Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Ljubav na daljinu 2*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

***Ljubav na daljinu 2*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uvijek sam zaobilazila ovakve teme,jer nisam bas bila pozitivnog misljenja na ovakve veze.Uvijek sam govorila daleko od oka,daleko od srca,ali sada vidim da to nije istina kada je ljubav obostrana.

Nocas me bas neka muka uhvatila,imas nekoga a kao da ga nemas,pa odluci ovu muku podijeliti sa vama.

Sve sam mislila,da ce vrijeme ucinit svoje,ali ja sam iz dana u dan, sve gora i gora.Imam osjecaj da ga svakim danom sve vise,i vise volim.

Zivimo od porukua,i telefonskih poziva,i to kada on ima signala.

Neki mi kazu da sam sebicna,i da nikad ne kazem da je meni gore nego njemu.Kada malo bolje razmislim upravu su.Ja ipak imam skim sjest,nekome se izjadat,a on nema ni to.



Nisam bila ni svjesna,da je ovakva veza zahebana do bola,ali izgleda da i to moram proc u zivotu.


Sad me zanima.

Da li je neko od vas kroz nesto slicno prosao,i kako se to kod vas na kraju odigralo?

I ono najvaznije,ima li lijeka bar minutu ne misliti na voljenu osobu,jer ovo me pravo iscrpi?


Zamolila bi Princa i Robota,da se ne javljaju na temu ako nemaju sta pametno rec



QQ kad me zahakaju 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Mo-beba dana 07-16-2007 u 05:27.

    03-04-2007 02:40 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Haj ispricacu ti ja jednu pricu...
    Normalno, nemora znaciti da ce i tvoja takva biti...

    Bili smo ovdje zajedno skoro tri godine... Radio je kao maler, ali je i na crno nesto devero... Protiv zakona... nesto sam znala, ali nisam sve... radi moje sigurnosti...

    Kad mu je doslo pet do dvanaest... bas zbog tog posla na crno... odluci da se vrati u BiH... ali da zadrzi papire ovdje... iz straha da ne zaglavi u zatvor...
    Na taj nacin je sebe izvuko sigurno... a ja?

    Ja mislim, da nikad prije nisam savrseniju vezu imala... Da tri godine nije pala jedna ruzna rijec izmedju nas... da se nikad posvadjali nismo...
    Ni od koga nisam toliko paznje i ljubavi dobila ko od njega...
    A ni pruzila... kad razmislim... Nekako je sve bilo izblijedilo...sta je god prije njega bilo...

    Kad je otsao... ja sam mislila da ce mi srce puci... Jesam ozbiljno...
    Kad se javio prvi put iz Bosne da mi da bosanski broj... nisam ni pricati mogla...
    Ali kod mene nije bilo bolje s vremenom, nego svaki put sve gore... kad god se cujemo, ili kad mi napise poruku, ili kad se sjetim nekih stvari...

    Nakon mjesec dana sam i ja otisla dole... I cijelo ljeto s njim provela...
    Tako na daljinu smo izdrzali cijelu godinu dana... da se nismo ni posvadjali, da nismo ni bili ljubomorni...
    Ali ja sam znala spontano, kad vise nebih mogla izdrzati da ga ne vidim... sjesti u auto i na dva-tri dana u Bosnu...
    A i on je...

    Nakon godinu dana... vec su se neke stvari pocele mijenjati...
    On je neko drustvo naso... primjetio da ima finih cura tamo... i poceo se sve rijedje javljati... Nije mi trebo nista govoriti... Osjeti se to...
    Kako on, onda sam i ja bila pocela izlaziti sa drustvom i dobijati komplimente... ili pozive za izlazak...
    On je mislio da muskarci to smiju, ali zenske ni po sto...

    Neznam... Daljina je ucinila da smo i mi postali daleko jedno drugom...
    i vrijeme je ucinilo svoje...

    I danas dan, kad stavim ruku na srce, moram priznati da on ima jedno posebno mjesto u njemu...i da ce to mjesto jos dugo imati...
    Ali sta je tu je...

    Moj savjet tebi: Nemojte dugo vuci tu vezu na daljinu... 33.gif

    03-04-2007 02:55
    Valerija Valerija is a Female
    proplivala


    Poruka: 20
    Location: Daaalekooo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jao, moj prvi post... i bas na ovu temu 29.gif ...
    2003 god. sam otisla u Mostar... prvi dan sam ga upoznala... dosao je kod mog rodjaka... nije mi se uopste svidio, jako je ruzan, postali smo cak i neprijatelji, jednom mi je htio samar opaliti, ali se suzdrzao 01.gif , ali kako je vrijeme odmicalo... nesto se pocelo desavati. Doslo je do poljubaca, sexa, price o buducnosti... ma zaljubila sam se onako....... smrtno, krvnicki. Posle nekoliko dana sam pobjegla iz Mostara, nisam vise mogla dole disat od ljubavi. I on se zaljubio, vidjelo se to iz aviona.

    Kada sam dosla, culi smo se telefonom, sms-om... redovno sam isla dole, svakih nekih 2 mjeseca... zivila sam za to kad' ce me trznut telefonom, poslat' por. A on se za to vrijeme hladio. Ne znam ni dan danas sta se sa njim izdesavalo.. da li je bilo ono: daleko od ociju, daleko od srca... 14.gif ... znam samo da sam ga nastavila voljeti, i odlaziti u Mostar kao luda. Nudila sam mu se.. a on je to uzimao, i pocela sam provaljivati da jedino prema meni osjeca jos samo sexualnu privlacnost.

    Nisam marila za to, mislila sam... vratice se njemu ljubav..

    To je trajalo 2 pune god. Znala sam da bih ga zaboravila, moram potpuno dno sa njim dozivjet, drugacije se necu moci od njega odvojiti.. uvijek cu popustiti pred slabosti i cimnut ga, pustit' mu por... i dotakla sam to dno. Bolno je suvise da ga se sjecam, ali tada je sva moja ljubav prestala.

    Moje misljenje je i dalje da ljubav na daljinu moze opstati, ako je uzajamna. I ono bas pravo jaka. 01.gif

    ___________________________________________________________________
    Moj zivot je kao spanska serija

    03-04-2007 03:21 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar
    pokretac teme Thread Started by Mo-beba

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mjesecna 10.gif

    Nema ni on namjeru vise da se bavi sa tim poslom.Prije deset dana prekinuo je ugovor,ali hebiga mora odradit tih sest mjeseci.
    Malo je kod njega drugacije.On nema izlazaka 04.gif tako da onda nema ni cura 04.gif moze samo more da gleda 04.gif
    Kazes,da ne vucemo vezu na daljinu.Nemammo tu namjeru,cak sto vise mislimo privodit sve kraju abd kada se vrati.
    Nadam se da ce ovako sve ostat,i da nece biti nikakvih promjena.
    Lako mi je za tebe,ti si bar mogla trknut do njega,rospijo 10.gif


    Valerija,prvo dobro ti nama dosla na forum 33.gif

    Sa dobrim postom si pocela 10.gif 04.gif

    Ovo tvoje misljenje mi se svidja,jer mi drama odgovara 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      03-04-2007 03:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      liberty liberty is a Male
      brato




      Poruka: 645
      Location: Washington

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bebo ljubav na daljinu funkcionira.

      Moguæe jeste, teško jeste.Zavisi koliko je ta veza kvalitetna, šta se ljudi dogovore, koliko èesto se zaista vide/èuju, šta se oèekuje..Razdvojenost moze cak jos vise ucvrstiti vezu Bebo, ovakvo vitalno iskustvo takodje vam moze pozitivno koristiti za osobni razvoj, jer obadvoje trebate nauciti nove strategije i vjestine da bi naucili zivjeti u odsutnosti drugog. Na kraju, bit cete svjesni osobnog i ekonomskog napora koji realizirate da bi svoju ljubav odrzavali zivom.head-up... 01.gif

      ___________________________________________________________________
      Prosla recesija.

      03-04-2007 04:41 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
      vuja vuja is a Male
      raja




      Poruka: 1521
      Location: Serbia

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Licno misljenje nemam blage veze.Sve zavisi od osoba do osoba,na sta su sve spremne.

      ___________________________________________________________________
      okle slika frajeru? 13.gif

      03-04-2007 09:46 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
      Mo-beba Mo-beba is a Female
      Momentalno na daljinskom




      Poruka: 7486
      Location: Trebinje-Mostar
      pokretac teme Thread Started by Mo-beba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od liberty:

        Bebo ljubav na daljinu funkcionira.

        Moguæe jeste, teško jeste.Zavisi koliko je ta veza kvalitetna, šta se ljudi dogovore, koliko èesto se zaista vide/èuju, šta se oèekuje..Razdvojenost moze cak jos vise ucvrstiti vezu Bebo, ovakvo vitalno iskustvo takodje vam moze pozitivno koristiti za osobni razvoj, jer obadvoje trebate nauciti nove strategije i vjestine da bi naucili zivjeti u odsutnosti drugog. Na kraju, bit cete svjesni osobnog i ekonomskog napora koji realizirate da bi svoju ljubav odrzavali zivom.head-up... 01.gif



      Liberty 10.gif sto je ovo lijepo napisano 10.gif

      Samo ti mogu rec,upravu si za ovo,da daljina jos vise moze ucvrstit vezu.Nisam u to nikad vjerovala,ali sad... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


        33.gif

        03-04-2007 14:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Valerija:

          Jao, moj prvi post... i bas na ovu temu 29.gif ...
          2003 god. sam otisla u Mostar... prvi dan sam ga upoznala... dosao je kod mog rodjaka... nije mi se uopste svidio, jako je ruzan, postali smo cak i neprijatelji, jednom mi je htio samar opaliti, ali se suzdrzao 01.gif , ali kako je vrijeme odmicalo... nesto se pocelo desavati. Doslo je do poljubaca, sexa, price o buducnosti... ma zaljubila sam se onako....... smrtno, krvnicki. Posle nekoliko dana sam pobjegla iz Mostara, nisam vise mogla dole disat od ljubavi. I on se zaljubio, vidjelo se to iz aviona.

          Kada sam dosla, culi smo se telefonom, sms-om... redovno sam isla dole, svakih nekih 2 mjeseca... zivila sam za to kad' ce me trznut telefonom, poslat' por. A on se za to vrijeme hladio. Ne znam ni dan danas sta se sa njim izdesavalo.. da li je bilo ono: daleko od ociju, daleko od srca... 14.gif ... znam samo da sam ga nastavila voljeti, i odlaziti u Mostar kao luda. Nudila sam mu se.. a on je to uzimao, i pocela sam provaljivati da jedino prema meni osjeca jos samo sexualnu privlacnost.

          Nisam marila za to, mislila sam... vratice se njemu ljubav..

          To je trajalo 2 pune god. Znala sam da bih ga zaboravila, moram potpuno dno sa njim dozivjet, drugacije se necu moci od njega odvojiti.. uvijek cu popustiti pred slabosti i cimnut ga, pustit' mu por... i dotakla sam to dno. Bolno je suvise da ga se sjecam, ali tada je sva moja ljubav prestala.

          Moje misljenje je i dalje da ljubav na daljinu moze opstati, ako je uzajamna. I ono bas pravo jaka. 01.gif


        Dobar post... 10.gif 33.gif

        I lijepa i tuzna prica...
        Zao mi je...sto je tako zavrsilo...

        Samo sto mi je ovaj dio gdje pricas o dnu zaparao oci... U pravu si...
        Nekada je to jedina mogucnost okaniti se nekoga, zaboraviti ga, i ne osjecati nista vise... 29.gif
        Jesam i ja majke mi, milion puta na to pomislila... Ali nisam mogla to sebi dozvoliti niti uraditi...

        @Bebo... ako je tako kao sto pricas, onda se ne trebas plasiti daljine... Jer ce te je prebroditi...
        A kad se vrati, onda je do vas... 10.gif 33.gif

        03-04-2007 14:57
        Mo-beba Mo-beba is a Female
        Momentalno na daljinskom




        Poruka: 7486
        Location: Trebinje-Mostar
        pokretac teme Thread Started by Mo-beba

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mjesecna,ne plasim se ja daljine 10.gif

        Mozda sam fulila u naslovu 04.gif

        Mene zanima ako je neko kroz ovo prosao,sta je radio da mu brzr vrijeme prodje 04.gif 04.gif

        brate nikad docekat,sta je ovo 01.gif

        ___________________________________________________________________
        Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


          33.gif

          03-04-2007 15:00 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nista, nego ti daj sebi za cilj, dok ne dodje jos nekih 11000 postova na forumu...

          I vidjet ces kako ce vrijeme proletit... 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          03-04-2007 15:06
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kod mene je Bebo svaka veza na daljinu riknula , vecinom poslje pola godine , i to preko-noci rikne , razliciti razlozi bili , al eto to je moje iskustvo , i svaki put kazem nikad vishe , al mi djavo neda mira .Pocelo me i zabavljati sve to .Mailovi , sms-ovi , bla-bla ...

          Nemogu ti nista pozitivno napisati , jer ja nemam pozitivne zavrsetke tih veza .

          Tebi zelim svaku srecu i abd. da zapjevamo ubrzo 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-04-2007 15:29 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          Mo-beba Mo-beba is a Female
          Momentalno na daljinskom




          Poruka: 7486
          Location: Trebinje-Mostar
          pokretac teme Thread Started by Mo-beba

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            Kod mene je Bebo svaka veza na daljinu riknula , vecinom poslje pola godine , i to preko-noci rikne , razliciti razlozi bili , al eto to je moje iskustvo , i svaki put kazem nikad vishe , al mi djavo neda mira .Pocelo me i zabavljati sve to .Mailovi , sms-ovi , bla-bla ...

            Nemogu ti nista pozitivno napisati , jer ja nemam pozitivne zavrsetke tih veza .

            Tebi zelim svaku srecu i abd. da zapjevamo ubrzo 10.gif



          I ja sam isto nekada negativno razmisljala

          Imala sam i ja jednu vezu na daljinu

          vidjali se godisnje dva puta,znas kako to ide,dijaspora i to

          i uprskam je jer sam bila mlada,zeljna izlazaka,drugi momak naletio i gotovo

          ali nekako mi se ovo cini kao drugacije

          svjesna sam da je otisao radi posla,i da ce ta udaljenost trajati jos tri ipo mjeseca

          i nece vise biti razloga da se razdvajamo

          Sigurna sam da bi to puklo,da on npr.zivi vani a ja ovde 04.gif

          Gara 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


            33.gif

            03-04-2007 15:38 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            bebo,
            nemam iskustava sa takvim vezama, ali....

            ako se vi zaista i istinski volite,

            ako planirate buducnost,

            ako i jedno i drugo mislite jednako,

            ako ni jednom ni drugom to nije "afera" veza

            uspjece 33.gif

            a 6 mjeseci nije mnogo u ime ljubavi 33.gif

            ___________________________________________________________________

              03-04-2007 15:41 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              Valerija Valerija is a Female
              proplivala


              Poruka: 20
              Location: Daaalekooo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od MJESECARKA:

                    citat od Valerija:

                  Jao, moj prvi post... i bas na ovu temu 29.gif ...
                  2003 god. sam otisla u Mostar... prvi dan sam ga upoznala... dosao je kod mog rodjaka... nije mi se uopste svidio, jako je ruzan, postali smo cak i neprijatelji, jednom mi je htio samar opaliti, ali se suzdrzao 01.gif , ali kako je vrijeme odmicalo... nesto se pocelo desavati. Doslo je do poljubaca, sexa, price o buducnosti... ma zaljubila sam se onako....... smrtno, krvnicki. Posle nekoliko dana sam pobjegla iz Mostara, nisam vise mogla dole disat od ljubavi. I on se zaljubio, vidjelo se to iz aviona.

                  Kada sam dosla, culi smo se telefonom, sms-om... redovno sam isla dole, svakih nekih 2 mjeseca... zivila sam za to kad' ce me trznut telefonom, poslat' por. A on se za to vrijeme hladio. Ne znam ni dan danas sta se sa njim izdesavalo.. da li je bilo ono: daleko od ociju, daleko od srca... 14.gif ... znam samo da sam ga nastavila voljeti, i odlaziti u Mostar kao luda. Nudila sam mu se.. a on je to uzimao, i pocela sam provaljivati da jedino prema meni osjeca jos samo sexualnu privlacnost.

                  Nisam marila za to, mislila sam... vratice se njemu ljubav..

                  To je trajalo 2 pune god. Znala sam da bih ga zaboravila, moram potpuno dno sa njim dozivjet, drugacije se necu moci od njega odvojiti.. uvijek cu popustiti pred slabosti i cimnut ga, pustit' mu por... i dotakla sam to dno. Bolno je suvise da ga se sjecam, ali tada je sva moja ljubav prestala.

                  Moje misljenje je i dalje da ljubav na daljinu moze opstati, ako je uzajamna. I ono bas pravo jaka. 01.gif


                Dobar post... 10.gif 33.gif

                I lijepa i tuzna prica...
                Zao mi je...sto je tako zavrsilo...

                Samo sto mi je ovaj dio gdje pricas o dnu zaparao oci... U pravu si...
                Nekada je to jedina mogucnost okaniti se nekoga, zaboraviti ga, i ne osjecati nista vise... 29.gif
                Jesam i ja majke mi, milion puta na to pomislila... Ali nisam mogla to sebi dozvoliti niti uraditi...

                @Bebo... ako je tako kao sto pricas, onda se ne trebas plasiti daljine... Jer ce te je prebroditi...
                A kad se vrati, onda je do vas... 10.gif 33.gif


              Dno se desilo slucajno, naravno ne mojom namjerom, jos uvijek ne ynam ni da li je on to namjerno uradio.. ali radi pojasnjenja imas pp mjesecarka.

              Bebo ja kazem opet, kad je ljubav obostrana.. i onako pravo jaka, takvu vezu moze upropastiti samo tvoja ili njegova nervoza sto je sve tako... mozda i neka njegova ljubomora.. ne daj Boze da je ima 28.gif ...
              Znam kako ti je, mislim to sa vremenom bez njega, pogotovo sto se ne cujete, dodje ti ponekad da se jedes od muke... ali bebo najbolja drugarica... drustvo, obaveze i jos neke stvari, i malo je lakse 01.gif

              ___________________________________________________________________
              Moj zivot je kao spanska serija

              03-04-2007 15:45 Valerija is offline Pregledaj poruke od Valerija Dodaj Valerija u listu prijatelja
              Harket
              Robo Cop



              Poruka: 56
              Location: Train of thought

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Valerija:

                ali bebo najbolja drugarica... drustvo, obaveze i jos neke stvari, i malo je lakse 01.gif


              Ovo sve se kod Bebe zove krace forum 35.gif

              ___________________________________________________________________

                Harket je znao da je ta prica kurac
                Al' nije znao to cuvat za sebe
                Lajao je okolo ludo i smjelo
                Dok ga jednu noc nije odvelo

              03-04-2007 15:50 Harket is offline Pregledaj poruke od Harket Dodaj Harket u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Harket:

                Ovo sve se kod Bebe zove krace forum 35.gif


              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              QQ ti se...

              Jok forum... Nego Mjesecarka... 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              i "Stranac u noci"... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              03-04-2007 15:52
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Valerija:


                Dno se desilo slucajno, naravno ne mojom namjerom, jos uvijek ne ynam ni da li je on to namjerno uradio.. ali radi pojasnjenja imas pp mjesecarka.


              To je nesto najgore, sto se covjeku moze desiti... to dno o kojem pricas...

              I obicno se desi, kada je ljubav jednostrana...i klepne po glavi, ledjima ili srcu onog ko voli...
              Razumijemo se... 10.gif 33.gif

              I vjerujem, da bi i moja prica isto zavrsila, da sam popustila i otisla mu opet...
              Samo sto sam ja vidjela gdje ide i cemu vodi, pa zakrmila bila pravo...

              Kasnije je on bio taj, sto se pokajo, piso, zvao, slao CD-ove, cvijece... i sta ja znam sta sve jos... I nikad mu se nisam javila... 01.gif

              03-04-2007 15:57
              Mo-beba Mo-beba is a Female
              Momentalno na daljinskom




              Poruka: 7486
              Location: Trebinje-Mostar
              pokretac teme Thread Started by Mo-beba

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              @Maggie 10.gif 33.gif

              kakva afera,dosta vise afera 04.gif


              @Valerija 10.gif 33.gif

              @vas dvoje,molim bez offova 04.gif 04.gif

              ___________________________________________________________________
              Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                33.gif

                03-04-2007 16:01 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                refleksija refleksija is a Female
                moforaja




                Poruka: 3364
                Location: dark side

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                uh...nij a nemam bas tih nekih sretnih zavrsetaka...jednom probala...ne ide i to je to...mada kad razmislim moze se racunati kao sretan zavrsetak jer sam upoznala predivnu osobu koja ce nadam se koliko toliko biti prisutna u mom zivotu kao prijatelj...to je to....nije bilo nikakvih sjebada i neke boli posto ja iskreno ne vjerujem u ljubav preko zice...tj. ne mogu razviti neke jake emocije ako s osobom ne provedem veci dio vremena sto je u slucaju ovih veza preko zice apsolutno nemoguce...

                ___________________________________________________________________


                  Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                  03-04-2007 17:41 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                  igor(GROF) igor(GROF) is a Male
                  bice nesto od mene




                  Poruka: 478
                  Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Mo-beba
                  evo da otvorim "can of whup ass"

                  bona ni veze u blizu ne funkcionisu radi par stvari.

                  99.9% jednostavno ne funkcionisu
                  99.9% su Ocajnicke veze nekoga ko nemoze naci osobu koju cuje i vidi u isto vrijeme
                  99.9% su filmsko utopijske veze bez finog zavrsetka
                  100% su gubljenje vremena

                  ako mislis da muskarac moze mijesecima ili godinama bez zenska- Varas samu sebe

                  i kada nas je bog stvorio dao nam zensko da nas zadovolji
                  jer i bog zna da nemozemo fizicki bez zenska "ovo ne ukljucuje Pedere 19.gif "


                  i jos da nadodam mala je razlika izmedzu snova i fantazije 18.gif

                  ___________________________________________________________________

                    18.gif

                      25.gif
                      Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

                          03-04-2007 19:23 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
                          Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com