Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***H O D O Lj U B Lj A od R I C I N E*** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] 13 14 15 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8042

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od cheri:

      I ja tek sad vidjela ovu temu i sve procitala u jednom dahu. Prelijepo.
      Gdje je zavrsio Ricina, ko zna, neka ga zove nazad. 10.gif


    jasta je 10.gif

    napravila sam ja bila temu samo s Ricinim postovima, kao jednu malu zbirku prica...ali mi bilo zao komentara sto je raja ostavljala i tako ostavih ovako.... 33.gif



vracaj djemila temu.... 10.gif

bude li komentara treba dogovoriti sa moderatorima....Forum nije samo zajebancija (mada neki misle tako)...

postavljaja opet temu 33.gif


Ricina 10.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

03-29-2008 10:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2118
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovu temu nisam vidio prije,
procitah je u jednom dahu i
sta da kazem
FANTASTICNO COVJEK PISE 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    03-29-2008 11:36 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1932
    Location: Predaleko od Mostara
    pokretac teme Thread Started by Ricina

    napad... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jutros...sabahile oko 9 zvoni telefon... Taman poso da srknem kafu ...
    "Ti nisi normalan...." ni pozdrav ni ime ni nista... Ostah zblahnut u momentu..
    "Kako ti ono pises ??"... Namah poznadoh "autora" price i nasmijah se.... "Sto ?" ..odgovorih.
    "Kako sto? Ja ti ono nisam rekao...Kao da si mi usao u dusu i procitao...Kenjac jedan.."...pa se nasmija slatko sa druge strane zice. "Odakle ti ono sve znas ? Kao da si bio umjesto mene. Ne kazem da nije dobro nego je PREVISE dobro ili bolje receno svaki moj osjecaj si napisao...Kupio sam ti bocu viskija ...Moras uzeti. Pio sam viski i citao kao da je necija prica...Svaka rijec je istinita...Brato, samo nastavi i pozuri ..ne mogu cekati. Sta sada radis ?"...
    "pijem kafu..." odgovorih...
    "Pozuri...Jesi li pristavio hatmeni ibrik ili mali ?"...Nasmijah se na njegove rijeci.."Mali"..rekoh.
    "Hajde...pozuri..Odoh da ne smetam i pazi...cekam nastavak..."...rece u komadu. Nakon toga smo se pozdravili i evo se pripremam da malo napisem...
    Zamolio bi moderatore i one koji gledaju svaku moju rijec u dlaku da paze vise na komentare. Ja to pisem "iz glave" i ne mogu kontrolisati bas svaku rijec...Pisem "LIVE" i pokrade se koja greska...Onima kojima to smeta ne moraju komentarisati ako bas hoce da citaju...Ja predjem tekst kasnije i pogledam greske... Morate znati da jedna prica od sat-dva treba da se napise rijecima i dosta ima mojih rijeci i dodataka tako da greska postoji...
    Sorry..

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 03-31-2008 u 15:52.

    03-29-2008 12:39 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2118
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma koga briga za greske covjece
    VAZAN JE KONTEKST PRICE 10.gif 10.gif
    SAMO TI PISI 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      03-29-2008 12:51 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      3 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Blizilo se 8 sati... Sjeo sam u auto i krenuo prema Hirurgiji..Uz put sam razmisljao o njoj... Mlada je, lijepa, tiha , radna i vidi se da ima kucni odgoj.. Na drugoj strani..ja sam isto fin
      ( moram se malo faliti) , imam posao, zdrav...ali volim mijenjati cure... Nije ona za toga. Ona mora naci nekoga ko ce je voljeti i ko je stariji par godina od nje. Ja sam 10 godina stariji...Sve to sam razmisljao i vozio...Sta da radim? Upitah sam sebe... Drago mi je da imam pored sebe takvu "macku" ali istovremeno mi je krivo da je iskoristim i ostavim... Moram to rijesiti veceras... U to stigoh do "Pentagona"... ranije sam vec kupio jednu divnu ruzu i ostavio u autu.
      19.55....Ona je vec tu..Uvijek sam skoro cekao cure 10-15 minuta a ova ceka mene...
      Izadjem, otvorim joj vrata, poljubim lagano i kazem " Tebi ne treba puno vremena da se sredis...Slatka si i kad se ne sredis...".. Nasmijala se, pocrvenila i promrmljala tiho "Hvala"..
      Sjela je u auto i ja sam zatvorio lagano vrata za njom. Kada sam sjeo u auto, dam joj ruzu... "Ovo je bila najljepsa ruza u cvjecari ali se stidi kada tebe vidi jer si ljepsa od nje..."..rekoh..
      Nije mogla progovoriti 5 minuta...samo se nasmijala, pogledala me najljepsim svijetlim ocima na svijetu u kojima se odmah vidi da joj je drago i da uziva u mojim rijecima.. Na sebi je imala plavu bluzu , divne grudi , i kratku mini suklju. Duga smedja kosa je viorila a imala je divne siske..mmmmm
      Pitah..."Gdje bi ti ?"... Malo je rasmisljala i rece... " Ja bi na cevape ,ako hoces, u labirint..Nesto mi se jedu ali pod uslovom da ja platim..."..uozbilji se kad je rekla zadnju recenicu..Pogledala me je malo ljutito dajuci mi na znanje da misli ozbiljno i da ona hoce da plati..Ali nije to bilo nesto provokativno nego vise djecije u njenom pogledu kada je rekla da ona hoce da plati..Odmah se malo nasmijala i pogledala me seretski...
      "Moze?"...upita...
      Rekoh "Moze ali da ja platim salatu i pice i kolace poslije "...
      Ljutnu se malo ali se nasmija..."E necu. To je skuplje od cevapa dva puta...".
      "Dobro. Dogovoricemo se "...rekoh i upalih auto. Krenuli smo prema labirintu...nesto je bila vesela i pricala mi je o svojoj kolegici, o njenom momku i problemima koje ta kolegica ima...
      Pade mi na pamet..."I ja moram njoj reci nesto veceras...".
      Stigli smo, parkirao sam auto na Glavnoj ulici (Titova) i polako niz basamke pored Europe do labirinta... Cijelim putem je "cvrkutala" i skakutala oko mene i nesto me cackala...Smijala se i bila je vesela..Taj osjecaj nikad necu zaboraviti...Divni trenutci...

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 03-29-2008 u 16:24.

      03-29-2008 16:22 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      4 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Stigli smo do labirinta, pricuvao sam joj ruku da ne padne..Cirlikala se i zezala me... Nasli smo fin stol pored Neretve..
      "Ne taj"...rekoh. "Stoooo?"..upita me sa tugom u ocima.. "Blizu je kanalizacija pa smrdi malo"..rekoh uz osmijeh.. Nasli smo drugi stol...Lijepo mjesto uz ogradu.. Narucili smo cevape i "moca" lepine a luk sa strane. Dvije zelene salate, ja gemist i upitah "Sta ces piti?"...
      Nasmija se i odgovori..."Ako ces gemist i ja cu "... "Hocu , rekoh ali ja cu top gemist..."..
      "Eno vidi...znala sam da ce nesto izmisliti..."..odgovori malo ljutito i nasmija se.. "Sta je sad top gemist?"..upita...
      "To je 3 dl gemist...velika casa.." ..objasnih joj. "aaaa..kontam. I jacu taj...Top ".. rece.
      Nasmijao sam se slatko..Kao da sam imao dijete sa mnom.. Gledao sam je u okice i slatke usne i nisam cuo ni rijeci sta mi je pricala...Nije usta zatvarala ali mi to nije smetalo jer je bila simpaticna..
      "Slusas li ti mene??"...upita. Treznuh se kao iz sna i odgovorih..."Naravno, svaku rijec. Vidis da gledam u tebe i slusam.."...slagah brzo.
      "Hmmmm sigurno?" upita me i pogleda me napola zatvorenih ociju upitno...
      "Sta sam zadnje rekla?"...upita...
      Sta sada da odgovorim??? Nemam pojma sta je rekla zadnih 10 minuta a ne zadnju recenicu...
      "Rekla si da ti je fino sa mnom i da ti se svidjam..."...slagah. "E nisam to rekla"...rece.
      "Molim ??"...podigoh obrvu upitno i pogledah je..."Nije ti fino sa mnom i ne svidjam ti se?"..upitah..
      Ona stade na trenutak , zbunjena, i brzo se trgnu i odgovori..."Nisam rekla da mi nije fino i da mi se ne svidjas ali NISAM TO REKLA ZADNJE"...naglasi nekoliko zadnjih rijeci...
      Nasmijao sam se , poljubio je u ruku i rekao da sam je gledao u oci, posmatrao kako je slatka i kako je simpaticna kad "melje" neprestalno... Nasmijala se i rece "Dobro , oprastam ti.Opet si se izvukao...lopove jedan. Kako uspijes stalno da smislis nesto na sta ja ne mogu da odgovorim...?"...upita me sa osmjehom..
      Stigli su cevapi, salata i 2 "Top" gemista.. Pricali smo, jeli, pili i bilo je divno...
      "Kad moras kuci?"...upitah... "Do 12...rekla sam da kolegica ima rodjendan"..rece..

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 03-29-2008 u 16:41.

      03-29-2008 16:39 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      5 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Boze ...pomozi mi bar veceras i otjeraj sejtana sa desnog ramena"....molio sam boga za pomoc..Trebao sam da rijesim jedno vazno pitanje ali za to mi je trebala snaga...
      Pojeli smo cevape, popili po 2 "Topa" i vece je bilo vise nego super.. Blizilo se 11 sati...
      Zvala je konobara da plati cevape...Nisam mogao zadrzati smijeh...Vec unaprijed sam platio salatu i pice i jedan dio cevapa a da ona ne zna kada sam isao u WC. Kada je dosao konobar i rekao joj cifru, smijesno malu cifru, pogledala je mene pa njega i upita : " Je li to on vec platio??"... Konobar odgovori da je sve placeno osim cevapa.. Pogledala ga je sumljicavo, pa onda mene pa izvadi novcanik da plati cevape. Sumljala je da sam ja platio dio ali nije mogla dokazati.Posli smo prema autu.
      "Znas sta "..rekoh joj..."Jedu mi se kifle ..hajmo do Dugalica na Mujagin most da uzmem koju.. "Moze..." rece..
      "Sta ti ono rece ciji most?""... ukopca kao drot nakon 10 minuta... 13.gif
      "Kakav most?"...upitah.. "Pa taj most kod Dugalica pekare..."..rece.
      "aaa Taj most. E vidim da ne znas ali Mujaga Komadina gradonacelnik Mostara je svojim parama podigao taj most. Svi ga poznaju kao Lucki most ali ja ga zovem Mujagin... Kontas ?"..upitah.
      "Sad kontam"...nasmija se. Kupili smo nekoliko kifla...vruce a so na njima... Jeli smo u autu i ja sam krenuo prema Buni...
      "Gdje idemo ?"..upita... "Malo se vozamo"...rekoh. Nasao sam fin parking i stao. Okrenuo sam se prema njoj i poljubio je... "Trebam ti nesto reci"...rekoh. Nisma ni poceo kad pitanje : " Ti imas drugu i neces da me vidjas vise?"...rece sa najvecom tugom u ocima koje covjek moze da vidi..
      "Neeee ne to"...rekoh. Poceo sam polako...uvod, da sam stariji 10 godina, da je pametnije da nadje momka koji je mladji od mene, da ja imam puno iskustva sa curama i da nema ona neku aman buducnost pored mene i svasta nesto sto mi je palo na pamet samo da ona shvati...... "Ja tebe volim i hocu da budem sa tobom . Neka traje koliko ce trajati ali nemoj molim te prekidati nasu vezu"...rece sva u suzama...
      Nasao sam se u teskoj situaciji...Sta da radi jedan muskarac tada ?? Naravno da mi imponuje da imam 10 godina mladju curu i da je lijepa kao san ali....ona ljudska strana mi ne dozvoljava da idem dalje...Sta sad??
      Razgovarali smo vise od pola sata... Na kraju joj rekoh..." Dobro. Razmisli jos malo pa mi sutra reci..Volio bih da nadjes sebi par ...ja sam stariji i nasa veza nece biti duga...Molim te razmisli.."..rekoh.
      "A sta ako ja odlucim da idem dalje po svaku cijenu i da budem uz tebe koliko traje da traje ? Ja ne zelim da mi prekinemo..."...upita me sa vec donesenom odlukom u ocima...
      Pogledao sam je...Nisam znao sta da kazem.. "Dobro, rekoh...Necemo prekinuti veceras.Razmisli pa mi reci sutra."...Minuti do "Pentagona su bili kao sati...Nikad Hirurgija da dodje.. Kada smo stigli pred zgradu, poljubio sam je i rekao da se ne brine...Rijesicemo sutra.. Otisla je tuzna kuci...

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      03-29-2008 17:02 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      O dragi Ricina zaljepila sam se uz kompjuter ne mogu prestati citati a moram rucak kuhati 29.gif Znas kakav ti je kum ako se nema sta "kasikom" popapat 02.gif
      Nego cestitao ti je rodjendan na forumu.... i potpisao 13.gif 13.gif

      03-29-2008 17:10 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1932
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ti si ga razmazila...

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-03-2008 u 12:44.

      03-29-2008 17:13 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      dida62
      SexNepoznat

      Poruka: 1517

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif razmazen brate pa eto ti 13.gif 13.gif

      03-29-2008 17:18 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        03-29-2008 20:29 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1932
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        6 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Na putu kuci sam razmisljao o njoj...Legao sam rano i pokusao zaspati. Nikako san na oci da dodje.. Nisam spavao vise od 3-4 sata. ujutro samotisao na posao i razmisljao kako je provela noc. U toku dana sam otisao da je nadjem... Sjedila je i radila..Kada sam usao, podigla je pogled i malo se nasmijala. Ocigledno ni ona nije puno spavala gledajuci njene oci..
        "kako si ?"...upitah. Slegla je ramenima i nastavila raditi. Kasnije smo sjeli i pricali malo... Na kraju je rekla: "Razmisljala sam dugo. U pravu si sve sto si rekao. Ali ipak sam spremna da nastavim vezu po svaku cijenu. Molim te nemoj prekidati sa mnom..."...rekla je ne gledajuci me u oci.
        podigao sam joj glavu , pogledao u oci i rekao :" Dobro. Isto mjesto , isto vrijeme veceras ?"...
        Klimnula je glavom i nasmijala se. Kada sam stigao kuci poslije posla, razmisljao sam dugo... Mozda je u pravu a mozda nije...ko zna. Osjecaji su cudna stvar i tesko je dati nekome savjet o tome.
        navecer sam otisao na randes, bilo nam je fino, nismo pricali vise o tome. Dani su isli, vidjali smo se svaki dan bar 2 puta...Jednom na poslu drugi put navecer..
        Nakon mjesec dana , upita ona mene...: "Sta ti mislis o meni kao djevojci?"...
        Stadoh zapanjen...odakle bas takvo pitanje.. ..."Pa...mislim da si lijepa,pametna, volis raditi, kucnica, zabavna...ukratko super cura. Sto pitas ??...rekoh.
        "Pa...nisi do sada pokusao da me odvedes u krevet...Sto ??"...gledala me sa pitanjem u ocima.
        Udahnuo sam duboko...pogledao je u oci i pitao:" Ti nisi nikad imala sex sa muskarcem?"..
        Sutila je malo, pocrvenila u licu, sagela glavu i odgovori..."Nisam"...
        "Pimjetio sam to i nisam htio navaljivati"...rekoh. "kad budes spremna , javi mi ali bas kad budes htjela a ne sto bi ja volio...Moze ?"...upitah.
        "Dobro...recu onda kad ja budem osjecala da to hocu"...odgovori i ne dizuci glavu..
        Bilo mi je zao iskoristiti , uzeti nesto sto ce pamtiti cijeli zivot i ostaviti je na kraju. Skoro svaki muskarac bi mi rekao "Budalo iskoristi priliku dok mozes...". Mozda sam budala ali sam ipak stao sto se tice toga...
        Poslije 10 tak dana...rece mi..."Ja sam spremna i odlucila sam"...
        Nisam bio u toku o cemu prica jer smo nesto drugo pricali ali mi se klikeri upalise brzo...
        "Jesi li sigurna"...upitah. "Jesam, sigurna sam i hocu "..odgovori.

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        03-29-2008 21:11 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1932
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        7 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Spremna je...pomislih...Jesam li ja spreman za to ?? Nije problem uraditi, to sam radio vec do sada ali PRVI put ?? To se pamti. da je neka druga mozda bi to uradio bez razmisljanja ...ali ona..ona mi je na neki nacin prirasla uz srce, mila,draga, osjecajna... Boze, sta da radim??
        Nekoliko puta mi je ponovila da je spremna i odlucila je a sta ja cekam pitala se ...
        Nisam ni ja znao...Nesto me je kocilo da to ne uradim...Ne znam sta ali je kocilo. Proslo je desetak dana od njene "odluke"...Odlucio sam da probamo pa ako osjetim da ne mogu ...stacu.
        Dosli smo kod mene kuci, malo sjeli , popili po casu naseg gemista...Drhtala je malo..
        Sjeli smo jedno blizu drugog i zagrlio sam je i rekao..: "Ako se predosmilis ili ne budes sigurna...reci mi da stanem.."..
        "Dobro"...rekla je. Krenuli smo putem bez povratka...Zavrsili smo u krevetu, polako se priblizavao i taj trenutak..Nije nista rekla...
        Kasnije smo lezali jedno pored drugog..."Kako se osjecas?"...pitao sam.
        "Dobro"..rekla je..Otpratio sam je kuci, poljubio ... Kada sam dosao kuci, shvatio sam da sam pogrijesio...Nisam to trebao da uradim...
        Sutra smo se sreli ...radila je.. Bila je tiha i samo se nasmijala...Oci su joj svijetlile kao 2 svitca u mraku.. malo smo razgovarali..."Vidimo se veceras"..rekoh.. Samo je klimnula glavom potvrdno.
        Ta vece nije bila nista posebno...Smijala se, cvrkutala , salila...Bila je opustena..
        "Bilo mi je fino..Malo me bolilo u pocetku ali...bilo je fino..."...rece nevezano za nasu pricu.
        Nasmijao sam se..Ponovili smo nekoliko puta "poduhvat" u krevetu...Bila je opustenija svaki put...

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        03-30-2008 00:00 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8042

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ricina 10.gif

        svako nadje neki dio sebe u tvojim pricama.... 33.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        03-30-2008 11:38 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1932
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        8 dio Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Doslo je proljece...Moja firma je dobila posao van grada..prilicno daleko tako da se nije isplatilo dolaziti svaku vece kuci..Radilo se 5 dana i slobodan vikend kuci.. Bila je tuzna kada sam joj rekao da necu biti tu 5 dana u sedmici..
        Culi smo se telefonom svaki dan u pocetku... nakon mjesec dana..culi smo se 2-3 puta sedmicno..
        Pocetak maja...Izasli smo kao i obicno...Vidio sam da je nesto mutna...
        "Znas...nesto bi ti rekla.."...pocela je.. "Ovih sedmica kada nisi tu izlazila sam sa kolegicama.. Srela sam jednog momka...Iz pocetka nije bilo nista jer imam tebe ali...vidjali smo se svaki dan...On je 2 godine stariji od mene. Nemoj se ljutiti ali mislim da sam se zaljubila u njega..."...rekla je u komadu...Pogledao sam je, nasmijao se i bio sam zadovoljan da je najzad nasla svog vrsnjaka..
        "Nema problema.."..rekoh. Ostacemo prijatelji i dalje ako hoces...rekao sam.
        "Hocu da budemo prijatelji..Nikad te necu zaboraviti.."..poljubila me na kraju kada sam je dopratio do kuce...
        Razisli smo se....svak svojoj kuci. Na kraju je ispalo dobro...bar mislim... Moj zivot je krenuo svojim putem...Nisam je cesto vidjao.. Ponekad bi stali i razgovarali. Jos je bila sa tim momkom...
        Ali ipak...danas, nakon 20 godina , mislim da sam pogrijesio sto sam joj bas ja bio prvi momak u krevetu... Nisam trebao,nisam...jer to se pamti cijeli zivot....Za mene je bio jedan kratki uzitak a za nju puno vise...Sta je tu je...Idemo dalje...Nadam se da necu u dzehenem radi toga.... 28.gif 01.gif

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 03-30-2008 u 19:45.

        03-30-2008 19:43 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8042

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prvo: Ricina kao i obicno 33.gif

        Drugo: ne zasluzujes da ides u dzehenem....

        Trece: 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif


        P.S.
        Nemoj molim te da te dugo cekamo sa novim pricama....

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        03-30-2008 19:47 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1932
        Location: Predaleko od Mostara
        pokretac teme Thread Started by Ricina

        ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Necu ja u dzehenem nego autor...Ja uvijek pisem u prvom licu jednine...A sto se tice mene...ja sam obezbjedio kartu prve klase " to hell"... 13.gif

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        03-30-2008 19:49 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8042

        Re: ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Ricina:

          Necu ja u dzehenem nego autor...Ja uvijek pisem u prvom licu jednine...A sto se tice mene...ja sam obezbjedio kartu prve klase " to hell"... 13.gif






        prvo lice jednine 10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        03-30-2008 19:52 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Japrak Japrak is a Male
        moforaja




        Poruka: 2118
        Location: kad bi i ja znao

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        excellent 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          03-30-2008 19:55 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
          Ricina Ricina is a Male
          raja




          Poruka: 1932
          Location: Predaleko od Mostara
          pokretac teme Thread Started by Ricina

          .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Napisite koju recenicu o nekoj vasoj prici pa cu ja da je "nakitim" kako treba...

          ___________________________________________________________________
          "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

          03-30-2008 20:24 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
          Stranica (29): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] 13 14 15 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com