Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » A Voker !? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zna Habiba sviju 35.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

09-01-2004 14:09 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
stari most stari most is a Male
guster


Poruka: 66
Location: Mostar , ta nisam iz Capljine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

    Zna Habiba sviju 35.gif
13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
cuj habiba
e bas se ismija

___________________________________________________________________
sto je danas lijep i suncan dan

09-02-2004 14:05 stari most is offline Pregledaj poruke od stari most Dodaj stari most u listu prijatelja
selmichak selmichak is a Female
mofo beba


Poruka: 5

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od stari most:

        citat od BMW:

      Zna Habiba sviju 35.gif
    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
    cuj habiba
    e bas se ismija


haha 26.gif 26.gif

34.gif 34.gif 35.gif 35.gif

___________________________________________________________________
Selma je ime moje cerkice

09-02-2004 17:10 selmichak is offline Pregledaj poruke od selmichak Dodaj selmichak u listu prijatelja
stari most stari most is a Male
guster


Poruka: 66
Location: Mostar , ta nisam iz Capljine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koga li ce sad izvaditi da mi je znati 21.gif
Aj da vidimo ko je novi na tapetu za hakanje . Poznajemo mi tu ulicnu (ne ) kulturu . 35.gif 35.gif

___________________________________________________________________
sto je danas lijep i suncan dan

09-03-2004 10:25 stari most is offline Pregledaj poruke od stari most Dodaj stari most u listu prijatelja
Zlaja_MO Zlaja_MO is a Male
mofo beba


Poruka: 7

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad sam vidio Vokera na legendama nisam mogo' da shutim, pa nek se ljuti i zamjera ko god hoce...

Ne znam kakav je u Svedskoj, ali kao djete, koje se odgojilo na Kantarvecu, sam ga dozivio kao nekoga punog sebe, nekoga ko je svoj bjes fizicki znao iznositi po tudjoj djeci
skoro ni zbog cega..(nije mene licno nikada smio pipnuti)..

sjecam se da je islo do te mjere da su ucitelji iz 3ce osnovne morali ici i svadjati se s njim, jer bi naravno ovaj tvoj "legendarni" namlatio nekog od ucenika, ono bezze. (zbog lopte ili sl.)

ja ne znam po cemu je on toliko pozitivnom poznat dole da bi bio legenda.

05-14-2005 01:16 Zlaja_MO is offline Posalji Email za Zlaja_MO Pregledaj poruke od Zlaja_MO Dodaj Zlaja_MO u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zlaja_MO:

    kad sam vidio Vokera na legendama nisam mogo' da shutim, pa nek se ljuti i zamjera ko god hoce...

    Ne znam kakav je u Svedskoj, ali kao djete, koje se odgojilo na Kantarvecu, sam ga dozivio kao nekoga punog sebe, nekoga ko je svoj bjes fizicki znao iznositi po tudjoj djeci
    skoro ni zbog cega..(nije mene licno nikada smio pipnuti)..

    sjecam se da je islo do te mjere da su ucitelji iz 3ce osnovne morali ici i svadjati se s njim, jer bi naravno ovaj tvoj "legendarni" namlatio nekog od ucenika, ono bezze. (zbog lopte ili sl.)

    ja ne znam po cemu je on toliko pozitivnom poznat dole da bi bio legenda.

Vjerovao ili ni to je tolika legenda da ja apsolutno nemam pojma o kome se radi, JEKO VOKER? 21.gif

05-14-2005 02:10 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
zorro13 zorro13 is a Male
trudim se




Poruka: 194

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Voker legenda?
Bez veze!

___________________________________________________________________




          05-16-2005 08:51 zorro13 is offline Pregledaj poruke od zorro13 Dodaj zorro13 u listu prijatelja
          Brato_No1 Brato_No1 is a Male
          mofo beba




          Poruka: 3
          Location: Stockholm, SWE

          Voker Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od McGowan:

            zove se esad a prezime mu je mushic...

            zivi i radi u norveskoj vec duze godina... ima troje krasne djece od kojih najstarije ima sada 18god i veoma talentovan je fudbaler... ima mladjeg sina jos jednog i on je takodjer potencijalni talenat... bas kao i voker u svojim danima... 10.gif
            treca je curica koja jeinace bliznakinja sa ovim mladjim... i ona trenira rukomet... prava sportska familija 10.gif

            znam citavu familiju vrlo dobro i molio bi ove neke da ne pisu nakaradne postove jer vrlo moguce je da jednog dana neko od njegove troje djece sjedne za komp i procita nebuloze koje ce im sigurno neprijatno leci... prvenstveno mislim na lika pod nickom pasha...drug imas i ti sigurno svojih mana i kvaliteta, prazni se negdje drugo, bezze ti je prica(ovo ti je od mene i licno i personalno pa ti gledaj)...

            zamislite svoju djecu kako citaju neke skrapotine o svome ocu kojeg neki opisuju kao hajvana ili nesto u tom fazonu... razmislite i budite razumni... toliko od mene...

            ps. neko kome su potrebne neke podrobnije info o vokeru i familiji iz prijateljskih razloga mozete se slobodno obratiti na private meni... bok decki....


          Svka cast legendo. 10.gif
          Vokera znam jer mi je adje, a moja je mama ta sto je radila u ambasadi u SWE, a to si ti sve razjasnio.

          ___________________________________________________________________



              broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Brato_No1 dana 08-18-2005 u 20:57.

              08-17-2005 14:22 Brato_No1 is offline Homepage of Brato_No1 Pregledaj poruke od Brato_No1 Dodaj Brato_No1 u listu prijatelja
              Zigi Zigi is a Female
              gusterica


              Poruka: 60
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              10.gif

              03-22-2006 01:06 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com