Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » nikad zavrsena tema ... KAKO DALJE U MOSTARU GRADU » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    a vidi ovo pitanje: sta mi kao forum mozemo uciniti i kolika je nasa snaga ?



snaga moze biti velika ako nam je volja cvrsta

a ne da ostane samo diskusija kao i uvijek 01.gif

07-25-2003 10:11
sanja25 sanja25 is a Female
sva blistam :)


Poruka: 46
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif

07-25-2003 10:13 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sanja , sta je nejasno 21.gif 01.gif

07-25-2003 10:15
sanja25 sanja25 is a Female
sva blistam :)


Poruka: 46
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

07-25-2003 12:15 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kise jesam od 1.8. na tri sedmice ali se onda vracam za svedsku na jedno mjesec dana pa me onda eto opet dole ali cu biti u Sarajevu s poslom do daljneg 05.gif

07-25-2003 17:41 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

05.gif 10.gif stoooo ce nam dooobro biti!!!!

07-25-2003 18:15
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

smile314.gif TemaMomci.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

07-25-2003 18:35 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rock´n´roll, Kise 10.gif

07-25-2003 19:09 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
neslani neslani is a Male
mofo dzomba


Poruka: 1
Location: A sta ti mislis

RE: nikad zavrsena tema ...... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    sta dalje u mostaru ?


???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


    http://statutmo.tripod.com

___________________________________________________________________
ovo je neslani sa mostarskaraja.com

08-07-2003 23:24 neslani is offline Pregledaj poruke od neslani Dodaj neslani u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

RE: nikad zavrsena tema ...... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Mostar sam se vratio prvi put 1999 i bio potpuno razocaran. Prvo jer sam vidjeo da je tu najmanje ostalo prvih Mostaraca. Drugo i puno onih koji su ostali poceli su da razmisljaju kako moraju a ne kako zele.
Idem u Mostar gotovo svake godine i malo pomaka vidim. Pored tolike pomoci koja se non stop slala, nista se nije uradilo. Samo privatni kafici i prodavnice. A o religiskim gradjevinama da i ne govorim, buknulo ko pecurke poslije kise. Nemam nista protiv ali vidim neki inat u tome. Ono sto se napeavilo: mostovi, Banja, Bristol popravi stranac ne domaci.
A grad: Musala,Titova ulica, Bulevar,Carina, Mahala i drugi dijelovi,sve sto je sruseno niko da dirne.Cernica je lijepo izgledala zadji put kad sam bio ali to je malo, vrlo malo.
Pa ljudi moji Tito je za 10 godina citavu Jugoslaviju obnovio. Narod je radio za bolje sutra.
U Mostaru cini mi se narod ne vidi to sutra.
Uz takav rad i moral koji je dole u Mostaru umijesto 5 trebace 20 godina da bi samo Mostar dosao na ono vrijeme prije rata.
Ne cekaju valjda da se mi vratimo pa da pravimo. Ja i hiljada i hiljade ovakvih ko ja, nismo ga ni rusili pa nemaju sada pravo od nas to ni traziti. Ipak ja bi se sutra vratio u moj rodjeni Mostar da zivim da radim i privrijedjujem za svoj grad ali se bojim da bi moja dijeca mogla opet dozivijeti ono sto sam i ja - rat, glad, skrivanje po podrumima,hapsenje i maltretiranje.
Ne vidim da je narod izvukao neku pouku ni iz ovoga rata nazalost. Malo je onih sto realno gledaju na stvari a jos manje onih koji to glasno kazu.
Jos nesto sto je vrlo vazno zelim da naglasim:
Prije rata u Jugoslaviji je bilo vise 8 milion ljudi i dijece iz mijesanih brakova. I moja sva familija je takva.
I poslije drugog svijetskog rata nakon onih krvoprolica bilo je mijesanih brakova, zenili se i udavali. Pa evo ko za inat ratu i svima, zene se i nakon ovoga rata. Ako im brane dole evo ih zene se i udaju ovdje u inostranstvu gdje im niko ne brani. Ljubav nema granica. Volite se ljudi pogotovo dok ste mladi.
''volite, ljubite,zivot zivite
i nikad ne dajte
da vas starost pita
kud vam mladast prode''

PS
Ne smijemo zaboraviti sta je bilo ni u prvom,ni u drugom a ni u ovom ratu ali moramo naprijed prijeci preko svega jer samo zajedno smo jaci.
Samo dali jos postoji ta zelja ili ja jos sanjam?
Ako jaos neko sanja slicne snove neka mi se slobodno javi. Praviti cemo novu partiju Demokratsku Ljubavnu Stranku. Prijem ce biti slobodan ali ce se polagati ispit iz predmeta LJubav i Drustvo. Za one koji ne prodju organizovati ce se ljetne skole, radne akcije i popravni ispiti.
A Titu licno nikad necu oprostiti sto je umro. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-22-2003 02:19 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako sanjas ti, onda i ja zivim u snovima, jer razmisljam na slican nacin. I ja sam jedna od onih sto misli da samo zajedno ljudi mogu napraviti nesto, ne vidim kako bi drugacije mogli. Slazem se da ne treba zaboraviti, nego oprostiti. Pitam se ponekad da li mi, sto nismo bili cijeli rat dole, imamo uopste pravo tako nesto reci, ili, da li bismo mi drugacije razmisljali da smo prezivjeli sve te strahote...ne znam, ali eto pricam ipak kako osjecam. Cesto idem u Mostar i poznajem mnoge ljude koji bi ponovo zivjeli kao nekada, bez obzira na sva desavanja, ponovo bez mrznje i zajedno....ali isto tako osjecam sve dublju depresiju u gradu, bezvoljnost, beznadje, sto je izazvano losim ekonomskim uslovima koji su sve gori iz godine u godinu...nema narod snage da se bori, tako mi se cini, daj samo da se izgura mjesec, pa sljedeci...i sve tako...vecina tako zivi, na zalost. Kad bi samo ozivjela preduzeca, a bilo ih je brate, pa se narod zaposlio, sve bi muke bile manje..cini mi se...ne bi se samo kafici otvarali(za moj ukus previse). I pitam sada vas, ja nisam bas dobro upucena u sve to, zasto to nije bio zadatak br1 nakon rata, zasto se nije ulagalo prvo da se obezbjede radna mjesta ljudima, pa onda sve ostalo!? Voljela bih da mi neko to objasni.

Musala, posebno za ovu posljednju recenicu, evo ti jedna 33.gif

10-22-2003 15:24 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sandy, mislim da je odgovor jasniji nego pitanje.
'' I pitam sada vas, ja nisam bas dobro upucena u sve to, zasto to nije bio zadatak br1 nakon rata, zasto se nije ulagalo prvo da se obezbjede radna mjesta ljudima, pa onda sve ostalo!? Voljela bih da mi neko to objasni.

Jednostavno zato sto su gospoda rata prvo nastojali da obezbijede svoje djepove.
Stara je poslovica ''Nekom je rat-rat, a nekome brat''

A tebi duso moja hvala 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif , jer dok god postoji ljudi koji misle kao mi, postojati ce ljubav i nada i dokaz da su ljudi ljudima samo ljudi a ne ono drugo zbog cega se ubijaju nazalost.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-22-2003 16:09 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Rondo Rondo is a Male
stalni dopisnik


Poruka: 1085

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ovako Musala da ti ja malo pokusam pojasniti zasto sve ne ide onako kako bi smo svi (ako ne svi onda sigurni vecina nas) voljeli.
Vidis ovaj prethodni rat, nikad se ne ponovio, je zavrsio bez ijednog jasnog pobjednika. Svi su ga popusili. Neki vise neki manje ali u glavnom svi, za razliku od II svejtskog gdje imao pobjednik i porazeni. Pobjednik je uzeo svu odgovornost u svoje ruke i poceo sa izgradnjom zemlje.
Kod nas su sada u vlasti zastupljena hajmo reci najmanje dva dijametralno suprotstavljena politicka koncepta koja uprkos svemu imaju zajednicki nazivnik a to je da uz pomoc krimogene politike uz prizivanje nacionalnih strasti osiguraju vlast sa koje mogu opljackati i ovo malo sto je ostalo u ovoj napacenoj zemlji i napacenom gradu. Ta vlast se zasniva na jednoj neprincipijelnoj koaliciji koja nema ni ljudskog ni politickoga kuraza a ni hrabrtosti da donese odluke koje ce donijeti boljitak ovoj zemlji. Samim donosenjem takvih odluka izgubili bi stabilnu biracku bazu u svojim nacinalno-homogenim skupinama. Tu je jos i uloga medjunardne zajednice koja je otjelotvorena u instituciji visokoga predstavnika koji je de facto i de jure car i kralj nad ovom zemljom (Kaiser Und Konig uber Bosnien). Ta medjunardna zajednica ima i svoje interese i pod velikim je uticajem razlicitih medjunarodnih lobby-grupacija koji imaju za interes da ostvari ekonomska dobit na trzistu BiH. Posljedni je slucaj sa BH-telekomom. So obzirom da domaci politicari nemaju hrabrosti da kazu da to nije u redu nego politicku odgovornost prebacuju na medjunarodnu zajednicu i visokog predstavnika koji prilikom donosenja odluka bez obzira bile one dobre ili lose ne mora odgovarati nikome. A i medjunarodna zajednica kao nekoherentna grupacija kada treba donijeti neku odluku, a ni medju njima ponekad ne postoji koncenzus pa onda oni prebacuju odgovornost na domace politicare.
Tada nastaje jedan vakum, jedan medjuprostor u procesu donosenja odluka koji je jako bitan i koji bi se trebao ispuniti radom Ne Vladinih Organizacija (NGO) i djelovanjem civilnoga drustva. S obzirom da je civilno drustvo vise manje mrtvo, taj medjuprostor ostaje upraznjen. Zbog toga treba treba podrzavati rad NGO, razvoj civilnoga drustva, te djelovati na politickoj edukaciji BH populacije (na zadnjim izbore je izislo svega nesto vise od 50% stanovnistva sto je porazavajuca cinjenica), da narod shvati da su instrumenti za trazenje politicke odgovornosti u njihovim rukama. Drugim rijecima treba glasati za ljude koji imaju muda otvoreno reci i narodu i medjunarodnoj zajednici sta su konkretni planovi i ciljevi njihovog politickoga djelovanja pa se svidilo to nekome ili ne, a ne ulaziti u vlast po svaku cijenu i tu glumiti nekog politckoga hemafrodita kojeg nije u stanju donjetu odluku i povuci potez koji doprinosi boljitku sviju nas. Dakle osnovni preduslov za bilo kakav boljitak u drustvu, drzavi i gradu je ispunjenje tog medjuprostora u procesu donosenja odluka a samim tim i shvatanje da instrument za trazenje politicke odgovornosti lezi u rukama birackoga tijela.
Toliko za sada.

10-23-2003 09:48 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drugim rijecima treba glasati za ljude koji imaju muda otvoreno reci i narodu i medjunarodnoj zajednici sta su konkretni planovi i ciljevi njihovog politickoga djelovanja pa se svidilo to nekome ili ne, a ne ulaziti u vlast po svaku cijenu i tu glumiti nekog politckoga hemafrodita kojeg nije u stanju donjetu odluku i povuci potez koji doprinosi boljitku sviju nas. Dakle osnovni preduslov za bilo kakav boljitak u drustvu, drzavi i gradu je ispunjenje tog medjuprostora u procesu donosenja odluka a samim tim i shvatanje da instrument za trazenje politicke odgovornosti lezi u rukama birackoga tijela.
Toliko za sada.

Drago Rondo
Slazem se sa puno toga sto si ovdije iznijeo.
Samo mi reci gdje su ti sto imaju muda pa da javno i glasno stanu uz ''civilno stanovnistvo'' kako ga ti klasira. Sta si mislio pod tim poimom????? 13.gif 14.gif 21.gif
Mi smo dozvolili da nam strani elementi iz domacih redova udju i zatruju to stanovnistvo da bi ga koristili za njihove bolesne ideje. A to ''civilno stanovnistvo'' je gurnuto i u zatvorene gotovo feudalne systeme da bi sto manje razmijenjivali i gradili svoje slobodne ideje. Roba se razmijenjuje ali i to nemoze svako da radi.
Samo mi reci treba li ti pasos kad ides iz Bosne u Hrvatsku na more. Ja odem u Francusku, Spaniju, gdje oces se vozackom dozvolom.
ovdije se granice skidaju a tamo ih prave i sto vise granica to je bolja kontrola.
Neki se zale na komunisticki system. Iako nikad nisam bio jedan od njih mislim da se pojam komunizma nemoze porediti sa bilo cime. Zelio sam biti komunista ali nisam mogao doci na red od onih sto su se vazda gurali a na kraju predjose u nacionalne stranke. Sta mozes to je izgleda osobina Balkanca. Stara je poslovica Vuk dlaku mijenja ali cud nikako.
Sve ce to ''stari'' pozlatiti

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Musala dana 11-27-2006 u 20:53.

10-23-2003 10:43 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
bijeli labud bijeli labud is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ima li sta novo u Mostaru? 33.gif

11-27-2006 01:27 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
krushko
SexNepoznat



Poruka: 433

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Musala , kratko si vrijeme bio pa da vidis sta je sve obnovljeno a nisi ni vidio kako je to izgledalo poslije rata a da si vidio ne bi vjerovao kako izgleda grad rusevina . Tito jes napravio i pravilo se naopaki i neplanski ali o tome drugi put .Kanalizacija je uglavnom bila iz asutrougarskog perioda , asfaltiran je put za Podvelezje , opravljeno na hiljade kuca i stanova ( mislim da je to najpotrebnije bilo ) , obnovljena kanalizacija u cijelom gradu a postavljena tamo gdje je nije Tito uveo , takodjer vodovod u sve dijelove opcine a napravljen je i centar u Sj Logoru . Musala zar si zaboravio da je Lokomotiva viceprvak u zenskom rukometu igrala u Nevesinju zbog nepostijanja advekatne sale za rukomet u Mostaru . Govori li ti to nesto 21.gif

___________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=8D37eORcF3Y&mode=related&search=

Ono sto ne vidimo na strogo kontolisanim cionistickim medijima
Ovaj jos bolji http://www.youtube.com/watch?v=8t_ODEmPiT0

11-28-2006 02:09 krushko is offline Pregledaj poruke od krushko Dodaj krushko u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Govori i ja pohvajujem tvoju namjeru i zelju za normalnom konverzacijom. 10.gif
Prosle su godine o dkada sam ja bio dole a vidis i datum mog javljanja.
Ipak hvala na informacijama. 01.gif 10.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 11-28-2006 u 02:18.

11-28-2006 02:18 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
krushko
SexNepoznat



Poruka: 433

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pazi ja sam ovdje pogresno shvacen , Ja sm ti kriticar svega i svacega 10.gif Ne volim idale niti ljude kojii idealiziraju sve pa nije bitno ni rahm aliju ni Titu , ni ovoga ni onoga .
Recimo u Mostaru u centru grada ide kanalizacija jednim kanalicem toliko godina i nikad se nije imalo para da se sprovede prav zatvorena kanalizacija s cijevima u zemlji . Istovremeno pravi se sala u Nevesinju pa na kraju Nevesinje ima bolju salu nego Mostar . Isto tako nije u redu sto se recimo prave tuneli tj rasvjeta u tunelima kad vozis od Sarajeva do Mostara . Dok vozis Sarjevskim kantonom dobro je a u nasem jad i cemer . Prepane se covjek . Nije ni to dobro 21.gif E sto do toga dolazi objasnio je djelimichno rondo . Nema se para kazu . Sarajevski kanton za tvoju informaciju je izabran za najbolju regiju u Evropi koja je u razvitku , nesto tako , vidio sam reklamu na TVSA

___________________________________________________________________
http://www.youtube.com/watch?v=8D37eORcF3Y&mode=related&search=

Ono sto ne vidimo na strogo kontolisanim cionistickim medijima
Ovaj jos bolji http://www.youtube.com/watch?v=8t_ODEmPiT0

11-28-2006 02:35 krushko is offline Pregledaj poruke od krushko Dodaj krushko u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja znam da si ti kriticar ali izvini ne bih rekao da si kriticar svega i svacega.

Eto naprimjer i ja znam za Nevesinjsku salu ali i ja znam za Gatacke asfaltiranje sela i Podveleske vile i Neumaske vile koji su gradjeni od sretastava is Mostarskog fonda. Sve je to zavisilo jeli gradonacelnik Mostara bio porjeklom Nevesinjac, Gacanin, Podvelezas ili iz Zapadne Hercegovine(najmanje). E vids ti si napomenuo samo Nevesinje. Ja nisam ni Nevesinjac ni Gacanin ni Podvelezac ali kad kritikujem kritikujem sve ono sto nevalja.

Ja bih prvi volio da se nikad nije desilo sto se desilo i da ni ti a ni ja nismo ogorceni na neke stvari i dogadjaje, ali sta mozes to je nasa istorija i mi mozemo o svemu pricati i sve komentaristi, ali sve sve sto nevalja.

Sto se Mostara i kanalizacije tice sjecam se da je postojao je projekat koji je napravljen da se izmjeni sva kanalizaciska instalacija u Mostaru i to jos sedamdesetih godina. To je bil odbaceno od strane Republickih organa (mislim da je predsjednik Djemal Bijedic) i Mostaru za tu opravku nisu date nikakve pare. Navodno je receno da Mostarska kanalizacija funkcionose i da ima precih projekata u BiH. Onda je Instalater htio da pokrene inicijativu pred Jugoslovenskim drzavnim organima. (Ovo je znam jer je moj otac bio jedan od vodecih radnika u Instalateru.)
Nakon toga Instalater je zatvoren silom nekih mocnika iz Sarajeva i moj otac je, kao i ostali, otisao u Inostranstvo trbuhom za kruhom. Samo da ti kazem da to nije Titovo maslo i potvrdjeno je da Tito za to nije ni znao a nikad nije ni dobio to pismo. Isto tako Tito nije htio da mu se vila pravi u Mostaru i nikad u nju nije ni dosao, ali su je koristili oni drugu kao Mikuluci i Pozderci idr. Sto se Mostara tice kao i drugih mjesta tu su drugi krojili kape a ne Tito.
Medjutim plaho mi je drago ako je sve krenulo na bolje da onaj jadni i napaceni narodi malo dahnu dusom.

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Musala dana 11-28-2006 u 12:49.

11-28-2006 12:25 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 359
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo ja do sad nisam vidio da neko nesto napisa "sto dalje s Mostarom" vec samo kukat kako je bilo, sta je bilo i ko je bio i odakle je...

Okanite se malogradjanstva majke vam, ta mislim da takvo nesto nepostoji gore gdje zivite...

Nemoj da se ko uvrijedi na ovo gore ali od srca je i nema nikakvih skrivenih namjeram osim da mi svi zjednicki mozemo i individualno napraviti nesto za nas Mostar...

A kako? e haj da cujem prijedloge i priloge :)

Bez zezancije?
10.gif

___________________________________________________________________
Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kamelito dana 11-28-2006 u 13:08.

    11-28-2006 13:07 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com