Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Bajadera s kokosom » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Bajadera s kokosom Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bajadera sa kokosovim brašnom

Sastojci:

100 gr èokolade za kuhanje
300 gr mljevene plazme
2 dl mlijeka
300 gr šeæera
3/4 margarina
200 gr kokosovog brašna

Priprema:

Prokuhati mlijeko zajedno sa šeæerom te u to dodati 3/4 margarina.

Time preliti keks pomijesan kokosovim brasnom.

Sve to dobro umiješati a potom masu razmazati po plehu,

nakon što se ohladi preliti glazurom od èokolade.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-08-2010 12:26 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sany me ponuka sa svojom bajaderom da napisem recept bajadere koju sam pravila prvi put i svidja mi se

Ovo je tako lagano napraviti a lijepa i lagana bajadera.(kolac)

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-08-2010 12:28 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1517

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ha ja, sad kad treba mrsat' ti nas bombardujes ovim receptima 21.gif Djemilaaaa sta nam radis 02.gif
Ja na dieti i vidi muz nista od kolaca i slatkisa, zasuce rukave i napravi hurmasice 02.gif

02-09-2010 03:47 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo i moje bajadere s kokosom( recept razdjeljen i Švicarkama, kažu da lakši, a ljepši kolaè nisu jeli 01.gif ):

Izgleda da je izmeðu ova dva recepta jedina razlika mlijeko i mjera nekih sastojaka.

Špinovati pola kile šeæera sa 1 dl-om vode, 5-10 minuta i u vruæu masu odmah dodati 12 dkg narezanog margarina.
Kad se rastopi, pomakne se posuda sa šporeta i brzo se doda: 25 dkg mljevenog plazma keksa, 10 dkg kokosovog brašna i obavezno malo ruma.
Sve brzo i dobro izmiješati i izliti u tepsiju podmazanu uljem (ne peèe se).

Kad se smjesa stvrdne, preliti glazurom. Glazura je:
Na šporetu u tavi rastopiti 200 gr. èokolade sa 8-10 dkg margarina i preliti odmah po bajaderi.
Da prste poližeš. 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-09-2010 u 08:54.

02-09-2010 08:50 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo mi je inaèe stari svekrvin recept, a ona je majstor što se tièe kolaèa. Pravim ga godinama i ovdje je veæ provjeren nebrojeno puta.

Dida, bona ne bila, ako je tako, mogla bi i zaobiæi ove teme 02.gif ali, jok, ne da ðavo mira.

02-09-2010 08:53 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1517

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Suti moja ti 02.gif ja ha na forum tako mi se oci zalijepe za ovu temu 11.gif 19.gif

Evo sam isprintala oba ova recepta da isprobam 02.gif prelazim sad na "slatku" dietu 13.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dida62 dana 02-09-2010 u 14:40.

02-09-2010 14:39 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koga æeš naæ' ovdje: Didu 13.gif

Slušaj, kad budeš probala ovaj moj recept, ako se budeš držala mjera i uradiš kako je napisano, ne možeš fuliti, to mi je sinov najdraži kolaè i svaki put uspije pravo dobro 10.gif

Imam još dobrih starih recepata, svi dobri i oprobani mali milion puta, ali neæu kad si na dijeti 35.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-09-2010 u 14:57.

02-09-2010 14:54 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dida62:

    Ha ja, sad kad treba mrsat' ti nas bombardujes ovim receptima 21.gif Djemilaaaa sta nam radis 02.gif
    Ja na dieti i vidi muz nista od kolaca i slatkisa, zasuce rukave i napravi hurmasice 02.gif


a sta cu moja Dida..ista nas muka goni.. 07.gif

ama ovo pravila u subotu i haj rekoh, neka se nadje na forumu..pa eto uhvatice se neko na "bakatinu" 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-09-2010 20:28 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by djemila

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cheri, bas ti hvala....
u ovom tvom receptu je manje maslaca, a vise secera..ali uglavnom to je to 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-09-2010 20:29 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odlicno zvuci 17.gif 10.gif volim i cokoladu i kokos 04.gif

___________________________________________________________________

    02-09-2010 21:16 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      Cheri, bas ti hvala....
      u ovom tvom receptu je manje maslaca, a vise secera..ali uglavnom to je to 10.gif



    Ahaaa, tjesi se ti 19.gif ma da je vas (sav)od have primice mi se oko stomaka 13.gif 13.gif
    Nego sreca nemam cokolade u kuci pa ne mogu danas da pravim 19.gif al' sutra je novi dan 02.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dida62 dana 02-10-2010 u 04:25.

    02-09-2010 21:35 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar
    pokretac teme Thread Started by djemila

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jasta nego novi dan 04.gif 04.gif 04.gif

    haj ti ne valja ni "rdjavo" 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-13-2010 16:53 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cheriiiiii, nije ti ovaj kolac nesto............ode za dan k'o halva 02.gif 19.gif

    02-20-2010 17:46 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    orion orion is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1113
    Location: mobilna

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od dida62:

      Ha ja, sad kad treba mrsat' ti nas bombardujes ovim receptima 21.gif Djemilaaaa sta nam radis 02.gif
      Ja na dieti i vidi muz nista od kolaca i slatkisa, zasuce rukave i napravi hurmasice 02.gif


    05.gif dragi moj rodjak

    ___________________________________________________________________

      02-20-2010 22:37 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
      orion orion is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1113
      Location: mobilna

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja sam svaki dan od sutra na dijeti, nemam karaktera sekunde jedne 35.gif

      ___________________________________________________________________

        02-20-2010 22:38 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od orion:

              citat od dida62:

            Ha ja, sad kad treba mrsat' ti nas bombardujes ovim receptima 21.gif Djemilaaaa sta nam radis 02.gif
            Ja na dieti i vidi muz nista od kolaca i slatkisa, zasuce rukave i napravi hurmasice 02.gif


          05.gif dragi moj rodjak



        Da si ga samo vidjela 19.gif "vi i vasa dieta, a meni secer pao" 13.gif

        02-21-2010 22:04 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com