________________________________________________________________
                          "The hegemonistic pretensions of the American empire are placing at risk the very existence of the human species"
                          - Hugo Chavez

                          06-04-2008 15:51 House is offline Posalji Email za House Pregledaj poruke od House Dodaj House u listu prijatelja
                          chaba chaba is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 2558
                          Location: EU
                          pokretac teme Thread Started by chaba

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          ko pokaže srednji prst, 200 maraka, psovanje 300, majke 500!!

                          06-04-2008 15:53 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                          Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com