Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » 3 Pitanja » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
jomu jomu is a Male
BHFanatic




Poruka: 439
Location: Juzna Tribina

3 Pitanja Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjernici tvrde da je Bog Vjecan. Da li to znaci da Bog nemoze ubit sam sebe jer je on vjecan?Usto je i svemoguc trebalo bi da moze i sam sebe da unisti.

Moze li Bog sebi postavit zagonetku koju sam nece moc da rijesi?

Vjernici kazu da Bog moze stvorit kamen bilo koje velicine i mase i da moze unistit isti takav. Mozeli Bog stvorit kamen koji ni on sam nemoze unistit?Ako je svemoguc, trebo bi da moze stvorit neunistivi kamen.

___________________________________________________________________

04-17-2006 04:15 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
BiH BiH is a Male
rodjeni




Poruka: 953

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stara filozofska pitanja. Mozes tu dodati i moze li Bog stvoriti jos jednog istog takvog Boga npr. To po meni nisu pitanja na koja se moze odgovoriti nasom ljudskom logikom. Bog nije kontradiktoran samom sebi, barem ja tako mislim. A jesi li razmisljao da ako je Bog svemoguc da on istovremeno i moze i ne moze napraviti taj kamen o kojem govoris? 07.gif

___________________________________________________________________
Ako ne gledas vijesti onda si neinformiran a ako ih gledas onda si pogresno informiran.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane BiH dana 04-17-2006 u 13:27.

04-17-2006 13:25 BiH is offline Posalji email za BiH Pregledaj poruke od BiH Dodaj BiH u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo su ona triki pitanja i nije ih fer ni postavljati

i nemaju nikakve veze sa cinjenicom da li je bog svemoguc

to je isto ko ono pitanje: zna li ti zena da se kurvas? sta god da odgovoris ne valja

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-17-2006 16:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ili jedno jedino: šta je starije, kokoš ili jaje?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-17-2006 16:10 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
jomu jomu is a Male
BHFanatic




Poruka: 439
Location: Juzna Tribina
pokretac teme Thread Started by jomu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jah...Niko meni ne odgovori na pitanje.

Uzas

___________________________________________________________________

04-17-2006 21:08 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
Sumejja Sumejja is a Female
ne more meda


Poruka: 43
Location: Swe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ova pitanja su neispravna, tj pogresno postavljena i zbog toga nije ni potrebno na njih odgovarati. To ti je isto k'o kad ti profesor matematike postavi zadatak sa pogresno postavljenim brojevima i operacijama. Ili ti kaze nacrtaj mi okrugli trokut....

Nema potrebe da Bog sebi postavlja zagonetku koju on nece moc rijesiti jer on u startu zna da je Sveznajuci 10.gif

___________________________________________________________________

    04-18-2006 00:17 Sumejja is offline Homepage of Sumejja Pregledaj poruke od Sumejja Dodaj Sumejja u listu prijatelja
    jomu jomu is a Male
    BHFanatic




    Poruka: 439
    Location: Juzna Tribina
    pokretac teme Thread Started by jomu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hvala na odgovoru Sumejja 10.gif

    ___________________________________________________________________

    04-18-2006 11:53 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a drama i pitanja 28.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    04-18-2006 11:56 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com