Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Kriza dosla i u moju firmu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Frown Kriza dosla i u moju firmu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

EFFECTIVE MARCH 1, 2009 NEW OFFICE POLICY

Dress Code:
1) You are advised to come to work dressed according to your salary.
2) If we see you wearing Prada shoes and carrying a Gucci bag, we will assume you are doing well financially and therefore do not need a raise.
3) If you dress poorly, you need to learn to manage your money better, so that you may buy nicer clothes, and therefore you do not need a raise.
4) If you dress just right, you are right where you need to be and therefore you do not need a raise.

Sick Days:
We will no longer accept a doctor's statement as proof of sickness. If you are able to go to the doctor, you are able to come to work .

Personal Days:
Each employee will receive 104 personal days a year. They are called Saturdays & Sundays.

Bathroom Breaks:
Entirely too much time is being spent in the toilet. There is now a strict three-minute time limit in the stalls. At the end of three minutes, an alarm will sound, the toilet paper roll will retract, the stall door will open, and a picture will be taken. After your second offense, your picture will be posted on the company bulletin

board under the 'Chronic Offenders' category. Anyone caught smiling in the picture will be sectioned under the company's mental health policy.

Lunch Break: (Love this one)
* Skinny people get 30 minutes for lunch, as they need to eat more, so that they can look healthy.
* Normal size people get 15 minutes for lunch to get a balanced meal to maintain their average figure.
* Chubby people get 5 minutes for lunch, because that's all the time needed to drink a Slim-Fast.

Thank you for your loyalty to our company. We are here to provide a positive employment experience. Therefore, all questions, comments, concerns, complaints,
frustrations, irritations, aggravations, insinuations, allegations, accusations, contemplations, consternation and input should be directed elsewhere.

The Management

Pass this on to all who are still employed!


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

    03-20-2009 14:36 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110
    pokretac teme Thread Started by asataN

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    DUE TO BUDGET CUTS, THIS IS YOUR NEW CUBICLE


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane asataN dana 03-20-2009 u 14:40.

      03-20-2009 14:40 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif
      Odoh ovo proslijediti mojoj direkciji 13.gif

      Zalila se neki dan ja na situaciju u formi, mobing, itd...
      Kazu meni direktorica "Ovo nas prevazilazi, ja ne znam kako reagovati!"
      E zasto su placeni, majke ti...

      03-20-2009 14:56 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 03-23-2009 u 23:03.

      03-20-2009 15:16 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      suti nato da ne vide ovi moji sa posla ... da ne dobiju ideje 13.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      03-23-2009 16:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17887
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      *pipi jel ti ovo ozbiljno? golemo.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      03-23-2009 16:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110
      pokretac teme Thread Started by asataN

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tana koliko bi ti imao vremena za lunch 05.gif

      ___________________________________________________________________

        03-23-2009 16:48 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jos uvijek imam kolko mi srce isce 07.gif

        ne idem na lanc ali odem na cigaru od sat i po vremena

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        03-23-2009 16:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od tana:

          *pipi jel ti ovo ozbiljno? golemo.

        Jasta nego ozbiljno...samo ih ne slusam, pa radim po svom. Da ih slusam, poludila bih...
        By the way, izborila sam se za kurs informatike 04.gif

        03-23-2009 18:43 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        golemo tita mi.

        i kod nas su poostrili kontolu, ali nije tako rigirozno.

        ma ode sve u helac ...... 07.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        03-23-2009 20:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mlogo ste se zajbavali do sada 18.gif 19.gif 35.gif

        ___________________________________________________________________

          03-23-2009 21:45 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U nas je odavno 'vako, sada rade na tome da nam puste struju na ove kompjutore 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          03-24-2009 10:20 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          Pipi Duga Carapa
          SexNepoznat



          Poruka: 2170
          Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tana:

            golemo tita mi.

            i kod nas su poostrili kontolu, ali nije tako rigirozno.

            ma ode sve u helac ...... 07.gif

          Ovdje sve zavisi od firme.
          Mi smo recimo finansirani iz drzavnog budzeta, tj od para koje se dobiju od poreza. S obzirom da su smanjili porez, da bi pokrenuli konomju, manje para im dolazi u kasse, pa se ukidaju povlastice.
          Sem toga, nase postojanje nije nicim opravdano, jednostavno smo luksuz bogate drzave...
          IInace, skinuh onaj post s detaljima, samo jos fale da mi to vide, pa letim k'o jarebica 19.gif

          03-24-2009 14:44 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17887
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ovdje su ti vecina u modu "prebroditi krizu nekako"

          nit ko sta kupuje, nit izlaze, ni nista slicno.

          kriza brate.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          03-24-2009 17:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110
          pokretac teme Thread Started by asataN

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ko kad ne znaju ziviti bez kredita ...."kriza je , moram BAR jednu kreditnu karticu sacuvati da nije max-out"

          ___________________________________________________________________

            03-24-2009 18:33 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            Pipi Duga Carapa
            SexNepoznat



            Poruka: 2170
            Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mila Nato, koliko kreditnih kartica imas, pa mozes jednu drzati u pozitivi 19.gif 35.gif
            Moja jedna jedina vazda crvena otkad sam ovdje 19.gif

            03-24-2009 19:42 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110
            pokretac teme Thread Started by asataN

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja nemam nijedne.....to sam ukinula ...ovako mi je bolje....

            ___________________________________________________________________

              03-24-2009 20:10 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              dolaf dolaf is a Male
              brato




              Poruka: 618
              Location: preko vode

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              koliko cartona potrosi......jel'sigurno od pozara...safety first...ovo predlazem gazdi kako da ustedi na offisu,a ujedno da se rijesi ambalaze....nego kako vi kuburite sa ovim trilionima...jeli vas imalo opahalo....barem koja hiljadarka.. 05.gif

              ___________________________________________________________________
              "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

              "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

              'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
              najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

              03-25-2009 01:50 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
              asataN asataN is a Female
              moforaja




              Poruka: 4110
              pokretac teme Thread Started by asataN

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Citam danas 5 znakova da kriza prolazi .....i jedan od znakova je kad se poveca potrosnja/prodaja kartona.....posto se za sve zivo shipping &handling koristi karton , to je kao pokazatelj da se vise stvari pakuje, seli, prodaje....."okrece".....
              Kontam ...eeeee....e da znate vi sto se povecala upotreba kartona....dodjite u moj novi "kjubikal" 13.gif

              ___________________________________________________________________

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane asataN dana 03-25-2009 u 05:05.

                03-25-2009 05:04 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                Pipi Duga Carapa
                SexNepoznat



                Poruka: 2170
                Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bona, to je zato sto izbacuju ljude iz kuca, pa im trebau kartoni, da stvari negdje mgu odlozit za prvo vrijeme 21.gif
                Mene taj znak zabrinjava...

                03-25-2009 10:01 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
                Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com