Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Bozicna i Novogodisnja trpeza (2008) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif ima li ta torta veliku svijecu u sredini 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

12-23-2007 23:18 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nema 13.gif 13.gif 13.gif i ne kvasi ništa 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

12-23-2007 23:30 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif a bezze ti torta,mozda te iscupaju tulumbe 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

12-23-2007 23:32 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nedo bog da ja sve napishem ovde

trebala bi mi dva foruma 04.gif 19.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      12-24-2007 18:53 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      narona narona is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1446
      Location: tamo daleko....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dadana, breskvice mmmmmmmmm 17.gif

      obozavam ih

      10.gif

      ___________________________________________________________________

        12-24-2007 18:58 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
        behar behar is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1141

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        dadana, hvala na receptu 10.gif

        ___________________________________________________________________

          12-24-2007 19:55 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dadana pravo ti izgledaju breskvice i cupavci, ja volim i jedno i drugo, pa molim te bi li mogla napisati recept za cupavce?
          Hvala.

          Za Novu nas nece biti puno, tako da mi se ne da praviti puno hrane,ali sama curka je 5kg teska, to cu napuniti suhim sljivana i jabukama, ispod koze dobro namastiti i zaciniti raznim mirodjijama i u pekaru 3-4 sata, pored krompire pecene, neka salata, mama ce donijeti sarmu (ja to ne pravim), ruska salata, malo meze, supa, ne znam jos koji cu kolac (mozda bas budu breskvice ili cupavci), mama ce donijeti kuglice, obecala je da ce napraviti.

          I alkohol naravno, svega...vino, likeri, zestoko, pivusha, i vode litrima.... 13.gif 19.gif 18.gif

          12-26-2007 13:40 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          radije mogu rec sta nece biti 29.gif 04.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              12-26-2007 18:37 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              mo-cernica mo-cernica is a Female
              ne more meda




              Poruka: 25
              Location: prisutna

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              mmmm i breskvice i cupavci.....pravo dobri ali treba puno vremena da se naprave pa nekako uvijek okrenem ka necemu jednostavnijem....

              ___________________________________________________________________
              vidi me , vidi mejuhuu.gif e bas sam sretan....

              12-26-2007 22:51 mo-cernica is offline Pregledaj poruke od mo-cernica Dodaj mo-cernica u listu prijatelja
              Amaryllis Amaryllis is a Female
              seka




              Poruka: 844

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e ja sam se jucer zeznula pa zapocela ove breskvice. pokajala sam se nakon pola sata i kontala sve bataliti, ma opet rekoh grehota je baciti onoliko tijesto. te hajde oblikuj prvo one kuglice, ruke me zaboljele, pa ih onda vrti...pa puni ...da bog mili sacuva.
              recept mi je slican ovom dadaninom (manje secera), pa kad sam ih napunila meni izgledale tvrde k'o kamen (zapravo i jesu bile tvrde), mog'o bi glavu s njima razbiti...te ja ugrijala malo mlijeka i murnula ih jedno 10ak sec, kontam ovoliko se s njima zahebajem i na kraju zub mogu slomiti 19.gif ...pa tek onda u onu farbu pa u secer...elem nikad vise, lakse mi je bilo roditi vec ih napraviti 13.gif 21.gif

              12-30-2007 22:26 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
              Kalla Kalla is a Female
              avenija kruzno




              Poruka: 147
              Location: zadovoljavajuca

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Amaryliis, mozda ti je bilo previse brasna ,

              sto bi rekli "cvrsto zakuhala"01.gif

              ___________________________________________________________________

                Carpe diem

              12-31-2007 00:02 Kalla is offline Pregledaj poruke od Kalla Dodaj Kalla u listu prijatelja
              dadana dadana is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1123
              Location: Helvetia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Amaryllis:

                e ja sam se jucer zeznula pa zapocela ove breskvice. pokajala sam se nakon pola sata i kontala sve bataliti, ma opet rekoh grehota je baciti onoliko tijesto. te hajde oblikuj prvo one kuglice, ruke me zaboljele, pa ih onda vrti...pa puni ...da bog mili sacuva.
                recept mi je slican ovom dadaninom (manje secera), pa kad sam ih napunila meni izgledale tvrde k'o kamen (zapravo i jesu bile tvrde), mog'o bi glavu s njima razbiti...te ja ugrijala malo mlijeka i murnula ih jedno 10ak sec, kontam ovoliko se s njima zahebajem i na kraju zub mogu slomiti 19.gif ...pa tek onda u onu farbu pa u secer...elem nikad vise, lakse mi je bilo roditi vec ih napraviti 13.gif 21.gif


              ali dobro si ti sto bi rekli spasila. to s mljekom super ideja 10.gif

              samo u onom mom receptu stoji da bi pozeljno bilo imati asistenta 02.gif 01.gif bas iz tih razloga sto ti navede u zadnjem djelu posta 10.gif

              ___________________________________________________________________

                Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

              12-31-2007 00:06 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
              mamica mamica is a Female
              raja




              Poruka: 1962
              Location: Skandinavija

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dadana de majke ti daj mi tvoj recept od cupavaca....ja imam neki dva puta ih pravilaa al zavrsili u kanti......tako da probam neki ve isproban...

              ___________________________________________________________________
              "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

              12-31-2007 09:39 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
              dadana dadana is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1123
              Location: Helvetia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Cupavci

              Umutiti:

              4 Jaja
              pola solje ulja
              2 kasike butera ili margarina
              solja mljeka
              izrendati malo kore od narandze
              brasna po potrebi i na brasno direkt 1 prasak za pecivo
              ovo brasna po potrebi hm ja to okoprilike to ti bude mozda nekoh 300-400gr brasna
              i staviti u podmazanu tepsiju da se pece na 180°C

              Prokuhati:
              pola litra mljeka
              2 solje secera
              jedna cokolada za kuhanje

              i staviti da se ohladi, ne skroz vec onako toplo da bude

              Izrezane cupavce umakati u zaljev pa u kokosovo brasno 01.gif ta to znas i sama 10.gif

              Idem ih i ja sad zamutit i jos cu onu Munthatinu Piramidu napravit, stvarno je super a tako jednostavna za napravit.

              ___________________________________________________________________

                Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

              12-31-2007 11:23 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              mi slavimo sa desetak drugih parova, tako da ce svak nesto napraviti, a mene zapalo slatko da pravim 08.gif

              u svakom slucaju napravila sam rolat od oraha (ko baklava, samo u rolatu) i to sam zavrsila sinoc, pa danas odmatam do veceras 10.gif

              i znam sigurno da ce biti janje, ostalo...ko sta donese 02.gif

              ___________________________________________________________________

                12-31-2007 16:20 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                HoneyMNE HoneyMNE is a Female
                moforaja




                Poruka: 2645
                Location: Montenegro

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                eno svega kod kuce...sinoc umalo da puknem...:) sreca moja pa se setalo,skakalo i pjevalo....pa se svarilo i to nekako:):)

                sarmi i pecenja ne fali...a torte ce prifalit jos malo...:):):)

                ___________________________________________________________________
                HoneyMNE
                *Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
                puca.gif

                01-01-2008 13:07 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7486
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bozicna i Novogodisnja trpeza (2009)



                Haj da vas cujem 01.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  12-25-2008 17:02 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  Dory Dory is a Female
                  ne more meda


                  Poruka: 29
                  Location: Suvise daleko...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ...

                    ruska salata
                  , malo meze, supa, ne znam jos koji cu kolac (mozda bas budu breskvice ili cupavci), mama ce donijeti kuglice, obecala je da ce napraviti.


                  Ja bih htjela da zamolim za recept od ruske salate 01.gif
                  Hvala 33.gif

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dory dana 12-25-2008 u 19:01.

                  12-25-2008 19:00 Dory is offline Posalji email za Dory Pregledaj poruke od Dory Dodaj Dory u listu prijatelja
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  nasjecakas sunke, sira, mrkve, graska, kiselih krastavcica...sve smutis uz dosta majoneze i to ti je to

                  ___________________________________________________________________






                          12-25-2008 19:05 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          Provler2 Provler2 is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 3154
                          Location: usa

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Aleksandra:

                            nasjecakas sunke, sira, mrkve, graska, kiselih krastavcica...sve smutis uz dosta majoneze i to ti je to
                          Ja dodam skuhano pileche bijelo meso i sjeckana kuhana jaja. Sir nikada nisam stavljao. Koji sir stavljash?

                          12-25-2008 21:22 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
                          Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com