Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Sjetili se » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Sjetili se Ðoke Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mostar -- Sinoæ je u znak sjeæanja na Ðovanija Ðoku Æoriæa održan 6. po redu Memorijalni koncert Ðovani Ðoko Æoriæ. Kroz noæ rocka, hard rocka, metala puliku su vodili bendovi 'Ko su ovi', 'Roko i paæenici', 'Bad blues band (Bulevar)', 'Malter ego' i 'Sivi dom'.Publika je u puna tri sata svirke mogla uživati prisjeæajuæi se rock hitova sa prostora ex-yu, te hitova stranih izvoðaèa. Mnogi od bendova koji su nastupili na ovom memorijalnom kocertu ponudili su kvalitetno muziciranje što je poklonike tog zvuka oduševilo - javio je bljesak.info.Ðovani Ðoko Æoriæ (1966. - 2007.) jedan je od najplodnijih mostarskih glazbenika i glazbenih autora. Svoj peèat na mostarsku glazbenu scenu kao autor i glazbenik ostavio je kroz rad u bendovima 'Zemljotres', 'Vulkan', 'Ženevski dekret', 'Goli u sedlu', 'Bulevar' i 'Nitkovi'.U sjeæanje na Ðovanija Ðoku Æoriæa 2008. godine pokrenut je Memorijalni koncert na kojem nastupaju Ðokini suradnici i mlaði bendovi, koji ovim odaju poèast prerano preminulom glazbeniku i prijatelju.

02-11-2013 01:46 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima jedna tema o memorijalu Djokinom.

Valjalo bi spojiti ove dvije teme, i ako je moguce okaciti koju sliku ili video sa memorijala.


Meni je stvarno zao sto sam daleko, Bio sam na nekoliko svirki sa Vulkanom i 'Goli u sedlu', okupljali smo se u Goluba, poznajem clanove Zemljotresa, ali sam bio previse mali da prisustvujem njihovim svirkama.

Zahvaljujuci Sahbazu, u mome autu treste povremeno 'Dzenis' i pokoja pjesmica Zenevskog 18.gif


Djoko GRANDE, velikan mostarske glazbe (sto mi je rah. Dundo govorio, glazba je uzviseni stadij muzike), neka ti je laka nasa mostarska zzemlja

25.gif 25.gif
33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

02-11-2013 11:51 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka ti je laka mostarska zemlja Djoka. Bila mi je cast svirati sa tobom.

02-11-2013 20:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com