Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **islamofobija????** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

**islamofobija????** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citam neki dan "blick" ( to su inace trac-novine´u ch ) i veliki naslov ,, Da li mi moramo da se plasimo muslimana i islama ???"

to je matrijalni dokaz, ovdje u ch, da islamofobija nije samo plod maste jednog djela svijeta nego da iza svega toga postoji nesto.

da li postoji organizovana tajna sluzba koja se bori protiv islama ....

da li nam predstoji neki veliki rat na relaciji krscanstvo -islam...

da li vi , sirom svjeta rastrkani , osjetite nesto takvo...

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

03-29-2004 14:32 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je tako tipicno...majke mi..... isto ko u filmovima...... uvijek sve protiv dobrih....Bori se citav svijet da uniste Islam na svaki moguci nacin majke mi....smjesno postalo...Al djaba.... vecina njih na kraju predje na islam jer iztrazuju Kur'an da nadju gresku...a ustvari nadju putokaz.......

04-01-2004 17:51 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
bejrut bejrut is a Male
proplivo




Poruka: 16
Location: indonezija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko se to bori protiv islama mirane-hos rec da nije trebalo napast irak i afganistan-pa bola posle drugog svjetskog nema rata da u njemu ne ucestvuju muslimani-tebi je sadam vjerovatno idol ko i osama bin laden-mislis sve se urotilo protiv vas-jok bola--vi ste se urotili protiv svega--vasa sveta knjiga uci vas da treba sve islamizirati-da se moze cak i nevjernik ubiti-i ti pricas o kuranu--eto i ja ga citah-pa ne vidja nista fino--svojim postom si reko da iz tebe izbija mrznja--man se kuknjave i price o ugrozenosti nekoj--ja ne osporavam stradanje bosnjaka u bih-al hajmo se onda vrnut nazad malo-nije vam se dalo ko 41 da punite jame-i oma u kuknjavu-bjeri bola--eto podji od new yorka sad spanije-tanzanija-kenije i jos mnogo toga-to ti sve opravdavas

___________________________________________________________________
ako snjeg bude ikada pad'o,kao one noci po nama
ti mu nemoj kriti lice,vec ga hvataj usnama......

04-02-2004 05:22 bejrut is offline Pregledaj poruke od bejrut Dodaj bejrut u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znas kako u americi to rade .....

na primjer javljaju da je negdje bio teroristicki napad i da je pukla bomba ili slicno.

pa onda kazu: jos uvijek se ne zna da li je to djelo muslimanskih terorista i fundametalista 14.gif

kontas, nidhe veze, pa ako ne znate sto onda spominjete ?

to je samo jedan od primjera ispiranja mozga i stvaranja jedne lagane averzije prema islamu i muslimanima. napominjem da je ovo oduvijek bilo ovako, nije samo poslije tragedije 11 septembar.

amerikanci su inace tolerantan narod kao ljudi, i u principu ne mrze nikoga. u principu.
ali kad im peru mozak svaki dan uspjeli su da stvore tu averziju.

radi se o cisto ekonomskoj podlozi, tj nafti. iza svog tog medija i ispiranja mozga stoji nafta burazeru, dakle o parama se radi.
zna se gdje ima najvise nafte na svijetu i zna se i kako je jeftino dobiti.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-02-2004 05:44 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH
pokretac teme Thread Started by nadia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



    jeste isto kao sto je trebalo napasti u bih dok su stradali neduzni (nekim slucajem muslimani pa zato nisu ni bili vazni).da je nasim zilama tekla nafta , sjetio bi se svijet i nas a ne samo afganistana .



      Kuran casni je za tebe pretesko stivo a ako hoces da razumijes popricaj sa nekim ko ce ti objasnjenja dati.



        ja se ogradujem od svakog oblika nasilja i ako sam muslimanka ( fala Bogu) ne solidarisem se ni sa jednim oblikom sile ali se pitam sta imam ja sa tim dogadajima i sta sam im ja kriva ?

        i ako u tvom postu nema mrznje ja ne znam u cijem ga ima...

        ___________________________________________________________________

          \ | /

          (@ @)

          -----o00-(_)-00o-----

        04-02-2004 07:54 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od bejrut:

          ko se to bori protiv islama mirane-hos rec da nije trebalo napast irak i afganistan-pa bola posle drugog svjetskog nema rata da u njemu ne ucestvuju muslimani-tebi je sadam vjerovatno idol ko i osama bin laden-mislis sve se urotilo protiv vas-jok bola--vi ste se urotili protiv svega--vasa sveta knjiga uci vas da treba sve islamizirati-da se moze cak i nevjernik ubiti-i ti pricas o kuranu--eto i ja ga citah-pa ne vidja nista fino--svojim postom si reko da iz tebe izbija mrznja--man se kuknjave i price o ugrozenosti nekoj--ja ne osporavam stradanje bosnjaka u bih-al hajmo se onda vrnut nazad malo-nije vam se dalo ko 41 da punite jame-i oma u kuknjavu-bjeri bola--eto podji od new yorka sad spanije-tanzanija-kenije i jos mnogo toga-to ti sve opravdavas



        Kao prvo care.....

        Ja nemam Idola.....niti sam ih ikad imao......sadama je sigurno trebalo skloniti....ali ....na drugi nacin.... za Bin Ladina.....ja ne znam jeli taj cojek uopste postoji....

        dje su muslimani zaopceli rat.....normalno da ce ratovat kad ih neko napadne sta ti mislis.....

        kako ba nekontas da je to sve namjesteno isto kao...u Iraku kad su kofol Suna Muslimani bombardovali Shia..M.. A sadam se okreno nafti i klanja njoj....

        04-02-2004 11:53 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bejrut ja mislim da si TI ljut cojek koji je zatvorio oci i usi ........ an Ja..... Good Luck...

        04-02-2004 12:01 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        Musala Musala is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1304
        Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        .

        ___________________________________________________________________
        -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Musala dana 04-02-2004 u 13:05.

        04-02-2004 12:59 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
        Musala Musala is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1304
        Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        .

        ___________________________________________________________________
        -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Musala dana 04-12-2004 u 14:09.

        04-02-2004 13:05 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
        adis b adis b is a Male
        rambling reck




        Poruka: 1083

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od bejrut:

          ko se to bori protiv islama mirane-hos rec da nije trebalo napast irak i afganistan-pa bola posle drugog svjetskog nema rata da u njemu ne ucestvuju muslimani-tebi je sadam vjerovatno idol ko i osama bin laden-mislis sve se urotilo protiv vas-jok bola--vi ste se urotili protiv svega--vasa sveta knjiga uci vas da treba sve islamizirati-da se moze cak i nevjernik ubiti-i ti pricas o kuranu--eto i ja ga citah-pa ne vidja nista fino--svojim postom si reko da iz tebe izbija mrznja--man se kuknjave i price o ugrozenosti nekoj--ja ne osporavam stradanje bosnjaka u bih-al hajmo se onda vrnut nazad malo-nije vam se dalo ko 41 da punite jame-i oma u kuknjavu-bjeri bola--eto podji od new yorka sad spanije-tanzanija-kenije i jos mnogo toga-to ti sve opravdavas


        a sta ovaj rece
        spominjes Kuran i da si ga citao i ko da nema nista fino u njemu. da si ga citao sa razumijevanjem mozda bi shvatio sta govori. ali vidim da "citas kao sto pise" tj. slovo za slovo i kao vo ne pokusavas da shvatis poruku.
        spominjes 41 (II Svjetski Rat) i Bosnjake i punjenje jama. da bilo je toga, ali su vecinom cetnici punili jame Bosnjacima (ili su ih bacali u Drinu zaklane). Citavu istonu Bosnu i Hercegovinu su pokusali istrijebiti, nije im uspijelo onda a izgleda da im nece uspjeti ni sada. Ako bog da vratice se svak na svoje a poznato je u kojem broju se radjaju srbi a u kojem Bosnjaci.
        samo ti ne stoji nick nikako. mora biti da si dobro degeneka primao na carini dok si tako bjesan.

        ___________________________________________________________________
        ...

        04-02-2004 14:57 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
        Rondo Rondo is a Male
        stalni dopisnik


        Poruka: 1085

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prejednostavno gledate stvari i krajnje ih simplicirate sa stereotipizacijom.
        E bas zbog toga i postoji ovaj problem sto svi gledaju tako jednostavno na sve.

        Nadia, neznam koliko je pametno da te neki tabloid nasekira.
        Mene na primjer "Sukob civilizacija" kao tvz kapitalno djelo o ovoj temi nije iz takta izbacilo pa da pokrenem ovaku temu a kamoli neki clanak u zutoj stampi.

        Inace potpisujem Musalin post.

        Misljenja sam da ne postoji kriticka masa u islamskim zemljama koja treba da se razvije. Cak su pokrenute neke inicijative od strane vodecih intelektualaca pod nazivom "Reclaiming Islam" gdje se otvoreno stavlja u pitanje Islam kao sto se sada interpretira na bliskom istoku i gdje traze da se Islam otrgne iz zagrljaja terorista koji ga samo koriste u svoje svrhe i politickih elita ili diktatura koji ga isto tako stavljaju kao sredstvo a ne kao cilj sto navode u svojim potezima.

        Licno sam misljenja da zapad nema problema sa Islamom kao religijom niti sa muslimanima kao vjerenicima ali imaju problem sa likovima koji u ime te religije urade ono kao 11.09. u NYC.

        I jos jedna stvar da vam bude jasna: Nijedna religija nije tolerantna u osnovi i svaka polaze kapital na Boga!

        04-02-2004 16:17 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17887
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        musala, ti burazeru imas komunikacijski problem, evo zasto:
        kad god se ne slazes sa necijim misljenjem ti izneses svoje misljenje ali je ono obavezno popraceno nekim epitetom upucenim onome sa cijim se misjenjem ne slazes.

        vidi ovo: prvo si napiso post i odgovorio na moj post i iznio svoje misljenje koje je u suprotnosti sa mojim.
        to je krajnje fer - ti imas svoje misljenje i imas pravo na njega.

        ali tebi ti nije bilo dovoljno, vidi sad ovo:
        onda si sam sebe citiro da bi na to jos dodo komentar o mojoj zatucanosti, pa si onda obriso svoj originalni post.

        ne znam samo sta te vise boli, sto sam "ucen" ili sto sam "zatucan"

        ispravi me ako grijesim.

        evo da idem tvojom logikom i da ja tebi kazem da ih ima koji su uceni ali su ipak zrtva propagande.

        nije u redu da se na medijima kaze "ne zna se jos uvijek da li je to djelo muslimanskih terorista" upravo zato sto se ne zna. poenta toga je ispiranje mozga a znamo kako je tv mocan medij za takve rabote.

        tema nije demokratija u islamskim zemljama, ni sadam, ni bin laden, tema je islamofobija, i jos ima zvjezdice.
        mene licno ne interesuje ni sadam ni bin laden i ja kao bosanski musliman nemam ama bas nikakve veze sa arapskim svijetom.
        to da svi muslimani svijeta pusu u isti rog je takodje proizvod propagande i ispiranja mozga.

        i ne moras moje neslaganje s tobom dozivljavati kao licni napad na tebe. svi imamo pravo na misljenje.

        kazes za sebe da si "teski Realista bez politickih i Religiskih predrasuda"
        a ja cu opet tvojom logikom da kazem: pa ne bi reko da je bas tako

        kontas li moju poentu ?
        ako se ne slazes sa necijim misljenjem ne moras automatski da uvrijedis onoga sa cijim se misljenjem ne slazes. kontas ?

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-02-2004 17:48 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        nadia nadia is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 400
        Location: CH
        pokretac teme Thread Started by nadia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma rondo , ja blick ne citam i ne sekira me ali je to svakim danom svugdje sve vise tematizirano pa rekoh , haj da vidimo kako se hercegovci u tome snalaze...

        ___________________________________________________________________

          \ | /

          (@ @)

          -----o00-(_)-00o-----

        04-02-2004 19:14 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
        Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
        rezimski novinar




        Poruka: 3241
        Location: Iza

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        .

        ___________________________________________________________________
        Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-19-2005 u 08:48.

        04-02-2004 23:15 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
        Musala Musala is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1304
        Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tana 19.gif

        U tvome postu sam nasao da je tvoje misljenje po

          pogresno i nerealno danasnjoj situaciji u Svijetu. Ja sam samo izneo cinjenicu da se isto pitanje postavlja i u svim Islamskim zemljama.
          Nisi ni pokusao da das svoj komentar na moj, nego si navodno uvrijedjen. Zasto pokusavas mome misljenju dati pogresno svijetlo??????????
          Ako si procitao moje misljenje mogao si da vidis da ja ne aludiram ni na koga licno. Sve sto sam ja izneo su samo cinjenice.
          Ali kad bi ja gledao na stvari kao i ti onda su i Turci i Pakistanci i Egipcani i druge Islamske zemlje isto tako anty- muslimanski raspolozene kao i Amerikanci.
          A ti koji zivis u Americi aludiras samo na Ameriku. E vidis to se zove demokratija o kojoj sam ja govorio-kuzis. 10.gif
          A to da postoji islamofobija danas pa sigurno da postoji ali za to ne mozemo kriviti citav svijet. Prije je bila islamofobija iz straha od nepoznatog, a danas je islamofobija iz straha od terora a zna se ko ima najvise zasluga za to.

          Drugo:

            Moj post i moje misljenje nema hama bas nikakve veze sa tobom licno.

            Ali ako si ti u mome postu pronasao sebe pa to je onda tvoj problem. 21.gif

            Citat od Tana:



              Moj odgovor je: 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif bas si me slatko zasmijao.

              Ako je neko ucen ili neucen to samo njemu moze koristiti, ali dragi moj UCENOST se ne postize zavrsavanjem visokih skola, ili neucenost ne zavrsavanjem istih.
              Ima na tone tkz. visokoskolovanih ucenih ljudi koji su dokazano postali ili su: glupaci i zatucanici i teski nacionalisti i jos im ovce u glavi bleje, a i onih koji su zrtve propagande. (Ne mislim ovde na tebe. Ali sad i neznam hoces li ti opet sebe naci u ovome, ali to je opet tvoja stvar)
              Moj Tana, cinjenica je da je jedan Bravar drzao mir za 50 god a ovi ''Umnjaci'' poslje njega nisu mogli bez prosipanja pameti pa vidi gdje nas dovedose. Mozda se ti opet neces sloziti sa mnom????
              (izvinjavam se odo daleko od teme) 01.gif


              Moja namjera nije bila prepucavanje, i nije fer sa tvoje strane da se ti tako ponasas. 29.gif

              ___________________________________________________________________
              -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

              04-04-2004 14:33 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
              Musala Musala is a Male
              rodjeni




              Poruka: 1304
              Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kenzo tebi cu odgovoriti kad se malo odmorim 10.gif

              ___________________________________________________________________
              -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

              04-04-2004 14:36 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
              Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
              rezimski novinar




              Poruka: 3241
              Location: Iza

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              .

              ___________________________________________________________________
              Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-19-2005 u 08:49.

              04-04-2004 17:20 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
              Musala Musala is a Male
              rodjeni




              Poruka: 1304
              Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice


                Sto posto tacno receno jer Alkaidini, Hamasovi ili drugi teroristi nisu samo iz jedne najcije ili drzave vec iz razlicitih nacija i drzava a pripadnici su iste vjere nazalost.
                Zato i postoji islamofobija ali iz straha od terora a ne iz straha od muslimana kao vjernika.
                Trenutno u svijetu, ja znam da nije bas svejedno biti Musliman ako vec nisi u Islamskoj zemlji.

                Svi mi znamo da Islam nema veze sa Teroristima, ali se oni iza toga kriju, dok im drugi to dopustaju. I meni smeta kad neko povezuje teror sa religijom ili nacijom, pogotovu sto ja poznajem nas narod.
                Ali mi isto tako nije jasno zasto se Bosanski ili Hercegovacki Musliman nadje uvrijedjen ako se kaze Muslimanski Terorista iz Afganistana ili Egipta. 14.gif

                Citat od Kenzo:


                  Razlike izmedju IRE, ETE i Al-Qaide?? Zao mi je da ne vidis te razlike, pa da ti ih pokusam objasniti.
                  Prvo sto se IRE i ETE tice kad su postavljali bombe to je bio ili Irac ili Spanac. Drugo nisu oni isli u neke druge zemlju da tamo postave bombu i ubiju tamo neduzni narod. Trece i kad bi postavljali bombe uvjek bi javljali bi policiji na vrijeme tako da bi se izbjegle neduzne zrtve. Znaci nije Globalna prijetnja nego unutrasnje stvari jedne drzave.

                  Sto se Alkaide iTerorista tice to je vec drukcije moras priznati. Oni postave bombu ili posalju samoubicie i ciljaju da pobiju sto vise neduznog stanovnistva ne birajuci jeli to skolski autobus, soping centar, poslovni centar, ili vojni objekat. Drugo pripadnici Alkaide nisu samo iz jedne drzave vec iz nekoliko desetina drzava sto vec pretstavlja Globalnu Krizu.

                  Kenzo i ja sam bio zrtva u Jugoslaviji u mome Mostaru ali mozda ne kao ti. Ti si mozda bio zrtva od jedne ili dvije strane ali sam ja sam bio zrtva od svih strana a ni jedan od nas opet nije na svome, bar znam da ja nisam.

                  Sto se terorista tice njihova je nacionalnost Teror, ali mnogi to ne vide pa se zato i ovdje ovakve polemike razvijaju. Na zalost manjka puno realnosti.

                  Sto se TV tice pa mozda bih trebao bi ponekad i pogledat koju emisiju. Od 1989 sam i prestao pratiti TV jer sam shvatio da je TV samo sretstvo za obmanu masa, na zalost.

                  ___________________________________________________________________
                  -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

                  04-04-2004 19:06 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
                  Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
                  rezimski novinar




                  Poruka: 3241
                  Location: Iza

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  .

                  ___________________________________________________________________
                  Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-19-2005 u 08:49.

                  04-04-2004 22:04 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
                  bejrut bejrut is a Male
                  proplivo




                  Poruka: 16
                  Location: indonezija

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  gdje to i ko napada islam-jues ej nisu napale islam vec sadama-nisu napale afganistan vec bin ladena-ko je kriv tim zemljama sto stite idiote koje imaju u glavi samo dzihad--bin laden je bio njihov cojek za vrjeme rata s rusima-i onda pajdo konto more se i na amere--pa kolko je ljudi primila amerika od tada iz afganistana i iraka-stizu nenormalno brzo--i sta im fali u americi-imaju hladjenje -ejjjjjjjjjj-i sad ameri terorisu islam--pa da nije amera ne bi bilo islama ljudi--sto se nesto ne desi arabiji il emiratima--jok-normalni ljudi i brani li im iko islam--no no--nego vaki ala avganistanci iracani itd jedu govna-ma ..........

                  ___________________________________________________________________
                  ako snjeg bude ikada pad'o,kao one noci po nama
                  ti mu nemoj kriti lice,vec ga hvataj usnama......

                  04-05-2004 01:25 bejrut is offline Pregledaj poruke od bejrut Dodaj bejrut u listu prijatelja
                  Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com