Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Krst oko vrata-moda ili vjrerovanje u Boga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Senad Hadzifejzovic:

        citat od TigricaX:

      ... i privjesak k'o moja shaka ...

    Pa zar jos prave tolishne privjeschiche?


Ti kad ne bi na tastaturu progovorio..... 19.gif 35.gif

Antisha, ne mogu ja cekati jos koju godinu 13.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

04-30-2006 18:51 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a jes...ali ima trenirat dotad.... 04.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    04-30-2006 19:00 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Pipi Duga Carapa:

          citat od antiprotivan:

        Ovo kod nas sa krstom, ili mjesecom i zvijezdom je moda, dokazivanje i pokazivanje, ma ne znam ni ja kako da nazovem..

          Sa vjerom to cini mi se da ima malo veze, ali evo da kazem da kod onih koji nose krst, ili mjesec i zvijezdu na lancicu, cini mi se da je njihova vjera obrnuto proporcionalna sa velicinom tog krsta.
        .


      Svaka ti je na mjestu, kao i obicno 10.gif

      Koliko god to na zapadu bila provokacija, nacin da se ridikulizira crkveni stav po brojnim pitanjima, toliko se kod nas radi o cistoj egzibiciji, nacinu da se podvuce vjerska, a mozda i nacionalna pripadnost, s obzirom sa vecina njih prave amalgam izmedju vjerskog i nacionalnog.
      Manjak sopstvenog identiteta i sigurnosti, u grupi se osjecaju jaci, pa se obiljezavaju ne bi se lakse prepoznali....


    Ovaj tvoj post baš i nema neke veze sa postom na koji se pozivaš. Ne znam na osnovu èega donese zakljuèak za zapad i za ove naše prostore? Zar nije nemoguæe da je situacija upravo obrnuta?!

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    04-30-2006 20:04 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif ja zelim da ostanem amoniman 13.gif 13.gif ja nosim tetovazu na vratu 13.gif (indijanac) 10.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    04-30-2006 20:07 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    27.gif ALE AOOOOOO,ALEEE AOOOOOOO 27.gif udri po njojzi

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    04-30-2006 20:51 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    antiprotivan antiprotivan is a Male
    moforaja




    Poruka: 2825
    Location: Norway

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cok bolan, nisu sve teme zajebancija, ako imas sta reci, reci, a ako ne, pusti ljude da diskutuju...

    ___________________________________________________________________

      21.gif

      04-30-2006 20:52 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      04-30-2006 21:06 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      to je obicni kich i seljakluk i kod bosnjaka ima takih stvari da neki "frajer" stavi zvijezdu i mjesec velicine dlana oko vrata 21.gif


      pravi vjernik hriscanin nosi mali DRVENI KRST NA KOZNOM UZETU OKO VRATA a sve ostalo je kich

      ___________________________________________________________________

        05-01-2006 12:24 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Nepoznata1
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carmela:

              citat od Pipi Duga Carapa:

                citat od antiprotivan:

              Ovo kod nas sa krstom, ili mjesecom i zvijezdom je moda, dokazivanje i pokazivanje, ma ne znam ni ja kako da nazovem..

                Sa vjerom to cini mi se da ima malo veze, ali evo da kazem da kod onih koji nose krst, ili mjesec i zvijezdu na lancicu, cini mi se da je njihova vjera obrnuto proporcionalna sa velicinom tog krsta.
              .


            Svaka ti je na mjestu, kao i obicno 10.gif

            Koliko god to na zapadu bila provokacija, nacin da se ridikulizira crkveni stav po brojnim pitanjima, toliko se kod nas radi o cistoj egzibiciji, nacinu da se podvuce vjerska, a mozda i nacionalna pripadnost, s obzirom sa vecina njih prave amalgam izmedju vjerskog i nacionalnog.
            Manjak sopstvenog identiteta i sigurnosti, u grupi se osjecaju jaci, pa se obiljezavaju ne bi se lakse prepoznali....


          Ovaj tvoj post baš i nema neke veze sa postom na koji se pozivaš. Ne znam na osnovu èega donese zakljuèak za zapad i za ove naše prostore? Zar nije nemoguæe da je situacija upravo obrnuta?!


        Moguce je, naravno da jeste....
        Ovo je pak moje vidjenje situacije, koje ostaje indvidualno....
        Sto se samog posta tice, mislim da je to drugi ili treci koji sam stavila na ovu temu, a oni se nadovezuju jedan na drugi....

        Evo da rezimiram:

        Po mom misljenju, moda na zapadu krenula od Madone, cisto radi provokacije crkve, prihvacena od masa, koji su obozavali Madonu, ne pitajuci se sta time zeli postici...

        Kod nas se u zadnjih 15-ak godina pojavio trend da je jako popularno istaci vjersku pripadnost, pa me ne cudi da se oko vrata nose znakovi vjerske pripadnosti...

        05-01-2006 12:58
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma krkanluk i nista drugo

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        05-01-2006 15:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Trimusa Trimusa is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 334
        Location: Cosak-navika iz skole

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Uzmite da je moda da bi svima bilo lakse, a svi znamo sta je

        ___________________________________________________________________
        kis_my_ass.gif

        05-01-2006 20:08 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
        jesenka jesenka is a Female
        avenija kruzno




        Poruka: 129
        Location: Norveska

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Po tome se poznaju seljaci!

        05-11-2006 23:20 jesenka is offline Pregledaj poruke od jesenka Dodaj jesenka u listu prijatelja
        Tuborg Tuborg is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 668
        Location: Sarajevo-Moscow

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od jesenka:

          Po tome se poznaju seljaci!


        Kako mos rec seljaci ,znaci ko nosi krst on je seljak,pretjerujes maksimalno 21.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

          Al Capone


        "I am like any other man. All I do is supply a demand"

          Al Capone

        05-11-2006 23:27 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kratko i jasno nebi isao u detalje sada ali vidi se po ponasanju osobe ko ga nosi od postovanja prema vjeri i onaj koji ga nosi iz inata drugima. 10.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            05-11-2006 23:33 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            R2-D2 R2-D2 is a Male
            BUKACHAAAAA


            Poruka: 5594
            Location: La La Land

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ja to shvatam (nosanje lanchuga i privjesaka)...kao kompenzacija za pomankanje prave vjere u njima...POkusavaju da se vide kod boga (ko ne bi prijemtio sidro oko vrata) za velicinu grijeha sto pocinise na putu lanchuge...

            Ja isprica vic nedavno...Kad je shkutor ucio malog da pliva...
            I baci ga u plichak a mali ko giviht pod vodu...
            Stavi muy one misice i mali opet ko giviht pod vodu...
            Sa misicima laganice na dusek..mali sve to prevali i pod vodu opet...
            Kad ce ti nana sa plaze....
            LIPIIIII










































            SKINI MU LANCHICH !!!!!!!!!

            E to je to....

            ___________________________________________________________________
            I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
            Sha-Shi is my name..and off course,

              I do piss excellence in the morning..

            05-11-2006 23:51 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
            Sandy Sandy is a Female
            moforaja




            Poruka: 3842
            Location: kod Hita...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja ne znam sta je ljudima danas, al meni fakat nista ne smeta, bio krst oko vrata, mjesec i zvijezda, ili nesto trece, eto nemam drugih problema nego da kontam ko to nosi i zasto 28.gif

            05-12-2006 00:30 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
            CEPBAHTEC CEPBAHTEC is a Male
            Hercegovac




            Poruka: 170
            Location: Bosna i Hercegovina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ako je neko vjernik i ima potrebu da nosi neko vjersko obiljezje na sebi ja bi' mu porucio da mnogo vise znaci ono sto nosi u sebi ...

            ___________________________________________________________________
            „Sudi mi, Boze, i raspravi parbu moju
            s narodom rdjavim! Od coveka
            nepravednoga i lukavoga izbavi me."
            (Psalam 43, 1)

            05-24-2006 17:14 CEPBAHTEC is offline Homepage of CEPBAHTEC Pregledaj poruke od CEPBAHTEC Dodaj CEPBAHTEC u listu prijatelja
            Kutljaca Kutljaca is a Female
            Kuharica ipo




            Poruka: 6617
            Location: V.I.P

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma dajte ljudi kakve veze to ima sa vjerom!!!
            pravi vjernici su ljudi koji u srcu nose znak svog vjerovnja a ne istièu se na takve naèine što stavljaju privjeske ovisno o nacionalonosti, na svoje tijelo, koji se vide sa kilometra
            taèno je da djevojke vulgarno obuèene to rade...to su izgibljene duše...ma sve èe ljudi usvojiti i poprimiti od drugih, sve osim onoga što valja


            Maja

            ___________________________________________________________________
            simply the best

            05-30-2006 22:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
            MUNIRA
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od maja_mostar:

              ma dajte ljudi kakve veze to ima sa vjerom!!!
              pravi vjernici su ljudi koji u srcu nose znak svog vjerovnja a ne istièu se na takve naèine što stavljaju privjeske ovisno o nacionalonosti, na svoje tijelo, koji se vide sa kilometra
              taèno je da djevojke vulgarno obuèene to rade...to su izgibljene duše...ma sve èe ljudi usvojiti i poprimiti od drugih, sve osim onoga što valja


              Maja

            10.gif Bas tako, vulgarno, obucene, pijane, raskalasnog ponasanja.. i simbol vjere, stavi,
            imala sam prilike vidjeti..a vjera je u srcu, i vjernok-ca, ne nosi kriz zbog vjere.
            21.gif

            08-20-2006 17:32
            Bakonja Bakonja is a Female
            proplivala




            Poruka: 30
            Location: Notre Dam

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ovdje u danskoj raja to nose iz stosa , rekla bih mode.Nidje veze s religijom 05.gif

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gif 33.gif

            08-20-2006 21:21 Bakonja is offline Pregledaj poruke od Bakonja Dodaj Bakonja u listu prijatelja
            Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com