Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Randesi....... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od iskrica:

        citat od Sandy:

      Prvi randes....setnja od skole do kuce.....okle izlazaka 15.gif

      ja zagrlila teku, on mene....noge od straha se ne savijaju u koljenima...isto zombi.....sve gledam kad ce mi stara naletit 19.gif 13.gif

      "dacu ti ja randes po guzici, bolje ti je knjigu tu uzmi malo" 13.gif 13.gif



    pa ajd barem si zagrlila teku, poslije ces knjigu 13.gif


sto sam grlila-grlila...u ta doba nismo bas bili u ljubavi.....knjiga i ja 19.gif 13.gif

12-06-2003 02:23 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:00.

12-06-2003 02:27 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jes, kome vise sentimentale........samo akcija 13.gif 13.gif 13.gif

12-06-2003 02:30 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:01.

12-06-2003 02:32 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

qq nama pokvarismo temu 21.gif 21.gif

12-06-2003 02:33 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
iskrica iskrica is a Female
ne more meda




Poruka: 48
Location: tu negdje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

        citat od iskrica:

          citat od Sandy:

        Prvi randes....setnja od skole do kuce.....okle izlazaka 15.gif

        ja zagrlila teku, on mene....noge od straha se ne savijaju u koljenima...isto zombi.....sve gledam kad ce mi stara naletit 19.gif 13.gif

        "dacu ti ja randes po guzici, bolje ti je knjigu tu uzmi malo" 13.gif 13.gif



      pa ajd barem si zagrlila teku, poslije ces knjigu 13.gif


    sto sam grlila-grlila...u ta doba nismo bas bili u ljubavi.....knjiga i ja 19.gif 13.gif



pa barem ste sad! 13.gif
vidis ipak sta je PRAVA ljubav 13.gif 13.gif 13.gif

12-06-2003 20:04 iskrica is offline Posalji Email za iskrica Pregledaj poruke od iskrica Dodaj iskrica u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...prava i jedina......gdje je ostavis tu je nadjes 19.gif 13.gif 13.gif

12-06-2003 20:13 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
iskrica iskrica is a Female
ne more meda




Poruka: 48
Location: tu negdje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tu se slazemo... 13.gif

12-06-2003 20:14 iskrica is offline Posalji Email za iskrica Pregledaj poruke od iskrica Dodaj iskrica u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

-

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:01.

12-06-2003 20:24 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
iskrica iskrica is a Female
ne more meda




Poruka: 48
Location: tu negdje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

niko nista... samo se prica, al niko nista konkretno... 27.gif

12-06-2003 20:25 iskrica is offline Posalji Email za iskrica Pregledaj poruke od iskrica Dodaj iskrica u listu prijatelja
Branto Branto is a Female
seka




Poruka: 703
Location: MEKLAUDLAND

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mojne meni tu konkretno ne konkretno...covjek kreno konkretno a vi odma ne konkretno..nemere coek s vama konkretno...odma vam radi guza,pa na kraju napises ja se samo shupam...hish hish sa tim shupljim .... okupile se tu ima vas stotinu,niko nista,ma bjeri tamo

___________________________________________________________________
ahtung ahtung

    ahtung ahtung
    01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

    12-06-2003 20:42 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
    hanka kafanka
    carica, gaborka i prva nanulasica

    Poruka: 1119

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    -

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:01.

    12-06-2003 20:45 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
    Branto Branto is a Female
    seka




    Poruka: 703
    Location: MEKLAUDLAND

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kakvu pogresnu...govrim za sve vas...ostavite te kompjutere pa vani nesto konkretno kad vas je stid ovdje..... ja nema sukim nisam probo ovdje i u u u umalo...svaki put na kraju mi napisu ja se samo supam...vidi one tigrice,pa sad ove iskrice,pa one pickice vise,ko ce vam popamtiti ta imena svaka na "ice",svaka bi nesto al da joj ne 35.gif

    ___________________________________________________________________
    ahtung ahtung

      ahtung ahtung
      01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

      12-06-2003 20:49 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
      hanka kafanka
      carica, gaborka i prva nanulasica

      Poruka: 1119

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      -

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:01.

      12-06-2003 20:52 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
      Branto Branto is a Female
      seka




      Poruka: 703
      Location: MEKLAUDLAND

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      koliko im je godina Hankara...imaju li zajedno ko ja 04.gif

      nema nista od ove konkretnosti...odo ja vani da mi udje nesto konkretno 10.gif

      ___________________________________________________________________
      ahtung ahtung

        ahtung ahtung
        01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

        12-06-2003 21:00 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
        Branto Branto is a Female
        seka




        Poruka: 703
        Location: MEKLAUDLAND

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        il da cekam,a?
        sta mi ti velis ko iskusna mlada?

        ___________________________________________________________________
        ahtung ahtung

          ahtung ahtung
          01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

          12-06-2003 21:00 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
          hanka kafanka
          carica, gaborka i prva nanulasica

          Poruka: 1119

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          -

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:02.

          12-06-2003 21:04 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
          Kise
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja bila zaboravila ali...

          Nedavno izadjem sa jefnom kolegicom u grad.
          Posto izlazim na uglavnom odredjena mjesta, desava mi se da masu ljudi koji su u MO nikako ne srecem. Pogotovo na drugoj strani grada gdje izlazim na svega par probranih mjesta.
          I tako nas dvije naletismo na dvojicu mojih starih prijeratnih prijatelja, koje sam poznavala dobrano prije rata. Jedan od njih isao sa mnom u osnovnu i srednju skolu, ali jedna ili dvije generacije ispred. A drugi - njegovi i moji roditelji kucni prijatelji, znamo se od kako znamo za sebe. Obadvojica nekada trenirala, jedan fudbal, jedan rukomet i dosta lijepih predratnih vremena se provodilo i na Borackom jezeru.

          Bio neki glupi dan, cini mi se srijeda, kada obicno ni ne ostajem do kasno vani, jer je sutra radni dan. Rekla muzu, eto odoh ja samo na kafu 11.gif 11.gif .
          Mi se sudarili na izlasku iz kafica i onako spontano, ma hajmo negdje zajedno popiti pice i prisjetiti se starih, lijepih vremena, kada smo se druzili i provodili toliko vremena zajedno.

          Mozda bi to i zavrsilo na picu i dolasku kuci u normalni vakat (sto bi se reklo) da ovaj sto je iso sa mnom u osnovnu, odjednom ne spomenu onako usput: a sto si se bona ti udala. Kod mene ona glupa faca 14.gif i sto me to svi pitaju koji me dugo vidili nisu i sta je u tome chudno. ta ja sve na svoj vakat odradila i muz, i djete... 19.gif 05.gif

          Ali kada spomenu: Sjecas li se jos klupe i "toplog" i "hladnog" poljupca kursluz nastade 19.gif Ja se nisam mogla odmah sjetiti, a ovo drugo dvoje crkli bi da do kraja veceri i oni (a i ja sa njima) ne saznadose tu pricu i koja klupa bi u pitanju, a sta znaci ono toplo, a sta hladno.

          Gluho bilo i kukavno - dosla kuci u 5:30h ujutro, a za dva sata na posao morala ici 27.gif 11.gif , blamove koji su se usput jos desili - jer je jedan od njih sada u invalidskim kolicima, pa smo ga u ta doba vodili kuci i sve se sakrivale nas dvije da nas njegovi roditelji ne prepoznaju - odmah bi mi sutra majku zvali 21.gif 21.gif 21.gif da priupitaju sta ja udata i sa djetetom u ta doba radim vani i jos im sina pjanog u kolicima nosim kuci...

          Elem... ispade da je taj iz osnovne u stvari stvarno bio prvi momak sa kojim sam se "zvanicno" zabavljala. Redovno me pratio do kuce i moljakao da dobije jedan "topli" (filmski poljubac) umjesto onog vjecitog "hladnog" koji je bio samo u obraz.
          Koliko smo samo vremena proveli na onoj jednoj klupi... a ja eto bila zaboravila. 21.gif 21.gif 21.gif

          Ali je zato to vece bilo super, i stvarno smo se dobro ismijali do suza i prisjetili svega 10.gif
          Posluzivao nas samo cuvar u kaficu, bez muzike i uz svijece jer nije smjeo upaliti svjetlo, a usput samo na TVu preko teleteksa pratili rezultate sportske kladionice 19.gif

          Ali.... pjevali smo mi, sve se orilo od nas i u kaficu i kada smo isli kucama19.gif 13.gif 13.gif , a svako od nas stanuje na sasvim desetoj strani grada....

          12-06-2003 21:13
          hanka kafanka
          carica, gaborka i prva nanulasica

          Poruka: 1119

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          -

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:02.

          12-07-2003 00:43 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Kise:

            Ja bila zaboravila ali...

            Nedavno izadjem sa jefnom kolegicom u grad.
            Posto izlazim na uglavnom odredjena mjesta, desava mi se da masu ljudi koji su u MO nikako ne srecem. Pogotovo na drugoj strani grada gdje izlazim na svega par probranih mjesta.
            I tako nas dvije naletismo na dvojicu mojih starih prijeratnih prijatelja, koje sam poznavala dobrano prije rata. Jedan od njih isao sa mnom u osnovnu i srednju skolu, ali jedna ili dvije generacije ispred. A drugi - njegovi i moji roditelji kucni prijatelji, znamo se od kako znamo za sebe. Obadvojica nekada trenirala, jedan fudbal, jedan rukomet i dosta lijepih predratnih vremena se provodilo i na Borackom jezeru.

            Bio neki glupi dan, cini mi se srijeda, kada obicno ni ne ostajem do kasno vani, jer je sutra radni dan. Rekla muzu, eto odoh ja samo na kafu 11.gif 11.gif .
            Mi se sudarili na izlasku iz kafica i onako spontano, ma hajmo negdje zajedno popiti pice i prisjetiti se starih, lijepih vremena, kada smo se druzili i provodili toliko vremena zajedno.

            Mozda bi to i zavrsilo na picu i dolasku kuci u normalni vakat (sto bi se reklo) da ovaj sto je iso sa mnom u osnovnu, odjednom ne spomenu onako usput: a sto si se bona ti udala. Kod mene ona glupa faca 14.gif i sto me to svi pitaju koji me dugo vidili nisu i sta je u tome chudno. ta ja sve na svoj vakat odradila i muz, i djete... 19.gif 05.gif

            Ali kada spomenu: Sjecas li se jos klupe i "toplog" i "hladnog" poljupca kursluz nastade 19.gif Ja se nisam mogla odmah sjetiti, a ovo drugo dvoje crkli bi da do kraja veceri i oni (a i ja sa njima) ne saznadose tu pricu i koja klupa bi u pitanju, a sta znaci ono toplo, a sta hladno.

            Gluho bilo i kukavno - dosla kuci u 5:30h ujutro, a za dva sata na posao morala ici 27.gif 11.gif , blamove koji su se usput jos desili - jer je jedan od njih sada u invalidskim kolicima, pa smo ga u ta doba vodili kuci i sve se sakrivale nas dvije da nas njegovi roditelji ne prepoznaju - odmah bi mi sutra majku zvali 21.gif 21.gif 21.gif da priupitaju sta ja udata i sa djetetom u ta doba radim vani i jos im sina pjanog u kolicima nosim kuci...

            Elem... ispade da je taj iz osnovne u stvari stvarno bio prvi momak sa kojim sam se "zvanicno" zabavljala. Redovno me pratio do kuce i moljakao da dobije jedan "topli" (filmski poljubac) umjesto onog vjecitog "hladnog" koji je bio samo u obraz.
            Koliko smo samo vremena proveli na onoj jednoj klupi... a ja eto bila zaboravila. 21.gif 21.gif 21.gif

            Ali je zato to vece bilo super, i stvarno smo se dobro ismijali do suza i prisjetili svega 10.gif
            Posluzivao nas samo cuvar u kaficu, bez muzike i uz svijece jer nije smjeo upaliti svjetlo, a usput samo na TVu preko teleteksa pratili rezultate sportske kladionice 19.gif

            Ali.... pjevali smo mi, sve se orilo od nas i u kaficu i kada smo isli kucama19.gif 13.gif 13.gif , a svako od nas stanuje na sasvim desetoj strani grada....


          Hahaha 13.gif

          Smijem li reci raji da je ovo nekih 5 kB od onih 24 MB tonskog zapisa? 13.gif

          ___________________________________________________________________

            12-07-2003 00:53 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com