Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Drzite li do svojih noktiju......? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doruèakkkkk!!!!!! 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-21-2007 08:18 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE
pokretac teme Thread Started by mostarka79

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gospodjo Lela...
Samo nalakirati, prelakirati i zaštititi nokte - nije njega noktiju! Jednostavno je nedovoljna!
Prije svega noktima je neophodna vlaga i hrana, jednako kao i koži.
Istinska njega noktiju poèinje u korijenu.Korijen je živi dio nokta, osnova koju prekriva kožica.
NOURISH krema -->dvaput dnevno nježno umasirati oko kozice nokta(zanoktice otkinuti), to pospješuje i stimulira cirkulaciju i prirodni rast noktiju. “Zdravo tijelo treba dobru prehranu”. “Isto pravilo vrijedi i za nokte!”

Neznam jeste li dobili odgovor koji ste trazili,
ako vas jos sta interesuje,slobodno pitajte 33.gif

05-21-2007 21:54 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE
pokretac teme Thread Started by mostarka79

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sunce.gif
i ove preparate je super koristiti

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane mostarka79 dana 05-21-2007 u 22:49.

05-21-2007 22:17 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
bijeli labud bijeli labud is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naravno da drzim do svojih noktiju 02.gif

05-21-2007 22:45 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE
pokretac teme Thread Started by mostarka79

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bijeli labud...normala
samo jeli to dovoljno koliko ti mislis 04.gif
starost pretezno pokaze kako je njegovana mladost 13.gif sto bi stare zene rekle 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mostarka79 dana 05-21-2007 u 22:52.

05-21-2007 22:51 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako da nisam..
POJEDO IH DO ZGLOBOVA...
sreca pa narastu....

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

05-21-2007 22:59 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
MJESECARKA MJESECARKA is a Female
*primadona*




Poruka: 848
Location: Switzerland...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Lela:

    uvijek sam bila zadovoljna jer mi priroda dala takav oblik da se ne moram puno muciti
    nekada sam imala duge njegovane nokte , ne preduge ...onako srednje
    u zadnje vrijeme imam jedan problem
    na poslu sam prinudjena da koristim alkohol za dezinfekciju
    poslije svakog pacijenta , bez obzira na upotrebu rukavica , dezinfekujemo ruke
    to mi cine nokte krhkim i vrlo cesto se listaju
    ali ne svi ..samo na kaziprstu i srednjem prstu ..i to djeluje ruzno
    premazujem ih prvo lakom za jacanje noktiju i onda sa sedefastim lakom sa nijansama
    na rozo ili bijelo ....
    Mostarka79 , ako imas kakv savjet da mi das ...da na neki bolji nacin zastitim nokte


Tebi samo gel moze pomoci... onaj za ojacavanje i ocvrscavanje noktiju...
I to prije nego sto ih nalakiras i bilo sta pocnes stavljati na njih...
Ja mislim da taj gel u svakoj kozmeticarskoj radnji mozes kupiti... i postepeno samo nadopunjavas...
Raspitaj se... 01.gif

___________________________________________________________________

      05-21-2007 23:04 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
      bijeli labud bijeli labud is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 392

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mostarka79:

        bijeli labud...normala
        samo jeli to dovoljno koliko ti mislis 04.gif
        starost pretezno pokaze kako je njegovana mladost 13.gif sto bi stare zene rekle 33.gif


      nista mi gore nije nego neuredni nokti fuuuj (kako kod zena tako i kod muskaraca naravno 04.gif )
      moja mostarko, i previse ih njegujem (te moje noktice) 24.gif 01.gif

      05-21-2007 23:09 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
      MJESECARKA MJESECARKA is a Female
      *primadona*




      Poruka: 848
      Location: Switzerland...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Lela:


        u pravu si ...to mi je emili govorila prije nekoliko i jos me ubjedjivala ....mama probaj
        vidis treba jos neko da mi kaze .... 10.gif


      Ja sam isto bila bas protiv toga... A grizla sam ih...
      Kad sam ih prestala gristi, poceli su se lomiti... i pucati... uvjek mi ruke ko "krezave" bile...
      I onda odem, kupim to...
      Pomoglo mi je i to pravo...

      A ti ih kasnije samo nastavi njegovati, ko sto si i do sad... 10.gif
      I javi jeli pomoglo... 01.gif

      ___________________________________________________________________

          05-21-2007 23:20 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          imam jake i cvrste nokte koji samo pucaju ako recimo pod jakim pritiskom, recimo kad zatvorim vrata ormara preko njih 07.gif

          uvijek su mi prilicno dugi, oblikovani kockasto , sa malo obline sa strane i nema laka i nijanse koje nemam

          cesto odem i uradim french manicure, koji je ovdje na priordnim noktima toliko jeftin, a dugo traje, barem meni 10.gif

          french manicure obavezno radim i na nogama 10.gif

          sve u svemu nemam problema sa noktima 02.gif


          i slazem se sa mjesecarkom sto se tice kojekakvih dizajnova na noktima, meni licno izgleda jako kicasto, cak i za bilo koju priliku, jednostavno nije moj stil 01.gif

          ___________________________________________________________________

            05-22-2007 01:53 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            almonda almonda is a Female
            seka


            Poruka: 681
            Location: NYC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Blago vama kad su kod vas sviju tako lijepi nokti.I kod mene je to nekad bilo, do
            nazad jedno 10 mjeseci, a onda sam dobila meki dermatitis/nwma gdje nisam isla i sta nisam probala
            ali bez uspjeha/ koji je zahvatio i nokte vise od noga a ima i na rukama.Kazu doktori
            /ako im je vise vjerovati/ to je neku dermatitis dishidrosis, koji je zahvatio dlanove i tabane.Tako da to izgleda ruzno ali nadam se da ce proci.
            Zato raja ako nesto znate za to da mi pomognete.
            33.gif

            ___________________________________________________________________
            Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

            05-22-2007 05:03 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            cokula, ne znam za to oboljenje, ali znam da se dosta nekih gljivicnih oboljenja noktiju lijece odredjenim tabletama (ne znam ti ni koje ni sta, ali ti neki doktor mora naci rjesenje), vise nego kremama i mazama, jer navodno dolaze od "iznutra"

            nadam se da uskoro nadjes neku pomoc 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________

              05-23-2007 01:55 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              almonda almonda is a Female
              seka


              Poruka: 681
              Location: NYC

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Maggie hvala ti puno sto si mi odgovorila na moje pitanje.Svi su u pocetku mislili da je to gljivicno oboljenje, ali nije.Tri puta su mi radili biopsiju i kazu da nema gljivica,ali
              nesto jeste.Ma mi smo ti ovdje njima u ostalom kao i svugdje pokusni konjici.Dok oni
              odgonetnu sta je to ja osta bez prstiju.

              ___________________________________________________________________
              Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

              05-23-2007 03:57 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
              metallica metallica is a Male
              moforaja




              Poruka: 8228
              Location: CH.WILLA(uglavnom)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Cure/Zene drzite do svojih noktiju mislim neka budu fini i uredni ne moraju biti "15 cm" ali ono oblikovani i to treba gledaju to muski isto kao sto vi njima gledate cipele i sl stvari pa cak i ruke i tako 23.gif 33.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________

                05-23-2007 08:44 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                LADY_MO LADY_MO is a Female
                seka




                Poruka: 593
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                od svih kremica i lakova za nokte mi je najbolja ona stara krema digla,slucajno je u apoteci kupila.od tad su mi super nokti da ih neureknem:)

                ___________________________________________________________________

                  35.gif

                  05-25-2007 20:46 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
                  MJESECARKA MJESECARKA is a Female
                  *primadona*




                  Poruka: 848
                  Location: Switzerland...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo kako sad izgledaju... 11.gif 18.gif


                  Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                  ___________________________________________________________________

                      05-26-2007 16:15 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
                      MJESECARKA MJESECARKA is a Female
                      *primadona*




                      Poruka: 848
                      Location: Switzerland...

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      01.gif


                      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                      ___________________________________________________________________

                          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane MJESECARKA dana 05-26-2007 u 16:27.

                          05-26-2007 16:27 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
                          metallica metallica is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 8228
                          Location: CH.WILLA(uglavnom)

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          23.gif 10.gif

                          ___________________________________________________________________

                            05-26-2007 17:33 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                            Losa cura
                            SexNepoznat



                            Poruka: 977

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            10.gif Ipak, ja mrzim nokte, mrzim! Imala sam ih od svoje 12 godine uvijek duge i uredne, ali sad- ih samo katnem! 12.gif 02.gif

                            ___________________________________________________________________

                                VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

                            05-26-2007 17:57 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
                            tweetymo tweetymo is a Female
                            moforaja




                            Poruka: 3089
                            Location: dvica kruzno oko hita

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            meni ne ginu umjetni

                            lomljivi su i listaju se 08.gif 08.gif

                            ___________________________________________________________________
                            Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

                            05-26-2007 18:51 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
                            Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com