Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Elvis Memi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Elvis Memiæ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

iz Lukavca, "Undergroundman" s foruma "Nesvrstani"

    http://lukavac-x.ba/lukavac/apel-za-pomoc-elvisu-memicu-iz-lukavca/

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-01-2011 08:59 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Preneseno sa FB, sa stranice MG Nostalgija:

Koncert je prošao, skupljena sredstva samo što nisu poslana na Elvisov konto, a onda nam stiže mail od našeg dragog prijatelja Mare - Marka Govorèina, Mostarca koji živi u Austriji. Mara je vrhunski muzièar, ali je još više veliki èovjek i humanista. On je, izmeðu ostalog, više puta i na razne naèine davao svoje nemale priloge humanitarnoj akciji koju organizacija "Our Kids" iz Londona veæ nekoliko godina uspješno vodi sa samo jednim ciljem, pomoæi djeci bez roditelja u Djeèijem domu u Mostaru.
Markova grupa u Austriji je upravo izdala svoj prvi CD. Kada je saznao za naš koncert u Bergenu posveæen Elvisu, Mara se odmah javio i naravno dao svoj doprinos za našu akciju 10 CD – ova koje mi evo odmah nudimo na prodaju. CD po cijeni od 20 € možete naruèiti mailom na adresu

    nostalgija.no@gmail.com
. Zbog velikih troškova poštarine moramo se na žalost ogranièiti na Evropu. Nakon uplate Marko lièno šalje CD sa posvetom na vašu adresu, a mi šaljemo vaših 20 € na Elvisov raèun!

Mara najljepša ti hvala!
___________________________________________________________________________
_

12-01-2011 16:09 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com