Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Zivot je cudo . » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koliko sam ja upucena , jos prije rata je bilo novinskih duela medju njima dvojicom

kusturica je imao primjedbe kako bulajic koristi ogromne investicije prilikom snimanja

svojih filmova , da bi postigao efekt . Uzmimo bacanje tenkova u Neretvu , prilikom

snimanja Neretve (samo mali primjer) .

Samo je i on poslije to isto radio . Primjer Dom za vjesanje .

Uglavnom konflitkti su poceli prije rata.....

09-06-2003 07:17
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e haj sad da vidimo ko je gledo film
evo ja ga skino na dc++ ali ga jos
nisam cjelog pogledo
gledo sam prvih 10 minuta i pocetak je barem
tipican za kusturicu

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

01-27-2005 20:00 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Luna Luna is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 279
Location: gdje Dunav ljubi nebo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Umjetnost ima veze sa srcem, moralom i obzirom (kao sto to fino Husinica rece)

Kusturica, Brega, Nele...tri razlicita talenta kojim je Sarajevo omogucilo da dodju do izrazaja...proslavilo ih....Sta je za uzvrat dobilo....izdaju!

Imali su mogucnost da odu u neku trecu zemlju i odatle stvaraju svoja djela i mozda cak javno oplakuju svoj grad (jer su definitivno imali razlog za to) Nigdje ga ne spomenuse...

Ne trebaju oni Sarajevu kao sto ni Sarajevo nije njima bilo nigdje na mapi!!!

TACKA 10.gif

___________________________________________________________________
Ustvari, covjekova sreca zavisi od toga koliko je proklet

01-28-2005 15:23 Luna is offline Pregledaj poruke od Luna Dodaj Luna u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Povlacim sve sto sam reko o njemu , neka ga tamo gdje i jest 08.gif



Kusturica plaæa sodomiju 500 eura!
Piše: Pero Zlatar

--------------------------------------------------------------------------------

BEOGRAD - Nekoæ bosanski, a zatim srpski redatelj Emir Kusturica, u Užicu upravo snima film radnog naslova “Zavjet”, a glavni glumci su mu Miki Manojloviæ i Nele Karajliæ, frontman rokerske skupine Zabranjeno pušenje.

Taj grad u zapadnoj Srbiji, jedan od neslavnih rekodera po broju nezaposlenih, sada je takoreæi pod opsadnim stanjem, buduæi da je Kusturici potrebno mnoštvo statista, pa æe se tako, na dva mjeseca, domaæem stanovništvu, koje bude izabrano da se pojavi u masovnim scenama, makar nakratko popraviti loše novèano stanje.

      Kusturica je ovih dana šokirao Užièane, obeæavši da æe za scenu protuprirodnoga bluda sa svinjom i kravom onima koje bude izabrao na ruke isplatiti 500 eura (što je više od dvije prosjeène srpske plaæe)! Odziv kandidata iznad je oèekivanja.

Kako je vaš dopisnik doznao u Beogradu, zbog toga æe se prosvjedno oglasiti neki èlanovi Društva za zaštitu životinja, koji æe zahtijevati da sodomijski prizori budu izbaèeni iz “Zavjeta”.


Stvarno je kreten nad svim kretenima 21.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

07-20-2006 23:31 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko da je iz texasa...hebo mater svoju bolesnu!!!!

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

07-20-2006 23:54 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com