Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mostarske babice i doktori koji su bili na vasem rodjenju... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mostarka mmm7 mostarka mmm7 is a Female
gusterica


Poruka: 63
Location: danska

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam na svjet dosla zahvaljujuci mami i tati 02.gif ,a dr.Pavlovic i babica Vahida su mani pomogli da sve bude o.k. 02.gif 10.gif

03-20-2006 15:49 mostarka mmm7 is offline Homepage of mostarka mmm7 Pregledaj poruke od mostarka mmm7 Dodaj mostarka mmm7 u listu prijatelja AIM Screenname: No declaration YIM Screenname: No declaration
mostarka mmm7 mostarka mmm7 is a Female
gusterica


Poruka: 63
Location: danska

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mami.....sory 02.gif 02.gif 02.gif

03-20-2006 15:50 mostarka mmm7 is offline Homepage of mostarka mmm7 Pregledaj poruke od mostarka mmm7 Dodaj mostarka mmm7 u listu prijatelja AIM Screenname: No declaration YIM Screenname: No declaration
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mene roda donjela 35.gif

03-20-2006 16:17 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    mene roda donjela 35.gif


Blago tebi 04.gif

___________________________________________________________________

    28.gif

    03-20-2006 16:26 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rode su donosile djecu dok nije bilo pticije gripe,ali sada .............

    03-20-2006 20:44 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Velic, '76-ta, carski rez, 2 mjeseca ranije. 21.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    03-20-2006 21:14 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni je bio rahmetl dr Rifat Pavlovic koji je istovremeno i prvi rodjak mom ocu

    03-21-2006 02:37 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    lupi
    SexNepoznat

    Poruka: 245

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    RAHMET MU DUSI BIO JE STRUCAN,AL STO JE VOLIO CIGARU I LOVU CUDO JEDNO.

    03-21-2006 11:38 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
    Mister 07


    Poruka: 1176
    Location: Jamio kucu u Mahali

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Velic...77...naopako sam se i rodio...prvo mi zicagu izasla...

    ___________________________________________________________________
    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
    19.gif 19.gif

    03-21-2006 11:44 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
    pala pala is a Male
    raja




    Poruka: 1586
    Location: Avenija 77

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mo_NavijaC:

      Velic...77...naopako sam se i rodio...prvo mi zicagu izasla...


    Sjecam se tog dana pravo ( Minje, Nane, majora i ostalih) Da je bar jos jednom sve ih iskupit na jedno mjesto

    ___________________________________________________________________
    VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

    03-21-2006 13:57 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
    obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    interesuje me jel ona na forumu

    sto se derala kad je poradjala

    i stalno majku dozivala

    i u neka doba dokundisalo (mislim) Velicu

    "sta sad majku dozivas sto je nisi dozivala kad si se guzila" 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    03-21-2006 14:05
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1932
    Location: Predaleko od Mostara

    joj teme Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo i ja koju da kazem... Meni su prve komsije bili Hazimahovici..Rahmetli nena Ziba... Tu su dolazila njena djeca i tako poznajem i Berku babicu...
    Mene je izvukla na ovaj svijet Hatidza-Tidza Skando sa Mazoljica. Ne samo mene nego i dosta mostaraca . Onda je tu i Vahida i Muftic iz Cernice . To su bili tada birvaktile najpoznatiji... Kasnije... prijateljica moje sestre Fadila Dr. Bijedic... I sada je mislim.... Eto moj mali prilog ....

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    03-21-2006 14:31 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
    Mister 07


    Poruka: 1176
    Location: Jamio kucu u Mahali

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pala:

          citat od Mo_NavijaC:

        Velic...77...naopako sam se i rodio...prvo mi zicagu izasla...


      Sjecam se tog dana pravo ( Minje, Nane, majora i ostalih) Da je bar jos jednom sve ih iskupit na jedno mjesto


    e moj Sanjo 16.gif 16.gif

    ___________________________________________________________________
    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
    19.gif 19.gif

    03-21-2006 15:56 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    RAHMET MU DUSI BIO JE STRUCAN,AL STO JE VOLIO CIGARU I LOVU CUDO JEDNO.


    Danas, 10:38
    Koji to doktor nije volio lovu posebno oni koji su bili u komisiji za penzije

    03-21-2006 21:35 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    lavica lavica is a Female
    proplivala


    Poruka: 12

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif Za gospodzu Berku veliki i topli pozdrav .Valjao je njen osmjeh koji pamtim isvaku toplu rijec koju je znala uputiti svakome.Nadam se da i sad dostojanstevo zivi svoj zivot sa djecom i unucadima- 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Mostarka

    03-28-2006 14:25 lavica is offline Pregledaj poruke od lavica Dodaj lavica u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od lavica:

      33.gif Za gospodzu Berku veliki i topli pozdrav .Valjao je njen osmjeh koji pamtim isvaku toplu rijec koju je znala uputiti svakome.Nadam se da i sad dostojanstevo zivi svoj zivot sa djecom i unucadima- 33.gif

    Hvala ti puno lavice na tim divnim rijecima upucenim za moju majku.Zivi onako kako je i zivjela bas dostojanstveno,a poslje ubistva moga oca 30.06.1993 je sama u stanu.Ja sam u Norveskoj ali joj puno znaci to sto su moja sestra i sestric dole.Naravno ja je svako ljeto posjetim i kao sto kaze da zivi za tih mjesec dana 01.gif .Sto je najvaznije sa zdravljem je koliko toliko dobro 01.gif

    03-28-2006 22:35 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    RE: joj teme Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ricina:

      Evo i ja koju da kazem... Meni su prve komsije bili Hazimahovici..Rahmetli nena Ziba... Tu su dolazila njena djeca i tako poznajem i Berku babicu...
      Mene je izvukla na ovaj svijet Hatidza-Tidza Skando sa Mazoljica. Ne samo mene nego i dosta mostaraca . Onda je tu i Vahida i Muftic iz Cernice . To su bili tada birvaktile najpoznatiji... Kasnije... prijateljica moje sestre Fadila Dr. Bijedic... I sada je mislim.... Eto moj mali prilog ....

    Zar ti je moja nena Ziba i dedo Ahmet rahmetli komsije bili Ricina????U Ljubica sokaku preko puta Bristola 10.gif

    03-28-2006 22:42 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    amra p. amra p. is a Female
    carica mjeseca maja




    Poruka: 5017
    Location: DK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja sam imala familiju u Ljubicevoj

    ___________________________________________________________________

      28.gif

      03-28-2006 23:36 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od amra p.:

        I ja sam imala familiju u Ljubicevoj

      E golemo nako mal sokak a vidi koliko nas je 05.gif 10.gif

      03-29-2006 00:07 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      KULJE1969 KULJE1969 is a Male
      raja




      Poruka: 1794
      Location: Brace Krpo 19

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Puno je bilo tih podstanara po Mostaru i pred rat su mnogi dobili svoje stanove.I kad im cujes pricu oni svakog znaju kako i nece kad su svukuda stajali u Mostaru.

      03-29-2006 14:02 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
      Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com