Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Zivot je cudo . » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Zivot je cudo . Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Emir Kusturica zeli u Sarajevu odrzati premijeru svog novog filma
Emir Kusturica, ovih dana zavrsio je snimanje novog filma koji nosi naziv -Zivot je cudo-, a njegova tema je vezana za pocetak rata u BiH. Premijeru ovog filma, Kusturica je najavio odrzati i u rodnom Sarajevu, sto bi znacilo njegov povratak u rodni grad nakon 11 godina. Mada mnogi smatraju da je to samo njegova zelja i da nema hrabrosti, nakon svih medijskih prepucavanja sa svojim bivsim sugradjanima, ponovo svratiti u Sarajevo, Kusturica kaze

Imam hrabrosti i to mnogo vise od onih koji pricaju da nemam. Zato cu ih morati uvjeriti da je to tako.



Sta mislite vi o ovome ?
Jeste li vi zato da se premijera odrzi u Sarajevu ,
jeli napokon doslo vrijeme da se "svak vrati svome domu" , ili
Mislite da je "prerano" , i da neke Kusturicine ratne izjave jos uvjek "zvone"
u usima stanovnika glavnog grada BiH.

Ja mislim da se Kusturica trebao davno vratiti U Sarajevo ,
a i da su vlasti u Sarajevu trebale same nesto uraditi , da se Kusturica
sto prije vrati u Sarajevo.
BiH je jedna mala drzava i za nju je steta da izgubi ijednog "najobicnijeg" gradjanina
a ne jednog od boljih Rezisera u svijetu .

kad bi se Kusturica vratio u Sarajevo , to bi bio dobar
znak svim onima koji sprjecavaju izbjegle i prognane
da se vrate svojim kucama , da je njihovo vrijeme proslo .
I da je konacno doslo vrijeme istinitog povratka ,
i da se BiH polako ali sigurno okrece buducnosti.

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

07-28-2003 22:00 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kusturica je VELIKI reziser, to znamo svi.

ali toliko je meni taj covjek posto odvratan da mu cak nisam u stanju ni film pogledati.
i zareko sam se da mu vise nijedan film necu gledati pa makar bio i remek-djelo !!!
djaba, to je jace od mene ........ da ga nedje sretnem mislim da bi ga pljuno u facu.

ima i bolji od kuste srecom, eno mi rodjaka danisa 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-28-2003 22:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Husinica Husinica is a Female
avenija kruzno




Poruka: 125
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vako: u Sarajevo su se vratili i po Sarajevu hodali mnogi puno veci ekstremni velikosrpski nacionalisti i ratni zlocinci "ravnogorskih inspiracija", nego sto je to Kusta; mislim, djelatni, mnogi clanovi rukovodstva SDSa koji su uredno sjedili na Palama ili naredjivali dok se Sarajevo granatiralo. I ne znam da ih je neko (na ulici) pljuno, mada su itekako zasluzili.
To je jako nepravedno ali je tako; moja poznanica, istaknuta umjetnica, izbacena je iz ateljea (vlasnistva grada) koji joj je bio dodijeljen, jer se u njega kao vratio nakav djuturum SDSovac, koji ga je pod hitno izdao strancima. Nepravedno, ali prema nekom zakonu...
Inace u stanu gdje je zivio Kusta (takodjer vlasnistvo grada, sedmosoban iznad Svjetlosti) bio je Nedzad Ibrisimovic. Tako da bi se Kusta morao smjestiti na Gorici.
Mislim da mnogim Sarajlijama Kustina ratna lajanja i nisu vise nesto pretjerano interesantna; mozda je vaznije da je on propuh'o poprilicno sa svojim filmovima u zadnjih par godina, tako da ne znam da li bi se imali cime ponositi, sve i da mu oproste.
Ne znate vi Kustu 18.gif on bi se vratio malko da se kurci, ali ne bi ni lud da zivi u Sarajevu; nema teorije da mu nasa drzava da onolike pare i onakve uslove za rad k'o sto mu je Milosevic davo ( a daje i Kostunica)...nit ih ima, nit ih je on zasluzio, a nismo vala ni mi nesto onako balkansko-ciganski zaneseni k'o neki..
Bez obzira na sve, Tana, uz duzno postovanje prema rodjaku (koji je super decko i dobar umjetnik) morace se rodjak jos malo potrudit da prestigne Cigu s Gorice....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Husinica dana 07-29-2003 u 12:04.

07-29-2003 00:02 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
cockta cockta is a Male
avenija kruzno




Poruka: 99
Location: upside-down

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ni ja mu ne mogu ni jedan film pogledati
tacno mi se gadi
mozda da prodje jos malo vremena
sad ne

07-29-2003 00:08 cockta is offline Pregledaj poruke od cockta Dodaj cockta u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kusta je osoba bezze skrooooz

sto bi se vraco kad je pola Herceg Novog njegovo[i jos mnoooogo toga]

filmovi mi se gade zbog peksinih glumaca najvishe,kao i njega pekse bjelosvjetskog

s glave me ne interesuje hoce li se vratiti ili nece,eto ga tamo









golemo na KULTURI koristite rijeci chetnici

___________________________________________________________________






          07-29-2003 00:28 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          hanka kafanka
          carica, gaborka i prva nanulasica

          Poruka: 1119

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:05.

          07-29-2003 00:48 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
          Branto Branto is a Female
          seka




          Poruka: 703
          Location: MEKLAUDLAND

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Svaki njegov film imam 10.gif
          Ja ipak mislim da mu neki spremaju dobrodoslicu kroz nishan,ali bit ce zasticen...koliko? To pitanje ostaje da vidimo
          Cuo sam da ga Murat ceka kod brane 27.gif

          ___________________________________________________________________
          ahtung ahtung

            ahtung ahtung
            01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

            07-29-2003 04:01 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
            babusha babusha is a Male
            Licnost Foruma '03




            Poruka: 2959
            Location: donji trap

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kusturice je hjeli mi to priznati ili ne
            obiljezio jedno razdoblje
            u nasoj filmskoj umjetnosti
            i tu nema sta da se dodaje.
            Covjek i djelo su po meni dvije stvari.
            Nema razloga da negiramo
            Kustin doprinos nasoj filmskoj umjetnosti.

            Tana ne slazem se s tobom
            Jesi li pobaco i sve knjige Mese Selimovica
            zato sto je iz revolta otiso u Beograd
            i promijenio nacionalnost

            I slazem se sa Sarajkom
            Trebace Denisu jos
            da stigne Kustu.
            Nadam se i da hoce

            ___________________________________________________________________



                19.gif

                07-29-2003 10:28 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                vrhunski reziser , veoma cijenjen

                cijenim ga kao rezisera , i pogledam svaki njegov film

                svedjani ga jako cijene i njegovi filmovi se prikazuju u kinima

                a i na svdedskoj Tv . Prije par godina bilo je kino na otvorenoj sceni , par dana u

                Norrkäpingu , i bio je prikaza njegov film "Crna macka , bijeli macak ".

                Bilo je simpaticno cuti ulicom od svedana :" Pit bull terijer ".

                Kao covjek , ono sto je javno pokazao dobio je negativne poene bar sa moje strane.

                Seruckao je i previse u negativnom smislu prema Bosni i to je ruzno .

                Doci ce u Sarajevo i hoce li se imalo zastidjeti svojih izjava ili je to tako lako preci ......

                07-29-2003 12:02
                Husinica Husinica is a Female
                avenija kruzno




                Poruka: 125
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                golemo na KULTURI koristite rijeci chetnici[/quote]

                smijesno, ali ako to nekog vrijedja - evo ispravit cu

                07-29-2003 12:02 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                Ferrari Ferrari is a Male
                mister foruma '03, '04




                Poruka: 1841
                Location: Maranello
                pokretac teme Thread Started by Ferrari

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ne bi volio da raspravljamo ode ko je bolji Danis ili Emir ,
                za mene su obadvojica dobra na svoj nacin ,i
                u Sarajevu bi trebalo da bude dovoljno mjesta
                za njih obojicu.

                Mene samo interesuje , imali u BiH toliko pametnih
                i skolovanih ljudi , uz to jos i svjetskih priznatih
                ( strucnjaka ) , da bi ih se nasa drzava jednostavno
                tako lako odrekla ?
                Ja mislim da bi trealo zaboraviti sve ratnohuskacke izjave
                koje je Emir izgovorio , i da se jednostavno treba okrenuti ka buducnosti .
                Zagreb ili Beograd bi dali milione dollara da bi pridobili jednog Kusturicu
                da zivi u jednom od tih gradova.
                Nadam se da je proslo ono vrijeme mrznje i lajanja ,
                i da nam svima treba biti jasno da se u Evropu ne ide sa Kalasnjikovom
                nego sa Muzikom , Filmom , Sportom itd.

                Ja bi najsrecniji bio kad bi se u BiH vratili svi oni koji su nekad tamo zivjeli .
                zamislite da se u BiH vrate :
                Brega
                Kusta
                Karajlic
                Bebek
                Zeric
                Samardzic
                Arslanagic

                Oni bi od Sarajeva napravili Svjetsku metropolu , a od BiH zemlju
                u kojoj vrijedi zivjeti .

                ___________________________________________________________________
                Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                07-29-2003 12:29 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                Sona Sona is a Female
                gusterica




                Poruka: 80

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Lako se igrati ljubavi prema svom gradu kad se sve smirilo, ali gdje je taj isti Kusturica bio kad je svojom reputacijom mogao uciniti nesto za taj svoj grad i svoju drzavu? Treba biti covjek kad je gusto, a ne kad je egzoticno imati premijere svojih filmova po Sarajevu. Sto se mene tice, za njega ce uvijek biti prerano da se u "vrati" u BiH. Pitanje je ko se koga lakse odrekao, on svoje drzave ili drzava njega. Da li ce on tu svoju premijeru u ovom trenutku imati u Sarajevu ne mislim da ima bas ikakvog znacaja osim samo njegove osobne reklame.

                07-29-2003 12:54 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
                Husinica Husinica is a Female
                avenija kruzno




                Poruka: 125
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Sona, ova ti je dobra 10.gif
                Ferrari, Kusturica nije nikakav "strucnjak" (to bi bio da je npr. masinski inzinjer) nego intelektualac, odnosno umjetnik, a oni obicno imaju obavezu da, kao javne licnosti i moralni autoriteti (sto je Kusta u BiH bio) snose odgovornost za svoje izjave, stavove i moralni angazman.
                I to nije pitanje huskanja, buducnosti ili proslosti; moralna odgovornost ne prolazi.
                Frajer je rekao 1992 na YUTELU - ljudi, ne bojte se, ovo je nasa Armija, i ja sam je sluzio, nece vama Kukanjac nista. Da, necemo nigdje stici s kalasnjikovom, ali bas je Kusta bio taj koji je u svom filmu, preko songa finog Brege, napravio od toga kult...ne znam kako je tebi bilo kad su se raja vani odvaljivala na tu pjesmu, svi cupkaju, hop-hop kalasnjikov, a rat u BiH je jos trajao i kalasnjikovi su jos ubijali malu djecu...
                I jos, kako rece Sona, za sve te godine, dok je bivao clan zirija ili pocasni gost na Kanu, Veneciji itd, nikad nije iskoristio svoju slavu / medijsku paznju da digne glas za one poubijane, zarobljene, silovane, mucene i granatirane ljude u BiH...sto? jel to nije bio siguran da nisu oni sami sebi krivi...?
                Ljudima u Sarajevu nije do takvih strucnjaka, believe mi.
                I jos: Danis je pocetnik, i dabogda snimio jos par filmova dobrih k'o sto je onome uspjelo da snimi, ali u moralnom smislu, kao lik intelektualca - on je, iako mlad, za Kustu Nobelovac!

                07-29-2003 14:55 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                Husinica Husinica is a Female
                avenija kruzno




                Poruka: 125
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                p.s. jesi ovo mislio na Neleta Karajlica i Zelju Samardzica da ce napravit od Sarajeva metropolu? 14.gif Hoce, hoce isto ko sto su Niska Banja, Guca i Valjevo svjetske metropole 04.gif

                07-29-2003 14:59 Husinica is offline Posalji Email za Husinica Pregledaj poruke od Husinica Dodaj Husinica u listu prijatelja
                Aleksandra Aleksandra is a Female
                moforaja




                Poruka: 10252
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Husinica:

                  golemo na KULTURI koristite rijeci chetnici


                smijesno, ali ako to nekog vrijedja - evo ispravit cu[/quote]



                nema razloga da me vrijedja

                samo mi je bezze skroz

                ___________________________________________________________________






                        07-29-2003 15:03 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                        tana tana is a Male
                        rigorozni




                        Poruka: 17879
                        Location: na prinudnom radu :)

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        kusta i nele - 0 bodova.

                        pogotovo sto neleta poznajem licno jos me vise razocaro.
                        kustu sam sreo jednom kod neleta u njegovom stanu gdje je nele zivio pred rat.
                        i bas smo se dotakli teme milosevcica i obojica su osudili milosevica i rezerviste i tu politiku.

                        i siguran budi da nijedan od njih nije dobro doso u sarajevo.
                        znas kako je sejo saxon reko: nek' ima raja sudi .......

                        sto kaze babusha covjek i djelo su dvije razlicite stvari, jesu babusha ali djaba .......
                        djaba im sve kad je moja prva reakcija kad im ime cujem da hocu da povratim.

                        ___________________________________________________________________
                        kad ce mostar mama?

                        07-29-2003 16:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                        tana tana is a Male
                        rigorozni




                        Poruka: 17879
                        Location: na prinudnom radu :)

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        i obojica su stekli slavu na "vrucim djevrecima", da bi kasnije pljuvali po istima i zaboravili odakle su i sta su.

                        brega - ista govna

                        ___________________________________________________________________
                        kad ce mostar mama?

                        07-29-2003 16:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                        babusha babusha is a Male
                        Licnost Foruma '03




                        Poruka: 2959
                        Location: donji trap

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od Husinica:

                          Sona, ova ti je dobra 10.gif
                          Ferrari, Kusturica nije nikakav "strucnjak" (to bi bio da je npr. masinski inzinjer) nego intelektualac, odnosno umjetnik, a oni obicno imaju obavezu da, kao javne licnosti i moralni autoriteti (sto je Kusta u BiH bio) snose odgovornost za svoje izjave, stavove i moralni angazman.
                          I to nije pitanje huskanja, buducnosti ili proslosti; moralna odgovornost ne prolazi.
                          Frajer je rekao 1992 na YUTELU - ljudi, ne bojte se, ovo je nasa Armija, i ja sam je sluzio, nece vama Kukanjac nista. Da, necemo nigdje stici s kalasnjikovom, ali bas je Kusta bio taj koji je u svom filmu, preko songa finog Brege, napravio od toga kult...ne znam kako je tebi bilo kad su se raja vani odvaljivala na tu pjesmu, svi cupkaju, hop-hop kalasnjikov, a rat u BiH je jos trajao i kalasnjikovi su jos ubijali malu djecu...
                          I jos, kako rece Sona, za sve te godine, dok je bivao clan zirija ili pocasni gost na Kanu, Veneciji itd, nikad nije iskoristio svoju slavu / medijsku paznju da digne glas za one poubijane, zarobljene, silovane, mucene i granatirane ljude u BiH...sto? jel to nije bio siguran da nisu oni sami sebi krivi...?
                          Ljudima u Sarajevu nije do takvih strucnjaka, believe mi.
                          I jos: Danis je pocetnik, i dabogda snimio jos par filmova dobrih k'o sto je onome uspjelo da snimi, ali u moralnom smislu, kao lik intelektualca - on je, iako mlad, za Kustu Nobelovac!


                        Po cemu su za tebe Kusta i Tanovic intelektualci 21.gif 21.gif
                        Majstori svog zanata da 11.gif

                        ___________________________________________________________________



                            19.gif

                            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane babusha dana 07-29-2003 u 18:27.

                            07-29-2003 18:22 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                            Ferrari Ferrari is a Male
                            mister foruma '03, '04




                            Poruka: 1841
                            Location: Maranello
                            pokretac teme Thread Started by Ferrari

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                citat od Husinica:

                              p.s. jesi ovo mislio na Neleta Karajlica i Zelju Samardzica da ce napravit od Sarajeva metropolu? 14.gif Hoce, hoce isto ko sto su Niska Banja, Guca i Valjevo svjetske metropole 04.gif




                            E nek vam onda pravi onaj nalickani homic ,
                            ono cudo od djeteta , ( kako se ono zove jeli deen ili tako nesto).
                            Ili ce Mozda Semsa Suljakovic odvesti sarajevo u Evropu ?

                            Golemi ste svega mi , cijeli svijet odaje Kusturici priznanje
                            samo se ovde tvrdi da on nema pojma.

                            Za mene je Kusturica strucnjak , jer ne znam kako bi se
                            drugacije izjasnio , i strucnjaci su svi oni za koje se culo
                            ne samo u svome gradu ili drzavi , nego za koje se zna sirom svjeta.

                            U toku rata sam vidio par intervjua sa Kusturicom ( ok izjavio je par gluposti )
                            ali daleko je vise politicara koji su do juce otvarali konzlogore ,
                            ili koji su licno odgovorni za masovna ubistva , koji su danas na vlasti .
                            I njihova smo zlodjela zaboravili , njima smo sve oprostili , a
                            jednom Kusturici nemozemo oprostiti par recenica.


                            Husinice ne znam jesi li slusala mislim da je isto islo preko Yutela ,
                            kad je Alija pozivao narod u Sarajevu da hoda po gradu ,
                            jer rata nece biti , i dok je Bijeljina gorila , on je izjavljivao
                            da je za rat potrebno dvoje.

                            I ko to danas Aliji zamjera ?
                            Ko Aliji zamjera , kad je u jednom intervjuu izjavio da je za njega najveca tragedija
                            koja se desila u BiH - RUSENJE STAROG MOSTA .

                            Uz svu ljubav prema Mostaru i Starom Mostu ,

                            Zar se smije zanemariti jedna tragedija Srebrenice ?


                            Nije mi jasno , dokle vise ta prica : on je ovo - on je ono ,
                            on je trebo ovo - on je trebo ono .
                            Pogledajte samo zapadnu Hecegovinu , ljudi ne *ebu nikoga 5 % ,
                            u njih je racunica jasna : ko je kriv nek ide u Haag , a ko nije nek pljune u ruke pa na poso.
                            U zapadnoj Hercegovini je rat davno presto , oni bi Kusturicu jedva docekali ,
                            jer znaju da bi uz njega neko nesto mogo ushichariti.

                            Jos jednom moje misljenje : BiH je premala , i preslaba drzava , da bi se tako lako mogla odreci i jednog dobrog zidara , a ne jednog od dobitnika Zlatne Palme.
                            Ko je kriv nek odgovara za svoje zlocine , a svi ostali nek se okrenu sebi ,
                            nek stvaraju sebi buducnost , jer je rat odavno presto.


                            Za Zelju Samardzica , ne znam zasto stalno neko zuga na njega ,
                            haj nek sad ovde ti koji zugaju na njega , iznesu sta je on to skrivio Mostaru
                            iili bilo kome u BiH.
                            Husinice ne znam jesi li Zelju licno poznavala , ali svi oni koji ga poznaju
                            tvrde da je covjek OK.
                            Hoces li da ti kazem da sam gledo njegov prvi intervju na Beogradskoj TV ,
                            mislim da je bila 94 godina , cim su mu dali mikrofon , prvo sto je reko je :
                            "Zelim da pozdravim sve Mostarce sirom svijeta , i da ih zamolim da mi sacuvaju Mostar
                            jer ja cu se akobogda u njega vratiti ".

                            ___________________________________________________________________
                            Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                            07-29-2003 19:33 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                            Aleksandra Aleksandra is a Female
                            moforaja




                            Poruka: 10252
                            Location: Mostar

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Feerari


                            skoro se sve slazem s tobom

                            ___________________________________________________________________






                                    07-29-2003 20:18 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                                    Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                    Postavi novu temu Odgovori
                                    Go to:
                                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com