Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Fini Historija da ne kazem Povijest! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prihvatam izvinjenje. Znam da si svestan da si pogrijesio.

01-17-2011 20:06 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te
pokretac teme Thread Started by pasha

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja kada sam odlucio da teme-postove smjestim na jedno mjesto nisam ima namjeru da polemisem oko toga
nisam, isto tako imao namjeru da mu kazem da ne nastavi sa svojim angazmanom na forumu
jednostavno teme koje on otvara nisu posjecene a nisu ni za kante neka se vidi sta ima reci
svakako teme u kojima je ucestvovao i bile su posjecene nisam ni dirao neka stoje
u buduce kada otvori temu i jedan post na njoj duze vremena prebacivat cu ovdje sa istorije a ista ima i na religiji
zasto ste vi ovoliko navalili jedni na druge ne znam ali nema veze ovo sa istorijom

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-17-2011 22:55 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Shta bi ??

01-18-2011 00:58 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com