Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Tradicionalna hercegovacka jela » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:


    Još je bolje prvo na ulju, margarinu ili puteru izdinstati luk da postane staklast, pa onda trehnuti razmuæena jaja.
    Još jedna preporuka: uz ovo odlièno ide vruæi domaæi kruh,Mmmmhhh 10.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________

      12-15-2009 17:30 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mami:

        Lozovu sarmu pravim drugaèije.
        Listove loze obariti. Za nadjev se dinsta dosta zelenog luka, riža, nana, majdonos, doda se sol i biber. Kuha se u malo vode u koju se doda ulje. Meni je ovo super, ko salata. Kad mama pravi, obièno ih bude 60-80 komada, a ja u hodu sve jednu po jednu u usta pa ih tako pojedem i po 20.

      Super ovaj recept 10.gif
      Prestala sam praviti japrak otkad ne jedem meso.
      Ovo je super alternativa 10.gif

      12-15-2009 17:33 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      sara sara is a Female
      moforaja




      Poruka: 5288
      Location: bogu za ledjima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od denani:





        Denani svaka cast 10.gif veceras za veceru pravim pa se namocit .... 01.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        12-15-2009 20:25 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nekad mi je najsladji rucak - cimbur

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        01-28-2010 16:54 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



        Link:

          http://sofra.blogger.ba/arhiva/2008/03/03
        10.gif

        ___________________________________________________________________

          01-28-2010 19:46 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com