Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mostarske babice i doktori koji su bili na vasem rodjenju... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
trudim se




Poruka: 230

Mostarske babice i doktori koji su bili na vasem rodjenju... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...
Otvaram ovu temu jer mislim da bi mogla biti vrlo interesantna i da nas podsjeti na ljude koji su na jedan nacin obiljezili nase zivote...Obiljezili su nase zivote na taj nacin sto su bili prvi koji su nas dodirnuli i culi nas plac u porodilistu...Znaci radi se o babicama i ginekolozima...
Da li znate koji doktor i koja babica su prisustvovali vasem rodjenju?

U mostarskom porodilistu na mom rodjenju bili su prisutni doktor Vjeko Barisic i babica Nedjeljka Jakisa 10.gif ...

___________________________________________________________________
Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

03-06-2006 17:00 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

davno je bilo to, 1965 14.gif
pitanje, sto ova tema ode u legende mostara???

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Plastic dana 03-06-2006 u 17:10.

03-06-2006 17:09 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
mela mela is a Female
ne more meda


Poruka: 41
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dr. Velic. A on me je i primio kad sam dosla roditi 1998!

03-06-2006 17:54 mela is offline Posalji Email za mela Pregledaj poruke od mela Dodaj mela u listu prijatelja
Vrelo_Radobolje Vrelo_Radobolje is a Male
trudim se




Poruka: 230
pokretac teme Thread Started by Vrelo_Radobolje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:


    pitanje, sto ova tema ode u legende mostara???


Mela u svom postu pomenu doktora Velica...Taj covjek je u svom radnom vijeku sigurno prisustvovao rodjenju par hiljada malih mostarki i mostaraca...Ili jedna babica koja je u svom radnom vijeku takodjer prisustvovala rodjenu par hiljada svojih sugradjana...Pa zar to nisu legende ljudi...
Za mene jesu, a sad opet svi mi imamo svoje misljenje i nacin razmisljanja...

Inace, ne vidim niti jedan drugi podforum koji bi odgovarao za ovakvu temu...Ako administratori i moderatori imaju drugacije misljenje i misle da ovoj temi ovdje nije mjesto, neka istu slobodno sklone ili izbrisu...

___________________________________________________________________
Sve ovo je samo jedna igra...Nema tog Foruma koji je vrijedniji od vaših živaca i vašega života...

03-06-2006 18:25 Vrelo_Radobolje is offline Pregledaj poruke od Vrelo_Radobolje Dodaj Vrelo_Radobolje u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prvo da Vrelu kazem bravo za temu 10.gif Posto mi je majka babica Berka u penziji i znam da je dosta porodila zena u Mostaru i okolini zovnuh je prije 5 minuta da je pitam ko je mene na svijet izvukao.Kaze mi Cemalovic Vahida iz Cernice.Kakve li je zena muke samnom imala posto mi je pupcana vrpca bila 3 puta omotana oko vrata......Prezivih zahvaljujuci toj babici i hvala joj gdje cula i necula 33.gif

03-06-2006 18:46 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
mela mela is a Female
ne more meda


Poruka: 41
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo sad sam pitala mamu ko je bila babica, kaze Berka!
Pozdrav njenom sinu, mom skolskom drugu iz osnovne!

03-06-2006 19:11 mela is offline Posalji Email za mela Pregledaj poruke od mela Dodaj mela u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala takoder mela moja drugarice iz osnovne 01.gif

03-06-2006 19:34 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    Prvo da Vrelu kazem bravo za temu 10.gif Posto mi je majka babica Berka u penziji i znam da je dosta porodila zena u Mostaru i okolini zovnuh je prije 5 minuta da je pitam ko je mene na svijet izvukao.Kaze mi Cemalovic Vahida iz Cernice.Kakve li je zena muke samnom imala posto mi je pupcana vrpca bila 3 puta omotana oko vrata......Prezivih zahvaljujuci toj babici i hvala joj gdje cula i necula 33.gif

Samo da cestitam Berki jer mi je porodila zenu, a tebi Tuti pozdrav
Beli!
p.s. GSC do groba... 10.gif 02.gif 02.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

03-06-2006 19:36 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala ti Beli i naravno GSC do groba 10.gif

03-06-2006 19:43 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Vrelo_Radobolje:

        citat od Amir:


      pitanje, sto ova tema ode u legende mostara???


    Mela u svom postu pomenu doktora Velica...Taj covjek je u svom radnom vijeku sigurno prisustvovao rodjenju par hiljada malih mostarki i mostaraca...Ili jedna babica koja je u svom radnom vijeku takodjer prisustvovala rodjenu par hiljada svojih sugradjana...Pa zar to nisu legende ljudi...
    Za mene jesu, a sad opet svi mi imamo svoje misljenje i nacin razmisljanja...

    Inace, ne vidim niti jedan drugi podforum koji bi odgovarao za ovakvu temu...Ako administratori i moderatori imaju drugacije misljenje i misle da ovoj temi ovdje nije mjesto, neka istu slobodno sklone ili izbrisu...

Ma mane zeve, tema odlicna,,,nek stoji jasta, bilo gdje, samo meni malo bilo cudno da je ovdje 10.gif

03-06-2006 20:32 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moja mama kaze da je porodio dr.Soce 01.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

03-06-2006 21:41 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
niko_i_nista niko_i_nista is a Male
guster


Poruka: 75

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni je bio stari divanovic , komsija iz celebica sokaka 07.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane niko_i_nista dana 03-06-2006 u 23:35.

03-06-2006 22:12 niko_i_nista is offline Posalji email za niko_i_nista Pregledaj poruke od niko_i_nista Dodaj niko_i_nista u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doktor Dragnic i babica Nedeljka 10.gif

___________________________________________________________________

    28.gif

    03-06-2006 22:13 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e ovako

    na mom rodjenju je bila babica Nedjeljka Jakisa i doktor Tarik Muftic

    ginekologija bila u staroj bolnici

    (Vrelo , nije valjda da i ti imas godina 07.gif )


    kad sam radjala prvu kcerku , bile su Berka i Vahida babice ...dr. Zagaorka

    Tuti , veliki pozdrav tet Berki 33.gif 33.gif

    a sa drugom kcerka , su bile dr.Zagorka i sestra Vedrana 10.gif

    03-06-2006 23:30
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sad imam priliku da spomenem Muneveru -Veru Hebib

    blagu , finu njegovateljicu , koja je bila smiraj za bebe

    kada je ulazila u sobu , gdje su bebe u glas plakale, svojim umilnim glasom

    i blagoscu , je znala umiriti sve bebe

    sad zivi Göteborgu ...srele smo se prije par godina

    teta Vera , hvala Vam 33.gif

    03-06-2006 23:34
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dr.Pezo i Berka 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      03-06-2006 23:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      amra p. amra p. is a Female
      carica mjeseca maja




      Poruka: 5017
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Lela:

        sad imam priliku da spomenem Muneveru -Veru Hebib

        blagu , finu njegovateljicu , koja je bila smiraj za bebe

        kada je ulazila u sobu , gdje su bebe u glas plakale, svojim umilnim glasom

        i blagoscu , je znala umiriti sve bebe

        sad zivi Göteborgu ...srele smo se prije par godina

        teta Vera , hvala Vam 33.gif


      Vera mi je bila komsinica, u stoj zgradi prije rata, ja kao mala vazda kuburila sa upalom krajnika a ona mi kuci dolazila i inekcije davala .

      ___________________________________________________________________

        28.gif

        03-07-2006 00:01 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
        TUTI
        Mister foruma 2008

        Poruka: 5888

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pozdrav je otisao za Mostar Lelo 01.gif Evo ovog trenutka se u ime moje majke Berke zahvaljujem svima vama koji je pozdravljate,pamtite...HVALA VAM 33.gif imate svi veliki pozdrav od nje 01.gif

        03-07-2006 12:02 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...jos jedan pozdrav teti Berki 33.gif


        ..evo i na mome rodnom listu pise njeno ime


        ...havala teta Berka



        ..pozdrav za Tutia 10.gif

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-07-2006 12:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        TUTI
        Mister foruma 2008

        Poruka: 5888

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hvala vjetar 01.gif i ja tebe puno pozdravljam 10.gif

        03-07-2006 18:05 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
        Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com