Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » IJO - Lufter » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 486
Location: kapija divljeg zapada
pokretac teme Thread Started by EAGLES

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ono je bilo golemo...
Nije samo sto si pogodila...
Vise me iznenadio ostatak price... 01.gif 10.gif

___________________________________________________________________
SAMO

    NISMO NA PRODAJU


      Walk on, walk on
      With hope in your
      heart
      And you'll never walk
      alone
      You'll never walk
      alone

      02-10-2009 14:02 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od panjevina:

        eagles kako se zoves volio bi znati



      Ja znam al' ti necu rec' 19.gif

      Dobro nam dosao Panjevina 01.gif

      02-10-2009 16:04 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      panjevina
      SexNepoznat

      Poruka: 7
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      eagles znas me ti dobro ako si sa panjevine druzio sa tom rajom i bato je se druzio sa tobom necko pokojni huskovic ima ih jos ja sam davno napustio panjevinu jos sam bio tek 17 ali znam sviju ja sam se druzio sa batom sabrinom faracom zivio sam blizu one trafice ce bila prije sa lijeve strane panjevine ce osman i braco zivili

      02-10-2009 23:14 panjevina is offline Homepage of panjevina Pregledaj poruke od panjevina Dodaj panjevina u listu prijatelja
      panjevina
      SexNepoznat

      Poruka: 7
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ijo je zivio vise prodavnice zgrade sa scerkom sofija ona sto se mogla lako poderati ehheheh znas kad je ona bila u slasticarni i pusila jednome onda ona puslila i rekla daj mi pare ili cu ugristi on je reko pusti ili cu pisat heheh 13.gif

      02-10-2009 23:16 panjevina is offline Homepage of panjevina Pregledaj poruke od panjevina Dodaj panjevina u listu prijatelja
      panjevina
      SexNepoznat

      Poruka: 7
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pasha znao sam jednoga sa panjevine pasha neznam dali si ti to ali je zivioblizu samoposluge mujo bio glavni kod batine zgrade

      02-10-2009 23:18 panjevina is offline Homepage of panjevina Pregledaj poruke od panjevina Dodaj panjevina u listu prijatelja
      EAGLES EAGLES is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 486
      Location: kapija divljeg zapada
      pokretac teme Thread Started by EAGLES

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vjerovatno se onda znamo...
      To je ta ekipa...Bato,Lola,Cacak,rah.Necko,Djoka,rah.Ale,Braco-srbin,Miro,Zoce,Zoka
      Od tvoje generacije pred prodavnicom se skupljali..Dimso,Gliso,Farac,Adis,Huma....
      Sabrina je stanovala zgrada do mene... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      SAMO

        NISMO NA PRODAJU


          Walk on, walk on
          With hope in your
          heart
          And you'll never walk
          alone
          You'll never walk
          alone

          02-11-2009 00:05 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
          EAGLES EAGLES is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 486
          Location: kapija divljeg zapada
          pokretac teme Thread Started by EAGLES

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od panjevina:

            pasha znao sam jednoga sa panjevine pasha neznam dali si ti to ali je zivioblizu samoposluge mujo bio glavni kod batine zgrade


          Nije to taj Pasa...
          Taj na kojeg mislis je puno mladji... 01.gif
          Stari mu je bio fudbalski sudija.... 10.gif

          ___________________________________________________________________
          SAMO

            NISMO NA PRODAJU


              Walk on, walk on
              With hope in your
              heart
              And you'll never walk
              alone
              You'll never walk
              alone

              02-11-2009 00:07 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
              panjevina
              SexNepoznat

              Poruka: 7
              Location: usa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              JA SAM FADIL SA LIJEVE STRANE SAMO SAM IZASO 1991 IZ MOSTAR A TI SI KO

              02-11-2009 00:11 panjevina is offline Homepage of panjevina Pregledaj poruke od panjevina Dodaj panjevina u listu prijatelja
              taxi taxi is a Male
              Liska mjeseca avgusta




              Poruka: 18170
              Location: M&R

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              brato Æivija 10.gif

              ___________________________________________________________________

                02-11-2009 00:25 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com