Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Umjesto rastike blitva........ » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Umjesto rastike blitva........ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko je od vas probao japrak motan u blitvi?
Meni licno je mnogo ukusnije i ne boli me zeludac poslije,nekako mi u slast ono bas.
Nisam neki miljenik rastike inace tako da se vise obradujem blitvinom japraku.

___________________________________________________________________



      03-28-2009 18:18 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      sara sara is a Female
      moforaja




      Poruka: 5288
      Location: bogu za ledjima

      RE: Umjesto rastike blitva........ Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od funkyg:

        Ko je od vas probao japrak motan u blitvi?
        Meni licno je mnogo ukusnije i ne boli me zeludac poslije,nekako mi u slast ono bas.
        Nisam neki miljenik rastike inace tako da se vise obradujem blitvinom japraku.



      neznam nikad cula i nikad motala u blitvu znam da je pita dobra od blitve ,
      ali sve je stvar ukusa a i ne kosta probati. 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

      04-06-2009 17:05 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moja ga svekrva tako pravi, i mogu reci ima dobar ukus.... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      04-06-2009 17:10 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bona kakav je japrak bez rastike....
      to ti je isto ko ......ne mogu se sada sjetiti 02.gif 04.gif 07.gif
      i mene od njega boli stomak...
      ali ja njega maznem pa kud pukla da puklo....
      samo u rijetko ....kada dodjem dole onda se nazderem... 29.gif

      ___________________________________________________________________

        04-06-2009 18:17 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com