Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Ima lijeka, ima nade (rak dojke) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

de vishe necemo li dozivjeti da se i toj bolesti stane u kraj

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

05-18-2005 22:24 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
zvechka zvechka is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1374
Location: Somewhere nice

Kylie Minogue u borbi protiv raka Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad smo vec kod raka dojke jos jedna pjevacica je vec na lijecenju 21.gif


Vijest koja se brzinom svjetlosti procula jeste da je pop princezi Kylie Minogue
dijagnostikovan rak dojke u ranom stadijumu. Tridesetsestogodisnja pjevacica morala
je da otkaze turneju po Australiji, kojoj se radovala.

“Dok je boravila kod svoje porodice u Melbourneu, uoci turneje po Australiji, porodicni
ljekar je iznio dijagnozu da Kylie ima rani oblik raka dojke”, saopsteno je iz Frontier Touring
Companyja. “Pjevacica ce hitno biti podvrgnuta odgovarajucim tretmanima, a njena
australijska turneja nece moci da bude odrzana, kao sto je planirano.”

Kako je bolest otkrivena u ranoj fazi s tretmanom ce se krenuti odmah.

“Ja se nadam i molim, jer doktori su to otkrili u pocetnoj fazi, da ce sve biti ok”, rekao je
boss Michael Gudinski. “Znam da je Kylie veliki borac, i mi svi mislimo veoma, veoma
pozitivno, i ne mozemo da iscekamo dan kada ce se ona opet smijati i vratiti u akciju.
Ali pred njom je nekoliko teskih sedmica, s kojima treba da se izbori.”


Inace, Kylie je ucestvovala u dobrotvornim priredbama na kojima se prikupljao novac za
istrazivanje raka dojke, kao i sirenju svijesti o raku prostate, od cega je obolio njen otac.
2002. godine, prsluce iz njene kolekcije prodato je za £2,400 na jednoj dobrotvornoj
aukciji u Londonu.

“Toliko sam se radovala ovoj turneji pred australijskom publikom, i jako mi je zao sto moram
razocarati svoje fanove. Ipak, nadam se da ce se sve srediti i da cu se vrlo brzo vratiti
svojoj publici” – izjavila je Kylie.

Tokom juna trebalo je da odrzi koncerte u Sydneyju, Melbourneu, Brisbaneu, Adelaideu i
Perthu. Osim toga, odgodjena je i cijela azijska turneja, ukljucujuci i koncert u Hong Kongu,
gdje je vec rasprodato svih 7.000 ulaznica.

05-19-2005 10:51 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
zvechka zvechka is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1374
Location: Somewhere nice

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda ce ovo otkrice pomoci i njenoj borbi protiv opake bolesti.

Nadam se da ce se osmijeh sto prije vratiti na njeno lice 33.gif

05-19-2005 11:03 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
Black_Witch Black_Witch is a Female
rodjena




Poruka: 985
Location: na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.....................

___________________________________________________________________
.............

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Black_Witch dana 10-10-2005 u 09:17.

05-19-2005 12:57 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
BACA BACA is a Male
ne more meda


Poruka: 34
Location: pokraj auto puta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

okrenimo se malo i alternativnoj medicini. Postoje i prirodni lijekovi za unistenje celija raka .
Za rak dojke znam da je odlican lijek od mladih oraha , meda i aloje . Imam knjigu cuvene travarke MarijeTreben u kojoj se nalaze potvrdjeni recepti koji pomazu za lijecenje mnogih bolesti . Posto sam u porodici imao slican slucaj prije godinu dana -dijagnoza u januaru je bila - bjeri kuci i razmisli sta ces raditi sljedecih 60 godina , jer je osoba potpuno zdrava.

___________________________________________________________________
~202~

05-28-2005 18:54 BACA is offline Pregledaj poruke od BACA Dodaj BACA u listu prijatelja
BACA BACA is a Male
ne more meda


Poruka: 34
Location: pokraj auto puta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za sve tumore,ciste,adenome melanome , papilome ili hematome
sprema se caj.
ujutro pola sata prije dorucka i uvece pola sata prije vecere piti po solju caja od rastavica , a preko dana litru i po do dvije caja od mjesavine 300g nevena , 100 g hajducke trave i 100 g koprive ( sve dobro pomjesati )
kod svake zlocudne bolesti treba se strogo pridrzavati velike kolicine caja , a bolesnik to moze savladati tako sto ce svakih 15 minuta piti po gutljaj caja .

ovo je univerzlni recept , a postoji za svaku bolest posebno jos dodatak npr, kod operacije dojke potrebno je ranu mazati masti od nevena , ako nekog interesuje nesto posebnooze da se javi na pp.

S R E C N O !


Zelim vam da ste svi zivi i zdravi i da nikome ovi recepti nikada ne zatrebaju

___________________________________________________________________
~202~

05-29-2005 16:26 BACA is offline Pregledaj poruke od BACA Dodaj BACA u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com