Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Vele 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (124): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hhahahaha
nagradna igra...pronadji tozzu na trecoj slici 13.gif 13.gif 13.gif

08-01-2009 20:38 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bio gule uz tebe jelde? onda znas koje sliko 02.gif

08-01-2009 20:41 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sva prica je suvisna, Velez je sve ispricao na terenu.

08-02-2009 04:20 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

forza_velez.gif BRAVO . 10.gif
zasluzili ste momci sve cestitke 10.gif 33.gif forza_velez.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sara dana 08-02-2009 u 05:14.

08-02-2009 05:14 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
podhumski hadzija podhumski hadzija is a Male
rodjeni




Poruka: 944
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uhuh na prvom mjestu smo uhuh idemo rodjeni uhuh

___________________________________________________________________
Bio sam u Cernici sabajile kasnije ne idem vrvi od mostaraca

08-02-2009 09:44 podhumski hadzija is offline Posalji Email za podhumski hadzija Pregledaj poruke od podhumski hadzija Dodaj podhumski hadzija u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima li iko tabelu da uzivam malo:D

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    08-02-2009 11:03 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4625
    Location: Rio de Zalik

    Fotoreport: Tri boda i pet golova na poèetku sezone Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sjajan start Veleža
    Fotoreport: Tri boda i pet golova na poèetku sezone


      http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/1...-pocetku-sezone

    ___________________________________________________________________
    - Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

    08-02-2009 13:07 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    sara sara is a Female
    moforaja




    Poruka: 5288
    Location: bogu za ledjima

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tozza ... stois ispred mog brata , onaj u bjeloj maici ..viditi se desna strana glave i neobrijan si . 35.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

    08-02-2009 13:28 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
    EAGLES EAGLES is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 486
    Location: kapija divljeg zapada

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gifPogled sa visine u prizemlje.Molim da lagano otvarate ovaj dio foruma da nam zrinjski ne ispane 13.gif 13.gif


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    ___________________________________________________________________
    SAMO

      NISMO NA PRODAJU


        Walk on, walk on
        With hope in your
        heart
        And you'll never walk
        alone
        You'll never walk
        alone

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane EAGLES dana 08-03-2009 u 10:58.

        08-02-2009 21:10 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
        Lacsto Lacsto is a Male
        mofo beba


        Poruka: 4

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Haha dobra tabela ali bice puno bolja poslije 2. kola kad velez pobjedi olimpik a travnik svinjski onda ce biti velez 1. a svinjski 16.

        08-03-2009 00:00 Lacsto is offline Pregledaj poruke od Lacsto Dodaj Lacsto u listu prijatelja
        GULE GULE is a Male
        trudim se




        Poruka: 161
        Location: Tribina
        pokretac teme Thread Started by GULE

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        KAKO JE DOBRO,VIDJETI IH DOLE.........

        08-03-2009 00:07 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
        kmosst kmosst is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 407
        Location: germany

        Dzenan Durakovic FK Velez Mostar - pocetak Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dzenan Durakovic, jucerasnji blitz strijelac petog gola protiv Travnika (30 sekundi nakon ulaska u igru), poceo je karijeru kao bambinos u njemackom SSV Weiden. U sezoni 1996/97 bambinosi Weidena bili su sigurno najbolja ekipa tog ranga u citavoj Njemackoj.

        16.10.1996
        SSV WEIDEN
        predsjednik kluba je bio legendarni Toni Polöster
        Djano dolje sredini, osmjeh i frizura

        19.03.1997
        Prvo mjesto na trurniru u sali
        na slici lijevo Djano - jubel nakon postignutog gola

        14.04.1997
        SSV Weiden - Bayer Leverkusen 6:2 (bambinosi)
        za Weiden je igrao sin od Tonija Polstera (na slici lijevo), a za Bayer Lev. sin od Paola Sergia, reprezentativca Brazila. Djano na slici iza malog Polstera sasvim lijevo

        08-03-2009 13:12 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
        kmosst kmosst is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 407
        Location: germany

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        19.03.1997
        Prvo mjesto na trurniru u sali
        na slici lijevo Djano - jubel nakon postignutog gola

        08-03-2009 13:19 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
        kmosst kmosst is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 407
        Location: germany

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        14.04.1997
        SSV Weiden - Bayer Leverkusen 6:2 (bambinosi)
        za Weiden je igrao sin od Tonija Polstera (na slici lijevo), a za Bayer Lev. sin od Paola Sergia, reprezentativca Brazila. Djano na slici iza malog Polstera sasvim lijevo

        08-03-2009 13:20 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
        capljinac capljinac is a Male
        raja




        Poruka: 1676
        Location: na Neretvi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        FORZA VELEZ FORZA DO GROBA 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Kamen,krs i maslina
        vinograd i Neretva
        najljepsa je zemlja ta
        moja Hercegovina.

        08-03-2009 13:50 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
        ria ria is a Female
        miss foruma 2010




        Poruka: 3067
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...poèelo je znaèi 02.gif 10.gif


        ....dragi moji tifozi 01.gif ...evo nakon burnog vikenda da vam èestitam od srca 10.gif ...inaèe...u subotu sam bila u Krese u Starom i pjevala Semire,Semire....i godine su prošle pune muka....u to se i baklje na refrenu upališe....ma drama...ko nekad 10.gif ....da znate svi da sam se milion puta tu noæ pitala kako smo dopustili da nam se sranje od rata dogodi...



        ....e sad idemo dalje kako smo i navikli 02.gif ...tebi eagles baš hvala što se brineš da ne ispadnu ovi moji...nisi znaèi zaboravio da mi nismo mahali novinama prošlu sezonu 35.gif 02.gif


        ...èuvajte se 10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        girl_ahaa.gif

        08-03-2009 17:08 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
        majkin fakin




        Poruka: 2333
        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od sara:

          Tozza ... stois ispred mog brata , onaj u bjeloj maici ..viditi se desna strana glave i neobrijan si . 35.gif 10.gif



        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        i dalje sam neobrijan...cure vole kad brkovi zhare 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ako ti je brat onaj sijedi u bijeloj majici, onda znam ko je 10.gif

        08-03-2009 17:43 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
        EAGLES EAGLES is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 486
        Location: kapija divljeg zapada

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hocemo li otvarati temu o svakom igracu koji postigne pogodak???
        Pogodak koji je postigao juce postigla bi i moja rahmetli nena.

        ___________________________________________________________________
        SAMO

          NISMO NA PRODAJU


            Walk on, walk on
            With hope in your
            heart
            And you'll never walk
            alone
            You'll never walk
            alone

            08-03-2009 22:09 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
            kmosst kmosst is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 407
            Location: germany

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od EAGLES:

              Hocemo li otvarati temu o svakom igracu koji postigne pogodak???
              Pogodak koji je postigao juce postigla bi i moja rahmetli nena.


            Pogodak nije bitan, niti je prvi, a boze zdravlje nece biti ni zadnji, niti njegov, a niti bilo kog drugog igraca...a zasto to gosp. "super moderatore" ne bi otvarali temu o svakom igracu ponaosob...je li to nekome smeta...meni licno su isti i Riki Demic i Amir Zolj ili bilo koji drugi igrac, pogotovo ako je potekao iz juniorske skole rodjenih...

            08-04-2009 08:51 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
            EAGLES EAGLES is a Male
            bice nesto od mene




            Poruka: 486
            Location: kapija divljeg zapada

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Imas odgovor na pp.

            ___________________________________________________________________
            SAMO

              NISMO NA PRODAJU


                Walk on, walk on
                With hope in your
                heart
                And you'll never walk
                alone
                You'll never walk
                alone

                08-04-2009 11:10 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
                Stranica (124): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com