Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Ljetni kolaci i slastice » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

more i boranija(krompir i kiselina) s'bjelim lukom...proc po ovom shabanu...
a za slatko se ne brinem poshto ima karpuze i pipuna...hebesh kolace po ovome.. 23.gif 10.gif 17.gif 17.gif
a vecera je delikates
2-3 jaja i kavada posoljena... 17.gif 17.gif 10.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

07-01-2008 19:32 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Što je tebe Beli lako održavat 19.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

07-01-2008 22:13 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ko tristach je...
04.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

07-01-2008 22:20 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
leylic leylic is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1145

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od funkyg:

    Jos mi je zakon salata samo od rendanog glavatog kupusa i malo ubacim ja milerama u to i sirceta,ulje,biber,so,maa drama je zivota mi.

    Ovo sam neki dan probala jedan mi jaran rece redovno se ljeti puca sa ovom makedonskom salatom.
    Sastojci:
    2 krastavca
    500 ml jogurta
    malo soli
    pola kasikee sirceta
    3 glavice saransaka
    50 gr oraha (ovo po zelji )
    10-20 gr ulja
    majdonos ( za ukras po zelji )

    Oprati i oguliti krastavce i staviti u duboki tanjir za mjesanje.Dodaj jogurt, sirce i saransak.Sve dobro promjesati.Po zelji se mogu dodati ulje ili orasi.Staviti u tanjir za serviranje.Ukrasiti se po zelji majdonosom.Samo sto on umjesto saransaka stavi obican luk


Makedoncima makedonska hrana ,lafice,nemoj hemoroide da fasujes 13.gif
poslusaj jednom ludu glavu

07-01-2008 22:33 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle
pokretac teme Thread Started by funkyg

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Beli,dobra ti delikatesa 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________



      07-01-2008 22:38 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      Krule Krule is a Male
      Notorious




      Poruka: 2013
      Location: eeeee da ti je znat

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tople pive i hladne kalje 10.gif 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

      07-01-2008 23:02 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle
      pokretac teme Thread Started by funkyg

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I da je solja blizu 13.gif

      ___________________________________________________________________



          07-01-2008 23:05 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Krule Krule is a Male
          Notorious




          Poruka: 2013
          Location: eeeee da ti je znat

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          neka faki.... 19.gif cuj faki....aaaaaa.....ta necu iz solje jesti 19.gif

          ___________________________________________________________________
          Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

          07-01-2008 23:08 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
          tweetymo tweetymo is a Female
          moforaja




          Poruka: 3089
          Location: dvica kruzno oko hita

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od cvijetic_vila:

            Kad smo kod onog krastavca, jogurta i saransaka
            hahaha otisla ja u Spaniju, upeklo nesto kao ovdje slicno ne jede mi se nsita i ja fino sebi salatu tu napravim oni u mene blenuli ko 100 cuda ne znaju sta je. Ja pocela jesti oni jos cudnije. Hajde i oni ce probati..... i znas koja im je reakcija???? Stooooo jeeeeee ovooooooooooo hlllllladdddddnooooooooooooooo

            Ja iz frizidera sve izvadila i krastavac i jogurt hahahahaha

            To mi je jedna od najdrazih salata, a sataras kad mama napravi niko se ne smije primaknuti dok ja ne jedem 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            Sladoled: macho ili ona snjeguljica

            Funky brate tek ja skontah ti o jelu, a ja na poslu

            ta cu jesti???

          pa to je najobicbiji caciki tradicionalno grcko predjlo i on mora biti leden

          ___________________________________________________________________
          Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

          05-24-2009 16:09 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com